کریستوفر مک کوری با دو نسخه جدید Mission Impossible باز می گردد
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:28 بهمن 1397، 16:00

کریستوفر مک کوری با دو نسخه جدید Mission Impossible باز می گردد

بنا بر اطلاعات منتشرشده، کریستوفر مک کوری (Christopher McQuarrie)، نویسندگی و کارگردانی قسمت هفتم و هشتم مجموعه Mission Impossible (ماموریت غیر ممکن) را به عهده گرفته است. این فیلم‌ها به ترتیب در تابستان 2020 و 2021 اکران می‌شوند.

به تازگی به‌طور رسمی اعلام‌شده است که کریستوفر مک کوری، قرار است کارگردانی قسمت هفتم و هشتم از سری فیلم‌های بسیار موفق و پرفروش ماموریت غیر ممکن را انجام دهد. برای اولین بار در سال 2015 بود که کریستوفر مک کوری، کارگردانی قسمت پنجم از سری ماموریت غیر ممکن با عنوان Mission Impossible – Rogue Nation را برعهده‌گرفته بود و به خاطر موفقیت فیلم، کارگردانی فیلم Mission Impossible – Fallout را نیز در دست گرفت و از طرفی دیگر، تبدیل به اولین کارگردانی شد که دو فیلم در سری ماموریت غیر ممکن را کارگردانی کرده است.

ماموریت غیر ممکن/Mission Impossible

بااینکه برد برد (Brad Bird)، با کارگردانی فیلم Mission: Impossible – Ghost Protocol، جان دوباره به این مجموعه پرطرفدار داد، اما بنا به اعتقاد بسیاری از منتقدان و طرفداران، کریستوفر مک کوری با فیلم Mission Impossible – Rogue Nation و Mission Impossible – Fallout بود که این سری را به پتانسل واقعی خود رساند. فیلم ماموریت غیر ممکن: فال اوت، 27 ماه ژوئن سال 2018 در سرتاسر جهان اکران شد و توانست با بودجه 178 میلیون دلاری، نزدیک به 800 میلیون دلار سود به جیب سازندگان آن و همچنین کمپانی پارامونت پیکچرز، اسکای دنس مدیا و بد روبات واریز کند.

بنا بر اعلام وب‌سایت ورایتی، کریستوفر مک کوری بار دیگر نویسندگی و کارگردانی نسخه جدید ماموریت غیر ممکن را برعهده‌گرفته است، با این تفاوت که دو قسمت هفتم و هشتم ماموریت غیر ممکن، قرار است پشت سر هم فیلم‌برداری شود. تام کروز (ستاره اصلی مجموعه) نیز در صفحه توییتر خود نیز تاریخ اکران قسمت هفتم و هشتم ماموریت غیر ممکن را اعلام کرده بود و طبق پست منتشرشده این ستاره سینما، قسمت هفتم و هشتم به ترتیب در تابستان سال 2021 و 2022 اکران خواهد شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha