گوشی گوگل با کدنام Sargo دارای رم 2 گیگابایتی و اندروید 10 در گیکبنچ رویت شد
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:22 بهمن 1397، 18:00

گوشی گوگل با کدنام Sargo دارای رم 2 گیگابایتی و اندروید 10 در گیکبنچ رویت شد

کدنام sargo مربوط به یکی از محصولات گوگل است. بنچمارک منتشر شده در گیکبنچ نشان می‎‌دهد این کدنام منتسب به یکی از نسخه‌های گوگل پیکسل 4 بوده و از اندروید 10 و رم دو گیگابایتی بهره می‌برد.

یکی از دستگاه‌های جدید گوگل با کدنام sargo اخیرا در گیکبنچ رویت شد. گزارش مشخصات منتشر شده از این گوشی هوشمند نشان می‌دهد که این کدنام احتمالا متعلق به گوشی هوشمند پیکسل 4 خواهد بود. اگر اطلاعات منتشر شده مربوط به پیکسل 4 باشند، برای اولین بار است که بنچمارک پیکسل 4 که یکی از گوشی‌‌های پرچمدار گوگل خواهد بود را در پلتفرم گیکبنچ مشاهده می‌کنیم. از این گذشته لیست منتشر شده نشان می‌دهد که این گوشی هوشمند اندروید 10 را روی سخت‌افزار خود اجرا می‌کند و از حافظه رم 2 گیگابایتی نیز سود می‌برد که این مشخصه واقعا تعجب‌برانگیز است.

بنچمارک گوگل پیکسل 4 / google pixel 4 benchmark

گفتنی است که پیش از این دو دستگاه با نام‌های sargo و bonito سال گذشته در لیست دستگاه‌های Google ARcore مشاهده شده بودند. همان‌طور که در فهرست گیکبنچ نیز مشاهده شد، کدنام دوم مربوط به گوگل پیکسل 3a ایکس ال بوده است. حالا مشخص شده مدل دیگر با کدنام sargo که از رم 2 گیگابایتی سود می‌برد می‌تواند نمونه ضعیف‌تر و یا یکی از انواع پیکسل 4 باشد. این در حالی است که گزارشات و خبرهایی نیز نشان می‌دهند که کدنام sargo متعلق به پیکسل 3 لایت بود. اما از آنجایی که مجهز به اندروید 10 است این قضیه منتفی بوده چرا که گوگل بعد از معرفی سالانه نسخه جدید اندروید امسال نیز اندروید 10 را در کنفرانس گوگل I/O معرفی می‌کند و آن را احتمالا در محصولات پیکسل 4 استفاده خواهد کرد.

در مورد پیکسل 3 لایت نیز باید بگوییم که اخیراً خبرهای زیادی درباره این گوشی هوشمند منتشر شده است. از تغییر نام آن به گوشی پیکسل 3a ایکس ال گرفته تا بررسی ویدیویی که می‌توانید در اینجا آن را مشاهده کنید . علاوه بر این خبرها نشان می‌دهند که این محصول گوگل در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha