داستان پس زمینه لیان در نسخه بازسازی Resident Evil 2 تغییر می کند

داستان پس زمینه شخصیت لیان اسکات کندی در نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 که توسط حساب توییتر ژاپنی بازی منتشر شده، با نسخه اصلی سال 1998 متفاوت است. این تغییرات چندان با استقبال روبرو نشده است.

در نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 شخصیت لیان اسکات کندی داستان پس‌زمینه متفاوتی از نسخه 1998 خواهد داشت. در توییت حساب توییتر ژاپنی بازی اینگونه آمده است:

لیان اسکات کندی به عنوان افسر پلیس تازه‌کار، قرار بود کار خود را در شهر راکون آغاز کند. پیش از اعزام، او در حالت انتظار در خانه‌اش منتظر دستورات بود. بعد از این که هیچ تماسی گرفته نشد، کندی احساس کرد مشکلی وجود دارد و به ایستگاه پلیس رفت. چند روز بعد، با ورود کندی به شهر راکون، زندگی‌اش تغییر کرد.

در داستان نسخه اصلی بازی، رابطه لیان با نامزدش بهم میخورد و این باعث می‌شود تا به دلیل نوشیدن بیش از حد، خواب مانده و دیر به محل کارش برسد.

resident evil 2 / رزیدنت اویل 2

در حالی که به نظر می‌رسد کپکام این کار را برای تمیزکاری داستان پس‌زمینه انجام داده است، برخی هواداران بابت حذف این جزئیات کوچک ناامید شده‌اند زیرا معتقد هستند که این موضوع باعث می‌شد تا شخصیت لیان عمیق‌تر به نظر برسد. کاربری به نام NoriyukiWorks در توییتر نوشته است:

 

کاربران ژاپنی متوجه شده‌اند که بیوگرافی جدید لیان کندی با نسخه اصلی متفاوت است. نسخه اصلی اینگونه بود:

«لیان رابطه‌اش به تازگی با نامزدش بر هم خورده و در جریان سفر به شهر راکون، برای یک شب در متلی اقامت می‌کند. در روز بعد، به دلیل نوشیدن بیش از حد خواب مانده و تصمیم می‌گیرد تا با عجله به جاده برگردد زیرا قادر به ارتباط و تماس تلفنی با ایستگاه پلیس نبود.»

بیوگرافی نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 بسیار متفاوت به نظر می‌رسد. بسیاری نسخه قدیمی‌تر را بیشتر دوست داشتند.

 

نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 در 25 ژانویه 2019 (5 بهمن 1397) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

نظر شما دراین‌باره چیست؟

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha