با قابلیت جدید اینستاگرام مدیریت اکانت های مختلف راحت تر می‌ شود

به علت محبوبیت اینستاگرام، برخی از کاربران دارای چندین حساب کاربری در آن هستند. به همین دلیل، اینستاگرام قصد دارد با ارائه ویژگی‌های جدیدی امکان ورود به حساب کاربری‎های مختلف را تنها از طریق یک حساب کاربری میسر کند.

حتما شما هم برایتان پیش آمده که چندین حساب کاربری اینستاگرام دارید و برای سوئیچ کردن بین آن‌ها با مشکل مواجه هستید. این شبکه اجتماعی برای تسهیل این موضوع چاره‌ای اندیشیده و در حال آزمایش آن است. در حال حاضر، فیسبوک، صاحب اینستاگرام برای جذاب‌تر کردن و تسهیل بخشیدن اتصال به دنبال ویژگی‌های جدیدی برای صفحه ورود است. بر اساس گزارشی از تک‌کرانچ، این شبکه اجتماعی محبوب در حال کار بر روی نمونه اولیه‌ای از حساب کاربری اصلی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی از طریق یک اعتبارسنجی ورود، وارد حساب کاربری‌های مختلف خود شوند.

 

اینستاگرام/Instagram

به واسطه این قابلیت، کاربران قادر خواهند بود تا حساب کاربری‎های مختلف خود را به یکدیگر پیوند داده و یکی را به عنوان حساب اصلی خود انتخاب کنند. این به این معنی است که کاربران می‌توانند از طریق ورود به یک حساب کاربری، حساب‌های شخصی و کسب و کار خود را نیز مدیریت کنند.

از کد منتشر شده در نسخه آلفای اینستاگرام چنین بر می‌آید که:

با یک شناسه و رمز عبور به سرعت و با امنیت به تمام حساب‌های اینستاگرام خود وارد شوید… یکی از حساب‌های خود را به عنوان حساب اصلی تنظیم کنید و از آن برای ورود به تمام حساب کاربری‌های دیگر استفاده کنید… این در حالی است که حساب‌های شما مجزا از یکدیگر هستند اما ورود به سیستم سریع و ساده‌تر خواهد شد… هر شخصی که رمز عبور حساب اصلی شما را دارد، به سایر حساب‌های متصل شده به آن نیز دسترسی خواهد داشت.

علاوه بر این، تک‌کرانچ اضافه می‌کند که قابلیت اتصال جدید حساب کاربری‎های مختلف در این شبکه اجتماعی می‌تواند به هدف پیش‌روی اینستاگرام در صفحات دیگر یعنی «ورود با اینستاگرام» کمک قابل توجهی کند. این چیزی است که به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از اعتبارسنجی این شبکه، در سرویس‌های خاصی وارد شوید. توجه داشته باشید که این قابلیت ورود به هیچ وجه همانند ورود با فیسبوک فراگیر نشده است. به عنوان مثال، شما می‌توانید با استفاده از حساب اینستاگرام خود به یک اپلیکیشن و یا وب سایت وارد شوید و مشخص کنید که تمایل دارید از کدام حساب کاربریتان برای اتصال به آن سرویس خاص استفاده شود.

هنگامی که درباره این مسئله صحبت شد، اینستاگرام هیچ عکس‌العملی از خود نشان نداد. اما با ارائه این ویژگی به راحتی می‌توان به طرز تفکر و هدف آتی این شبکه اجتماعی آگاه شد. از آنجایی که فیسبوک همانند اینستاگرام از محبوبیت چندانی در بین جوانان برخوردار نیست، قابلیت ورود با اینستاگرام می‌تواند برای فیسبوک هم خوب باشد. با وجود همه این‌ها، قابلیت ورود با فیسبوک در سرویس‌های اینترنتی، بسیاری از کاربران را به فیسبوک وابسته کرده است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
رستگار 03 شهریور 1398، 00:14

من نمیخوام حسابم متصل باشه یعنی هرسری میخوام با پسورد مجزا بیام اینستا الان اتماتیک باکلیک روی یک اکانت ۲پیج من ظاهر میشن چاره من چیه؟؟؟ لطفا جواب بدین

Zari 06 فروردین 1399، 02:57

مشکل بنده هم همینه لطفا راهنمایی کنید