Avengers: Endgame طولانی ترین فیلم در دنیای سینمای مارول خواهد بود
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:19 بهمن 1397، 20:00

Avengers: Endgame طولانی ترین فیلم در دنیای سینمای مارول خواهد بود

جو و آنتونی روسو، دو برادر و همچنین کارگردانان فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Endgame بار دیگر اعلام کردند که مدت‌زمان فیلم انتقام جویان: آخر بازی نزدیک به 3 ساعت خواهد بود.

بااینکه هنوز سازندگان فیلم انتقام جویان: آخر بازی (Avengers: Endgame) در مرحله ویرایش هستند، ولی بار دیگر، جو و آنتونی روسو طی مصاحبه‌ای اعلام کردند که مدت‌زمان فیلم، 3 ساعت خواهد بود و قرار است نبردی عظیم با شخصیت تانوس شکل بگیرد. در پایان قسمت قبل از سری فیلم‌های انتقام‌جویان، یعنی Avengers: Infinity War دیدیم که شخصیت تانوس، مأموریت خود را که نابودی نصف افراد زمین و کهکشان بوده است را به نحو احسن انجام داد.

انتقام جویان: آخر بازی/Avengers: Endgame

پس از پرسش وب‌سایت Collider از برداران روسو در رابطه با اینکه آیا استودیو مارول و کمپانی دیزنی (مالک استودیو مارول) مشکلی با مدت‌زمان فیلم Avengers: Endgame ندارند، برادران روسو اعلام کردند که این دو کمپانی مشکلی با مدت زمان فیلم، مادامی که داستان خوبی ارائه دهد را ندارند. طبق گفته‌های سازندگان فیلم، به دو دلیل مدت‌زمان انتقام جویان: آخر بازی طولانی است، اول اینکه این فیلم پایانی برای 22 فیلم قبلی دنیای سینمای مارول است و دوم، فیلم دارای سکانس‌های احساسی و همچنین حماسی زیادی است؛ اگر اخبار فیلم را دنبال کرده باشید، باید بدانید که در این قسمت از فیلم انتقام‌جویان، با برخی از شخصیت‌های محبوب و معروف سری، قرار است خداحافظی کنیم. جو و آنتونی روسو در مورد مدت‌زمان فیلم می‌گویند:

 طبق بازخوردهای مثبتی که داشتیم، احساس می‌کنیم که فیلم در جایگاه بسیار مناسبی قرار دارد و از طرفی دیگر، هنوز کار ما با ساخت فیلم تمام نشده است و در حال حاضر، فیلم در مرحله ویرایش قرار دارد. فیلم Avengers: Endgame نقطه اوج 22 فیلم قبلی خواهد بود و روایت‌های داستانی زیادی برای فیلم کار کردیم و احساسات، بخش اصلی آن است. وقتی می‌خواهید داستان یک فیلم را پیچیده کنید و از طرفی دیگر هم می‌خواهید، بخش احساسی و قوی بین شخصیت‌های فیلم کار شده باشد، برای انجام این کار، نیاز به مدت زمان مناسبی دارید و احساس می‌کنیم که مدت‌زمان سه ساعت ارزش آن را خواهد داشت.

جالب این است که بدانید، جو و آنتونی روسو فیلم Avengers: Endgame را 4 بار تاکنون برای مخاطبان آزمایشی مختلف به نمایش درآوردند که در طول فیلم هیچ‌کدام از آن‌ها حتی یک‌بار صندلی خود را ترک نکردند. فیلم انتقام جویان: آخر بازی، قرار است در تاریخ 26 ماه آپریل (6 اردیبهشت 1398) در آمریکای شمالی اکران شود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha