آموزش جامع استوری گذاشتن در اینستاگرام جدید بصورت تصویری

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین برنامه های شبکه های اجتماعی به شمار می‌رود که با ویژگی استوری (Story)، کاربران زیادی را جذب خود کرده است. در ادامه آموزش استوری اینستاگرام را با هم مرور می‌کنیم.

یکی از کاربردی‌ترین ویژگی‌های اینستاگرام، بخش استوری آن است و روزانه بیش از 500 میلیون کاربر از استوری اینستاگرام جدید استفاده می‌کنند. در واقع کاربران ترجیح می‌دهند به جای گذاشتن یک عکس یا ویدیو در پست خود، از استوری استفاده کنند تا بتوانند تعدادی از عکس‌های موردنظرشان را به صورت اسلایدشو (Slideshow) نمایش دهند و در پایان روز، این استوری اینستاگرام تصویری و ویدیویی ناپدید خواهند شد.

اگر به نظرتان این ویژگی آشنا می‌آید باید گفت که استوری بسیار شبیه ویژگی My Story در اسنپ‌ چت است. این در حالی است که در فیسبوک نیز شاهد چنین قابلیتی هستیم. با پلازامگ همراه باشید تا در ادامه هر آنچه که لازم است در بحث آموزش استوری اینستاگرام بدانیم را با هم مرور کنیم. در این مقاله از آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام تا گذاشتن آهنگ در استوری و سایر مواردی که بهتر است در استوری اینستا بلد باشید را یاد می‌دهیم.

instagram-stories / استوری اینستاگرام از گالری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • استوری اینستاگرام چیست ؛ آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام
 • استوری اینستاگرام از گالری گوشی بگذارید
 • آموزش استوری اینستاگرام تصویری: گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام
 • آموزش استوری در اینستاگرام: ویژگی‌های بومرنگ، Hands-Free و ویدیوی لایو
 • آموزش استوری در اینستا: استفاده از فیلترهای متفاوت در عکس ها
 • آموزش استوری اینستاگرام تصویری: از استیکرهای مربوط به تاریخ استفاده کنید
 • آموزش استوری در اینستاگرام: از ابزار نقاشی کمک بگیرید
 • آموزش استوری در اینستا: داستان خود را بنویسید
 • آموزش استوری در اینستاگرام: دوستان خود را تگ کنید
 • آموزش استوری اینستاگرام تصویری: استوری‌ها را از طریق دایرکت با دیگران به اشتراک بگذارید
 • آموزش استوری در اینستا: حرکت در استوری ها کار راحتی است
 • آموزش استوری اینستاگرام جدید: می‌توانید استوری‌ها را در وبسایت Instagram.com هم مشاهده کنید
 • آموزش استوری در اینستا: ترتیب نمایش استوری‌ها در فید شما به چه صورت است؟
 • آموزش استوری در اینستا: به استوری ها با نوشته یا عکس پاسخ دهید
 • آموزش استوری اینستاگرام تصویری: استوری افراد مزاحم را مسدود کنید
 • آموزش استوری اینستا: مشخص کنید چه کسانی می‌توانند استوری شما را ببینند
 • آموزش استوری اینستاگرام جدید: کامنت های خود را محدود کنید
 • آموزش استوری در اینستا: آموزش دانلود استوری اینستاگرام
 • آموزش استوری اینستاگرام تصویری: استوری خود را به عنوان یک پست عادی به اشتراک بگذارید
 • آموزش استوری اینستا: مشاهده بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام
 • آموزش استوری در اینستاگرام: به افرادی که نیاز دارند، کمک کنید
 • آموزش استوری در اینستا: به محض آنکه ویژگی جدیدی به اینستاگرام اضافه می‌شود از آن مطلع شوید

 


استوری اینستاگرام چیست ؛ آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام


آموزش استوری اینستاگرام تصویری / Instagram

استوری‌ها مجموعه موقتی از عکس‌ها و فیلم‌هایی هستند که به صورت اسلایدشو نمایش داده می‌شوند و درواقع بازگوکننده یک داستان هستند. در این بخش از مقاله، با آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام همراه شما هستیم:

 1. روی دکمه دوربین که در گوشه بالا و سمت چپ صفحه نمایش قرار دارد، ضربه بزنید و یا در فید خود به سمت چپ سوایپ کنید. همچنین می‌توان در صفحه اصلی با سوایپ کردن به سمت راست، استوری را به سرعت راه‌اندازی کنید.
 2. حال بر روی دکمه دایره شکل که در پایین صفحه نمایش قرار دارد ضربه بزنید تا عکس و یا ویدیوی موردنظر خود را بگیرید. اگر مایل هستید که استوری اینستاگرام از گالری بگذارید، در صفحه نمایش به سمت بالا سوایپ کرده و یا بر روی آیکون عکس که در گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش قرار دارد، ضربه بزنید. اپلیکیشن به صورت خودکار یک برچسب تاریخ به عکس شما اضافه خواهد کرد که می‌توانید آن را حذف کنید.
 3. در این قسمت می‌توان متنی را به عکس یا ویدیوی خود اضافه کرده و یا با استفاده از ابزار نقاشی آنها را ویرایش کنید. اگر بر روی آیکون قلم ضربه بزنید، سه مدل قلم برای شما نمایش داده خواهد شد. قلم سوم سبب می‌شود که نوشته شما به شکل یک تابلوی نئونی دیده شود.
 4. برای ذخیره کردن استوری خود، کافیست روی Done ضربه بزنید.
 5. برای آنکه بخواهید استوری خود را با بقیه به اشتراک بگذارید می‌بایست گزینه Add Your Story را انتخاب کنید. در این حالت اگر گزینه Save را انتخاب کرده باشید، عکس و فیلم موردنظر در گوشی شما ذخیره خواهد شد. اگر بر روی آیکون فلش ضربه بزنید می‌توانید عکس موردنظر و استوری خود را برای دوست موردنظرتان ارسال کنید. کافی است در قسمت Your Story تیک کنار افرادی را که تمایل دارید استوری خود را با آنها به اشتراک بگذارید را بزنید. این تصویر ارسالی به محض آنکه دوست شما آن را ببیند، ناپدید خواهد شد.

آموزش استوری اینستا / Instagram

اگر تمایل دارید بیش از یک عکس و یا ویدیو را در استوری خود به اشتراک بگذارید تا مشابه اسلایدشو نمایش داده شوند، کافی است تمام مراحل بالا را مجددا تکرار کنید. هر عکسی که به استوری خود اضافه کنید برای 24 ساعت در استوری شما نمایش داده می‌شود.

البته روش آسان‌تری نیز وجود دارد که بتوانید چندین عکس را در یک زمان به استوری خود اضافه کنید. کافی است به آیکون مجموعه عکس‌ها که در گوشه بالا سمت راست قرار دارد، مراجعه کنید. بر روی آن ضربه بزنید تا باز شود حال از مجموعه عکس‌های نمایش داده شده، آن‌دسته از عکس‌هایی را که مایل هستید در استوری به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید. شما می‌توانید در هر بار تنها 10 عکس را به صورت همزمان انتخاب کنید. اگر به دنبال آموزش استوری اینستاگرام تصویری این بخش هستید، می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

گذاشتن چند عکس در استوری اینستاگرام/ instagram story

برای آنکه بخواهید هر عکسی را به صورت مجزا ویرایش کنید می‌بایست به صفحه Edit رفته و بر روی هر عکسی که تمایل دارید ویرایش کنید، ضربه بزنید.

عکس‌ها و ویدیویی را که در استوری خود به اشتراک گذاشته‌اید برای 24 ساعت قابل رویت هستند. در این حالت یک دایره رنگی دور عکس پروفایل شما ظاهر می‌شود که فالورهایتان بدانند شما یک استوری گذاشته‌اید. گفتنی است که پس از به اشتراک گذاری یک استوری، عکس پروفایل شما در بالای فید فالورهایتان ظاهر می‌شود. حال کافی است که فالورهایتان روی عکس پروفایل شما ضربه بزنند تا بتوانند استوری شما را مشاهده کنند.

اگر از آن‌دسته افراد هستید که عادت دارند در دنیای مجازی چیزی را به اشتراک بگذارند که بعد از آن پشیمان می‌شوند، خبر خوب این است که استوری‌ها می‌توانند حذف شوند. کافی است روی علامت سه نقطه که در گوشه پایین سمت راست عکس و یا فیلمی که مایل هستید آن را حذف کنید، ضربه بزنید و سپس گزینه Delete  را انتخاب کنید.

 


استوری اینستاگرام از گالری گوشی بگذارید


در این بخش از آموزش استوری اینستا به آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام از طریق گالری گوشی می‌پردازیم. شما می‌توانید اسنپ‌های ذخیره شده از اسنپ‌چت و یا عکس‌های گالری خود را نیز به استوری اضافه کنید. پس از آنکه عکسی را در اسنپ‌چت گرفتید روی دکمه Download ضربه بزنید. این عکس در گالری تصاویر گوشی شما ذخیره خواهد شد. حال اگر تمایل دارید استوری اینستاگرام از گالری گوشی بگذارید، در مرحله ساخت استوری به سمت پایین سوایپ کنید. در این قسمت گالری عکس‌های جدید شما نمایش داده می‌شود که در میان آنها عکس‌های ذخیره شده از اسنپ‌چت نیز دیده می‌شود. روی عکس موردنظر خود ضربه زده و آن را انتخاب کنید تا استوری در اینستا منتشر شود.

 


گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام


در این بخش از مطلب، اموزش استوری اهنگ را با شما در میان می‌گذاریم. شما می‌توانید با استفاده از استیکر آهنگ در استوری خود از آهنگ‌های مختلفی استفاده کنید. بعد از اینکه استوری خود را ضبط کردید، برای گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام ابتدا دکمه استیکر آهنگ‌ها را در بخش بالای صفحه بزنید. با این کار کتابخانه موسیقی مربوط به خوانندگان مختلف باز می‌شود که می‌توانید به دنبال یک آهنگ خاص برای گذاشتن در استوری خود هم بگردید. با زدن دکمه پلی کنار هر آهنگ می‌توانید پیش نمایشی از آن را بشنوید.

اموزش استوری اهنگ در اینستا

پس از اینکه آهنگ خود را انتخاب کردید، می‌توانید بخشی از آهنگ را که می‌خواهید در عکس یا ویدیوی شما پخش شود را انتخاب کنید. بازم به ذکر است که شما حداکثر می‌توانید تا 15 ثانیه از یک آهنگ را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که ویژگی گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام در کشورهای استرالیا، نیوزلند، فرانسه، آلمان، سوئد، انگلستان و امریکا در دسترس است.

گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام

 


ویژگی‌های بومرنگ، Hands-Free و ویدیوی لایو


آموزش استوري اينستا / Instagram

در این بخش از آموزش استوری در اینستاگرام به چند مورد مربوط به ویدیو اشاره می‌کنیم. اجازه دهید با بومرنگ (Boomerangs) شروع کنیم. بومرنگ ویژگی جالبی است که در آن ویدیوهای کوتاه با تکرار عقب و جلو شدن نمایش داده می‌شود. هر بومرنگی که در 24 ساعت گذشته ساخته باشید را می‌توانید در استوری خود به نمایش بگذارید.

قرار نیست بومرنگ را توسط اپلیکیشن خاصی بسازید. اینستاگرام به تازگی این قابلیت را در استوری خود اضافه کرده است. برای ساختن یک بومرنگ در صفحه فید خود به سمت راست سوایپ کنید. در این قسمت شما به دوربین استوری هدایت می‌شوید. در زیر دکمه ضبط ویدیو، علامت بومرنگ را مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه زده و ویدیوی کوتاه موردنظر خود را ضبط کنید.

دیگر لازم نیست برای ضبط یک ویدیو در اینستاگرام دکمه ضبط را فشرده و نگاه دارید. با استفاده از ویژگی Hands-Free می‌توان ویدیوی موردنظر خود را در فرمت دلخواه و بدون استفاده از دستان خود، ضبط کنید. بر روی دکمه Hands-Free ضربه زده و آن را نگاه دارید تا یک تایمر برای شما ظاهر شود. از حالا تا زمانی‌که ضبط ویدیو آغاز شود تنها 3 ثانیه فرصت دارید.

شما می‌توانید در استوری اینستاگرام از ویژگی ویدیوی لایو نیز بهره ببرید. این ویژگی بسیار مشابه ویدیوی لایو در فیسبوک عمل می‌کند. تنها کافی است دوربین قسمت استوری را باز کرده و گزینه Live را انتخاب کنید. حال یک تگ لایو در زیر حباب استوری اینستاگرام شما ظاهر می‌شود که فالورهایتان را متوجه خواهد کرد که شما یک ویدیوی لایو به اشتراک گذاشته‌اید. برای حل مشکل نداشتن لایو در اینستاگرام می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

آموزش استوري در اينستا / Instagram

شما می‌توانید یکی از دوستان خود را نیز به لایوتان در استوری خود اضافه کنید. در این حالت هر دو کاربر می‌توانند از فیلترهای مختلفی استفاده کنند. اگر یکی از دوستانتان مشغول تماشای لایو استوری شما است و تمایل دارد که به ویدیوی لایو شما بپیوندد، این امکان برای او وجود دارد. هر کاربری که تمایل دارد به لایو دوست خود بپیوندد کافی است روی گزینه Request که در پایین صفحه نمایش قرار دارد، ضربه بزند. حال این درخواست در صفحه نمایش شما ظاهر شده و درصورتی‌که آن را بپذیرید صفحه نمایش به دو قسمت تقسیم شده و دوست شما نیز در این لایو نمایش داده می‌شود. البته اگر تمایل ندارید که در لایو خود فرد دیگری نیز وارد شود به‌راحتی می‌توانید این درخواست را رد کنید.

شما همچنین می‌توانید ویدیوی آرشیو شده فالورتان را مجددا تماشا کنید. کافی است روی گزینه Play که در زیر تصویر پروفایل کاربر موردنظر که در نوار استوری بالای فید شما قرار دارد، ضربه بزنید.

گزینه Rewind نیز اجازه می‌دهد که شما یک ویدیو را به طور معکوس و درحالتی که از انتها به اول نمایش داده می‌شود را به اشتراک بگذارید. این ویژگی ترفند جالبی است که می‌توانید با آن دوستان خود را سردرگم کنید.

 


استفاده از فیلترهای متفاوت در عکس ها


یکی از بهترین ویژگی‌های اسنپ‌چت قابلیت اضافه کردن فیلترها و برچسب‌های جالب به عکس است. استوری اینستاگرام نیز درحال حاضر از ویژگی‌های مشابهی بهره می‌برد. برای مثال پس از ثبت یک عکس یا ویدیو می‌توان فیلتر دلخواه خود را روی آن پیاده کرد که در این بخش از آموزش استوری اینستاگرام تصویری به این موارد می‌پردازیم.

در ویدیوهای لایو نیز می‌توان با انتخاب آیکون چهره که در گوشه پایین سمت راست قرار دارد، فیلتر موردنظر خود را روی ویدیوی لایوتان اعمال کنید. شما می‌توانید این فیلترها را قبل و یا در حین انتشار ویدیو به آن اضافه کنید.

آموزش استوری در اینستاگرام / Instagram

درست همانند اسنپ‌ چت، استوری امکان اضافه کردن فیلترهای واقعیت افزوده را به تصاویر نیز ایجاد کرده است. کافی است در قسمت استوری روی آیکون چهره خندان که در گوشه سمت راست قرار دارد، ضربه بزنید. در این حالت فیلترهای متنوع واقعیت افزوده از قبیل انواع تاج‌ها، گوش‌های کوالایی که تکان می‌خورند، صورت یک خرگوش و معادلات ریاضی که در اطراف سرتان در حال حرکت هستند، نمایش داده می‌شود. تنها کافی است روی فیلتر موردنظر خود ضربه زده و آن را روی چهره خود امتحان کنید. هرگاه فیلتر موردنظر خود را پیدا کردید از خود عکس بگیرید.

فیلترهای چهره روی چهره‌هایی که نزدیک به دوربین بوده، اعمال شده و در حالت دوربین عادی، بومرنگ، Hands-Free و ویدیوی Rewind نیز کار می‌کند.

پس از آنکه فیلتر موردنظر خود را انتخاب کردید، تعدادی استیکر نیز به تصویر خود اضافه کنید. دکمه استیکرها در کنار تکست‌باکس و ابزار نقاشی قرار دارد. بر روی آیکون چهره خندان ضربه زده و استوری خود را با استیکرهای سفارشی زیباتر از قبل کنید. هرگاه یک استیکر را اضافه کردید می‌توانید آن را جابه‌جا کرده و یا تغییر سایز دهید و سپس استیکر بعدی را اضافه کنید.

اینستاگرام به صورت پیوسته استیکرهای جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه می‌کند، برخی از این استیکرها عبارتند از: آب و هوا، نمایش زمان، تعطیلات، روزهای هفته، تگ‌های مکان‌های مختلف، عینک‌های آفتابی، کلاه‌های جالب و ایموجی‌ها که در ادامه آموزش استوری در اینستا بیشتر به استیکرها می‌پردازیم.

آموزش استوری در اینستا / Instagram

شما همچنین می‌توانید چهره دوست خود و یا چهره خود را به یک استیکر تبدیل کنید. یک عکس و یا ویدیو ضبط کرده و سپس روی آیکون چهره خندان ضربه بزنید. حال روی گزینه استیکر با آیکون دوربین ضربه بزنید. در این حالت دوربین باز شده و شما می‌توانید یک عکس سلفی از خود بگیرید. روی دایره سفیدرنگ که در زیر چهره‌تان قرار دارد، ضربه زده تا عکس ثبت شود.

انگشت خود را روی عکس سلفی خود نگه دارید تا مرزهای اطراف چهره را به صورت دایره‌ای، مربعی و یا محو درآورید. حال می‌توانید مطابق هر استیکر دیگر، این عکس را نیز دستکاری کنید.

یکی دیگر از استیکرها، گزینه هشتگ است. کافی است روی گزینه Hashtag ضربه زده و آن را با هشتگ خود شخصی‌سازی کنید. همچنین می‌توانید هشتگی به متن معمولی خود در استوری اضافه کنید که قابلیت کلیک کردن نیز داشته باشد. در ادامه ترفندهای لازم برای اضافه کردن یک استیکر به پست‌ها را با هم مرور خواهیم کرد:

 • در کادر جستجو عبارت Accessories را بنویسید تا استیکرهایی که به صورت لایه‌ای روی چهره قرار می‌گیرند را دریافت کنید.
 • اگر از یکسری استیکر موردعلاقه‌تان به صورت مکرر استفاده می‌کنید می‌توانید با ضربه زدن روی آیکون چهره خندان و سپس سوایپ کردن به سمت راست، به استیکرهای موردعلاقه خود دسترسی پیدا کنید. در این پنجره آخرین استیکرهایی را که از آنها استفاده کرده‌اید، نمایش داده می‌شود.
 • اگر عبارت Effects را جستجو کنید، کلیه استیکرهای مربوط به آتش‌بازی، جرقه، انفجار و زرق و برق‌هایی که مرتبط با موضوع استوری شما است، نمایش داده می‌شود.
 • اگر لغت Peekers را جستجو کنید، یکسری از استیکرهایی که به سرعت نمایش داده و سپس ناپدید می‌شوند برای شما ظاهر خواهد شد.
 • اگر تمایل دارید که استیکری در قسمت مشخصی از ویدیو یا بومرنگ نمایش داده شود می‌توان آن را پین کرد. کافی است استیکر را در قسمت موردنظر جایگذاری کرده و سپس روی آن ضربه زده و آن را نگاه دارید. در این قسمت گزینه‌ای مربوط به پین کردن ظاهر خواهد شد که می‌بایست روی Pin ضربه بزنید. شما می‌توانید هر تعداد استیکری که مایل هستید را روی یک ویدیو پین کنید.

آموزش استوری در اینستاگرام / Instagram

 • GIFها روش جالبی هستند که بتوان یک پست جالب را در فیسبوک به اشتراک گذاشت. اینستاگرام نیز از فیسبوک پیروی کرده و کاربران می‌توانند در پست‌های خود از فایل‌های GIF نیز استفاده کنند. برای آنکه یک استیکر GIF را به پست خود اضافه کنید به قسمت استیکر مراجعه کرده و روی آیکون GIF ضربه بزنید. در این قسمت کتابخانه‌ای از عکس‌های متحرک باز خواهد شد، کافی است از هر کدام که خوشتان آمد روی آن ضربه بزنید تا مشابه هر استیکر دیگری به عکس شما اضافه شود.
 • پس از آنکه استیکر موردنظر خود را اضافه کردید، برای نوشتن متن، به‌آسانی روی آیکون تکست که در گوشه بالا سمت راست صفحه نمایش قرار دارد، ضربه زده و همچنین رنگ قلم موردنظر خود را انتخاب کنید. اگر رنگ‌هایی که مشاهده می‌کنید، موردعلاقه شما نیستند ناامید نشوید؛ کافی است روی پالت رنگ به سمت چپ سوایپ کنید تا رنگ‌های بیشتری را ببینید.

 


از استیکرهای مربوط به تاریخ استفاده کنید


اموزش استوری اینستا گرام / Instagram

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، عکس‌های قدیمی‌تر موجود در گالری گوشی به صورت اتوماتیک استیکر تاریخ می‌گیرند. شما می‌توانید به‌واسطه درگ کردن این استیکر، آن را جابه‌جا کنید و یا با ضربه زدن روی آن، رنگ این استیکر را عوض کنید. اگر هم به طور کل قصد دارید این پرچسب را از روی عکس خود حذف کنید کافی است روی آن ضربه زده و به آیکون سطل آشغالی که در پایین صفحه نمایش قرار دارد، درگ کنید.

 


از ابزار نقاشی کمک بگیرید


در این بخش از آموزش استوری در اینستاگرام به ابزار نقاشی این اپلیکیشن می‌پردازیم. اگر تمایل ندارید که تنها یک عکس را با بقیه به اشتراک بگذارید و بیشتر مایل هستید یک بوم برای نقاشی و یا نوشتن در اختیار داشته باشید، کافی است پس از آنکه عکس موردنظر خود را گرفتید، به قسمت ابزار نقاشی مراجعه کنید. رنگ موردنظر خود را انتخاب کرده و سپس انگشت خود را روی قسمتی از عکس که تمایل دارید، بگذارید. انگشت خود را نگه دارید تا رنگ موردنظر خیلی آرام صفحه نمایش شما را پر کرده و تمام عکس شما را کاور کند. حال یک بوم خالی دراختیار خواهید داشت.

گذاشتن عکس کامل در استوری اینستاگرام / Instagram

شما می‌توانید این بوم را با نقطه‌های پولکی و راه راه پر کنید. روی ابزار نقاشی (Drawing Tool) ضربه زده و سپس روی ماژیک نوک داری (Pointed Marker) که در بالای صفحه نمایش قرار دارد، ضربه بزنید. رنگ موردعلاقه خود را انتخاب کرده و سپس روی گزینه سه نقطه که در گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش قرار دارد، ضربه بزنید. برای تنظیم میزان ضخامت نوک ماژیک، از خطی که در بالای صفحه نمایش دیده می‌شود کمک بگیرید. اگر تمایل دارید که روی بوم خود، از نقطه‌های پولکی استفاده کنید کافی است تنها با انگشت خود بر هر قسمتی از عکس که مایل هستید ضربه بزنید. اگر می‌خواهید نقطه‌های بزرگ‌تری داشته باشید، انگشت خود را روی صفحه نمایش نگاه دارید.

برای ایجاد راه‌راه روی عکس نیز می‌بایست به جای استفاده از Pointed Marker از ماژیک زاویه‌دار (Angled Marker) استفاده کرد. حال روی صفحه نمایش ضربه بزنید تا خطوط راه‌راه کوچک زیبایی روی عکس شما ظاهر شود.

شما می‌توانید از ابزار پاک‌کن نیز کمک بگیرید. عکس مورد نظر خود را گرفته و با رنگ موردنظر آن را بپوشانید. حال کافی است با استفاده از پاک‌کن، مقدار کمی از عکس را پاک کنید تا تصویر زیر آن مشخص شود.

برخی از کاربران اینستاگرام از نقطه‌های پولکی شکل برای حباب‌های فکری در عکس خود استفاده می‌کنند. شما نیز می‌توانید یک نقطه پولکی بزرگ بالای سر فرد موردنظر خود در عکس ایجاد کنید و سپس چند نقطه کوچک‌تر را در دنباله این حباب فکری بگذارید. داخل این حباب فکری را می‌توان با متن و یا ایموجی پر کرد.

مشکلات استوری اینستاگرام / Instagram

برای مشاهده ادامه آموزش استوری اینستاگرام تصویری می‌توانید به صفحه دوم مقاله مراجعه کنید که به مواردی مانند مسدود یا محدود کردن مشاهده استوری شما توسط دیگران و … می‌پردازیم.

صفحه 1 صفحه 2
اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
دانلود اینستاگرام از بازار 30 فروردین 1398، 09:36

ممنونم از آموزش عالیتون تشکر

رقیه رنجبری 30 فروردین 1398، 16:30

سلام دوست عزیز از اینکه مطلب آموزشی مورد توجه شما قرار گرفته، خوشحالیم. موفق باشید

Omid 17 مرداد 1398، 17:10

جالب بود

مهشید 21 مرداد 1398، 15:20

سلام و خسته نباشید.مرسی از آموزش خوبتون اکانت من جدید هست ولی قابلیت add post to your story رو نداره ؟؟؟؟؟ حال باید چیکار کنم درست شه ؟؟ لطفا راهنمایی کنید

رضا 22 مرداد 1398، 19:27

سلام. آیا میشه تو لایو اینستاگرام یه عکس پذاشت که فقط عکس نمایش داده بشه؟

توماج تیموری 24 مرداد 1398، 01:08

سلام دوست عزیز. تا جایی که اطلاع داریم این کار امکان پذیر نیست.

hossein 30 مهر 1398، 14:36

استوری اینستاگرام من خیلی از این اپشن هارو نداره.اخرین ورژنش رو هم نصب کردم.مشکل چیه؟

دیدگاههای بیشتر ...