پوسترهای جدید فیلم Captain Marvel منتشر شد
عباس ترسیم‌چین
نویسنده:عباس ترسیم‌چین
ارسال شده در:28 دی 1397، 13:00

پوسترهای جدید فیلم Captain Marvel منتشر شد

پوسترهای جدید فیلم Captain Marvel منتشر شده است و اطلاعات جدیدی از شخصیت‌های محوری داستان به ما می‌دهد. از جمله این پوسترها می‌توان به چهره جوانی فیل کولسن (Phil Coulson) اشاره کرد.

تنها چند هفته تا نمایش آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) باقی مانده است. مارول استودیوز (Marvel Studios) امیدوار است فیلم مستقل Captain Marvel که بر اساس یک شخصیت ابرقهرمان زن، یعنی کارول دانورز (Carol Danvers) ساخته شده است، مورد استقبال قرار گیرد و نمایش موفقی را داشته باشد. بازیگر اصلی این فیلم بری لارسون (Brie Larson) است و در این فیلم نقش کارول را بازی می‌کند. از ابتدا تاکید اصلی کمپانی مارول برای تبلیغات و معرفی این فیلم اشاره به یک فیلم ابرقهرمانانه زنانه بوده است. در واقع Captain Marvel اولین فیلم مستقل ابرقهرمانانه مارول براساس یک شخصیت کمیک زن است. با اینکه در تبلیغات این فیلم بیشترین تاکید بر شخصیت کارول بوده است، اما به نظر می‌رسد که این فیلم یک اثر کلی ابرقهرمانانه باشد و کارول هم یکی از شخصیت‌های پررنگ فیلم است.

بری لارسون / Brie-Larson

فیلم Captain Marvel قرار است بینندگان را با چند شخصیت جدید آشنا کند، اما طرفدارن فیلم‌های ابرقهرمانانه مارول بیشتر برای دیدن شخصیت‌های شناخته‌شده قدیمی‌ مثل نیک فیوری (Nick Fury) با بازی ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و فیل کولسن با بازی کلارک گرگ (Clark Gregg) که دوباره در این فیلم بازگشته‌اند، لحظه‌شماری می‌کنند. در پوسترهای جدید منتشر شده تقریبا تمامی شخصیت‌های اصلی فیلم Captain Marvel را می‌توان مشاهده کرد.

دیزنی (Disney) ده پوستر جداگانه برای اکثر شخصیت‌های محوری فیلم Captain Marvel منتشر کرده است که شامل کاپیتان مارول، نیک فیوری، جود لاو (Jude Law) در نقش والتر لاوسون (Walter Lawson)، فیل کولسن با بازی کلارک گرگ، مینروا (Minn-Erva) با بازی جما چان (Gemma Chan)، کوراث (Korath the Pursuer) با بازی جایمن هانسو (Djimon Hounsou)، تالوس (Talos) که در پوستر با ظاهر انسانیش حضور دارد،‌ با بازی بن مندلسن (Ben Mendelsohn)، ماریا رامبو (Maria Rambeau) با بازی لاشانا لینچ (Lashana Lynch)، آنت بنینگ (Annette Bening) در نقشی که هنوز اسمش مشخص نیست و گربه کارول با نام Goose.

شما می‌توانید این پوسترها را در ادامه ببینید:

در این پوسترهای منتشر شده جای خالی شخصیت‌های دیگری از Kree (یک نژاد بیگانه خیالی که توسط مارول خلق شده است) دیده می‌شود. یکی از شخصیت‌های مهم حاضر در فیلم Captain Marvel، رونان (Ronan the Accuser) با بازی لی پیس (Lee Pace) است؛ او یکی از نگهبانان کهکشان است و در واقع غیبت او در این پوسترها بسیار عجیب است. از دیگر غایبان این پوسترها می‌توان به برون چار (Bron Char) با بازی رون تمته (Rune Temte) و اطلس (Att-Lass) با بازی آلجنیس پرز سوتو (Algenis Perez Soto) اشاره کرد که در کنار مینروا و کوراث، از اعضا گروه Starforce هستند.

برخلاف پوستر بسیاری از فیلم‌ها که اطلاعات کمی را با مخاطب در میان می‌گذارند، پوسترهای منتشر شده برای فیلم Captain Marvel خبر از نکات داستانی جالب را می‌دهد. به نظر می‌رسد نقشی که آنت بنینگ بازی می‌کند از اهمیت بیشتری برخوردار است و در داستان Captain Marvel نقشی کلیدی دارد. در قسمتی از تریلر این فیلم، بنینگ با چشم‌های سبز روشن و موهای سفید در سرزمین هالا (Hala) با کارول در حال صحبت است و به او می‌گوید که او «یکی از ما است» و در واقع یک کری (Kree) است (کری یک نژاد بیگانه نظامی هستند که از نظر علمی و تکنولوژیک بسیار پیشرفته هستند و بومی سیاره هالا در کهکشان ابر ماژلانی بزرگ هستند). برخلاف تریلر، در پوستر بنینگ با چشم‌های عادی و ظاهری جوان‌تر دیده می‌شود و این ظاهر انسانی و عادی بنینگ در پوستر و گفته‌های او در تریلر فیلم می‌تواند نشان‌دهنده این موضوع باشد که او مادر کارول است، هرچند که تا انتشار اطلاعات جدید، پوستر یا تریلر جدید از فیلم Captain Marvel، این گفته‌ها در مورد شخصیتی که بنینگ بازی می‌کند به طور رسمی تایید نشده است.

این فیلم در تاریخ 8‌ مارس 2019 (17‌اسفند 1397) به نمایش عمومی درخواهد آمد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha