با پرفروش ترین فیلم‌ های مارول و دی سی آشنا شوید ؛ ابرقهرمانان ثروتمند

با پرفروش ترین فیلم‌ های مارول و دی سی آشنا شوید ؛ ابرقهرمانان ثروتمند
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله سعی شده است تا با لحاظ کردن تغییرات ارزش پول در طی زمان، پرفروش ترین فیلم های ابرقهرمانی اقتباسی از کتب کامیک تاریخ سینما طبقه بندی شوند. تقریبا تمام این لیست را پرفروش ترین فیلم های مارول و دی سی به خود اختصاص داده‌اند.

پس از جا به جا کردن دوباره رکوردهای فروش توسط توسط فیلم انتقام جویان 4 و موفقیت چشمگیر کاپیتان مارول در باکس آفیس، قصد داریم نگاهی بر پرفروش ترین فیلم های مارول و دی سی که از نوع ابرقهرمانی هستند، نگاهی داشته باشیم. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که اصولا مقایسه رکوردهای مالی در دهه‌های مختلف، کار دشواری است. همانطور که همه پدربزرگ‌ها برای ما تعریف کرده‌اند، ارزش پول در زمان فعلی، به مراتب کمتر از ارزش سی سال قبل آن است. اگر ما می‌خواستیم فیلم‌های اقتباسی کامیک تمام دوران را با درنظر گرفتن تورم ایجاد شده طبقه بندی کنیم، قطعا رده‌بندی پرفروش ترین فیلم های مارول و دی سی متفاوت بود. در ادامه این مطلب، لیستی از پر فروش ترین فیلم های مارول و دی سی در تاریخ سینما را با در نظر گرفتن نرخ تورم، با هم مرور کنیم.

بهترین فیلم های مارول و دی سی / marvel-vs-dc

سایت باکس آفیس موجو تلاش کرده است تا با ضرب کردن تعداد بلیت‌های فروخته شده هر فیلم در میانگین قیمت بلیت یک فیلم در سال 2018، تورم ایجاد شده در طی زمان را تا حد ممکن لحاظ کرده و مقایسه‌ای دقیق‌تر و عادلانه‌تر را به انجام رساند. در برخی موارد که تعداد دقیق بلیت‌های فروخته شده یک فیلم مشخص نبوده است، مجموع فروش باکس آفیس آن، بر میانگین قیمت بلیت سینما در سال انتشار فیلم تقسیم کرده و این بار عدد حاصل از این تقسیم را در میانگین قیمت بلیت سال 2018 ضرب کرده‌اند. باتوجه به این موضوع، لیست زیر می‌تواند به دقیق‌ترین شکل، پرفروش ترین فیلم های ابرقهرمانی مارول و دی سی را برای ما مشخص کند. توجه کنید که این میزان فروش و رده‌بندی بر اساس باکس آفیس آمریکای شمالی هر فیلم است. برای مروری بر بالاترین و پایین ترین امتیازات فیلم های ابرقهرمانی در Rotten Tomatoes می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

 


27. فیلم Suicide Squad با فروشی معادل 343,993,400 دلار


جوخه خودکشی / suicide squad / دانلود فیلم های DC

فیلم Suicide Squad در جلب نظر منتقدین موفق نبود. پیش از اینکه این فیلم اکران شود، کمپانی برادران وارنر دو نسخه از فیلم را در میان مخاطبان تست کرد. یکی از آنها فضایی سنگین، تاریک و غمناک داشت، اما دیگری به مراتب سبک‌تر و شادتر بود. بعد از دریافت بازخورد مخاطبان، این استودیو به این نتیجه رسید که بهتر است روندی میانه را پیش گرفته و فیلمی را ارائه دهد که در مجموع مرفه باشد. اما نتیجه آن فیلمی شد که در مقاطعی غیر قابل فهم بوده و برای رسیدن به یک هویت مشخص دست‌وپا می‌زند. البته علی رغم تمام اینها، فیلم Suicide Squad درامد قابل توجهی در باکس آفیس داشت و باعث شد تا این فیلم با پشت سر گذاشتن فیلم های ابرقهرمانی تاثیرگذاری چون Spider Man: Homecoming و یا X2: X-Men Untied به این لیست راه پیدا کند.

 


26. فیلم Batman V Superman: Dawn Of Justice با فروشی معادل 344,728,300 دلار


بتمن - سوپرمن / batman - superman / فیلم های کمپانی برادران وارنر

این فیلم هم اثر دیگری از فیلم های کمپانی برادران وارنر است که چند ماه قبل از فیلم Suicide Squad اکران شد و ظاهرا در باکس آفیس از آن موفق‌تر بود. فیلم Batman V Superman: Dawn Of Justice اولین گام کمپانی دی سی در جهت ساختن یک فیلم از لیگ عدالت به شمار می‌رود. این کمپانی سعی داشت تا با این کار، موفقیت مشابهی که کمپانی مارول با فیلم های ابرقهرمانی The Avengers به آن دست یافته بود را تکرار کند. این فیلم اکران افتتاحیه آخر هفته قابل توجهی داشت، اما جنجال آن به سرعت خوابید، که احتمالا به خاطر داستان گیج کننده آن بود. در نهایت پس از اینکه تنها در دو اکران آخر هفته صدر نشین باکس آفیس بود، در آخر در پشت سر تعدادی از فیلم‌های کمپانی دیزنی در رتبه هشتمین فیلم پر فروش سال 2016 قرار گرفت. این بدون شک نتیجه‌ای نبود که استودیو برادران وارنر توقع آنرا داشت و پیش بینی می‌کرد که مقام فیلم در چنین لیستی بالاتر از اینها باشد.

 


25. فیلم Superman II با فروشی معادل 350,630,600 دلار


سوپرمن / superman / بهترین فیلم های دی سی

کمپانی برادران وارنر در تلاشی برای به حداکثر رساندن فروش باکس آفیس با بازگشتن سوپرمن به پرده سینما، اکران حیرت‌انگیزی را از فیلم Superman II در سراسر دنیا تجربه کرد. اکران اولیه فیلم در استرالیا و در تاریخ چهارم دسامبر سال 1980 بود و تازه در ماه ژوئن سال بعد بود که به ایالات متحده رسید. به نظر می‌رسد که این استراتژی کمپانی برادران وارنر جواب داده و تا آن تاریخ، پرفروش ترین اکران افتتاحیه آخر هفته را با مبلغی بیش از 14 میلیون دلار رقم زد. به علاوه فیلم Superman II بازخوردهای مثبتی را نیز چه از سوی طرفداران و چه از سوی منتقدین دریافت کرده و به خاطر جلوه‌های بصری و جزئیات کار شده داستان، مورد تحسین قرار گرفت. تا به امروز، این تنها فیلمی از سوپرمن است که می‌توان آن را با فیلم اول مقایسه کرده و با همان هیجان درباره آن سخن گفت.

 


24. فیلم Batman Returns با فروشی معادل 353,592,000 دلار


بتمن / batman / فیلم های کمپانی DC

با موفقیت بزرگ فیلم Batman ساخته تیم برتون، اقدام فوری برای تدارک قسمتی دیگر از آن فیلم توسط کمپانی برادران وارنر، اجتناب ناپذیر بود. هرچند که تیم برتون گفته بود که نمی‌خواهد یک فیلم دیگر از بتمن بسازد، اما برادران وارنر توانستند با تعهد نسبت به اینکه این دفعه کنترل و آزادی عمل بیشتری را در اختیار او بگذارند، قراردادی مجدد با او ببندند. برتون هم با به دست گرفتن کنترل، فیلمی ساخت که به مراتب سیاه‌تر بوده و به نسخه مربوط به دهه 40 میلادی این کاراکتر شبیه‌تر بود. علی‌رغم عقیده منتقدین نسبت به بهتر بودن این فیلم نسبت به فیلم اولیه، به نظر می‌رسد که هواداران نتوانستند با تغییری که در لحن فیلم ایجاد شده بود، به خوبی کنار بیایند. بنابراین فروش فیلم Batman Returns نتوانست به موفقیت فیلم اول برسد، اما با این حال این فیلم همچنان در لیست پرفروش ترین فیلم های ابرقهرمانی حضور دارد.

 


23. فیلم Iron Man 2 با فروشی معادل 357,411,200 دلار


آیرون من - مرد آهنی / iron man / بهترین فیلم های مارول

اولین اثر دنیای سینمایی مارول فیلم Iron Man بود که موفقیت بزرگی را در باکس آفیس کسب کرد. دومین اثر فیلم The Incredible Hulk بود، فیلمی بزرگ و قوی که نتوانست با فروش داخلی بودجه هزینه شده خود را بازگرداند. بنابراین تعجبی نداشت که استودیو مارول برای سومین فیلم خود، مجددا به سراغ همان کاراکتر پول‌ساز اول برود. البته حضور فیلم Iron Man 2 در این لیست خیلی جالب است، چراکه از این فیلم به عنوان یکی از بدترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول یاد می‌شود. این فیلم تمرکز عجیبی بر روی داستانی فرعی که مربوط به Avengers است دارد، که همین امر می‌تواند دلیلی باشد برای هر دو مورد موفقیت مالی و بازخورد ضعیف. این حضور پررنگ از داستانی فرعی، فیلم را از مسیر اصلی خود خارج می‌کند. اما از طرفی هم اطلاعاتی ضروری را به عنوان مقدمه‌ای برای فیلم The Avengers در اختیار می‌گذارد و تبدیل به یکی از پرفروش ترین فیلم های مارول شده است.

 


22. فیلم Guardians Of The Galaxy با فروشی معادل 371,009,900 دلار


نگهبانان کهکشان / guardians of the galaxy / بهترین فیلم های ابرقهرمانی

ما می‌دانیم که چطور فیلم‌ها با تمرکز بر روی کاراکترهای محبوب همانند بتمن، سوپرمن و اسپایدرمن توانسته‌اند در این لیست حضور یابند، اما چطور فیلمی که پیرامون عده‌ای از شخصیت‌های دسته سوم مارول در فضا بود، موفق به انجام این کار می‌شود؟ فیلم Guardians of the Galaxy دهمین ساخته دنیای سینمایی مارول بود و به نظر می‌رسید که مخاطبان تا قبل از آن، با دیدن سه فیلم از آیرون من، دو فیلم از ثور و دو فیلم از کاپیتان آمریکا، آماده رویارویی با چهره‌های جدید بودند. این فیلم زمان کمی را صرف معرفی و مقدمه چینی برای یک کاراکتر کرده و در عوض فورا به سراغ اکشن داستان رفته و به کمک روابط آنها در خلال حوادث بود که ویژگی‌های کامل هر کاراکتر را تعریف می‌کرد. این موضوع همچنین در کنار استفاده از ساندترکی خاطره انگیز، باعث شد تا جهت گیری متفاوت و جدیدی از فیلم های ابرقهرمانی به عموم نمایش داده شود، که البته موفق هم بود.

 


