هر آنچه باید درباره هک و تقلب در بازی پابجی (PUBG) بدانید

تقلب در بازی PUBG یکی از معضلاتی است که بازیکنان با آن مواجه هستند. در این مطلب قصد داریم روش‌های مختلفی که بازیکنان با استفاده از آن‌ها به تقلب در بازی پابجی می‌پردازند را معرفی کنیم.

اگر از بازیکنان پابجی هستید احتمالا در مقطعی از بازی‌تان با با کسانی که از کد های تقلب بازی پابجی استفاده می‌کنند مواجه شده‌اید؛ مثلا وقتی که در حال دویدن در نقشه بازی هستید و ناگهان یک گلوله که معلوم نیست از کجا آمده باعث مرگ شما می‌شود. پس از اینکه خشم شما از مردن فروکش کرد، احساس می‌کنید که چیزی عجیبی در مورد این طور مردن در بازی وجود دارد.

تقلب در بازی PlayerUnknown

البته همیشه این احتمال هم وجود دارد که با یک بازیکن حرفه‌ای روبه‌رو شده‌اید یا با شلیک شانسی یک نفر مرده‌اید، اما گاهی اوقات دلیل خشم شما این است که قربانی یکی از رمزهای بازی پابجی شده‌اید.

شرکت پابجی تلاش‌های بسیار خوبی در راستای بن کردن افرادی که در PUBG از کد تقلب استفاده می‌کنند انجام داده است و قبلا گزارش شده بود که 1 میلیون نفر در یک ماه از بازی بن شده بودند، اما خب همواره در بازی هر از گاهی شاهد ظاهر شدن هکرهایی هستیم که باعث می‌شوند شما بدون اینکه بدانید چطور کشته شدید؛ خشمگین شوید. به همین دلیل در ادامه مواردی را در مورد کد های تقلب بازی PUBG و همچنین رمز های PUBG Mobile آورده‌ایم.

فهرست عناوین این مطلب:

  • انواع کد های تقلب پابجی
  • رمزهای PUBG که مربوط به هدف گیری هستند
  • رمزهای بازی پابجی که مربوط به سرعت هستند
  • چیت های بازی پابجی که مربوط به لگد اسلحه هستند
  • هک بازی PUBG که مربوط به دیوار است
  • سایر انواع کد تقلب بازی پابجی
  • آیا تقلب در بازی پابجی موبایل ممکن است؟
  • اکثر موارد تقلب در بازی PUBG زیر سر بازیکنان چینی است
  • چگونه کسانی که به هک بازی پابجی می‌پردازند را گزارش کنیم؟

 


انواع کد های تقلب پابجی


pubg cheat hack / انواع کد های تقلب پابجی

دو نوع از هک‌های رایج در مورد تقلب در بازی پابجی وجود دارند، هک‌های مربوط به هدف‌گیری خودکار و هک‌های مربوط به سرعت. از نام هر دو هک بازی PUBG واضح است که چه کاری انجام می‌دهند. اولی باعث می‌شود که در بازی همیشه گلوله‌هایتان به سمت دشمنان برود و دومی شما را قادر می‌سازد تا با سرعت زیادی در نقشه بازی حرکت کنید. برخی از چیت های بازی PUBG هم هستند که معمولا به اندازه این دو واضح نیستند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

 


رمزهای PUBG که مربوط به هدف گیری هستند


pubg cheat hack / رمزهای PUBG که مربوط به هدف گیری هستند

ایم بات‌ها (Aimbot) و هک‌های مربوط به هدف‌گیری خودکار احتمالا آزاردهنده‌ترین کدهای تقلب پابجی هستند. استفاده از آن‌ها باعث می‌شود که به صورت خودکار هدف به روی بازیکن دشمن برود. استفاده‌های مختلفی را می‌توان از این کد تقلب بازی پابجی کرد. واضح‌ترین این موارد آن است که گلوله‌ای که به سمت دشمنی که در دید بازیکن قرار دارد شلیک می‌شود، به او برخورد خواهد کرد و به همین دلیل است که شاهد شلیک‌های بسیار دقیق و از راه دور در برخی از بازی‌ها هستیم.

برخی از هک های بازی PUBG شلیک خودکار را هم به این چیت اضافه می‌کنند، یعنی اگر این هک تشخیص بدهد که شلیک بدون مانعی را می‌تواند روی دشمن انجام دهد، به صورت خودکار به او شلیک می‌کند. این هک به نوعی باعث بردن خودکار استفاده کننده آن می‌شود چراکه اگر شما نزدیک شخصی بشوید که از این رمز پابجی استفاده می‌کند، به احتمال بسیار زیاد کشته می‌شوید. خوشبختانه اکثر اوقات این امر در صحنه پخش نحوه مردن شما واضح است و می‌توانید شخص متقلب را گزارش کنید.

 


رمزهای بازی پابجی که مربوط به سرعت هستند


pubg cheat hack / رمزهای بازی پابجی که مربوط به سرعت هستند

هک های پابجی مربوط به سرعت چندان آزاردهنده نیستند و گاهی اوقات تماشای آن‌ها می‌تواند جالب باشد. این نوع از رمزهای پابجی باعث می‌شود بازیکن در عرض چندین ثانیه بتواند از یک سوی نقشه به سوی دیگر آن برود. کشتن آن‌ها در این شرایط تقریبا غیر ممکن می‌شود چراکه قبل از اینکه گلوله‌ای که شما شلیک کرده‌اید به او برسد، او در سوی دیگر نقشه است.

کاربرد این چیت PUBG نسبت به هک هدف‌گیری خودکار بسیار محدودتر است. هکر به سرعت در صورت استفاده از این کدتقلب شناخته شده و احتمالا پس از چند بازی بن خواهد شد و همچنین این هک احتمال وارد شدن ناخواسته بازیکن به فضای آبی بازی را افزایش می‌دهد.

 


چیت های بازی پابجی که مربوط به لگد اسلحه هستند


pubg cheat hack / چیت های بازی پابجی که مربوط به لگد اسلحه هستند

تقریبا تمام سلاح‌های بازی PUBG دارای ریکویل (لگد) هستند که شما باید نحوه کنترل آن را یاد بگیرید و یا میان شلیک‌هایتان کمی فاصله دهید تا نشانه سلاح زیاد منحرف نشود. با این وجود برخی از بازیکنان ترجیح می‌دهند از اسکریپت‌ها یا ماکروها استفاده کنند که به صورت خودکار، ریکویل را کنترل می‌کنند. تنها کاری که بازیکن باید انجام دهد این است که شلیک کند و نگرانی بابت تنظیم موس برای جبران ریکویل نداشته باشد.

نمی‌توان این هک را یک چیت مربوط به هدفگیری تلقی کرد چرا که روی هدف قفل نمی‌کند، اما به هر حال مزیت بزرگی برای بازیکن در مبارزات محسوب می‌شود. متاسفانه تشخیص این هک هم بسیار مشکل است چراکه می‌تواند بازیکنی باشد که واقعا نحوه مدیریت ریکویل یک سلاح را یاد گرفته است.

 


هک بازی PUBG که مربوط به دیوار است


pubg cheat hack / هک بازی PUBG که مربوط به دیوار است

هک های مربوط به دیوار در بازی پابجی به بازیکن این اجازه را می‌دهد تا بازیکنان دیگر رادر پشت دیوارها تشخیص دهد و یا عناصر مربوط به رابط کاربری اضافه می‌کنند تا موقعیت بازیکنان را آشکار سازد. رایج‌ترین این نوع از تقلب در PUBG نما یا اسکلتی از بازیکن را در صورتی که نزدیک باشند، نشان می‌دهد. این به آن معنی است که هکرها موقعیت بازیکن را در آن سوی نقشه نمی‌بینند، بلکه می‌توانند از اطلاعات استفاده کرده و به بازیکنانی که فکر می‌کنند مخفی شده‌اند، به صورت مخفی حمله کنند. اگر هکر باهوش باشد، می‌تواند از این هک استفاده کرده و شناسایی نشود، زیرا ثابت کردن اینکه آن‌ها صدای شما را نشنیدند یا اطلاعات دیگری داشته‌اند که منجر به مرگ شما شده، مشکل خواهد بود.

 


سایر انواع کد تقلب بازی پابجی


در ویدیو بالا می‌توانید روش‌های مختلفی که هکرها به تقلب در بازی پابجی می‌پردازند را مشاهده کنید. البته روش‌های تقلب در PUBG به موارد بالا محدود نمی‌شود. لوت کردن سریع یکی از چیت‌های معمول دیگر است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سریعا همه آیتم‌های قابل لوت را برداشته و به صورت خودکار مجهز به آیتم‌هایی شوند که به آن‌ها نیاز دارند. البته باید گفت که این چیت پابجی چندان مفید نیست چراکه بازیکنان حرفه‌ای می‌توانند با روش درگ لوتینگ (Drag Looting) این کار را انجام دهند.

برخی از بازیکنان گزارش کرده‌اند که بازی آن‌ها لگ دارد که مربوط به هکرها است. یعنی هکر باعث می‌شود بازیکنان دیگر لگ داشته باشند تا بتواند به راحتی آن‌ها را از بین ببرد. برخی از چیت های بازی PUBG هم وجود دارند که به بازیکن اجازه می‌دهد تا از وسایل نقلیه پرنده و دارای سرعت زیاد استفاده کند. یک چیت جالب دیگر هم وجود دارد که به بازیکنان بازوهای انعطاف‌پذیر می‌دهد تا بدون اینکه از سنگر خود بیرون بیایند، شلیک کنند؛ البته این مورد به نظر می‌رسد که دیگر کاربرد چندانی ندارد.

 


چگونه کسانی که به هک بازی پابجی می‌پردازند را گزارش کنیم؟


pubg cheat hack / هک کردن پابجی / تقلب در PUBG

اگر شما در بازی PUBG با بازیکنی مواجه شدید و مطمئن هستید که یک هکر است، همیشه می‌توانید از دکمه گزارش بازیکن (Report Player) استفاده کنید که در صفحه مرگ وجود دارد. به صورت کلی، شرکت پابجی سابقه خوبی در بن کردن هکرها دارد و موارد واضحی که گزارش می‌کنید به احتمال زیاد چندان دوام نخواهند آورد. این امر از خراب شدن بازی شما جلوگیری نمی‌کند، اما ممکن است باعث شود بازیکنی دیگر، بازی بهتری داشته باشد؛ بنابراین همیشه سعی کنید افرادی را که به هک بازی پابجی می‌پردازند گزارش کنید.

برخی سیستم‌های ضد چیت هم در بازی PUBG وجود دارد که برخی از هک‌های شناخته شده بازی را شناسایی کرده و به صورت خودکار، بازیکنان را بن می‌کند. شرکت پابجی این سیستم را به طور پیوسته با هک‌های جدید بروزرسانی می‌کند، بنابراین در اکثر موارد یک چیت مشخص چندان نمی‌تواند در بازی دوام بیاورد؛ با این وجود همواره افرادی وجود دارند که چیت‌های جدیدی به وجود می‌آورند تا این سیستم را دور بزنند.

 


آیا تقلب در بازی پابجی موبایل ممکن است؟


PUBG mobile/تقلب در بازی پابجی موبایل

بله امکان تقلب در بازی PUBG  Mobile از طریق راه‌های مختلف وجود دارد. با استفاده از مادهای مخصوص iOS و اندروید می‌توان از مواردی که قبلا به آن‌ها اشاره کردیم استفاده کرد، اما با این وجود هیچ هک یا ابزارهای آنلاینی برای کسب Battle Points نامحدود، جعبه‌ها، آیتم‌ها و حالت آسیب ناپذیر و … وجود ندارند. بازی PUBG Mobile یک عنوان شوتر اکشن مولتی پلیر آنلاین است و فایل‌های ذخیره شما در سرورهای شرکت تنسنت (Tencent) قرار می‌گیردند که نمی‌توان آن‌ها را ماد کرد.

تقلب در پابجی موبایل باید از طریق مادهایی که به صورت حرفه‌ای ساخته شده‌اند صورت می‌گیرد که بسیاری از آن‌ها در بلند مدت به صورت رایگان قابل استفاده نیستند. استفاده از ابزارهای ساده برای تقلب در پابجی به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌شود و می‌تواند باعث بن شدن شما شود. اگر قصد امتحان کردن رمزهای PUBG Moible را دارید حتما از یک اکانت ثانویه امتحان کنید.

 


اکثر موارد تقلب در بازی PUBG زیر سر بازیکنان چینی است


به نظر شما عامل اصلی تقلب در بازی PUBG چه کسانی هستند؟ تقلب در بازی یکی از معضلات امروز دنیای گیم است، معضلی که هم به بازی و هم به بازیکنان زیان وارد می‌کند. همانطور که گفتیم، این معضل گریبان‌گیر PlayerUnknown’s Battlegrounds هم هست و همه‌اش زیر سر بازیکنان چینی است.

به جز یک بخش بسیار کوچک، تقریبا همه حجم تقلب در پابجی توسط بازیکن‌های چینی صورت می‌گیرد. جامعه بازیکنان PlayerUnknown’s Battlegrounds هم شاهد این ماجراست و مشکل تقلب در بازی PUBG را تقصیر چین می‌داند.

Playerunknown's Battlegrounds

برندن گرین، خالق بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در مصاحبه‌ای با Kotaku گفته بود که 99% از حجم تقلب در بازی PUBG مربوط به چین است.

گرین این آمار را سرویس ضد تقلب Battleye (چشم نبرد) نقل کرده بود. موسسه Battleye با رصد کردن بازی‌های مختلف، موارد قانون شکنی را شناسایی می‌کند و برای رفع این موارد راهکار ارائه می‌دهد.

گرین در مورد معضل تقلب در بازی پابجی می‌گوید:

امروزه بازار تقلب در بازی‌ها داغ است. این معضل نه تنها از چین، بلکه از سراسر جهان نشات می‌گیرد. اما چین در این زمینه با جاهای دیگر متفاوت است. تقلب کردن در بازی‌ها در چین امری رایج و پذیرفته شده است. علاوه بر این به لحاظ جغرافیایی، شمار افراد ساکن در چین از هر کجای دیگر بیشتر است.

PlayerUnknown’s Battlegrounds به تازگی از مرحله ی طولانی مدت دسترسی اولیه عبور کرده و رسما راه اندازی شده است. سازندگان بازی هنوز با مشکلات مختلفی در زمینه ی اجرا درگیر هستند که البته حل کردن آن ها به مراتب ساده تر از حل معضل تقلب است.

99% تقلب در بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds زیر سر بازیکنان چینی است

در چند ماه گذشته، حجم انبوهی از بازیکنان متقلب به PUBG هجوم آورده‌اند. برخی از آن‌ها تا جایی پیش رفته‌اند که یکی یکی به سراغ بازیکنان می‌روند و هک‌های خود را تبلیغ می‌کنند. تقلب در بازی پابجی برخی بازیکنان را به شدت ناراحت کرده، تا جایی که آن‌ها از شرکت PUBG خواسته‌اند، دسترسی چینی‌ها به سرورهای دیگر مناطق جهان را قطع کند.

برخی حتی خواستار آن هستند که بازیکنان چینی از طریق زبان شناسایی شوند و دسترسی آنان به سرورهای غیرچینی ممنوع شود. با این وجود، گرین می‌گوید، نمی‌تواند به چنین کارهایی دست بزند:

فکر نمی‌کنم انجام اینگونه کارها اصلا فکر خوبی باشد. درست است که بخش عمده تقلب در بازی PUBG از سوی چین صورت می‌گیرد اما این بدان معنا نیست که همه بازیکنان چینی متقلب هستند. محروم کردن کل یک کشور به خاطر وجود عده‌ای متقلب در میان آن‌ها قدری غیرمعقول است.

البته انگیزه گرین برای خودداری از چنین اقدامی صرفا منطق انسانی نیست. قاعدتا برای او منافع بازی در اولویت است و ناراحت کردن بازیکنان پرجمعیت‌ترین کشور جهان خطر زیادی برای منافع بازی PUBG دارد. این مساله آن قدر مهم است که گرین به جای سرزنش بازیکنان چینی از آن‌ها تمجید می‌کند. او می‌گوید:

جامعه چین خیلی قوی است. آن‌ها عاشق بازی PUBG هستند. چرا باید بازی روی سرورهای مختلف را برای آنان ممنوع کنم؟ طرز فکر بخشی از مردم اصلا برای من قابل درک نیست.

تقلب در پابجی / PUBG Cheat

 اما شرکت PUBG دست از تلاش در این زمینه بر نمی‌دارد. این شرکت همواره در حال آموزش دادن به سیستم‌های خودکار جدیدی است که خیلی سریع و با دقت فراوان مچ متقلب را می‌گیرند. این سیستم‌های خودکار جدید به کمک « آمارها و چیزهای مختلف دیگر» به محض انجام تقلب در بازی PUBG فرد را شناسایی می‌کنند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
مرتضی 26 فروردین 1398، 16:19

سلام، من این بازی رو از گوگل پلی نمی تونم دانلود کنم. از کجا بگیرمش؟

parham sanatgar 17 اردیبهشت 1398، 17:05

اگه سامسونگ داری از گلکسی استور میتونی دانلود کنی ولی اگه سامسونگ نداری میتونی از سایت فارسروید دانلود کنی.

Navid 06 تیر 1398، 18:15

از مایکت دانلود کن

عرشیا 12 تیر 1398، 01:49

از مایکت دانلود کن

Zzzz 26 فروردین 1398، 16:34

عالی بود

محمدحسین 17 خرداد 1398، 03:52

چینی ها آشغال ترین انسان های روی زمین هستن. اونا رو باید از صفحه ی روزگار حذفشون کرد. چی فکر کردین ؟؟!!

Aliebadi 18 خرداد 1398، 12:29

عاقل ترین انسان های روی زمین هستند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر قدرت

گوبلای خان 25 تیر 1398، 05:44

چرت نگو مسلمون .اشغال من و تو هستیم که به پول یارانه زنده ایم

mahsun.hpv 30 شهریور 1398، 00:47

نژاد پرست😡

محمد 04 مرداد 1398، 16:43

سلام چیت بدونه روت هست دانلود کنم

علیرضا 12 مرداد 1398، 03:33

خوب برادر من، چیت دانلود کنی که چی بشه؟ مگه دلیل بازی کردن فقط بردنه؟ دلیل بازی کردن لذت بردن از بازی هستش وگرنه وقتی همیشه برنده باشی اون بازی چه جذابیتی میتونه برات داشته باشه؟

علی 31 مرداد 1398، 00:35

سلام من یه برنامه دارم توپابجی که ادمارو از پشت دیوار نشون میده ولی الان تازه گی همش برنامه گیر میکنه مشکل از چی هست ممنون

امین 10 شهریور 1398، 23:57

اسم برنامت چیه

Saman 11 شهریور 1398، 01:49

میشه اسم برنامه رو بگید

علیرضا 03 دی 1398، 18:57

*** تو سبک بازیت چیتر

دیدگاههای بیشتر ...