آموزش حمله کردن در بازی فیفا 19 (با ویدیوی اختصاصی)

در فوتبال بدون حمله کردن نمی‌توان به گل رسید. اگر می‌خواهید در بازی Fifa 19 برنده باشید، با آموزش حمله کردن در فیفا 19 همراه شوید تا یکی از موثرترین روش‌های حمله در این بازی را یاد بگیرید.

هر سال بازی شبیه‌ساز فوتبال Fifa تغییراتی را به خود می‌بیند و امسال نیز این بازی در بخش‌های مختلف با تفاوت‌هایی ظاهر شده است. یکی از تغییرات جدید بازی، قدرتمندتر شدن دفاع‌ها است و به همین دلیل بازیکن‌ها برای کسب پیروزی باید با برنامه‌تر حمله کنند. ما در این مطلب به آموزش حمله کردن در فیفا 19 می‌پردازیم و به شما نشان می‌دهیم که چگونه از دفاع حریف بگذرید و به گل برسید. حتما ویدیویی که در ادامه می‌آید را نیز مشاهده کنید تا بهتر این آموزش را فرا بگیرید.


استفاده از تاکتیک ها برای حمله کردن در بازی Fifa 19


بهترین راه برای شکستن سد دفاعی تیم حریف و تدارک دیدن یک حمله قدرتمند در بازی Fifa 19 استفاده از تاکتیک‌های شخصی‌سازی شده است که در ادامه در آموزش حمله کردن در فیفا 19 به‌طور کامل درباره آنها توضیح خواهیم داد. شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که تاکتیک‌های شخصی را ساده می‌گیرند و خیلی راحت از کنار آن رد می‌شوند، اما باید بدانید که این قابلیت به شما کمک می‌کند تا شکل بازی تیم‌تان را آن‌طور که می‌خواهید بچینید. در واقع با چینش دقیق مهره‌ها داخل زمین می‌توانید به حریفی غیرقابل مهار برای رقبا تبدیل شوید. این ویژگی باعث به‌وجود آمدن سبک گیم‌پلی پیشرفته‌ای در بازی می‌شود که به جذاب‌تر شدن مسابقات هم کمک می‌کند.

اگر یاد بگیرید که چطور حملات مرگبار را در بازی Fifa 19 ترتیب دهید، قطعا به حریفی خطرناک برای سایر بازیکن‌ها تبدیل می‌شوید. حتما تا به حال مقابل بازیکن‌ها و تیم‌هایی قرار گرفته‌اید که ایستادگی در برابر حملات‌شان کار سختی است. حالا با این آموزش خودتان می‌توانید به چنین بازیکنی تبدیل شوید و در هر بازی، ترس را به دل حریفان بیندازید. یادگیری استراتژی‌ها و روش‌های مختلف حمله کردن در بازی Fifa 19 باعث می‌شود تا حتی در برابر سرسخت‌ترین مدافعان تیم‌ها نیز از خود ضعف نشان ندهید.

 

چگونه در فیفا 19 به‌شکل مهارنشدنی حمله کنیم؟

آموزش حمله در فیفا 19

یکی از مهمترین بخش‌هایی که در تاکتیک هجومی تیم‌ها در فیفا 19 اهمیت دارد، استفاده از یک سیستم بازی مناسب است. انتخاب سیستم نیز جزو آن بخش‌هایی است که معمولا از سوی بازیکن‌ها زیاد جدی گرفته نمی‌شود، اما باید توجه داشته باشید که با انتخاب یک سیستم خوب هم می‌توانید بازی روان‌تری انجام دهید و تعادل بیشتری در بخش دفاع و حمله داشته باشید و هم بهترین استفاده را از تک تک بازیکن‌های تیم‌تان ببرید. سیستم کلاسیکی مثل 4-4-2 در سال‌های اخیر رواج کمتری داشته و سیستم‌های پیچیده و پیشرفته‌تری جای آن را گرفته‌اند که در ادامه بیشتر در موردشان صحبت خواهیم کرد.

اگر یاد بگیرید که همه‌جانبه و پرفشار حمله کنید، شانس زدن گل‌های بیشتر در یک بازی را افزایش خواهید داد. در ویدیوی پایین به ساده‌ترین شکل ممکن توضیح داده شده که چطور می‌توان از سیستم‌های پیشرفته برای تدارک دیدن حملات سنگین استفاده کرد. حتما ویدیوی آموزش حمله کردن در فیفا 19 را با دقت ببینید و نکات گفته شده را در بازی تمرین کنید تا در اجرای آنها به مهارت دست یابید.

آموزش حمله در فیفا 19 / بازی Fifa 19

با چه سیستمی در فیفا 19 بازی کنیم؟

آنچه که در ویدیوی بالا مشاهده کردید، با سیستم‌های 4-1-2-1-2 و همچنین 4-3-1-2 به بهترین شکل قابل اجرا است. البته حتما لازم است که یک هافبک دفاعی سرعتی در ترکیب تیم‌تان داشته باشید تا در زمان‌هایی که دفاع‌های کناری در حمله شرکت می‌کنند، بتواند جای خالی آنها را پوشش دهد. در این سیستم، دو دفاع کنار معمولا به حمله اضافه می‌شوند و این امر باعث برتری شما در هنگام حملات می‌شود. البته همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، شما این امکان را دارید تا نقش‌های هجومی یا دفاعی برای دفاع‌های کناری تعریف کنید و این دقیقا همان شخصی‌سازی تاکتیک است که در ابتدای مقاله درباره‌اش صحبت کردیم.

آموزش حمله در فیفا 19

اگر برای دفاع‌ کناری تیم‌تان دستور شرکت در حمله را تعریف کرده باشید، با چیزی شبیه به تصویر زیر در بازی مواجه خواهید شد؛ یعنی دفاع کناری به خط حمله اضافه می‌شود و به برتری عددی شما در منطقه دفاعی حریف کمک می‌کند. استفاده از سیستم 4-1-2-1-2 باعث می‌شود تا تیم شما در وسط زمین برتری نسبی داشته باشد؛ حالا وقتی که به دفاع‌های کناری خود دستور حمله می‌دهید، بازی شما عرض پیدا می‌کند و می‌توانید به‌راحتی بازی را باز کنید. مدافعان کناری معمولا سرعتی هستند و شرکت آنها در کارهای هجومی باعث می‌شود که حملات شما مهارناپذیر باشند.

آموزش حمله در فیفا 19

حتما به این نکته توجه کنید که از سرعتی‌ترین مدافعان در کناره‌های استفاده کنید. این موضوع کلید موفقیت شما در بازی خواهد بود. از آنجا که در این سیستم، تراکم بازیکن‌ها در وسط زمین (یعنی در دایره میانی و اطراف آن) زیاد است و تیم حریف نیز برای مقابله با سیستم شما، بازیکن‌های بیشتری را در وسط میدان قرار می‌دهد، در دو طرف زمین فضای خالی زیادی ایجاد می‌شود که مدافعان کناری می‌توانند خیلی راحت از این فضا استفاده کنند و خودشان را به محوطه جریمه حریف برسانند. البته این بازیکن‌ها باید بلافاصله پس از حمله، به عقب برگردند و جای خالی خودشان را در خط دفاعی پر کنند؛ به همین خاطر است که روی سرعتی بودن این بازیکنان تاکید زیادی می‌کنیم.

اگر در مقابل حریف با تجربه‌ای قرار بگیرید، احتمالا آنها خیلی زود متوجه سیستم بازی شما می‌شوند و سعی می‌کنند که آن را خنثی کنند؛ بنابراین همیشه به تغییر تاکتیک حریف‌تان توجه داشته باشید تا در بازی غافلگیر نشوید. در حالت کلی، استفاده از مدافعان کناری در حملات می‌تواند بسیار سودمند باشد. آنها می‌توانند توپ را روی دروازه سانتر کرده و مهاجمان را با ضربه سر صاحب موقعیت کنند. همچنین استفاده از سانتر کوتاه یا پاس رو به عقب از جمله تاکتیک‌های دیگری است که می‌تواند شما را به گل برساند.

گل زدن در بازی فیفا 19

همان‌طور که در ویدیوی آموزش حمله کردن در فیفا 19 هم مشاهده کردید، استفاده از این روش حمله می‌تواند به شما کمک کند تا در بخش‌های مختلف بازی فیفا 19 مثل FUT Champions Weekend League به پیروزی دست پیدا کنید و پاداش‌های بیشتری بگیرید. در بخش کامنت‌ها به ما بگویید که آیا آموزش حمله کردن در فیفا 19 برای گل زدن در بازی مفید بوده یا خیر. همچنین اگر خودتان روش‌های دیگری برای حمله کردن بلدید، آنها را با ما و مخاطبان پلازامگ به اشتراک بگذارید.

در ضمن این نکته را به خاطر داشته باشید که برای بهتر بازی کردن در فیفا 19 حتما باید از یک دسته بازی باکیفیت و حرفه‌ای استفاده کنید. برای خرید انواع دسته بازی با قیمت مناسب و گارانتی معتبر می‌توانید به فروشگاه پلازا مراجعه کرده یا روی لینک زیر کلیک کنید.

 

خرید انواع دسته بازی از فروشگاه پلازا
اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
mehran9 04 تیر 1398، 15:53

instruction پس چیشد تاکتیک تیم عمق و عرض چرا همش نصفه نیمه یه مطلب و میزارین خب این سیستما تاکتیکم میخواد دیگه بهترین تاکتیک خب چیه