حضور برایان کرانستون در فیلم Breaking Bad تایید شد

حضور برایان کرانستون در فیلم Breaking Bad تایید شد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

طبق لیستی که اخیراً از بازیگران فیلم سینمایی Breaking Bad منتشر شده، برایان کرانستون،کریستین ریتر، جاناتان بنکس و جسی پلمونس از جمله بازیگران مجموعه اصلی هستند که در این فیلم سینمایی حضور خواهند داشت.

اخیراً فهرست جدیدی از بازیگران فیلم سینمایی Breaking Bad منتشر شده که بازگشت چندین شخصیت از مجموعه تلویزیونی را تایید می‌کند که در رأس آنها، والتر وایت با بازی برایان کرانستون، در فیلم سینمایی نیز حضور خواهد داشت. هیچ شکی وجود ندارد که مجموعه تلویزیونی Breaking Bad یکی از بهترین نمایش‌های تلویزیونی قرن 21 است که با یک پایان‌بندی قدرتمند در سال 2013 به کار خود خاتمه داد. اما این به این معنا نبود که داستان‌های آلبوکرکی وینس گیلیگان به آخر خط رسیده‌اند. اسپین‌آف این مجموعه تلویزیونی با نام Better Call Saul هم‌اکنون یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های AMC است که فصل چهارم آن به پایان رسیده و فصل پنجم در حال آماده سازی است. خط داستانی این مجموعه درباره ساول گودمن، وکیل والتر وایت بوده و ماجرای آن پیش از رخدادهای مجموعه اصلی Breaking Bad اتفاق می‌افتد.

حالا به نظر می‌رسد وینس گیلیگان قصد دارد جهان Breaking Bad را بیش از پیش گسترش دهد. در ابتدا قرار بود فیلمی با محوریت کاراکتر جسی پینکمن با بازی آرون پال ساخته شود تا به عنوان دنباله‌ای از مجموعه اصلی، به نمایش درآید. این پروژه در نهایت به سرانجام نرسید اما مدت کوتاهی پس از آن، کرانستون برای ایفای مجدد نقش شخصیت والتر وایت ابراز علاقه کرد. در ابتدا به نظر می‌رسید به دلیل مشغله کاری و قراردادهای متعدد با برادوی، این ابراز علاقه هیچوقت به مرحله عمل نرسد اما به این حال، گویا کرانستون شدیداً درگیر پروژه فیلم سینمایی Breaking Bad شده است.

اکنون بر اساس اطلاعات منتشره توسط Revenge of Fans، فهرستی جدید از بازیگران این فیلم سینمایی با کد رمز «Greenbrier» منتشر شده که در آن علاوه بر برایان کرانستون، نام چند چهره شاخص دیگر نیز به چشم می‌خورد، از جمله کریستین ریتر (جین)، جاناتان بنکس (مایک ارمنترات)، جسی پلمونس (تاد)، چارلز بیکر (اسکینی پیت)، مت لی جونز (بجر) و رابرت فورستر (اد) که البته ممکن اسامی بیشتری هم در کار باشد.

سریال بریکینگ بد/Breaking Bad

طرفداران Breaking Bad می‌دانند که برخی از این اسامی (مثل والتر وایت و جین) در زمان پایان سریال زنده نمانده بودند، به این ترتیب می‌توان حدس زد که داستان این فیلم سینمایی قبل یا در حین خط داستانی مجموعه تلویزیونی رخ خواهد داد و محوریت آن، مهم‌ترین افراد زندگی جسی پینکمن خواهد بود. البته ممکن است که شاهد رویاپردازی و حقه‌های ذهنی وینس گیلیگان نیز باشیم، همانطور که در Better Call Saul به شکل متداوم شاهد فلش‌بک و فلش فورواردهای متعدد بودیم. هرچند این موضوع دغدغه زیادی برای گیلیگان ایجاد نمی‌کند و در Better Call Saul و Breaking Bad بارها شاهد ارجاعات داستانی به رویدادهای قبلی و حتی بعدی داستان بوده‌ایم. به هر حال برای تماشاگران جالب خواهد بود که بدانند گیلیگان این‌بار چه حربه‌ای در آستین دارد و چگونه قرار است شخصیت‌هایی مثل هایزنبرگ و تاد دوباره در یک قاب قرار بگیرند. با توجه به این که این فیلم سینمایی دنباله‌ای بر مجموعه تلویزیونی است، این احتمال وجود دارد که نقش این شخصیت‌ها کوتاه باشد اما با این حال امیدواریم که به شکل‌گیری و معنابخشی به داستان کمک کنند.

کلام آخر

ممکن است هواداران این مجموعه سوالات زیادی در این‌باره داشته باشند اما نباید از یاد برد که گیلیگان هرگز اهل ارائه داستان‌های سطحی و پیش‌پا افتاده برای راضی نگه داشتن هواداران نبوده است. نحوه ارتباط و تعامل وی با پروژه‌هایش بسیار هوشمندانه است و تنها زمانی به ارائه داستان جدید می‌پردازد که واقعاً چیزی در چنته داشته باشد. قطعاً دلیل خاصی وجود داشته که برایان کرانستون هرگز در Better Call Saul حضور نیافته است. در طول این سال‌ها گیلیگان نشان داده که می‌داند قرار است در جهان پروژه‌هایش، چه کاری را به انجام برساند و هدف نهایی چیست؛ بنابراین اگر وی احساس کرده که لازم است والتر، جین، مایک و دیگران در این پروژه حضور داشته باشند، باید به اواعتماد کرد. امیدواریم این فیلم سینمایی همانند مجموعه تلویزیونی‌اش، عالی از آب دربیاید. نظرات خود را در پلازامگ با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 280 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 273 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 203 میلیون دلار
  Jungle Cruise
  اکران: 30 جولای 2021
 • 94 میلیون دلار
  PAW Patrol: The Movie
  اکران: 20 آگوست 2021
 • 64 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 45 میلیون دلار
  Dont Breathe 2
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 16.5 میلیون دلار
  Malignant
  اکران: 10 سپتامبر 2021
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
 • 11.7 میلیون تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
plaza-ads