ایرانسل و پیام رسان گپ برای ورود به بازار بین المللی سرمایه گذاری خواهند کرد

اپراتور تلفن همراه ایرانسل به همراه پیام رسان گپ با انتشار خبری از همکاری مشترک خود خبر دادند که قرار است این دو شرکت بر روی گسترش گپ در سطح داخلی و بین‌المللی سرمایه‌گذاری‌هایی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت ایرانسل، علیرضا قلمبر دزفولی و مهدی انجدینی مدیرعامل شرکت گپ قرار است با هدف توسعه زیرساخت‌ها، خدمات و تعداد مخاطبین در سطح داخلی و بین‌المللی با یکدیگر همکاری کنند. علاوه بر این طی خبر اعلام شده، این موضوع نیز بیان گردید که نام پیام رسان گپ در این راستا حتی در گستره بین‌المللی نیز تغییر نخواهد کرد. در بیانیه منتشر شده تاکید بسیار زیادی بر روی عرضه بین‌المللی پیام رسان گپ شده است به‌طوری‌که در بخشی از این بیانیه‌ آمده است: «گپ به شکل بین‌المللی وارد بازار خواهد شد و کاربران در تمام نقاط جهان می‌توانند از خدمات متنوع آن بهره‌مند شوند.»

پیام رسان گپ / gap messanger

علاوه بر این، ظرفیت سخت افزاری و نرم‌افزاری موردنیاز که برای ارتقای پیام‌رسان گپ جهت خدمات دهی هر چه بهتر به کاربران لازم خواهد بود، برآورد شده است. گفتنی است بیانیه مشترک بین دو شرکت گپ و ایرانسل به قابلیت‌های مفید پیام رسان گپ در مقابل سایر پیام رسان‌ها نیز اشاره می‌کند. درواقع در این بیانیه به ویژگی‌های مفیدی همچون سرگرمی، خدمات دولت الکترونیک، حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط مانند فروشگاه‌ساز، پرداخت الکترونیکی، بات پلتفرم و غیره اشاره شده است.

پیام رسان گپ از چند ماه گذشته در تلاش بوده تا بتواند با خدمات منحصربه‌فردی که ارائه می‌دهد، خود را از سایر رقبا یک سرو گردن بالاتر نشان دهد. هفته گذشته مدیرعامل این شرکت اعلام کرد که قرار است طی تفاهم جدیدی با شرکت مخابرات ایران، خدمات پیشخوان مخابرات را به صورت الکترونیکی در پیام رسان گپ پیاده‌سازی کند. البته این تفاهم بیان می‌کرد که در فاز دوم این طرح کاربران می‌توانند به خطوط تلفن ثابت نیز به وسیله پیام رسان گپ دسترسی داشته باشند.

از طرف دیگر، این اولین تجربه ایرانسل در حیطه پیام‎رسان‌ها است که برای اولین بار نیز با پیام‌رسان آی گپ رقم خواهد خورد. حتما در آینده نزدیک جزئیات بیشتری از روند این همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک منتشر خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید بخش فناوری داخلی پلازامگ را دنبال کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha