اینستاگرام احتمالا به کاربران قابلیت تماشای ویدیوها با دوستان را می‌دهد

به نظر می‌رسد اینستاگرام در حال کار کردن بر روی ویژگی جدیدی است که مشابه با ویژگی «Watch Party» فیسوک است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد که به صورت گروهی به تماشای ویدیو بپردازند.

در ماه جولای سال گذشته، فیسبوک یک ویژگی جدید به نام «Watch Party» را برای گروه‌­های فیسبوکی معرفی کرد که به کاربران این امکان را می‌دهد که به صورت گروهی به تماشای یک ویدیو بپردازند. این کمپانی بعد­ از آن قابلیت­‌های مشابهی را در فیسبوک مسنجر تست کرد و به نظر می‌­رسد که اینستاگرام نیز در صف انتظار ارائه این قابلیت است.

اینستاگرام/instagram

متخصص مهندسی معکوس، جین مانچون وانگ (Jane Manchun Wong) دریافته است که اینستاگرام در حال کار بر روی این قابلیت است. وانگ اظهار کرده‌­ که این ویژگی در بخش دایرکت این نرم افزار و از طریق تماس تصویری قابل دسترسی است و همچنین از تصاویری که وانگ منتشر کرده می­‌توان فهمید که شما می‌توانید ویدیوها را از یک لیست پخش و یا ویدیوهایی که اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌دهد را تماشا کنید. البته هیچ تضمینی برای اضافه شدن این ویژگی در اپلیکیشن وجود ندارد، زیرا اینستاگرام اظهار نظر در مورد آن را رد کرده است. با این حال، معرفی قابلیت­‌های این چنینی، باعث می­‌شود کاربران وقت بیشتری را در این شبکه اجتماعی بگذرانند!

چندی است که اینستاگرام ویژگی‌های جدیدی را برای نرم افزار خود معرفی می‌کند. به طور مثال افرادی که از نسخه تحت وب این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند، می‌توانند با این نسخه پیام‌های خود را از طریق دایرکت بفرستند. همچنین به نظر می‌رسد این نرم افزار برای کسانی که از چند اکانت بر روی یک نرم افزار استفاده می‌کنند هم راهکارهایی ارائه خواهد داد. این افراد می‌توانند با یک شناسه کاربری و تعیین یکی از حساب‌ها به عنوان حساب اصلی وارد بخش مدیریت حساب‌های خود شوند و از طریق حساب اصلی به تمام حساب‌های دیگر خود دسترسی داشته باشند. البته به گفته سایت‌های خبری، اینستاگرام با معرفی این قابلیت اهداف بزرگ‌تری را در سر می‌پروراند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha