ساخت بازسازی Resident Evil 3: Nemesis بستگی به طرفداران دارد
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:09 بهمن 1397، 22:30

ساخت بازسازی Resident Evil 3: Nemesis بستگی به طرفداران دارد

یوشیاکی هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi)، تهیه‌کننده بازسازی رزیدنت اویل 2، اخیراً طی مصاحبه‌ای اعلام کرده است که بازسازی Resident Evil 3: Nemesis، بستگی به شور اشتیاق طرفداران مجموعه دارد.

بالاخره و بعد از مدت‌ها انتظار، بازسازی بازی ترسناک و بسیار موفق رزیدنت اویل 2 (Resident Evil 2) برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 منتشر شد. سال‌های زیادی بود که طرفداران سری بسیار محبوب و معروف رزیدنت اویل، خواهان بازسازی عنوان رزیدنت اویل 2، با استفاده از فنّاوری پیشرفته روز بر روی کنسول‌های نسل جدید بودند و بالاخره کمپانی کپکام (Capcom) به حرف دل طرفداران بازی گوش داد و بازی رزیدنت اویل 2 را بازسازی و منتشر کرد.

رزیدنت اویل 3: نمسیس/Resident Evil 3: Nemesis

ولی آیا کار کپکام با بازسازی عناوین قدیمی و معروف خود تمام‌شده است؟! به‌راحتی می‌توان گفت که خیر و کپکام برنامه‌ای طولانی‌مدت برای بازسازی بازی‌های قدیمی و ترسناک خود دارد. طرفداران متعصب سری رزیدنت اویل در حال حاضر و بعد از تجربه لذت‌بخش بازسازی Resident Evil 2، خواهان بازسازی یا همان ریمیک دو بازی از جانب کمپانی کپکام هستند و آن‌هم چیزی نیست جز عناوین Resident Evil 3: Nemesis و Resident Evil – Code: Veronica که به ترتیب در سال‌های 1999 و 2000 عرضه‌شده بودند؛ اما به نظر می‌رسد که شانس بیشتری با بازسازی Resident Evil 3: Nemesis همراه باشد و بسیاری از گزارش‌های منتشر شده در فضای مجازی نشان می‌دهد که بازی رزیدنت ایول 3: نمسیس، بازسازی بعدی کپکام هست.

یوشیاکی هیرابایاشی، تهیه‌کننده بازسازی Resident Evil 2، طی مصاحبه انجام‌شده با وب‌سایت GameWatch گفته است که درخواست‌های مکرر طرفداران سری رزیدنت اویل در دو دهه گذشته بود که باعث شد این کمپانی بازسازی رزیدنت اویل 2 را انجام دهد. یوشیاکی هیرابایاشی در ادامه صحبت‌های خود گفته است که ساخت بازسازی Resident Evil 3 تنها با درخواست طرفداران ممکن است و اگر آن‌ها از بازسازی قسمت دوم لذت بردند و خواستار ساخت دوباره قسمت سوم هستند، باید صدای خود را به گوش کپکام برسانند. بازی Resident Evil 3: Nemesis در سال 1999 بود که برای اولین بار برای پلی استیشن 1 عرضه شده بود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha