دمو بازی ترسناک Resident Evil 2 فردا منتشر خواهد شد

بنا بر اطلاعات منتشرشده، قرار است فردا (11 ژانویه)، دمو 30 دقیقه‌ای از بازی ترسناک به‌شدت مورد انتظار Resident Evil 2 برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شود.

ماه گذشته بود که فروشگاه ایکس باکس فاش کرد، دمویی از بازی ترسناک مورد انتظار رزیدنت اویل 2 (Resident Evil 2)، قرار است در اوایل ماه ژانویه عرضه شود و امروز، خود کمپانی کپکام (Capcom)، اعلام کرده است که دموی بازی رزیدنت اویل 2، فردا برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 منتشر می‌شود و خبری از انتشار انحصاری برای پلتفرم ایکس باکس وان نیست.

بازی ترسناک رزیدنت اویل 2/Resident Evil 2

درحالی‌که بسیاری از طرفداران Resident Evil 2، بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی بسیار خوشحال هستند از اینکه دمو بازی در انحصار پلتفرم ایکس باکس وان نخواهد بود، اما باز هم کپکام می‌خواهد که این دمو را با روش عجیبی منتشر کند؛ تأییدشده است که دمو بازی رزیدنت اویل 2، به‌طورکلی 30 دقیقه‌ای و یک‌بار قابل بازی (one shot) خواهد بود، یعنی اینکه بازیکنان می‌تواند این دمو را فقط یک‌بار، قبل از اینکه به‌طورکلی دمو قفل شود، انجام دهند

بازیکنان در این دمو 30 دقیقه‌ای می‌توانند به گشت‌وگذار در اداره پلیس شهر راکون و آن‌هم فقط باشخصیت لیان اس کندی بپردازند؛ لازم به ذکر است که این دمو، قبلاً به‌صورت یک تریلر در E3 2018 نمایش داده‌شده بود. وقتی‌که این دمو را به اتمام برسانید، تریلر اختصاصی و صدالبته جدید برای شما به نمایش درخواهد آمد.

کمپانی کپکام، قبلاً نیز همچنین روشی را برای عنوان موفق Resident Evil 7: Biohazard، به کار گرفته بود؛ یعنی اینکه دموی با عنوان Beginning Hour برای رزیدنت اویل 7 نیز منتشر کرده بود که این دمو در اصل نمایش کوچکی از مقدمه بازی اصلی بود. بازی Resident Evil 2، قرار است در تاریخ 25 ماه ژانویه (5 بهمن‌ماه) برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 عرضه شود.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha