جیمیل ممکن است از پین ها و یادآوری های برنامه اینباکس استفاده کند

گوگل پیشتر خبر از ادامه پشتیبانی برنامه اینباکس تا اسفند امسال داده بود، اما یکی از کابران ردیت خبر از ترکیب ویژگی‌های این برنامه مانند پین‌ها و یادآوری‌ها با جیمیل داده است.

گوگل با ترکیب برخی از ویژگی‌های برنامه اینباکس در جیمیل، طرفداران این برنامه را غافلگیر کرد، اما برخی از بهترین افزونه‌ها ممکن است هنوز وجود نداشته باشند و در آینده نزدیک گنجانده شوند. یک کاربر ردیت به نام Moodio اطلاعات درز شده‌ای را به اشتراک گذاشته است که نشان دهنده نسخه آزمایشی جیمیل برای اندروید با پیام‌های پین شده و یادآوری‌ها و دسته‌های طبقه‌بندی شده (که به شما کمک می‌کند به چندین پیام به صورت همزمان رسیدگی کنید) است. حتی ممکن است دکمه دم دست «Mark all as read» را در قسمت بالای برنامه ببینید، بنابراین لازم نیست که برای نشانه‌گذاری پیام‌ها به عنوان پیام خوانده شده، هر پیام را تک تک انتخاب کنید.

Moodio تاکید کرد که این پروژه در مراحل اولیه است و طراحی‌های دیگری نیز در حال آزمایش شدن هستند. طراحی نهایی ممکن است دقیقا با آنچه که در شکل زیر نشان داده شده، شبیه نباشد. مهم نیست که این درز اطلاعات تا چه حد دقیق است، به هرحال این طرح در راستای راهبرد گوگل در خصوص بازخوانی ویژگی‌های اینباکس است و می‌تواند هنگام برگزاری کنفرانس گوگل آی/او در ماه اردیبهشت ماه معرفی شود. گوگل آی/او (Google I/O) یک کنفرانس سالیانه است که بر روی توسعه دهندگان متمرکز است و توسط گوگل در سان‌فرانسیسکوی کالیفرنیا برگزار می‌گردد. این کنفرانس دارای جلسات بسیار فنی است. انتظار می‌رود در این کنفرانس شاهد رونمایی گوگل از سیستم عامل اندروید کیو باشیم که شایعات پیرامون آن کم کم شروع به منتشر شدن کرده‌اند.

اگر هنوز هم از پایان یافتن کار برنامه اینباکس در اسفند امسال ناراحت هستید، قطعا این خبر برای شما خوشحال کننده بوده است. برای آگاهی از اخبار فناوری با پلازامگ همراه باشید.

گوگل اینباکس / Google Inbox

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha