ال جی با تلویزیونی به شکل آبشار در نمایشگاه CES 2019

ال جی سابقه‌ای طولانی در ساخت نمایشگرهای مسحورکننده و عظیم در حوزه تلویزیون‌های اولد دارد. این شرکت در نمایشگاه CES 2019 نیز به این سنت پایبند بود و با تلویزیونی به شکل آبشار از بازدیدکنندگان استقبال کرد.

سال گذشته، شرکت‌کنندگان نمایشگاه CES شاهد عرضه فناوری کانیون اولد (OLED Canyon) از سوی ال جی بودند و سال قبلش هم این شرکت به ارائه تونل اولد (OLED Tunnel) پرداخت. شاید کارشناسان انتظار داشتند که امسال هم با نوعی فناوری جالب از سوی ال جی روبرو شوند، اما هیچ کس انتظار یک آبشار عظیم تشکیل شده از تلویزیون‌های 4K و اولد توسط ال جی را نداشت.

شاید برخی از کاربران از وضعیت موجود در نمایشگاه CES 2019 خوششان نیاید، بیش از حد شلوغ است، برخی‌ها در صورت دیگران سرفه می‌کنند، غذای آنجا افتضاح است، اما غیرممکن است که کسی وارد نمایشگاه و غرفه ال جی شود و از صفحه نمایش عظیم‌الجثه نصب شده در ورودی غرفه خوشش نیاید.

این سیستم نصب شده که شامل 250 تلویزیون اولد ال جی خمیده است، بیش از تمامی فناوری‌ها در نمایشگاه امسال مورد توجه کاربران قرار گرفت. غرفه سامسونگ که همیشه با نوآوری‌های زیادی همراه است، امسال به شکل ناامیدکننده‌ای در رقابت کم آورده و بی‌روح است.

کارشناس سایت CNET می‌گوید که از این صفحه نمایش ال جی عکس و تصویر زیادی گرفته است. وی گفت:

ال جی با نوعی نمایشگر عظیم به نمایشگاه CES آمده است. آن قدر از این فناوری عکس و فیلم گرفتم که کم کم مامور امنیتی آنجا داشت از کوره در می‌رفت.

برخی افراد طبیعتا می‌گویند که نصب چنین صفحه نمایش و تلویزیونی تنها برای نمایش بوده و زیاده‌روی است. بله حق با آنهاست، انجام این کار شاید بی‌معنی به نظر برسد، چرا که هیچ کس نمی‌تواند آن را بخرد. اما این چیزی است که آن را زیبا و جذاب می‌کند. چیزی است که تنها در نمایشگاه CES می‌توانید از نزدیک ببینید.

کارشناس CNET همچنین گفت:

شاید من را آدمی ساده به حساب بیاورید. اما اگر قرار باشد تنها یک چیز را در نمایشگاه CES 2019 به مدت یک هفته تماشا کنم، این صفحه نمایش خمیده و عظیم ال جی است.

ویدئوی زیر را نیز می‌توانید از این نمایشگر عظیم تماشا کنید:

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha