کنسرسیوم یونیکد لیست نهایی ایموجی‌ های سال 2019 را منتشر کرد
رقیه رنجبری
نویسنده:رقیه رنجبری
ارسال شده در:18 بهمن 1397، 20:00
اربعیناربعین

کنسرسیوم یونیکد لیست نهایی ایموجی‌ های سال 2019 را منتشر کرد

فهرست جدیدی از ایموجی‌ های نهایی سال 2019 توسط کنسرسیوم یونیکد منتشر شد. در این فهرست، ایموجی افرادی با معلولیت جسمی، زوج‌هایی با رنگ پوست‌های متفاوت و تعدادی حیوان و خوراکی جدید دیده می‌شود.

کنسرسیوم یونیکد به‌تازگی لیست نهایی از ایموجی‌های سال 2019 را منتشر کرد. این فهرست شامل 230 ایموجی جدید می‌شود که تا اواخر سال جاری در اغلب پلتفرم‌ها، قابل استفاده خواهند بود.

در فهرستی که به‌تازگی از ایموجی‌های جدید منتشر شده است، کنسرسیوم یونیکد قصد دارد که حالات مختلف افراد را نمایش دهد. برای مثال در این فهرست، ایموجی افرادی با معلولیت جسمی، زوج‌هایی با ویژگی‌های متفاوت و چهره‌هایی با رنگ‌ پوست‌های مختلف به خوبی طراحی شده و به نمایش گذاشته شده‌اند.

ایموجی 12.0 از 59 ایموجی جدید متمایز تشکیل شده است که 75 تنوع جنسیتی در آن لحاظ شده است. علاوه براین حدود 230 ایموجی جدید با رنگ پوست‌های مختلف نیز به آن اضافه شده است.

یونیکد امروز اعلام کرد که تمام پلتفرم‌های اصلی قادر خواهند بود که از امروز کار روی این ایموجی‌ها را آغاز کنند اما نباید انتظار داشت که این ایموجی‌های جدید را خیلی زود در کیبورد گوشی خود ببینید بلکه می‌بایست تا پاییز سال 98 صبر کنید. احتمالا در پاییز سال آینده، شاهد حضور این ایموجی‌ها در iOS 13.1 و iOS 13.2 خواهیم بود.

گفتنی است از آنجا که امروزه استفاده از ایموجی در فضای مجازی و سرویس‌های پیام‌رسان برای ابراز حالت و موقعیت فعلی بسیار فراگیر شده است، اضافه شدن ایموجی‌های جدید و کاربردی می‌تواند طیف بیشتری از حالات جسمی و روحی کاربران را پوشش دهد.

از دیگر ایموجی‌هایی که به این فهرست اضافه شده است می‌توان به چهره‌ای در حال خمیازه کشیدن، نمایش یک چهره ناشنوا، یک ران و بازوی مصنوعی، نمایش فردی با ویلچر، دایره‌ها، قلب‌ها و مربع‌هایی با رنگ‌های متفاوت و همچنین افرادی با رنگ‌ پوست‌های مختلف که دست همدیگر را گرفته‌اند نیز اشاره کرد. البته موارد دیگری نظیر انواع خوراکی و حیوانات مختلف نیز در این فهرست لحاظ شده‌اند که در تصویر زیر آنها را مشاهده خواهید کرد:

ایموجی 2019 / Emoji 2019

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha