مایکروسافت فضای ذخیره سازی وان درایو و اسکایپ را با هم یکپارچه می‌ کند

با وجود تعداد زیادی از شرکت‌هایی که خدمات ذخیره سازی ابری را ارائه می‌دهند، از کجا باید دانست که کدام را انتخاب کنیم؟ مایکروسافت امیدوار است که کاربران اسکایپ ، وان درایو را انتخاب کنند چرا که فضای ذخیره سازی این دو نرم‌افزار با هم یکپارچه شده‌اند.

در دنیای امروز، شرکت‌هایی که خدمات ذخیره سازی ابری را ارائه می‌دهند بسیار زیادند. دراپ باکس، گوگل درایو، آی کلود و وان درایو از جمله این شرکت‌ها هستند اما چگونه باید از بین این همه یکی را انتخاب کرد!؟ مایکروسافت امیدوار است که کاربران اسکایپ، فضای ذخیره سازی وان درایو را انتخاب کنند چرا که مایکروسافت فضای ذخیره سازی این دو نرم افزار را با هم یکپارچه کرده است.

این بدان معنی است که شما اگر از نرم افزار اسکایپ استفاده می‌کنید و قصد دارید که فایل‌هایی را برای سایر افراد ارسال کنید، با یکپارچه شدن این نرم افزار و وان درایو شما می‌توانید این کار را مستقیما از طریق اسکایپ و به آسانی انجام دهید. همچنین می‌توانید به فایل‌های خود در وان درایو دسترسی پیدا کنید و آن‌ها را به راحتی به مخاطبین خود در اسکایپ بفرستید. احتمالا این موضوع کاربران را به استفاده از اسکایپ و یا وان درایو و یا هردو تشویق می‌کند!

skype and onedrive/اسکایپ و وان درایو

طبق گفته مایکروسافت این قابلیت نرم افزاری در تمام کشورها، زبان‌ها و سیستم عامل‌ها به جز مک و لینوکس وجود دارد. آخرین نسخه اسکایپ هم اکنون از این قابلیت نرم افزاری پشتیبانی می‌کند و می‌توانید با بهره گیری از این قابلیت فایل‌های آفیس، فایلهای پی‌دی‌اف و تمام 300 نوع فایل دیگر که توسط وان درایو پشتیبانی می‌شوند به راحتی می‌توانند توسط کاربران اسکایپ جا به جا شده و یه اشتراک گذاشته شوند.

این به روز رسانی در حال حاضر تکمیل شده و تنها برای استفاده از آن می‌بایست نسخه نرم افزار اسکایپ خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha