ساخت World War Z 2 توسط پارامونت پیکچرز متوقف شد
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:20 بهمن 1397، 18:00

ساخت World War Z 2 توسط پارامونت پیکچرز متوقف شد

به نظر می‌رسد که مراحل ساخت فیلم World War Z 2 به خاطر تأمین نشدن بودجه اولیه، توسط کمپانی پارامونت پیکچرز متوقف‌شده است. فیلم World War Z 2 قرار بود به دست دیوید فینچر کارگردانی شود.

بعد از مدت‌ها که پروژه ساخت قسمت دوم فیلم جنگ جهانی زد (World War Z) در برزخ تولید گیر افتاده بود، به نظر می‌رسد که باید خود را برای خداحافظی از این فیلم آماده کنیم. مدتی پیش بود که اعلام شد، کمپانی پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) در نظر دارد که مراحل تولید جنگ جهانی زد 2 را بعد از مدت‌ها وقفه از ماه مارس 2019 شروع کند، اما طبق گزارش‌های اخیر منتشرشده توسط وب‌سایت Playlist، پارامونت پیکچرز، مراحل تولید را متوقف کرده است و به‌نوعی می‌توان گفت که پروژه ساخت فیلم جنگ جهانی زد 2، دیگر وجود خارجی ندارد.

جنگ جهاین زد/World War Z 2

اما چرا بعدازاین همه مدت انتظار پروژه ساخت فیلم World War Z 2 متوقف‌شده است؟! وب‌سایت Playlist در ادامه گزارش‌های های خود آورده است که دلیل اصلی کنسل شدن فیلم برمی‌گردد به «عدم تأمین بودجه موردنظر» که توسط کمپانی پارامونت پیکچرز قرار بود انجام بگیرد. به نظر می‌رسد این کمپانی زیاد به موفقیت دنباله این فیلم امید ندارد. از طرفی دیگر، برد پیت (ستاره اصلی قسمت اول) از کنسل شدن ساخت فیلم ناراحت شده است. اما بازهم می‌توان به ساخت قسمت دوم فیلم World War Z امیدوار شد، زیرا وب‌سایت هالیوود ریپورتز در گزارش‌های جدید خود اعلام کرده است که نمی‌توان به‌طورکلی تأیید کرد که پروژه ساخت فیلم متوقف شده است.

اگر اخبار قسمت دوم فیلم جنگ جهانی زد را دنبال کرده باشید، باید بدانید که قرار بود فیلم به دست کارگردان شهیر هالیوود، یعنی دیوید فینچر (David Fincher) کارگردانی شود. دیوید فینچر و براد پیت، سابقه همکاری طولانی‌مدت باهم دارند و در فیلم‌های تحسین‌شده‌ای مانند Seven ،Fight Club و The Curious Case of Benjamin Button باهم همکاری کرده بودند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha