آموزش ترفند های Rainbow Six Siege برای آنلاین بازی کردن

در این مطلب قصد داریم برخی از ترفند های Rainbow Six Siege را با شما اشتراک بگذاریم تا در آنلاین بازی کردن به کمک شما بیایند. در ادامه با ما و آموزش رینبو 6 سیج همراه باشید.

حرفه ای بازی کردن بازی آنلاین Rainbow Six Siege کار بسیار سختی است. اگر قبلا این بازی را انجام می‌دادید و بعدا کنار گذاشته‌اید و یا برای بار اول است که وارد بازی می‌شوید، برای موفقیت در آن باید با ترفند های Rainbow Six Siege آشنا شوید که تعدادشان هم زیاد است. اگر به دنبال آموزش رینبو 6 سیج برای آنلاین بازی کردن هستید، در این مطلب می‌خواهیم برخی از ترفند های اساسی بخش آنلاین این بازی مولتی پلیر را با شما به اشتراک بگذاریم.

ترفند های rainbow six siege tips

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • آموزش ترفند های Rainbow Six Siege
  • قبل از شروع بازی آنلاین به راهنماهای داخل بازی توجه کنید
  • قبل از شروع بازی خودتان را گرم کنید
  • مراقب جاسوسی از محل‌تان باشید
  • از زیر موانع موجود نگاه کنید
  • به صداها توجه کنید
  • از دویدن برای لغو ریلود سلاح استفاده کنید
  • خم شوید!
  • بازی های آنلاین سفارشی بهترین دوست شما است
  • تنظیمات بازی Rainbow Six Siege برای موفقیت
  • از دیگران کمک بخواهید

 


آموزش ترفند های Rainbow Six Siege


 

قبل از شروع بازی آنلاین به راهنماهای داخل بازی توجه کنید

اگر از بازیکنان جدید رینبو 6 سیج هستید، باید هنگام شروع بازی تمام ویدیوهای آموزشی داخل آن را تماشا کنید. این ویدیوها به شما پیش نمایشی از اجزا و نحوه اجرای بازی را نشان می‌دهند. همچنین با تماشای هر یک از ویدیوها، 200 عدد Renown دریافت می‌کنید که واحد پولی درون بازی است و با استفاده از آن‌ها می‌توانید اپراتورهای جدید، اجزای اسلحه‌ها و اسکین‌های داخل بازی را خریداری کنید.

در مرحله دوم آموزش رینبو 6 سیج باید به قسمت Situations بروید که یک بخش PVE برای آموزش کنترل‌های اصلی، نقشه‌ها و نحوه استفاده از سلاح‌ها و لوازم جانبی درون بازی است. نقشه‌هایی که اینجا قرار دارند همان نقشه‌های بخش آنلاین Rainbow Six Siege هستند؛ بنابراین می‌توانید برخی تاتکیک‌های رایج را یاد بگیرید. هر یک از Situationها اهدافی دارند که با کامل کردن آن‌ها، Renown دریافت می‌کنید. اگر بار اول نتوانستید این اهداف را به اتمام برسانید، نگران نباشید چراکه می‌توانید دوباره سعی کنید.

rainbow-six-siege-tips / آموزش رینبو 6 سیج

همچنین همیشه چالش‌های روزانه و هفتگی را در نظر داشته باشید تا بتوانید امتیازات Renown اضافه‌ای را با کامل کردن آن‌ها به دست آورید. داشتن یک اپراتور مجهز می‌تواند باعث موفقیت شما شود و امری ضروری است.

 

قبل از شروع بازی خودتان را گرم کنید

قبل از انجام بازی آنلاین Rainbow Six Siege بهتر است در بخش Terrorist Hunt خودتان را گرم کنید که باز هم یک حالت PVE است و هوش مصنوعی کنترل دشمنان را بر عهده دارد. این یک ترفند خوب برای تمرین هد شات کردن اهداف ثابت و متحرک است. در اینجا هم می‌توانید اهداف روزانه و ماهانه را کامل کرده تا امتیازات بیشتری کسب کنید.

چگونه rainbow six siege را آنلاین بازی کنیم pc

 

مراقب جاسوسی از محل تان باشید

چیزی بدتر از این نیست که در شروع یک راند به خاطر اینکه دشمن به منطقه اسپاون شما نگاه کرده است، کشته شوید. یکی از بهترین ترفند های Rainbow Six Siege برای مقابله با این کار، قرار دادن یک درون (Drone) در محل‌های جاسوسی معمول در قسمت حاضر شدن برای بازی آنلاین است. اگر مدافعی را مشاهده کردید، آن را به هم‌تیمی‌های خود اطلاع دهید تا در شروع راند بتوانید با او مقابله کنید. اگر حتی کسی از شما جاسوسی نمی‌کند، بهتر است به درها و پنجره‌ها چندین تیر شلیک کنید؛ شاید خوش شانس بودید و توانستید یک هدشات انجام دهید.

ترفند rainbow six siege

 

از زیر موانع موجود نگاه کنید

قبل از اینکه دری را شکسته و وارد شوید، بهتر است از زیر آن نگاه کنید تا از بودن یا نبودن دشمن در آن سوی در مطمئن شوید. معمولا بازیکنانی که رتبه بالاتری در بازی دارند، از مواد منفجره معمولی برای شکستن در استفاده نمی‌کنند زیرا پاهای آن‌ها با این کار در معرض شلیک قرار می‌گیرند. وقتی وارد یک اتاق می‌شوید، سریعا به محل‌هایی که احتمال حضور کمپرها است نگاه بیندازید و حتی بهتر است به آن نقاط سریعا شلیک هم بکنید تا در صورتی که کمپری در آنجا حضور دارد، دست برتری بر شما نداشته باشد.

آنلاین بازی کردن rainbow six siege tips

 

به صداها توجه کنید

صدا در بازی رینبو 6 سیج متفاوت از سایر بازی‌های اول شخص است و صداهای محیطی در یک بازی آنلاین از موارد ضروری محسوب می‌شود. در این بازی می‌توانید از روی صدای پاهای دشمنان، بفهمید که چقدر دشمن به شما نزدیک است، روی چه نوع زمینی قدم می‌زند و اینکه آیا می‌دود یا نشسته می‌رود یا سینه خیز حرکت می‌کند. همیشه هنگام آنلاین بازی کردن Rainbow Six Siege چه به عنوان مهاجم و چه به عنوان مدافع، باید به این نکته توجه کنید. اگر شما صدای آن‌ها را می‌شنوید، آن‌ها هم احتمالا صدای شما را می‌شنوند.

آموزش آنلاین rainbow six siege در pc

 

از دویدن برای لغو ریلود سلاح استفاده کنید

چیزی بدتر از این نیست که در بازی هنگامی که در حال ریلود کردن اسلحه خود هستید، یک دشمن با خشاب کامل جلوی شما سبز شود، اما خبر خوب این است که می‌توانید ریلود کردن را برای نجات جان خود کنسل کنید!

اگر در حال ریلود کردن سلاح خود هستید اما نیاز به شلیک کردن پیدا می‌کنید، با شروع به دویدن می‌توانید ریلود کردن را کنسل کنید. این کار سریع‌تر از تمام شدن ریلود و تعویض سلاح است و یکی از اصلی‌ترین ترفند های Rainbow Six Siege محسوب می‌شود که فرق بین مرگ و زندگی را تعیین می‌کند.

ترفند های rainbow six siege tips

 

خم شوید!

خم شدن در بازی رینبو 6 سیج بسیار ضروری است. این کار به شما اجازه می‌دهد تا از پشت دیوارها بدون اینکه بخش زیادی از بدن خود را در معرض هدف قرار دهید، محیط خود را بررسی کنید. در این روش تنها قسمت کوچکی از سر شما بیرون می‌ماند و هدف گیری دشمنان بسیار سخت‌تر است. درست است که بازیکنان رایانه‌های شخصی این مزیت را دارند که می‌توانند بدون هدف گرفتن خم شوند اما اگر برای سر خود ارزش قائل هستید، بهتر است خم شدن را یاد بگیرید.

آموزش آنلاين بازی كردن rainbow six siege

 

بازی های آنلاین سفارشی بهترین دوست شما است

یکی از قسمت‌های اصلی برای موفقیت در هر بازی، داشتن دانش کافی از نقشه بازی است و رینبو 6 سیج هم از این قضیه مستثنی نیست. در همین راستا تلاش برای شناخت نقشه در یک بازی آنلاین رقابتی می‌تواند باعث مرگ شما در بازی شود. به همین دلیل بهترین راه برای شناخت بهتر یک نقشه، ایجاد یک بازی آنلاین سفارشی است. با این کار شما و دوستان‌تان می‌توانید نقشه را به خوبی بررسی کرده و استراتژی‌های مختلف را بدون اینکه توسط سایر بازیکنان اذیت شوید، امتحان کنید.

rainbow-six-siege-tips / ترفند های بازی رینبو 6 سیج

 

تنظیمات بازی Rainbow Six Siege برای موفقیت

برای انجام یک بازی موفق باید تنظیمات بازی Rainbow Six Siege را درست انتخاب کنید. با این کار از همان ابتدا می‌توانید بازی خوبی داشته باشید. در میان گزینه‌های مختلف تنظیمات بازی Rainbow Six Siege، مورد Advanced Gadget Deployment بسیار مهم است. با این کار، شما باید دکمه استفاده از یک گجت را نگه دارید تا عمل را کامل کنید. در این صورت می‌توانید در مواقعی که حمله ناگهانی صورت می‌گیرد، با رها کردن دکمه، عمل را لغو کنید. این چند ثانیه بسیار حیاتی هستند و بهتر است به این گزینه پیشرفته عادت کنید.

تنظیمات بازی rainbow six siege tips

بازیکنان کنسول هم بهتر است حساسیت هدف‌گیری را به مقدار دلخواه و مناسب خود تنظیم کنند. به صورت کلی بهتر است حساسیت را افزایش دهید تا عکس‌العمل سریع‌تری داشته باشید؛ بنابراین حساسیت افقی و عمودی را کم کم افزایش دهید تا واکنش‌های بهتری داشته باشید. فقط کاری نکنید که بازیکن شما غیر قابل کنترل شود؛ از مقدار کم شروع کرده و کم کم آن را افزایش دهید.

 

از دیگران کمک بخواهید

در نهایت باید گفت که نباید از کمک خواستن بترسید. جامعه بازیکنان بازی آنلاین Rainbow Six Siege می‌دانند که یادگیری این بازی کار سختی است؛ بنابراین اگر به تیم خود بگویید که تازه به دنیای این بازی پا گذاشته‌اید، به احتمال زیاد با واکنش مثبتی روبه‌رو خواهید شد. این کار بهتر از این است که سرسری بازی کرده و باعث تضعیف تیم خود شوید. اگر نمی‌دانید چه کار باید انجام دهید، کافی است که بپرسید.

بازی آنلاین rainbow six siege tips

امیدواریم این آموزش رینبو 6 سیج توانسته باشد به شما در آنلاین بازی کردن آن کمک کند. اگر شما هم ترفند های Rainbow Six Siege که در این مطلب ذکر نشده‌اند را بلد هستید، لطفا در بخش نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
امین 1997 21 مرداد 1398، 15:02

بازی Rainbow Six Siege رو حدود یک سال پیش بازی میکردم ولی هیچ وقت به فکر آنلاین بازی کردنش نبودم.بیشتر ترفند هایی رو هم که گفتین واسه بازی غیر آنلاینشم باید انجام بدیم.فکر کنم خیلی هاشو همه بلدن!!

سعید 23 مرداد 1398، 16:20

ممنون از مطلب خوبتون و ترفندهای جالبتون برای این بازی