فصل هشتم سریال گیم اف ترونز (بازی تاج و تخت): پشت صحنه و جدیدترین تریلرها
سبحان قربانی
نویسنده:سبحان قربانی
ارسال شده در:18 اردیبهشت 1398، 18:00

فصل هشتم سریال گیم اف ترونز (بازی تاج و تخت): پشت صحنه و جدیدترین تریلرها

فصل 8 Game of Thrones (سریال بازی تاج و تخت) مدتی می‌شود که شروع به پخش کرده است. در این مطلب ویدیوهای پشت صحنه و جدیدترین تریلرهای سریال گیم اف ترونز و بازخورد منتقدین را قرار می‌دهیم.

پس از پایان شوکه کننده و فوق‌العاده سریال گیم او ترونز یا همان سریال بازی تاج و تخت در فصل هفتم، همه طرفداران سریال از جمله خودم بی‌صبرانه منتظر فصل 8 Game of Thrones بودیم. اولین قسمت از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت در تاریخ 14 آوریل (26 فروردین 98) از شبکه HBO پخش شد و هر هفته قسمت جدید آن منتشر می‌شود. در این مطلب مروری بر تریلرهای این سریال و ویدیوهای پشت صحنه آن خواهیم داشت.

 


قسمت 5 از فصل 8 سریال بازی تاج و تخت


 

تریلر جدید Game of Thrones مربوط به قسمت 5 از فصل 8

در آخرین تریلر Game of Thrones که مربوط به قسمت پنجم از آخرین فصل آن است، شاهد آغاز نبرد پایانی بین دو ملکه هستیم. پس از کشته شدن یک اژدها‌ی دیگر، اکنون باید ببینیم که دنریس تنها با یک اژدها و ارتشی خسته چگونه می‌تواند بر دشمنان خود غلبه کند.

 


قسمت 4 از فصل 8 سریال گیم اف ترونز


 

آخرین تریلر Game of Thrones مربوط به پشت صحنه ساخت قسمت 4 از فصل 8

در این تریلر از سریال بازی تاج و تخت به پشت صحنه ساخت قسمت 4 از فصل 8 می‌رویم.

 

آخرین تریلر Game of Thrones مربوط به قسمت 4 از فصل 8

آخرین تریلر Game of Thrones که اتفاقات قسمت 4 فصل 8 را نشان می‌دهد، به آماده شدن وینترفل برای نبرد پایانی می‌پردازد. این تریلر سریال Game of Thrones را می‌توانید در زیر تماشا کنید:

 

بازخورد و نظر منتقدین

عنوان این قسمت The Last of The Starks است که وقایع پس از نبرد علیه ارتش مردگان را نشان می‌دهد. دنریس، جان و نیروهای آن‌ها در حال حرکت به سمت کینگز لندینگ برای رویارویی با سرسی و درخواست تسلیم شدن او هستند. در این قسمت شاهد آخرین بازی نقش‌های مانند میساندی و 6 شخصیتی هستیم که در قسمت قبلی کشته شده بودند.

این قسمت نقدهای متفاوتی را از منتقدین دریافت کرد. هم اکنون قسمت 4 دارای امتیاز 57% از 88 نقد است. بسیاری از منتقدین معتقد هستند که این قسمت نتوانست صحنه را برای قسمت‌های پایانی این مجموعه به خوبی مهیا کند، اما از نظر ارتباط بین شخصیت‌ها و جنبه‌های سیاسی نبرد، جالب بود. The Last of The Starksدر پخش اولیه خود در HBO از سوی 11.8 میلیون نفر تماشا شد.

 


قسمت 3 از فصل 8 سریال گیم اف ترونز


 

آخرین تریلر Game of Thrones مربوط به پشت صحنه ساخت قسمت 3 از فصل 8

در این تریلر جدید Game of Thrones می‌توانید پشت صحنه ساخت قسمت سوم از فصل 8 این مجموعه را که مربوط به نبرد بزرگ وینترفل است، تماشا کنید.

 

تریلر قسمت 3 از فصل 8 Game of Thrones

در تریلر جدید Game of Thrones ساهد آغاز نبرد بزرگ وینترفل هستیم. شما می‌توانید این تریلر سریال Game of Thrones می‌توانید را در زیر تماشا کنید:

 

بازخورد و نظر منتقدین

عنوان این قسمت The Long Night است و وقایع آن تماما در وینترفل رخ داده و نبرد بین ارتش مردگان و ارتش متحد زندگان را نشان می‌دهد. در این قسمت شاهد به اتمام رسیدن نبرد بین آن‌ها هستیم که یکی از خط‌های داستانی اولیه این مجموعه بود و شاهد آخرین حضور ملیساندر (زن سرخ) و نایت کینگ بودیم.

این قسمت نقدهای متفاوتی را از سوی منتقدین دریافت کرد. آن‌ها عظمت بصری و مقیاس نبرد و خط داستانی شخصی آریا استارک را ستودند. با این وجود، بسیاری از آن‌ها از اتمام سریع خط داستانی وایت واکرز انتقاد کردند. این قسمت امتیاز 74% بر اساس 101 نقد را در سایت Rotten Tomatoes کسب کرد.

The Long Nightدر پخش اولیه خود در HBO از سوی 12.02 میلیون نفر و در سرویس‌های استریمینگ از سوی 5.78 میلیون نفر و جمعا از سوی 17.8 میلیون نفر تماشا شد.

 


قسمت 2 از فصل 8 سریال Game of Thrones


 

تریلر سریال Game of Thrones مربوط به پشت صحنه ساخت قسمت 2 از فصل 8

در این ویدیو می‌توانید پشت صحنه ساخت قسمت دوم از فصل 8 Game of Thrones را تماشا کنید:

 

تریلر جدید Game of Thrones مربوط به قسمت 2 از فصل 8

در تریلر قسمت 2 از فصل 8 Game of Thrones شاهده آمدن جیمی لنیستر و آماده شدن وینترفل برای نبرد بزرگ است. این تریلر سریال Game of Thrones را می‌توانید در زیر تماشا کنید:

 

بازخورد و نظر منتقدین

عنوان این قسمت A Knight of the Seven Kingdoms است و وقایع آن در وینترفل رخ داده و تنش‌ها و اتفاقات موجود قبل از نبرد بزرگ بین زنده‌ها و مردگان را نشان می‌دهد. این قسمت توانست نقدهای مثبتی را از سوی منتقدین دریافت کند و بسیاری با اشاره به تعادل شخصیت‌های قدیمی مجموعه، آن را یکی از بهترین قسمت‌های آن دانستند. بسیاری از منتقدین صحنه‌ای که جیمی (Jamie) لقب شوالیه را به برین (Brienne) اهدا می‌کند را ستایش کردند و معتقد بودند این صحنه به صورت ماهرانه‌ای داستان این دو را تکمیل کرد.

این قسمت امتیاز 88% درصد را در سایت Rotten Tomatoes بر اساس 89 نقد دریافت کرده است. A Knight of the Seven Kingdoms در پخش اولیه خود در HBO از سوی 10.29 میلیون نفر و در سرویس‌های استریمینگ از سوی 5.61 میلیون نفر و جمعا از سوی 15.9 میلیون نفر تماشا شد.

 


قسمت 1 از فصل 8 سریال گیم اف ترونز


 

تریلر سریال Game of Thrones مربوط به پشت صحنه ساخت قسمت 1 از فصل 8

در این ویدیو می‌توانید پشت صحنه ساخت قسمت اول از فصل 8 Game of Thrones را تماشا کنید:

 

بازخورد و نظر منتقدین

عنوان اولین قسمت از فصل 8 سریال گیم اف ترونز Winterfell نام دارد. در این قسمت شاهد رسیدن دنریس تارگریان و جان اسنو به همراه نیروهای آنسالید و دوثراکی به وینترفل هستیم. در قسمت Winterfell برای اولین بار پس از قسمت دوم از فصل اول، شاهد ملاقات دوباره جان با برن (Bran) و آریا (Arya) هستیم.

این قسمت توانست نقدهای مثبتی را از سوی منتقدین دریافت کند. آنها رسیدن جان و دنریس به وینترفل، ملاقات دوباره جان با آریا، سقوط قلعه Last Hearth، افشاگری سم درباره اصل و نسب جان، و بازی عالی سوفی ترنر (Sofie Turner) و جان بردلی (John Bradley) را بخش‌های مهم آن دانستند. Winterfell دارای امتیاز 92% از 103 نقد در Rotten Tomatoes است.

Winterfell در پخش اولیه خود در HBO از سوی 11.76 میلیون نفر و در سرویس‌های استریمینگ از سوی 5.6 میلیون نفر و جمعا از سوی 17.4 میلیون نفر تماشا شد.

 

تاریخ پخش و تریلر فصل 8 سریال گیم اف ترونز

بی شک اگر از طرفداران سریال بازی تاج و تخت باشید با دیدن آخرین تریلر Game of Thrones مو به تن‌تان سیخ می‌شود. اولین قسمت از سریال بازی تاج و تخت دوشنبه 26 فروردین 98 در ساعت 5 صبح به وقت ایران به کارگردانی دیوید نوتر (David Nutter) از شبکه HBO به نمایش در می‌آید.

فصل 8 Game of Thrones در شش قسمت و با کارگردان‌های مختلف به اتمام می‌رسد:

قسمت کارگردان نویسنده تاریخ پخش
1 David Nutter Dave Hill 26 فروردین
2 David Nutter Bryan Cogman 2 اردیبهشت
3 Miguel Sapochnik David Benioff & D. B. Weiss 9 اردیبهشت
4 David Nutter David Benioff & D. B. Weiss 16 اردیبهشت
5 Miguel Sapochnik David Benioff & D. B. Weiss 23 اردیبهشت
6 David Benioff & D. B. Weiss David Benioff & D. B. Weiss 30 اردیبهشت

 

بررسی تریلر Game of Thrones فصل هشت

همانطور که در تریلر جدید Game of Thrones می‌بینید، فرزندان خاندان استارک ( آریا، سانسا و جان اسنو ) به قبرستان «وینترفل» می‌روند؛ جایی که در قسمت اول از فصل اول با این مکان آشنا شدیم که «ند استارک» به همراه دوست صمیمی خود «رابرت باراتیون» که پادشاه هفت اقلیم بود برای دیدن مجسمه خواهر ند استارک (لیانا استارک) که روزگاری عاشقش بود وارد آنجا می‌شوند.اما در این تریلر پس از دیدن مجسمه‌های لیانا و ند استارک بهمراه فضای دیالوگ‌هایی که قبلا نیز در سریال شنیدم اتفاقی عجیب رخ می‌دهد و آنها با مجسمه های خود روبه رو می‌شوند که شاید نمادی از مرگ آن‌ها باشد. و در عرض یک ثانیه تریلر به اوج هیجان خود می‌رسد و برفی را میبینم که نشانگر جنگی عظیم است که بر روی پر کلاغ سه چشم فرود می‌آید و سرما آن را فرا می‌گیرد و بادهای سرد به سرعت به وینترفل نزدیک می‌شوند، جان اسنو همراه آریا استارک شمشیرهای خود را از غلاف بیرون می‌کشند و تریلر در بحبوحه یک حماسه بزرگ به پایان می‌رسد.

 


بیشتر بخوانید:


برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
محمدسالار نعمتی 24 دی 1397، 11:09

بی صبرانه منتظر فصل هشتم این سریال و مطالب نغز و هیجان انگیز شما هستیم. با تشکر از پلازا و آقای نویسنده

سبحان قربانی 24 دی 1397، 12:11

ممنونم از لطف بی دریغ شما . ثانیه شمارانه منتظر فصل بعدی این سریال فوق العاده هستیم.

RezaNrzdh 24 دی 1397، 15:17

آقای قربانی با مطلب هیجان انگیزی که در مورد game of thrones نوشتید، وسوسه شدم برم دوباره از اول سریال رو ببینم.

سبحان قربانی 24 دی 1397، 15:22

خواهش میکنم . دیدن این سریال خوب بارها و بارها پیشنهاد میشه . سریال فقط GOT _____________________________________ اگر طرفدار شبکه hbo هستین فصل سوم سریال true detective هم پخش شده میتونین مشاهده کنید.

عشقی 24 دی 1397، 15:21

عاشقم عاشق.... عاشق گیم اف ترونزم دیگه...

داداش عشقی 24 دی 1397، 15:26

آره آقا من میمیرم برای گیم آو ترونز... شما نمی دونستی میگه؟ چجوری نمی دونستی؟

اکرامی 25 دی 1397، 11:43

من یکی که بی صبراااااااانه منتظرم ..... تا ۲۵ فروردین

Omid 15 اردیبهشت 1398، 17:04

عجب سریال مذخرفی. اصن باهاش حال نمیکنم. فقط فرار از زندان

دیدگاههای بیشتر ...