نسخه جدیدی از شیائومی ردمی نوت 7 در TENAA رویت شد
رقیه رنجبری
نویسنده:رقیه رنجبری
ارسال شده در:29 دی 1397، 18:00

نسخه جدیدی از شیائومی ردمی نوت 7 در TENAA رویت شد

اخیرا نسخه‌ای از شیائومی ردمی نوت 7 با 4 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی در وبسایت TENAA رویت شده و به نظر می‌رسد که به‌زودی شاهد این نسخه در بازار خواهیم بود.

اوایل امروز رئیس و موسس کمپانی شیائومی، لی جون، در ویبو (Weibo) نظرسنجی جدیدی منتشر کرد و در آن از کاربران پرسید که چه میزان رم و حافظه داخلی را برای شیائومی ردمی نوت 7 ترجیح می‌دهند. با وجود آنکه این گوشی در حال حاضر در نسخه‌های 3/32 ، 4/64، و 6/64 گیگابایت موجود است اما به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد دارد، نسخه‌های دیگری با میزان رم و حافظه داخلی گوناگون نیز تولید کند. در همین راستا نسخه جدیدی از شیائومی ردمی نوت 7 با 4 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی در وبسایت TENAA رویت شده و به‌نظر می‌رسد که این گوشی به زودی به بازار خواهد آمد.

شیائومی ردمی نوت 7 / Xiaomi Redmi note 7

خاطرنشان می‌شود که نسخه 4 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی در مقایسه با دو نسخه 6/128 و 6/64 گیگابایت، در نظر سنجی لی جون در ویبو، آرای کمتری را به خود اختصاص داده است. این در حالی بوده که نسخه‌ای از ردمی نوت 7 با 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی بیش از 50 درصد از آرا را به خود اختصاص داده است. لی جون تاکید کرده که نتایج این نظرسنجی به طور قطع در تصمیم نهایی شیائومی تاثیر خواهد داشت، بنابراین دور از انتظار نیست که نسخه جدید 4/128 گیگابایتی که به تازگی در TENAA رویت شده به زودی به همراه نسخه‌ای دیگری از شیائومی ردمی نوت 7 با 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی به بازار فرستاده شوند.

شیائومی ردمی نوت 7 / Xiaomi Redmi note 7

در حال حاضر شیائومی ردمی نوت 7، دو بار برای فروش آنلاین، در سایت گذاشته شده و در هر دو دفعه، در کمتر از چند دقیقه به صورت کامل به فروش رسیده است. وبسایت رسمی ردمی نشان می‌دهد که دوره بعدی فروش این گوشی از تاریخ 22 ژانویه (2 بهمن) آغاز خواهد شد. در همین راستا نمایندگان فروش و مسئولان مقام اول کمپانی شیائومی در خصوص تحویل و عرضه نسبتا آرام شیائومی ردمی نوت 7 توضیح دادند و اظهار کردند که در تاریخ 15 ژانویه، فروش این محصول فراتر از انتظار مدیران شیائومی بود و خط تولید کارخانه نیز با مشکلی مواجه شد که در حال حاضر این مشکل حل شده است. در حال حاضر هیچ جای نگرانی وجود ندارد و تمام سفارشات پلتفرم الکترونیک این محصول در مدت زمان توافقی 7 روز انجام می‌شود.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha