سامسونگ قصد دارد تکنولوژی گلکسی فولد خود را به اپل و گوگل بفروشد
نویسنده:وحید راشدی
ارسال شده در:13 اسفند 1397، 22:00

سامسونگ قصد دارد تکنولوژی گلکسی فولد خود را به اپل و گوگل بفروشد

به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد تکنولوژی صفحه‌نمایش تاشو گوشی گلکسی فولد خود را به سایر شرکت‌ها بفروشد. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به گوگل و اپل اشاره کرد.

به تازگی گوشی هواوی میت ایکس در مقابل گوشی خلاقانه و جدید سامسونگ گلکسی فولد (فولد به معنای تا شدن) معرفی گردید که میتوانید خبرش را در این قسمت بخوانید تا بازار تکنولوژی‌های خلاقانه داغ باقی بماند! اما سوال اینجاست، آیا گوشی‌های تاشوی بیشتری در راه هستند؟ تکنولوژی صفحات نمایش همواره در حال پیشرفت بوده و یکی از لذت بخش ترین و چشم‌نوازترین ویژگی‌های یک تلفن همراه هوشمند خوب، بدون شک صفحه نمایش آن است! سامسونگ همواره یکی از قدرتمندترین شرکت‌های تولید صفحات نمایش بوده و هست و اکنون هم که پای خود را با تولید شاهکار مهندسی خود یعنی سامسونگ گلکسی فولد، یک گام فراتر از رقبای گردن کلفت خود نهاده و چشم‌ها را به سوی این اثر هنری دنیای تکنولوژی خیره کرده است!

سامسونگ گلکسی فولد و هواوی میت ایکس / Galaxy fold huawei mate x

تکنولوژی استفاده شده در صفحه نمایش سامسونگ گلکسی فولد قطعاً نوآورانه است و می تواند به همراه رقیبانی همچون هواوی میت ایکس بر تکنولوژی استفاده شده در گوشی‌های آینده بسیار تاثیرگذار باشد. اکنون به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد صفحه نمایش تاشوی خود را برای گوگل و اپل نیز فراهم کند.

به گزارش ای تی نیوز، سامسونگ در حال حاضر با قصد کمک به رساندن اپل و گوگل به تولید انبوه، نمونه‌هایی از این صفحه نمایش‌های تاشو را در اختیار آنها قرار داده است.

البته این مسئله بی‌سابقه هم نیست! سامسونگ همواره در حالی که با اپل رقبای تجاری محسوب می‌شوند، در زمینه تامین پنل‌های نمایش همکار بوده‌اند و سامسونگ همیشه یکی از کمپانی‌هایی بوده که پنل‌های نمایش آیفون را تامین کرده است.

Galaxy fold iphone / گلکسی فولد/آیفون

اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، زودتر از چیزی که انتظارش را داریم شاهد دیدن گوشی‌های تاشوی اپل و گوگل خواهیم بود. به نظر می‌رسد سامسونگ همچنین با هواوی و اوپو نیز در حال گفتگو است.

به نظر می‌رسد رقابت این غول‌های دنیای تکنولوژی همواره داغ‌تر خواهد بود و تنها چیزی که برای مشاهده این نبرد لازم است، گذر زمان و صبر کاربران و طرفداران این برندهاست، چراکه آن چیز که مسلم است، پیشرفت تکنولوژی مداوم خواهد بود!

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha