مدیرعامل توییتر از ایده جدید خود برای ویرایش توییت ها خبر داد

مدیر عامل توییتر جک دورسی در قسمت جدید از برنامه جو روگان حضور یافت و در آن، خبری در رابطه با افزوده شدن قابلیت جدیدی به شبکه اجتماعی توییتر داد. این قابلیت به کاربران اجازه ویرایش توییت های خود را می دهد.

تا به امروز، شکایات بسیار زیادی از سمت کاربران شبکه اجتماعی توییتر (Twitter) در رابطه با نبود قابلیت ویرایش توییت‌ها در این شبکه اجتماعی صورت گرفته است. ازطرفی دیگر، توییتر نیز با این مسئله مخالف است و معتقد است که افزودن قابلیت ویرایش توییت ها باعث از بین بردن ماهیت اصلی و طبیعی بودن توییت‌های ارسالی در این شبکه اجتماعی می‌شود. اگرچه، اخیراً این کمپانی از این موضع خود عقب نشینی کرده است و مدیر عامل این شرکت (جک دورسی) نیز ایده‌ای به منظور اجرایی شدن این قابلیت در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده است.

از این‌رو، در قسمت جدید برنامه جو روگان، مصاحبه‌ای با مدیر عامل توییتر جک دورسی صورت گرفته است که در این مصاحبه دورسی از روند ویرایش توییت‌های ارسال شده در توییتر صحبت کرده است. در این مصاحبه، دورسی معتقد بوده است که افزودن این قابلیت به گونه‌ای که تنها 5 الی 30 ثانیه بعد از ارسال توییت مورد نظر، امکان ویرایش آن وجود داشته باشد امکان‌پذیر است. با توجه به صحبت‌های دورسی، افزودن این قابلیت با بهره‌وری از این شرایط، به حفظ ماهیت طبیعی و اصلی توییت‌های ارسالی در این شبکه اجتماعی کمک می‌کند. علاوه براین، او در ادامه افزود که این امکان وجود دارد که مدت زمان 5 الی 30 ثانیه‌‌ای ویرایش پست‌ها، بسته به ماهیت و متن توییت قابل تغییر باشد. حال اینکه این کمپانی چگونه آن را مشخص می‌کند در پاره‌ای از ابهام است.

ویرایش توییت / Tweet Editing

علاوه براین، دورسی اذعان داشت که این کمپانی به فکر راهی است که کاربران بعد از ویرایش توییت‌ها نیز قادر به مشاهده توییت اصلی (ابتدایی) باشند. این به این معنی است که در صورت ویرایش توییت مورد نظر، کاربران کماکان قابلیت مشاهده توییت اصلی، قبل از اعمال تغییرات ویرایشی را داشته باشند. این مسئله باعث می‌شود تا از ابراز بی‌گناهی کاربران سواستفاده‌گر و همچنین ترول‌ها در این شبکه اجتماعی پس از ویرایش توییت‌های خود جلوگیری کند.

در حال حاضر هیچگونه صحبتی در رابطه با عرضه رسمی این قابلیت و در دسترس قرارگرفتن آن برای کاربران به میان نیامده است. برخلاف گذشته که این کمپانی با اعمال این قابلیت مخالفت بوده است، اما اخیراً آنها در رابطه با افزودن این قابلیت و بررسی پیشنهادها پذیراتر از گذشته بوده‌اند. حال این مصاحبه نیز مهر تاییدی بر تلاش این کمپانی برای افزودن این قابلیت به شبکه اجتماعی توییتر در آینده نزدیک است. قابل ذکر است که سخت‌گیری‌های موجود این کمپانی در رابطه با ویرایش توییت‌ها در این شبکه اجتماعی بیشتر به منظور فعالیت‌های رجال سیاسی و اخبار مهمی که در این شبکه دست به دست می‌گردند است.

ویدیو زیر نیز شامل قسمت 1236 برنامه جو روگان در حضور مدیر عامل توییتر، جک دورسی است که به صورت کامل و مدت زمان 2 ساعت در اختیار شما قرار گرفته است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha