خالق سریال The Punisher خواهان تولید سریال Blade است

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

خالق سریال The Punisher (پانیشر) علاقه‌مند است که مجموعه تلویزیونی بر اساس شخصیت ابرقهرمانی بلید (Blade) تولید کند. بلید آخرین بار در سال 2006 در یک مجموعه تلوزیونی ظاهر شده بود.

گرچه فصل دوم سریال پانیشر (The Punisher) هفته گذشته از سوی شبکه نتفلیکس (Netflix) منتشر شد، اما هنوز مشخص نیست که آینده سریال چه خواهد بود. سه سریال دیگر ابرقهرمانی مارول (Luke Cage ،Iron Fist و Daredevil) که ماه‌های گذشته توسط این شبکه کنسل شدند، این امکان را نیز فراهم می‌کند که شاید سریال پانیشر نیز به سرنوشت آنان دچار شود. گرچه، استیو لایت فود (Steve Lightfood)، خالق مجموعه، درباره پروژه‌های بعدی‌اش صحبت کرده است که یکی از پروژه‌هایش قرار است بار دیگر یکی از شخصیت های دوست داشتننی دنیای مارول را به تصویر بکشد.

بلید | Blade

در مصاحبه با سایت کامیک بوک (Comicbook.com)، لایت فود اعلام می‌کند که علاقه‌مند به ساخت سریالی بر اساس کتاب‌های مصور بلید (Blade) است؛ شکارچی خون آشامی که در گذشته در سه فیلم سینمایی با بازی وسلی اسنایپس (Wesley Snipes)، به این شخصیت پرداخته شده بود.

لایت فود در طول مصاحبه بیان کرد:

من هیچ نظری ندارم که چه کسی حقوق شخصیت بلید را در دست دارد اما همیشه عاشق این شخصیت بودم. من فکر کنم که این عالی میشه که او دوباره بازگردد. من فکر می‌کنم که آن فیلم‌ها عالی بودند و آن درون‌مایه اساطیری‌اش را دوست داشتم. من طرفدار بزرگ ژانر وحشت هستم و به‌عنوان یک طرفدار، سرگرم‌کننده خواهد بود که وقتم را با این شخصیت بگذرانم.

در چند ماه اخیر، شایعات فراوانی در مورد امکان بازگشت دوباره شخصیت بلید به پرده سینما در رسانه‌ها منتشر شد. در ماه آگوست، خود اسناپیس به خبرگزاری هافینگتون پست (Huffington Post) گفت که او علاقه دارد دوباره نقش بلید را ایفا کند. او در مصاحبه با این خبرگزاری گفت:

همیشه امکان بازگشت وجود دارد. همه‌چیز در دستان شرکت مارول است. آن‌ها سرعت و جریان را کنترل می‌کنند. گفتگوها خیلی خوب بودند. آن‌ها نکته ارزشمندی در این مجموعه دیده‌اند. ما هم این نکته ارزشمند را دریافتیم. من هنوز از نظر قدرت بدنی روی فرم ایده آل هستم که دوباره‌ این نقش را ایفا کنم. باید ببینیم که چگونه پیش می‌رود. من واقعاً نمی‌دانم که قرار است چه اتفاقی بیافتد.

کلام آخر

فیلم سینمایی بلید (Blade) در سال 1998 اکران شد، و دنباله آن توسط گیرمو دل تورو در سال 2002 کارگردانی شد. آخرین شماره فیلم بلید نیز در سال 2004 عرضه شد. یک مجموعه تلویزیونی هم در سال 2006 از شبکه اسپایک (Spike TV) پخش شد که متاسفانه پس از تنها یک فصل، از سوی این شبکه کنسل شد. نظرات خود را در پلازامگ با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021
plaza-ads