تماشا کنید: سامسونگ گلکسی فولد هزار بار تا می‌ شود
محسن امیری
نویسنده:محسن امیری
ارسال شده در:08 اردیبهشت 1398، 15:00

تماشا کنید: سامسونگ گلکسی فولد هزار بار تا می‌ شود

با عرضه گوشی‌های انعطاف پذیر توسط کمپانی‌های مختلف، دوام این گوشی‌ها بسیار مورد بحث قرار می‌گیرد. اما اخیرا سامسونگ گلکسی فولد عیار واقعی دوام خود را به همگان نشان داده است!

بسیاری از افراد بدون شک در مورد دوام گوشی سامسونگ گلکسی فولد متعجب و در شگفت هستند. این به این دلیل است که گوشی‌های انعطاف پذیر دارای تکنولوژی خاصی هستند و به نظر می‌رسد تا شدن‌های مکرر در نهایت منجر به شکستن گوشی شود. علاوه بر این، گزارشاتی وجود داشت که نشان می‌داد صفحه نمایش گوشی انعطاف پذیر سامسونگ تنها بعد از 2 روز استفاده دچار مشکل می‌شود. به نظر می‌رسد در یک پیشنهاد برای دانستن دوام صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلکسی فولد، اکانت توییتری Unbox Therapy افراد مختلف را برای 1000 بار تا کردن این گوشی دعوت کرده است. در ویدیویی که در ادامه مشاهده می‌کنید، فردی گوشی سامسونگ گلکسی فولد را در 20 دقیقه هزار بار باز و بسته می‌کند.

Samsung Galaxy Fold/سامسونگ گلکسی فولد

خبر خوب برای کسانی که قصد خرید گوشی سامسونگ فولد را دارند این است که به نظر می‌رسد بعد از 20 دقیقه تا کردن مکرر این گوشی، هیچ صدمه و آسیبی به آن وارد نشده است. با توجه به گزارش‌های کمپانی سامسونگ این گوشی برای 200000 بار تا شدن طراحی شده است و 1000 بار تاشدن که در مدت 20 دقیقه انجام شد، در مقابل این تعداد، ناچیز است. با توجه به اکانت توییتری Unbox Therapy، بر اساس برآورد‌های کمپانی سامسونگ این رقم را برای 5 سال آینده به تقریبا 100 بار تا کردن در روز خواهند رساند. دلیل باز کردن صفحه نمایش این گوشی برای 1000 بار، تلاش برای نشان دادن این است که رفتار مصرف با گوشی سامسونگ گلکسی فولد در 10 روز چگونه است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha