اینستاگرام قابلیت ارسال پست همزمان در حساب‌ های مختلف را فعال کرد
محسن امیری
نویسنده:محسن امیری
ارسال شده در:21 دی 1397، 23:30

اینستاگرام قابلیت ارسال پست همزمان در حساب‌ های مختلف را فعال کرد

اگر در شبکه اجتماعی اینستاگرام چند اکانت دارید، شاید این بهترین خبری باشد که امروز می‌خوانید. ازین پس می‌توانید به صورت همزمان پست‌های خود را در حساب‌های کاربری جداگانه پست کنید.

اینستاگرام قابلیت جدیدی را برای کاربران چند حسابه خود طراحی کرده است. این خبر برای کاربرانی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود چند اکانت دارند و آن‌ها را به صورت همزمان مدیریت می‌کنند، می‌تواند خبر بسیار خوبی باشد. گزارش شده که ازین پس کاربران اینستاگرام می‌توانند تصاویر خود را به صورت همزمان و با چند اکانت خود پست کنند. البته با توجه به گزارش سایت خبری techcrunch، که خبر این تغییر را دیروز منتشر کرد، ویژگی‌های جدید اینستاگرام تاکنون تنها روی سیستم عامل iOS پیاده شده است. همچنین چند تن از کارکان سایت خبری CNET هم متوجه این تغییرات در نرم افزار اینستاگرام خود شده اند.

اینستاگرام/INSTAGRAM

کاربرانی که چند حساب کاربری داشتند تا قبل از این باید برای اینکه تصاویر خود را از طریق هر چند حساب کاربری خود پست کنند، از نرم افزار دیگری کمک می‌گرفتند و یا خود به صورت دستی این کار را انجام می‌دانند. این تغییرات جدید برای کسانی که زمان زیادی را صرف سوییچ کردن بین حساب‌های کاربری مختلف می‌کردند بسیار مفید است و زمان زیادی از آن‌ها ذخیره می‌کند.

اینستاگرام طی چند ماه گذشته امکانات و ابزارهای جدیدی و زیادی را توسعه داده است. در ماه اکتبر (مهر ماه) این شبکه اجتماعی متعلق به فیسبوک، ابزاری را ارائه داد که این ابزار با تکیه بر یادگیری ماشینی، متون نامناسب در تصاویر و کپشن‌ها را تشخیص می‌داد. در ماه دسامبر (آذر ماه) هم شرایطی را برای ساختن پروفایل‌های ویژه محیا کرد. همچنین این شبکه اجتماعی در حال کار روی ابزاری است که آمار و تحلیل‌های جالبی را به کاربران خود در مورد دنبال کنندگان آن‌ها می‌دهد. این ابزار گزارش‌های هفتگی و ماهیانه منظمی را در مورد پارامترهای مختلف یک حساب کاربری ارائه می‌دهد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha