گوگل قابلیت عالی کلیک راست را به جیمیل اضافه می کند
امیر حیدری باطنی
نویسنده:امیر حیدری باطنی
ارسال شده در:24 بهمن 1397، 18:00

گوگل قابلیت عالی کلیک راست را به جیمیل اضافه می کند

به زودی نوعی تغییرات جدید در جیمیل گوگل اعمال می‌شود که کاربران می‌توانند با کلیک راست کردن در این سرویس ایمیلی، گزینه‌های زیادی را در اختیار داشته باشند.

شاید خیلی از کاربران با شنیدن عبارت «گوگل در حال اعمال تغییراتی در جیمیل است»، احساس بی‌تفاوتی داشته باشند. اما این بار مسئله فرق می‌کند و به نظر می‌رسد که گوگل تغییراتی در دست اجرا دارد که بسیار خوب به نظر می‌رسد.

روز دوشنبه، گوگل اعلام کرد که چندین و چند قابلیت جدید را به منوی کلیک راست در جیمیل اضافه می‌کند تا در صورت تمایل، کاربر از آنها استفاده نماید. در حال حاضر، کلیک راست در این سرویس ایمیلی سه گزینه را به کاربران ارائه می‌نماید: آرشیو کردن ایمیل (Archive)، مارک کردن به عنوان خوانده شده (Mark as Read) یا حذف کردن (Delete). به زودی به نظر می‌رسد که کاربران با هر نوع خواسته‌ای در ایمیل و منوی کلیک راست تنها یک کلیک فاصله خواهند داشت و در صورت کلیک راست کردن می‌توانند از گزینه‌های متعددی استفاده نمایند.

تغییرات جدید جیمیل / Gmail New Changes

تنها چیزی که در حال حاضر اعلام شده، آن است که این امکان به زودی فراهم می‌گردد. برخی از کاربران ویژه از امروز و مابقی کاربران جیمیل از تاریخ 22  فوریه (3 اسفند) شاهد این تغییرات خواهند بود.

شاید خیلی از کاربران تصور کنند که اعمال تغییرات چندان جالب نباشد و بسیاری نیز با چنین تغییراتی موافق نباشند، اما قطعا بسیاری از آنها با دیدن تغییرات کنونی حسابی خوشحال می‌شوند. البته واقعیت آن است که شاید تغییرات مورد نظر کار چندان بزرگی به نظر نرسد و بسیاری از کاربران ممکن است بگویند، اضافه کردن چندین گزینه به منوی کلیک راست که کار بزرگی به حساب نمی‌آید. اما قطعا آنها می‌توانند از چنین منویی در جیمیل خود به خوبی استفاده کنند و خیلی کارها با آن انجام دهند.

جیمیل امروزه به یکی از سرویس‌های ایمیل بسیار محبوب تبدیل شده که کاربران زیادی از آن استفاده می‌نمایند. حالا با اضافه شدن گزینه‌های بیشتر به آن در منوی کلیک راست، قطعا کارایی کاربران افزایش می‌یابد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha