گوشی انعطاف پذیر سامسونگ را در رندرهای مفهومی جدید مشاهده کنید
محسن امیری
نویسنده:محسن امیری
ارسال شده در:17 بهمن 1397، 18:00

گوشی انعطاف پذیر سامسونگ را در رندرهای مفهومی جدید مشاهده کنید

به سرعت به رویداد معرفی گوشی انعطاف پذیر سامسونگ نزدیک می‌شویم و هنوز دقیقا معلوم نیست که طرح سامسونگ برای گوشی انعطاف پذیر خود به چه صورت است. شاید رندرهای منتشر شده پاسخ سوالات ما را بدهد.

به سرعت به موعد معرفی گوشی انعطاف پذیر سامسونگ نزدیک می‌شویم و حدس و گمان‌های زیادی در مورد طراحی این گوشی وجود دارد. کسی نمی‌داند که طراحی گوشی انعطاف پذیر سامسونگ به چه صورت است. کسی نمی‌داند که طراحی این گوشی به صورت تاشوی درونی است یا بیرونی. یا نحوه تا شدن این گوشی همانند طرح‌های اولیه آن به صورت عمودی است و یا همانند طرحی که در رونمایی آن دیدیم، به صورت افقی است؛ یا هم شبیه به آنچه در ویدیویی است که اخیرا منتشر شده و در زیر می‌بینید است!؟ این ویدیو را یک نفر از کارخانه سامسونگ در ویتنام به دست آورده و منتشر کرده است.

استادان انتشار رندر یعنی LetsGoDigital هم پس از انتشار این ویدیو بیکار ننشسته‌اند و رندرهایی را بر اساس سامسونگ فلکس (یا هر چیزی که ممکن است نامگذاری شود) که در ویدیوی بالا به تصویر کشیده شده است، طراحی و منتشر کرده‌اند. این رندرها زیاد دقیق نیستند ولی طراحی محتمل گوشی، در صورتی که به داخلی تا شود را به خوبی نشان می‌دهند. تمام شایعات تا کنون به وجود یک صفحه نمایش 7.3 اینچی انعطاف پذیر (البته در حالت تا نشده) اشاره می‌کنند که یک پنل 4.6 اینچی هم در قسمت بیرونی برای کارهای ابتدایی‌تر تعبیه شده است.

گرچه این رندرهای منتشر شده ابعاد این گوشی سامسونگ را بر اساس شایعات در نظر نگرفته‌اند (بخصوص در نمایشگر بیرونی این گوشی)، اما به خوبی نشان می‌دهند که چرا قیمت این گوشی احتمالا بالاتر از 1500 دلار خواهد بود. دلیل این قیمت بالا، فرم فاکتور منحصر به فردی است که توانایی‌هایی مثل اجرای سه برنامه مختلف به صورت همزمان و تبدیل شدن به یک تبلت بزرگ برای مشاهده فیلم و مرور وب است. آیا این گوشی به آنچه که در ذهن خود می‌پرورید نزدیک است؟

Foldable Samsung smartphone/گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha