کریستوفر مک کوری با دو نسخه جدید Mission Impossible باز می گردد
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:28 بهمن 1397، 16:00

کریستوفر مک کوری با دو نسخه جدید Mission Impossible باز می گردد

بنا بر اطلاعات منتشرشده، کریستوفر مک کوری (Christopher McQuarrie)، نویسندگی و کارگردانی قسمت هفتم و هشتم مجموعه Mission Impossible (ماموریت غیر ممکن) را به عهده گرفته است. این فیلم‌ها به ترتیب در تابستان 2020 و 2021 اکران می‌شوند.

به تازگی به‌طور رسمی اعلام‌شده است که کریستوفر مک کوری، قرار است کارگردانی قسمت هفتم و هشتم از سری فیلم‌های بسیار موفق و پرفروش ماموریت غیر ممکن را انجام دهد. برای اولین بار در سال 2015 بود که کریستوفر مک کوری، کارگردانی قسمت پنجم از سری ماموریت غیر ممکن با عنوان Mission Impossible – Rogue Nation را برعهده‌گرفته بود و به خاطر موفقیت فیلم، کارگردانی فیلم Mission Impossible – Fallout را نیز در دست گرفت و از طرفی دیگر، تبدیل به اولین کارگردانی شد که دو فیلم در سری ماموریت غیر ممکن را کارگردانی کرده است.

ماموریت غیر ممکن/Mission Impossible

بااینکه برد برد (Brad Bird)، با کارگردانی فیلم Mission: Impossible – Ghost Protocol، جان دوباره به این مجموعه پرطرفدار داد، اما بنا به اعتقاد بسیاری از منتقدان و طرفداران، کریستوفر مک کوری با فیلم Mission Impossible – Rogue Nation و Mission Impossible – Fallout بود که این سری را به پتانسل واقعی خود رساند. فیلم ماموریت غیر ممکن: فال اوت، 27 ماه ژوئن سال 2018 در سرتاسر جهان اکران شد و توانست با بودجه 178 میلیون دلاری، نزدیک به 800 میلیون دلار سود به جیب سازندگان آن و همچنین کمپانی پارامونت پیکچرز، اسکای دنس مدیا و بد روبات واریز کند.

بنا بر اعلام وب‌سایت ورایتی، کریستوفر مک کوری بار دیگر نویسندگی و کارگردانی نسخه جدید ماموریت غیر ممکن را برعهده‌گرفته است، با این تفاوت که دو قسمت هفتم و هشتم ماموریت غیر ممکن، قرار است پشت سر هم فیلم‌برداری شود. تام کروز (ستاره اصلی مجموعه) نیز در صفحه توییتر خود نیز تاریخ اکران قسمت هفتم و هشتم ماموریت غیر ممکن را اعلام کرده بود و طبق پست منتشرشده این ستاره سینما، قسمت هفتم و هشتم به ترتیب در تابستان سال 2021 و 2022 اکران خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha