HiMirror ترازوی هوشمند بدن و تحلیلگر پوست را معرفی کرد (CES 2019)
محسن امیری
نویسنده:محسن امیری
ارسال شده در:19 دی 1397، 12:00

HiMirror ترازوی هوشمند بدن و تحلیلگر پوست را معرفی کرد (CES 2019)

HiMirror دو محصول جالب و جدید را در مراسم CES 2019 برای مشتریان دارد. ترازوی هوشمند بدن (Smart Body Scale) و تحلیلگر پوست HiSkin این دو محصول جدید هستند که در امور مربوط به سلامت فیزیکی کاربران به آن‌ها کمک می‌کنند.

HiMirror در مراسم CES 2019 با دو محصول جالب حضور یافته است. ترازوی هوشمند بدن (Smart Body Scale) و تحلیلگر پوست HiSkin این دو محصول جالب می‌باشند و همان طور که می‌دانید مربوط به سلامت بدنی و فیزیکی کاربران هستند. Smart Body Scale به منظور اندازه گیری وزن، شاخص توده بدنی یا همان BMI، میزان متابولیسم پایه، مقدار آب کلی بدن، توده عضلانی اسکلتی و توده استخوانی بدن به کار می‌رود. این دستگاه همچنین می‌تواند نسبت عضلات به چربی بدن شما را اندازه بگیرد و در صورت نیاز به شما ورزش‌هایی را پیشنهاد دهد.

همچنین دستگاه اسکنر بدن (Body Scanner) که توسط Naked Labs در CES 2019 ارائه شده نیز مورد توجه قرار گرفته است. سازوکار این دستگاه به گونه ای است که زمانی که کاربر بر روی آن می‌ایستد، اطراف کاربر می‌چرخد و ویژگی‌ها و مشخصات بدنی کاربر را ثبت می‌کند و تغییرات آن در طول زمان را نیز در خود حفظ می‌کند.

himirror / های میرور / سلامت / CES 2019

محصول دیگر HiMirror در این مراسم، HiSkin نام دارد. این دستگاه هیدراتاسیون پوست و میزان ملانین را در قسمت‌های پیشانی، چشم‌ها، قسمت‌های پایینی و بالایی گونه‌ها و گردن را اندازه گیری و تحلیل می‌کند. HiSkin برای استفاده با یک HiMirror که یک محصول دیگر مرتبط با سلامتی و تجزیه و تحلیل ویژگی‌های پوست است که توسط همین شرکت ساخته شده، طراحی شده است. هر دو محصول Smart Body Scale و HiSkin بسیار جالب به نظر می‌رسند. اما نحوه هماهنگ شدن و کار کردن HiSkin و HiMirror برای اندازه‌گیری مواردی مثل هیدراتاسیون کمی جای سوال دارد. به هرحال باید این محصولات را در عمل امتحان کنیم.

لازم به ذکر است که مراسم CES هر ساله در لاس وگاس ایالات متحده و در اوایل سال نو میلادی برگزار می‌شود. در این نمایشگاه کمپانی‌های مختلف از سراسر جهان گرد هم آمده و محصولات مرتبط با تکنولوژی خود را در معرض دید همگان قرار می‌دهند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha