The Last Of Us 2 ؛ 6 شخصیت تایید شده و 4 تا که دوست داریم ببینیم

یکی از نکات برجسته بازی The Last Of Us 2 (آخرین ما: قسمت دوم) داستان‌پردازی قوی و حضور کاراکترهای منحصربه‌فرد بود. اکنون در این مقاله قصد داریم نگاهی داشته باشیم به کاراکترهایی که انتظار داریم در بازی لست اف اس 2 ببینیم.

The Last Of Us یکی از بهترین و تحسین برانگیز بازی های کنسول پلی استیشن 3 (PlayStation 3) بود. پس از موفیت غیر قابل انکار نسخه اول، جای تعجبی هم نبود، وقتی که شرکت Naughty Dog (ناتی داگ) اعلام کرد که در حال کار بر روی دنباله این اثر برای کنسول پلی استیشن 4 (PlayStation 4) است. البته شاید هم شاهد آن روی PS5 باشیم. با این که چند سالی از معرفی اولیه بازی The Last Of Us Part II می‌گذرد، ما لحظه به لحظه داریم به تاریخ عرضه این عنوان مورد انتظار نزدیک می‌شویم.

از زمان انتشار اولین تریلر، اطلاعات فراوانی درباره بازی و کاراکترهای آن منتشر شد. ما در این مقاله قصد داریم اشاره‌ای به ده کاراکتر بازی آخرین ما 2 داشته باشیم که در این ده تا، شش تای آن به طور رسمی، حضورشان تایید شده و چهارتای آن هنوز از سوی شرکت سازنده، حضورشان به طور رسمی اعلام نشده است.

 

صداگذاران شخصیت های The Last of Us 2

 


10 – تایید شده: جوئل


Joel_The Last Of Us 2/ جول در آخرین بازمانده از ما 2

جوئل (Joel)، پروتاگونیست و شخصیت قابل بازی آخرین ما بود. او یک فرد دارای کشمکش درونی بود که نمی‌خواست به‌جز خودش، به کسی دیگری کمک کند. متأسفانه، او درگیر ماجراهای خاتمه دادن به بیماری ویروسی CordyCeps شد و سعی کرد که دخترکی را با خود همراه کند که کلید حل این درمان را در اختیار دارد.

جوئل در اولین تریلر منتشرشده آخرین بازمانده از ما 2 حضور داشت که البته در آن، کمی پیرتر به نظر می‌رسد. البته قابل‌ ذکر است که او قرار نیست این بار شخصیت قابل بازی این عنوان باشد.

 


9 – دوست داریم ببینیم: تامی


Tommy The Last Of Us / تامی در آخرین بازمانده از ما

تامی (Tommy) درواقع برادر جوئل در بازی لست اف اس بود. بعد از شیوع بیماری، آن‌ها مسیر جدایی را پیش رفتند. تامی به گروه فایرفلایز (Fireflies) ملحق شد و کمک کرد تا یک کمپ را باوجود چند منابع حیاتی، سرپا نگه دارد. جوئل و تامی بالاخره تصمیم گرفتند که کینه و دشمنی‌ها را کنار بگذارند و رابطه خوبی با هم داشته باشند.

تامی برنامه داشت که در بحبوحه این بحران، خانواده‌ای برای خود دست و پا کند. حضور تامی در دنباله‌ی این بازی، هنوز به‌طور رسمی تأیید نشده است اما حضورش بدین معنا خواهد بود که ما اطلاعات بیشتری از کمپ فایرفلای به دست خواهیم آورد. با توجه به اینکه جوئل در بازی نقش کمرنگ‌تری دارد، او احتمالاً در بخش کوچکی از بازی حضور خواهد داشت.

 


8 – تایید شده: الی


EllieThe Last of Us 2 / الی در آخرین بازمانده از ما 2

الی (Ellie)، دختر بچه‌ای بود که در بازی لست اف اس از طاعون در امان مانده بود. گروه فایرفلایز اعتقاد داشتند که او پادزهر درمان این بیماری را در اختیار دارد. او شخصیتی بددهن و سرسخت بود که همیشه آماده بود تا خودش را در وضعیت خطر قرار دهد.

اکنون وی شخصیت اصلی بازی The Last Of Us 2 است و به نظر می‌رسد که او نسبت به گذشته، بزرگ شده است. او تمام مهارت‌هایی که جوئل به او درگذشته آموزش داده بود را در این بازی استفاده خواهد کرد تا به هدفی که در ذهن خود دارد، برسد.

 


7- دوست داریم که ببینیم: بیل


Bill The Last Of Us / بیل در آخرین ما

بیل (Bill)، یک شخصیت عجیب و یکی از بازماندگان بازی لست اف اس بود. او پارانویا داشت و ناپایدار بود و در عین حال نمی‌ترسید که با دیگران مخالفت کند. او در شهری زندگی می‌کرد که همه جای آن تله کار گذاشته بود تا از خود در برابر کلیکرها و سایر خطرات محافظت کند.

رابطه جوئل و بیلی در بازی قبلی چندان جالب نبود، بنابراین دیدن این دو در کنار هم در بازی The Last Of Us 2 می‌تواند امری جالب باشد. شاید بیماری پارانویا باعث شده که وی دیوانه و روانی شود. شاید در این نسخه متوجه بشویم که دوران انزوا و تنهایی وی باعث مرگ او شده است.

 


6- تایید شده: دینا


Dina The Last Of Us 2 / دینا در آخرین بازمانده از ما 2

شخصیت دینا (Dina) در تریلر پرحاشیه مراسم E3 سال گذشته، به بازی بازان معرفی شد. در این تریلر، او و الی در صحن رقص، صحبت‌های احساسی و عاشقانه‌ای را با یکدیگر رد و بدل می‌کنند. گرچه هنوز نقش وی در طول بازی مشخص نشده است، اما به نظر می‌رسد که تأثیر بسزایی بر احساسات الی خواهد داشت.

دینا یکی از اعضای پناهگاه فایرفلای است که برادر جوئل، تامی آن را بنا کرده است. با استناد بر این مورد، احتمالاً آن سکانس منتشرشده در تریلر مراسم E3، مربوط به قسمت‌های اول بازی است. هر طور اتفاقی که بیافتد، ما به این‌گونه تصور می‌کنیم که پایان داستان این دو کاراکتر بسیار تلخ خواهد بود، می‌تواند پایانش، مشابه پایان غم انگیز از دست رفتن معشوقه سابق الی- یعنی رایلی (Riley) در بازی The Last Of Us: Left Behind باشد.

 


5- دوست داریم ببینیم: رایلی


Riley The Last Of Us / رایلی در آخرین بازمانده از ما

رایلی (Riley) درواقع دوست صمیمی الی و معشوقه‌اش در بازی The Last Of Us: Left Behind بود. داستان آن‌ها طوری پایان رسید که تعدادی زامبی، محل استقرار آن‌ها را پیدا کردند و بالاخره وارد فروشگاه متروکه شدند. رایلی توسط زامبی، گاز گرفته شد و همه چیز تمام شد.

گرچه هیچ شانسی وجود ندارد که رایلی برای آخرین بازمانده از ما 2 بازگردد، اما اگر فلش بک‌هایی در بازی وجود داشته باشد که بیشتر رابطه دوستانه و صمیمی بین الی و او را به نمایش بگذارد، می‌تواند به توسعه این شخصیت کمک بسزایی کند. الی هم‌اکنون عاشق فرد دیگری شده است، البته این احتمال وجود دارد که پس از دست دادن رایلی، در مورد دوستی با فرد دیگر، احساس گناه داشته باشد.

 


4- تایید شده: شخصیت لارا بیلی


Laura Billy The Last Of Us 2 / لارا بیلی در آخرین ما 2

تعدادی از بازیگران و صداپیشگان معروفی برای به پایان رساندن مراحل ساخت بازی The Last Of Us 2 به تیم ناتی داگ ملحق شدند. یکی از بازیگرانی که حضورش در بازی The Last Of Us 2 تأیید شده است، لارا بیلی (Laura Bailey) است شخصیت وی در یکی از تریلرهای بازی، همراه دیگر شخصیت‌ها معرفی شد. او توسط یک زن خطرناک دستگیر شده است اما بعدا از دستش خلاص می‌شود.

گرچه نام شخصیتی که لارا بیلی در آن هنرنمایی می‌کند، هنوز اعلام نشده است اما خیلی گمانه زنی می‌کنند که او نقش مادر الی را در بازی ایفا خواهد کرد. این امکان وجود دارد که وی، دومین شخصیت قابل بازی این اثر مورد انتظار باشد.

 


3- دوست داریم ببینیم: مادر الی


Ellie's Mother in The Last Of Us / مادر الی در بازی آخرین ما

آنا (Anna)، مادر الی، نقش کوتاهی در بازی لست اف اس داشت. او پس از به دنیا آوردن الی و قبل از شروع بازی، کشته شد و فقط یک نامه برای الی به جا گذاشت. با تمام این شواهد، می‌توان گفت که هیچ شانسی برایش وجود ندارد که در آخرین بازمانده از ما 2 حضورداشته باشد. البته این احتمال وجود دارد که در چند فلش بک حضور داشته باشد.

البته تئوری‌های زیادی بیان شده است که او به عنوان یکی از شخصیت‌های همچنان بی نام این بازی، حضور خواهد داشت. البته هنوز این خبر از سوی ناتی داگ تایید نشده است. باید صبر کنیم و ببینیم چه می‌شود.

 


2- تایید شده: امیلی


Emily The Last Of Us 2 / امیلی در آخرین بازمانده از ما 2

در آخرین ما مردم می‌توانند به اندازه زامبی‌ها، غیرانسانی باشند. در تریلری از این بازی، با زنی خطرناک به نام امیلی (Emily) آشنا می‌شویم که برای سازمان Seraphites کار می‌کند؛ سازمانی که هدفش پاک کردن تمام دنیا از گناه است.

او یک زن بی‌نام و نشانی را گروگان گرفته است اما در نهایت با حمله یارا و لو (Yara and Lev) شکار می‌شود. حدس ما این است که حضور امیلی، مقدمه‌ای برای آشنایی با سازمان مخوف Seraphites خواهد بود، سازمانی که به احتمال زیاد حزب آنتاگونیست اصلی این بازی تلقی می‌شود.

 


1- تایید شده: یارا و لو


Yara Lev The Last Of Us 2 / یارا و لو در آخرین بازمانده از ما 2

در یکی از نمایش‌های بازی The Last Of Us 2 با یک سازمان جدید و شخصیت‌های کاملاً جدید در مقطع زمانی نامعلوم آشنا شویم. در میان این شخصیت‌های جدید، دو شخصیت به نام‌های یارا و لو معرفی شدند که جزو اعضای سابق سازمان Seraphites بودند. آن‌ها به یک زنی که گرفتار خشم کنترل نشده امیلی شده، کمک می‌کنند تا فرار کند. آن‌ها همچنین کلیکرها را شیاطین (Demons) خطاب می‌کنند. باید ببینیم که این دو شخصیت مرموز چگونه با داستان ارتباط پیدا می‌کنند.

 

نظر شما چیست؟ شما منتظر دیدن کدام کاراکتر در بازی The Last Of Us 2 هستید؟ لطفا نظرات خود را در وبسایت پلازامگ به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha