سامسونگ گوشی تاشو خود را در CES 2019 برای مخاطبان خاصی به نمایش گذاشت
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:21 دی 1397، 15:00

سامسونگ گوشی تاشو خود را در CES 2019 برای مخاطبان خاصی به نمایش گذاشت

سامسونگ در جریان نمایشگاه CES 2019 در یک نشست خصوصی از گوشی تاشو خود رونمایی کرد. یکی از مدیران اجرایی وعده داده است تا زمان تولید نهایی، مشکلات موجود در این محصول را برطرف کند.

گوشی تاشو و یا منعطف یکی از ترندهای روز پتنت‌های ثبت شده گوشی‌ها و دستاوردهای جدید برخی از شرکت‌های ساخت موبایل است. همین چند پیش بود که شاهد معرفی اولین گوشی هوشمند تاشو توسط شرکت چینی رویول بودیم. هز چند این محصول بدون ایراد نبوده اما به هر حال اولین گوشی هوشمند تاشو در جهان محسوب می‌شود که توسط شرکت رویول زودتر از سایر رقبای قدری همچون سامسونگ معرفی گردید.

گوشی تاشو سامسونگ / samsung foldable phone / ces 2019

در جریان نمایشگاه CES 2019 در شهر لاس وگاس، شاهد معرفی گوشی‌های هوشمند زیادی نبوده‌ایم. با این حال برخی از کمپانی‌ها تلاش کردند تا با اقداماتی مخاطبان خود را به نوعی سورپرایز کنند. براساس گزارش رسانه‌ای کره‌ای، شرکت سامسونگ در پشت درهای بسته از گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ رونمایی کرد. البته گفتنی است که با توجه به مشکلات ساختاری در رابطه با فرایند تاشو بودن، این گوشی هوشمند هنوز برای عرضه به صورت عمومی آماده نشده است. با این حساب سامسونگ تصمیم گرفته است تا نتیجه پیشرفت کار را برای برخی از مخاطبان خاص به نمایش بگذارد.

یکی از مدیران اجرایی در جریان برگزاری نشست یاد شده بیان کرد که به نظر می‌رسد زمانی که دستگاه در حالت باز قرار دارد، کاملا تخت است و هیچ اثری از تاشدگی در آن مشاهده نمی‌شود. در عین حال نمونه اولیه این گوشی تاشو نشان می‌داد زمانی که کاربر این نمونه از دستگاه را تا می‌کند، خط تاشدگی در آن مشاهده می‌شود. در این راستا این مدیر اجرایی قول داده که این مشکل در محصول نهایی حل می‌شود.

با این حساب گفتنی است که سامسونگ در صدد عرضه گوشی هوشمند تاشوی خود در نیمه اول سال 2019 خواهد بود. اما این در حالی است که این شرکت قصد دارد تنها یک میلیون از این دستگاه را تولید کند. این موضوع نشان می‌دهد که دسترسی به این گوشی تاشو بسیار محدود خواهد بود و هنوز با عمومی شدن آن فاصله زیادی داریم. قیمت این دستگاه احتمالا با توجه به تکنولوژی‌های به کار رفته در آن، حدودا 1350 دلار باشد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha