آموزش دریبل زدن در بازی فیفا 19 (با ویدیوی اختصاصی)

آموزش دریبل زدن در بازی فیفا 19 (با ویدیوی اختصاصی)
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر از طرفداران بازی Fifa 19 باشید حتما به انجام دادن حرکات تکنیکی در این بازی علاقه دارید. در این مقاله آموزش دریبل زدن در بازی فیفا 19 را دنبال خواهیم کرد.

[namasha id=”YRq6BziM” ]

وقتی به همراه یک دوست مشغول بازی کردن Fifa 19 هستید، لحظات زیادی در بازی اتفاق می‌افتند که جلوی محوطه جریمه حریف توپ را به راحتی از دست داده و یک موقعیت خوب را هدر می‌دهید. در این شرایط احتمالا با خودتان می‌گویید که ای کاش چند روش برای دریبل زدن بازیکن مقابل بلد بودید و می‌توانستید در شرایط حساس از این روش‌ها استفاده کنید. تقریبا همه ما یک رفیق داریم که خیلی در بازی Fifa مهارت دارد و وقتی با بازیکن تکنیکی تیمش صاحب توپ می‌شود، با چند بار تکل زدن هم نمی‌توانیم توپ را از او بگیریم. خب چرا ما مثل او بازی نکنیم؟ در واقع استفاده از دریبل باعث می‌شود که مالکیت توپ بالایی داشته باشیم و بتوانیم در نقاط حساس زمین از حریف خطا بگیریم و سپس با ضربه آزاد کار را تمام کنیم.

fifa 19 / بازی فیفا 19

در این مطلب ما قصد داریم یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌های دریبل زدن را به بازیکن‌های فیفا 19 آموزش دهیم. شما با خواندن مطالب این مقاله و همچنین تماشای ویدیویی که در ادامه قرار می‌گیرد، می‌توانید روی دریبل زدن مسلط شوید و از این تکنیک در مسابقات فوتبالی که با دوستان خود برگزار می‌کنید بهره ببرید. در ضمن فراموش نکنید که برای پیروزی در بخش‌های محبوب بازی فیفا 19 مانند FUT Champions و Division Rivals استفاده از دریبل یکی روش‌های اصلی است.

عناوین این مطلب:

 • چرا باید تکنیک های Fifa 19 را یاد بگیریم؟
 • چگونه در فیفا 19 دریبل بزنیم؟
  • حرکات انفجاری هنگام دریبل زدن در بازی فیفا 19

 

چرا باید تکنیک های بازی Fifa 19 را یاد بگیریم؟

جذابترین مزیت یادگیری دریبل زدن در بازی Fifa 19 این است که این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا حریف را فریب دهید، معطل کنید و در نهایت به پیروزی برسید. حتما یادگیری دریبل خیلی به درد بازیکن‌ها خواهد خورد، چون همیشه در موقعیت‌های سخت و تحت فشار از این تکنیک استفاده می‌شود. علاوه بر این در زمان‌هایی که مهاجم سرعتی شما در میانه زمین صاحب توپ می‌شود و به سرعت به سمت دروازه حریف می‌دود، با کمک همین روش دریبل زدن می‌تواند مدافعان رقیب را سرگرم کند تا سایر هم‌تیمی‌ها خودشان را به محوطه جریمه برسانند و با تعداد بیشتر به دروازه حمله کنید.

آموزش فیفا 19 / دریبل زدن در فیفا 19

البته نکته مهم این است که بدانید اگر چند مدافع در مقابل شما حضور دارند، بهتر است توپ را به بازیکن هم‌تیمی پاس بدهید و از حرکات انفرادی خودداری کنید. گاهی تک‌روی و انجام حرکات تکنیکی در موقعیت‌های اشتباه باعث از دست دادن توپ می‌شود، اما اگر در دریبل زدن به اندازه کافی مهارت پیدا کنید، می‌توانید به راحتی توپ را حفظ کرده و موقعیت‌های گل‌زنی برای خودتان بسازید. در Fifa 19 بازیکن‌هایی که مهارت دریبل بالایی دارند، در شرایط حساس، تعیین‌ کننده نتیجه بازی خواهند بود. به خاطر داشته باشید که اگر در بخش Ultimate Team بازیکن‌های فیزیکی و قدرتمند زیادی ندارید، یادگیری دریبل‌های مختلف یکی از بهترین روش‌ها برای موفق شدن است. در ادامه درباره بهترین شیوه‌های دریبل زدن در بازی فیفا 19 صحبت می‌کنیم و همچنین به شما می‌گوییم که در چه زمانی باید از این دریبل‌ها استفاده کنید. ویدیویی که در ادامه مشاهده می‌کنید به خوبی نشان می‌دهد که دریبل زدن چگونه در بازی به شما کمک می‌کند.

 

چگونه در فیفا 19 دریبل بزنیم؟

[namasha id=”YRq6BziM” ]

یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌های دریبل زدن در بازی Fifa 19 استفاده از قابلیت «حمل توپ ماهرانه» است. با این قابلیت می‌توانید بازیکنان حریف را از پیش رو بردارید و همین‌طور در نیمه دفاعی حریف وقت تلف کنید تا هم‌تیمی‌ها به حمله اضافه شوند. حتی در این حالت می‌توانید به‌صورت ناگهانی و با سرعت بالا استارت بزنید و حریف را جا بگذارید.

برای دریبل زدن در فیفا 19 باید دو تریگر یا همان ماشه‌های دسته بازی که R2 و L2 هستند را همزمان فشار دهید و نگه دارید. سپس باید با استفاده از آنالوگ سمت چپ بازیکن خود را به سمت راست، چپ، جلو یا عقب ببرید. در این حالت بازیکن شما تسلط بیشتری روی توپ دارد و با حرکات نرم و ظریف، توپ را روی زمین به گردش در می‌آورد. شما می‌توانید با تمام بازیکن‌ها این حرکت را انجام دهید، اما بازیکن‌هایی که مهارت دریبل بالاتری دارند، بهتر از پس انجام دریبل‌ها برمی‌آیند. راستی یادتان باشد که دقت و سرعت پاسخگویی دسته بازی نیز در اجرای بهتر دریبل‌ها تاثیر زیادی دارد. پس اگر با کامپیوتر بازی می‌کنید، حتما یک دسته بازی استاندارد و خوب تهیه کنید. برای خرید انواع دسته بازی با قیمت مناسب و گارانتی معتبر می‌توانید از طریق فروشگاه پلازا با لینکی که در انتهای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

این روش دریبل زدن کاربردهای خیلی زیادی دارد. شما خیلی راحت می‌توانید مدافع حریف را سرگرم کنید تا سایر بازیکن‌ها به خط حمله اضافه شوند. وقتی که R2 و L2 را نگه دارید و بعد آنالوگ چپ را به سمت عقب بکشید، بازیکن شما توپ را به سمت خودش می‌آورد و به این ترتیب مدافع حریف را به دنبال خود می‌کشاند و او را از منطقه دفاعی خارج می‌کند. با این روش فضای بیشتری برای سایر بازیکن‌های شما فراهم می‌شود و می‌توانید با یک پاس حساب شده، در موقعیت بهتری صاحب توپ شوید و دروازه حریف را هدف بگیرید.

آموزش فیفا 19 / بازی Fifa 19

علاوه بر این، تکنیک «حمل توپ ماهرانه» کمک می‌کند تا بتوانید به‌سرعت توپ را روی پای قوی‌تر بازیکن‌تان بیاورید و از این طریق شوت دقیق‌تری را روانه دروازه کنید. برای درک بهتر این حرکت، حتما ویدیوی بالا را با دقت تماشا کنید. در ادامه یکی دیگر از حرکات سودمند که در هنگام دریبل زدن می‌توانید از آن استفاده کنید را آموزش می‌دهیم.

 

حرکات انفجاری در هنگام دریبل زدن در بازی فیفا 19

حرکات انفجاری در هنگام دریبل زدن در بازی فیفا 19 به شما کمک می‌کنند تا با سرعت بالاتری به انجام تکنیک‌ها بپردازید. در واقع این حرکات، موثرترین روش دریبل زدن در بازی فیفا 19 هستند. برای انجام این تکنیک باید هنگامی که هر دو تریگر را فشار داده‌اید و با آنالوگ چپ مشغول تعیین جهت حرکت بازیکن هستید، ناگهان L2 را رها کنید؛ در این لحظه بازیکن شما به سرعت شروع به دویدن می‌کند و اصطلاحا یک حرکت انفجاری انجام می‌دهد. دقت کنید که این حرکت را باید با بازیکنان تکنیکی و سرعتی مثل امباپه، نیمار یا رونالدو انجام دهید.

FIFA 19 / فیفا

یادگیری تکنیک‌های مختلف در بازی Fifa 19 به بازیکنان کمک می‌کند تا بتوانند در هر شرایطی بازی بهتری را انجام دهند. در این مقاله ما یکی از متداول‌ترین روش‌های دریبل زدن در فیفا 19 را تشریح کردیم. با استفاده از این تکنیک‌ها می‌توانید بهتر حمله کنید و موقعیت‌های بیشتری بسازید. همچنین وقتی تکنیکی بازی کنید، در بخش‌های مختلف بازی فیفا 19 مثل FUT Rivals یا FUT Champions Weekend League به موفقیت‌های بیشتری دست خواهید یافت.

حتما ویدیوی بالا را ببینید و تکنیک‌ های فیفا 19 را تمرین کنید. همچنین در کامنت‌ها به ما بگویید که آیا این تکنیک‌ها برای بهتر بازی کردن به دردتان خوردند یا خیر؟

 

خرید انواع دسته بازی از فروشگاه پلازا

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5