21. فیلم Deadpool با فروشی معادل 381,059,700 دلار


ددپول / deadpool / بهترین فیلم های ابرقهرمانی مارول

پس از اولین باری که در سال 2009 این کاراکتر در فیلم X-Men Origins: Wolverine بر پرده سینما دیده شد، هیچکس فکرش را نمیکرد که فیلم اختصاصی آن با درجه سنی بالای هفده سال و با همان بازیگر، موفق به کسب بیش از 350 میلیون دلار در باکس آفیس گردد. افتتاحیه این فیلم در آخر هفته روز ولنتاین سال 2016 بود و فیلم کمدی-رمانتیک How To Be Single را کاملا از میدان به در کرد. فیلم Deadpool به طرز شگفت انگیزی با وجود بودجه کم و با شوخی‌های فراوان پیرامون خود کاراکتر اصلی، برای چهار هفته متوالی در رتبه نخست باکس آفیس بود و توانست یکی از پر فروش ترین فیلم های ابرقهرمانی شود. این فیلم هشت برابر فیلم How To Be Single در آن آخر هفته افتتاحیه مذکور فروخت و همچنان رکورد بزرگترین افتتاحیه آخر هفته یک فیلم رده بزرگسال را در دست دارد.

 


20. فیلم Batman Forever با فروشی معادل 381,215,100 دلار


بتمن / batman / فیلم های دی سی به ترتیب

باتوجه به موضوعی که درباره افت فروش قیلم Batman Returns مطرح شد، کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفت تا جهت‌گیری متفاوتی را برای فیلم بعدی بتمن در نظر بگیرد. آنها کارگردان جوئل شوماخر را جایگزین تیم برتون کردند تا فضایی روشن‌تر و شادتر را بر سالن سینما حاکم کند. باتوجه به موفقیت فیلم Batman Forever با فروش بیشتر از فیلم قبلی خود، به نظر می‌رسد که راه کار این استودیو موثر واقع شد. پوستر فیلم حکایت از حضور مجموعه‌ای از بازیگران معروف داشت که شامل وال کیلمر در نقش بتمن، جیم کری در نقش ریدلر، تامی لی جونز در نقش دوچهره (Two-Face) و کریس اودانل در نقش رابین می‌شود. البته این فیلم پرستاره فضایی غیرجدی، سبک و احمقانه داشت که علی رغم این موضوع، تبدیل به دومین فیلم پرفروش سال 1995 و یکی از پر فروش ترین فیلم های ابرقهرمانی دی سی شد.

 


19. فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 با فروشی معادل 392,444,300 دلار


نگهبانان کهکشان / guardians of the galaxy / پرفروش ترین فیلم های مارول

زمانی که دنیای سینمایی مارول کار خود را در سال 2008 با فیلم Iron Man شروع کرد، پس از آن در اولین آخر هفته از ماه مه هر سال، فیلم جدیدی را اکران کرد. به جز فیلم Captain America: Winter Soldier که در ماه آوریل سال 2014 منتشر شد. همه فیلم های ابرقهرمانی اکران ماه مه، به جز فیلم Thor در این لیست حضور دارند. فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 در هفته اول اکران کنترل کامل باکس آفیس را در دست دشت، چراکه استودیوهای بزرگ برای آن تاریخ هیچ برنامه‌ای نگذاشتند. البته در هفته دوم ماه مه، فیلم‌های Snatched و King Arthur: Legend of the Sword اکران شدند که به خاطر موفقیت ادامه دار فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 نتوانستند به موفقیت مالی برسند. این فیلم، با مانور بیشتر برروی همان مواردی که باعث جذابیت فیلم اول شده بود، یعنی با اضافه کردن ساندترک جدید و کاراکترهای جالب، توانست موفقیت خود را حفظ کند.

 


18. فیلم Iron Man با فروشی معادل 399,556,200 دلار


آیرون من - مرد آهنی / iron man / بهترین فیلم های مارول

همانطور که پیش از این اشاره شد این فیلم اولین اثر دنیای سینمایی مارول بود و با موفقیتی که به دست آورد، ساخت یک فیلم از انتقام جویان را برای این استودیو اجتناب ناپذیر کرد. در سال 2008 که این فیلم اکران شد، دیدن نام ابرقهرمان‌های بزرگ بر پوستر فیلم‌ها اتفاق رایجی بود، اما چطور یک ابرقهرمانی که در آن زمان کمتر شناخته شده بود، توانست مردم را از خانه‌هایشان به سالن سینما بکشاند؟ این فیلم در هفته اول یک فروش قابل قبول را تجربه کرد و هفته‌های بعد را نیز با همین روند طی کرد. همچنین یک فضای جادویی پیرامون این فیلم، درباره اینکه چطور توانست منبع الهام خود را معتبر و معروف سازد، وجود داشت. ناگهان اوضاع به این شکل تغییر کرد که اصلا مهم نبود که شما می‌دانستید آیرون من چه کسی است یا نه، زیرا این یک فیلم بود و همه مشغول صحبت درباره آن بودند و دیری نگذشت که تبدیل به یکی از فیلم‌های ضروری برای تماشا در سال 2008 شد.

 


17. فیلم Wonder Woman با فروشی معادل 415,500,900 دلار


واندوومن - زن شگفت انگیز / wonder woman / فیلم های دی سی 2018

هرچند که فروش افتتاحیه آخر هفته این اثر سال 2017 کمپانی دی سی 30 میلیون دلار کمتر از افتتحایه Suicide Squad و 60 میلیون دلار کمتر از Batman V Superman: Dawn of Justice بود، اما درآمد نهایی آن از هردوی این فیلم های ابرقهرمانی دی سی بیشتر بود. کارگردان پتی جنکینز می‌دانست که او دو ستاره را جلوی دوربین خود دارد، گل گدوت و کریس پاین؛ پس سعی کرد تا با تکیه بر انها فیلم را هدایت کند. برخلاف دو فیلم قبلی‌اش که با وجود ستاره‌های متعدد، آنها در میان داستان نامنظم فیلم گم شده بودند. فیلم ابرقهرمانی Wonder Woman درست در زمانی مناسب، با برگرداندن حیات و امید به دنیای سینمایی دی سی، این استودیو و طرفدارانش را برای پروژه بزرگ Justice League آماده کرد تبدیل به یکی از پرفروش ترین فیلم های کمپانی برادران وارنر شد.

 


16. فیلم Captain America: Civil War با فروشی معادل 421,264,600 دلار


کاپیتان آمریکا - جنگ داخلی / captain america - civil war / بهترین فیلم های ابرقهرمانی مارول

تنها فیلم از مجموعه فیلم های ابرقهرمانی کاپیتان آمریکا که به این لیست راه یافته، فیلم Captain America: Civil War است که همانند فیلم Iron Man 3 بیشتر پیرامون عواقب حوادث فیلم پیشین انتقام جویان می‌گردد. این فیلم از دو چهره اصلی آیرون من و کاپیتان آمریکا به عنوان کاراکترهای اصلی استفاده کرده و با افشای ویژگی‌های شخصیتی این کاراکترها که در طی سالهای اخیر به خوبی شکل گرفته است، آنها را در مقابل هم قرار می‌دهد. همچنین در این فیلم شاهد حضور جزئی شخصیت‌های اسپایدرمن و بلک پنتر نیز بودیم، که مدت کمی بعد از آن، انتشار فیلم‌های منحصر به خودشان صورت گرفت. این فیلم با فروشی فوق العاده، موفق شد تا دوبرابر درآمد فیلم قبلی کاپیتان آمریکا را کسب کند. هرچند که در فیلم های ابرقهرمانی بعدی دنیای سینمایی مارول، ردی از عواقب درگیری این دو کاراکتر در این فیلم دیده نمی‌شود، اما صحنه مربوط به هواپیما به تنهایی برای تحسین این فیلم کافی بود.

 

 


15. فیلم Captain Marvel با فروشی معادل 426,217,817 دلار


بهترین فیلم های ابرقهرمانی / captain-marvel-brie-larson / کاپیتان مارول

امسال دو فیلم از دنیای سینمایی مارول داریم که هر دو عملکرد فوق‌العاده‌ای در باکس آفیس داشته‌اند. کاپیتان مارول اولین فیلم بلاک باستر مارول است که شخصیت اصلی آن، یک ابرقهرمان زن است. این فیلم با عملکرد خوب خود در باکس آفیس، به یکی از پرفروش ترین فیلم های مارول تبدیل شده است. یکی از تفاوت‌های اصلی Captain Marvel با فیلم Ant Man and the Wasp که سال پیش اکران شد، این است که ما واقعا با شخصیت اصلی آن ارتباط برقرار می‌کنیم و مهم‌تر از آن، بازیگری است که به خوبی از عهده بازی کاپیتان مارول برآمده است. بازی بری لارسون (Brie Larson) در کنار سایر بازیگران فیلم توسط منتقدان مورد ستایش قرار گرفت و قطعا باید منظر ساخته شدن دنباله این فیلم باشیم.

 


14. فیلم Iron Man 3 با فروشی معادل 440,132,200 دلار


آیرون من - مرد آهنی / iron man 3

فیلم ابرقهرمانی Iron Man 3 به عنوان اولین فیلم پس از The Avengers توانست به موفقیت خوبی برسد، چراکه یک سال از آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول گذشته بود و هواداران مشتاقانه منتظر برگشتن به این دنیا بودند. افتتاح این فیلم با فروش 174 میلیون دلاری همراه بود که برای قرار دادن آن در جایگاه دومین فیلم پرفروش در افتتاحیه تاریخ، پس از The Avengers کفایت می‌کرد. این فیلم از طرفی به خاطر به قهقرا بردن یکی از تبه‌کارهای محبوب کتب کامیک یعنی ماندارین، هواداران را عصبانی کرده بود و از طرف دیگر به خاطر اینکه با مطرح کردن مشکل پی تی اس دی تونی استارک، سازندگان بالاخره گامی در جهت ایجاد منابعی با پایه و اساس برای توضیح و ساپورت برخی مسائل در این دنیا برداشتند. در پایان با پیروزی شخصیت مثبت، این فیلم تبدیل به فروش ترین فیلم ابرقهرمانی این فرنچایز شد.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران8 دیدگاه
محمود
.
19 خرداد 1398، 00:49
پاسخ
6
1
خیلی از این فیلم ها ارزش یه بار دیدن رو هم ندارن ولی وقتی کمپانی مارول سازندش باشه فقط بخاطر اسمش پرفروش میشه
محمد
.
27 تیر 1398، 18:49
پاسخ
0
3
@محمود
شما تا حالا اونجرز اندگیمی که ۲ و نیم میلیارد دلار فروش داشته رو نگاه کردی؟ نظر کاربران راجب این فیلم رو نگاه کردی؟ رتبه بندی فیلم رو در سایت های روتن تومیتوز و imdb نگاه کردی؟ بعد میگی فقط بخاطر اسمش مشهور شده
Dc
.
23 شهریور 1398، 12:26
پاسخ
5
0
@محمود
محمد اون 2.5 میلیارد همش تو خالی بود انتقام جویان 4 چیزی نداشت بعد یادت باشه همیشه فیلم های که زیاد فروش میکنه امتیاز کمی دارن لان انتقام جویان 4 امتیازش 8.1 این خیلی کمه پس لطفا ببند
۰۰۰۰
.
01 اسفند 1398، 23:46
پاسخ
0
1
@محمود
بهت زوری نمیگن‌که نگاه کن
زهرا
.
03 اسفند 1398، 12:57
پاسخ
0
3
@محمود
شما که معلومه از هیچی سر در نمیاری چرا نظر میدیی ؟ کمپانی مارول هیچ فیلم بدی تا حالا نساخته یکم تحقیقم چیز خوبیه ! وقتی اطلاعات نداری. بهتره حرف نزنی حتما شما از منتقدین بزرگ دنیا بیشتر سر در میاری !!
احمد
.
08 مرداد 1398، 16:40
پاسخ
0
3
شمااگه از فیلم های مارول یا دی سی یا کلاابرقهرمانی خوشت نمیاد دلیل نمیشه که بیای ووبگی فقط بخاطر اسمش اینتوری هستش به قول اقای محمدتوتاحالا اندگیم رو نگاه کردی که پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما شده یا امتیازش یا کامنت هاش من خودم مارولی هستم و باخاطر اسم مارول یادیسی نمیرم نگاهش کنم نگاش میکنم چون دوستش دارم برای من جالبه من نمیگم همه باید دوستش داشته باشن دل به خواه هستش اما میگم شما که دوست نداری بگو دوست ندارم الکی خودتو قاطی ماها نکن و ببخشید اقامحمود الکی نیا اینجا و حرف مفت نزن بازم ببخشید
Reza
.
10 مرداد 1398، 22:05
پاسخ
0
2
چرا چرت میگی( مرد آهنی 3) 1میلیارد و 215میلیون دلار فروش داشت نه 440 میلیون
توماج تیموری
.
12 مرداد 1398، 17:40
پاسخ
0
2
@Reza
سلام دوست عزیر. اگه کمی دقت می‌کردین میدیدین که در ابتدای مطلب اشاره شده که این آمار مربوط به باکس آفیس آمریکای شمالی فیلم هست نه باکس آفیس کلی.
امیر
.
20 مرداد 1398، 01:08
پاسخ
2
2
مارولی بودم ولی از وقتی که سه گانه بتمن رو دیدم حالم از مارول کارتونی بهم خورد .
زهرا
.
03 اسفند 1398، 12:59
پاسخ
0
1
@امیر
خیلی ببخشید ولی وقتی مارولی هستی یکم اطلاعات داشته باش بتمن مال دی سی هستش و الان چه فاجعه ای که تو دیگه طرفدار مارول نیستی ..هه
.
21 آبان 1399، 15:55
پاسخ
0
1
@زهرا
عالی گفتی دست خوش 🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
Gotham
.
27 آذر 1399، 15:56
پاسخ
0
0
@امیر
منم
leon scott kennedy
.
18 اسفند 1398، 02:46
پاسخ
1
0
اقا مارول یا دیسی چه فرقی داره چرا با هم بحث میکنین همشون سوپر هیرو ان همشون هم مهبوب اقا فن باشین ولی به علایق هم دیگه توهین نکنین چیه خب من خودم مارولی ام ولی چون از شخصیت بتمن خوشم میاد (چون مثل مرد انکبوتیه هیچ مجرمی رو نمیکشه) میام چنتا از فیلم های دیسی هم نگا میکنم تازشم لیستتون ناقصه باید جوکرم اضافه کنین هرچی باشه جزو دی سی ای یو هست :‌‌\
سید مهدی
.
14 فروردین 1399، 16:31
پاسخ
3
4
@leon scott kennedy
همشون از دم چرتا شرکت مارول کم آورده اومده همه قهرماناشو دور هم جمع کرده اسمشو avengers هالیوود دیگه نمیدونه چیکار کنه داره دستو پا میزنه برای اینکه خودشو نگه داره اگه به لیست فیلما دقت کنین هرچی قدیمی تر میشن مخاطباشون بیشتر میشه ولی همون هرچی جدید تر شد چرت تر شدن مثلا همین مرد عنکبوتی تو 1 و 2 و 3 واسه خودش ابوهتی داشت واقعا فیلماش قشنگ تر بودن اومده تو اخرین نسخش یه آدم ضعیف و بی عرضه که هیچی حالیش نیست رو نشون داده، یعنی به معنای واقعی کلمه هالیوود تو همه ی فیلماش گند زده گند بتمن نسخه های شوالیه تاریکی و بتمن آغاز میکندش عالی بودن ولی رفته رفته داره گند میزنه، کلا کار این سینما این آمریکا و ... تمومه نابود شدن.
نمایش 3 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 23 بهمن 1399
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 05 اسفند 1399
  Persona 5 Strikers
 • 14 اسفند 1399
  Ranch Simulator
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 29 اسفند 1399
 • 12 فروردین 1400
  Outriders
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5