اظهار نظر یکی از بازیگران سریال Game Of Thrones درباره اتمام آن
عباس ترسیم‌چین
نویسنده:عباس ترسیم‌چین
ارسال شده در:24 بهمن 1397، 16:00

اظهار نظر یکی از بازیگران سریال Game Of Thrones درباره اتمام آن

بدون تردید یکی از محبوب‌ترین سریال‌های دنیا Game Of Thrones (بازی تاج و تخت) است. لیام کانینگهام (Liam Cunningham) که نقش داووس سی‌ورث (Davos Seaworth) را ایفا می‌کند گفته که وقتش رسیده تا  سریال Game Of Thrones پایان بپذیرد.

شاید برای هر بیننده‌ای عجیب باشد که چرا شبکه HBO پس از 8 فصل تصمیم گرفته تا به سریال محبوب و پرطرفدار Game Of Thrones خاتمه دهد. لیام کانینگهام در مصاحبه‌ای گفته خوب است که این سریال به پایان خودش نزدیک شده است. چرا؟ او معتقد است ادامه دادن بیش از حد این سریال، این حس را به وجود می‌آورد که دارد کش داده می‌شود

همیشه از من پرسیده می‌شود که «شما چه فکری با خود می‌کنید؟ شما میتوانید تا ابد به ساخت Game Of Thrones ادامه بدهید.». اگر شما می‌خواهید وضعیت‌تان خوب باشد و سریال نیز وضعیتش خوب است، بهتر این است که بیش از اندازه آنرا ادامه ندهید.

در واقع کانینگهام گفته است:

کار خوبی نخواهد بود اگر بیش از اندازه‌ای که لازم است، آن را ادامه دهیم.

بازی تاج و تخت / سریال Game Of Thrones

او گفته که شدیدا دلش برای Game Of Thrones تنگ می‌شود و در ادامه بیان کرد که انتظار دارند او را در آینده، «لیام کانینگهام سریال Game of Thrones» خطاب کنند و حتی این عبارت، روی سنگ قبر او قرار گیرد.

او در ادامه گفت:

وقت آن رسیده که این داستان را تمام کنیم. مردم سزاوار دیدن پایان داستان هستند و نباید صرفا چون کتاب دیگری برای ادامه سریال وجود دارد، داستان را کش دهیم. فکر می‌کنم این کار بسیار قابل احترامی است که آنها انجام می‌دهند.

جرج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin)، که این سریال بر اساس مجموعه داستان‌های فانتزی او یعنی ترانه یخ و آتش و نخستین کتاب این مجموعه (بازی تاج‌ و تخت) ساخته شده، گفته است که داستان‌های او آنقدر غنی و عمیق هستند که می‌توان تا فصل سیزدهم هم به ساخت آنها ادامه داد. مارتین گفته است که سازندگان این سریال یعنی دی. بی. ویس (D.B. Weiss) و دیوید بنیاف (David Benioff) قصد داشتند که سریال Game Of Thrones را در 7 فصل بسازند، اما او و HBO‌ با اصرار موفق شدند آنها را متقاعد کنند تا یک فصل دیگر از این سریال ساخته شود.

فصل هشتم و نهایی سریال Game Of Thrones در آوریل (فروردین 1397) منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد که با به پایان رسیدن سریال بازی تاج و تخت ، یک سریال پیش‌درآمد از آن در راه خواهد بود و تا زمانی که مارتین در حال نوشتن است، سریال‌های جدیدی را خواهیم دید.

شما می‌توانید جدیدترین عکس‌های منتشر شده از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت را اینجا مشاهده کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha