با پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام خارجی آشنا شوید

بهترین پیج های معروف اینستاگرام جهان متعلق به بازیگران، فوتبالیست‌ها و خوانندگان است که بیشترین فالوور را دارند. در این مطلب با پر فالوور ترین و پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان آشنا می‌شویم

اینستاگرام یکی از رسانه‌های اجتماعی محبوب در میان کاربران اینترنتی است. با وجود این شبکه‌های اجتماعی، طرفداران افراد معروف می‌توانند به راحتی با بازیگران، فوتبالیست‌ها و همچنین خواننده‌های مورد علاقه خود در ارتباط باشند و از برنامه‌های کاری آن‌ها باخبر شوند و یا تصاویر به اشتراک گذاشته آن‌ها را مشاهده کنند. معمولا خوانندگان، فوتبالیست‌ها و همچنین بازیگران از جمله افرادی محسوب می‌شوند که دارای پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام هستند. در این راستا و در ادامه به معرفی تعدادی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام می‌پردازیم. برای آشنایی با بهترین پیج های اینستاگرام ایران می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام خارجی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • معرفی پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام خارجی
  • رتبه 5 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: دواین جانسون با 153 میلیون فالوور
  • رتبه 4 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان: سلنا گومز با 155 میلیون فالوور
  • رتبه 3 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: آریانا گرانده با 162 میلیون فالوور
  • رتبه 2 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان: کریستیانو رونالدو با 179 میلیون فالوور
  • رتبه 1 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: اینستاگرام با 309 میلیون فالوور

 


معرفی پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام خارجی


 

رتبه 5 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: دواین جانسون با 153 میلیون فالوور

تنها کشتی‌گیر اسبقی که در این لیست حضور دارد، دواین جانسون معروف به The Rock است. همانطور که گفتیم، او قبلا ستار WWE بود و اکنون به عنوان یک بازیگر، توانسته رتبه 5 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را به خود اختصاص دهد. بیشتر پست‌های او مربوط به پشت صحنه فیلم‌هایی که بازی می‌کند، بدنسازی و خانواده‌اش است.

dwayne-johnson / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019

جانسون تاکنون 4460 پست را در اینستاگرام ارسال کرده است که به صورت متوسط، 2 میلیون لایک را در هر پست دریافت می‌کند. بیشترین عکس لایک شده جانسون را هم می‌توانید در زیر ببینید که او را در کنار رایان رینولدز نشان می‌دهد. این تصویر حدود 5.4 میلیون بار لایک شده است.

dwayne-johnson / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019

 

رتبه 4 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: سلنا گومز با 155 میلیون فالوور

سلنا گومز خواننده و بازیگر معروف و دوست داشتنی است که معمولا پای ثابت لیست بیشترین پست‌های لایک شده در اینستاگرام است و توانسته رتبه 4 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را به خود اختصاص دهد. پست‌های اینستاگرام او شامل مواردی مثل سلفی‌ها، حضورش در مراسم‌های مختلف، دوستانش و حتی چندین پست سیاسی درباره حقوق زنان می‌شود.

selena gomez (2) / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

سلنا گومز 1505 پست تاکنون ارسال کرده است که به صورت متوسط، 6.5 میلیون لایک در هر پست دریافت می‌کند. بیشترین پست لایک شده او مربوط به تصویر زیر است که در ایتالیا ثبت شده و بیش از 14 میلیون لایک داشته و یکی از پرلایک‌ترین اینستا هم محسوب می‌شود.

selena gomez (2) / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

 

رتبه 3 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: آریانا گرانده با 162 میلیون فالوور

آریانا گرانده پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را که مربوط به یک خواننده است، در اختیار دارد. در کنار اینکه خواننده پرطرفداری است، او را می‌توان پرطرفدارترین زن اینستاگرام هم خطاب کرد. پروفایل اینستاگرام او معمولا پر از عکس‌های زندگی پاپ او است که شامل اجراهای او، دیدار با اشخاص معروف دیگر و … است.

ariana-grande / بهترین پیج های اینستاگرام جهان

گرانده تاکنون 4322 پست در اینستاگرام منتشر کرده است که تقریبا هر پست او، 2.5 میلیون لایک دریافت می‌کند. بیشترین تصویر لایک شده او هم مربوط به عکس زیر است که او را در حال تبلیغ نشان می‌دهد.

ariana-grande / بهترین پیج های اینستاگرام جهان

 

رتبه 2 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: کریستیانو رونالدو با 179 میلیون فالوور

بالاخره به شخصی که بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان دارد رسیدیم. کریستیانو رونالدو که مهاجم تیم یوونتوس و کاپیتان تیم ملی پرتغال است، یکی از بهترین بازیکنان فوتبال دنیا محسوب می‌شود. تصاویر پروفایل او هم مربوط به خانواده، بازی کردن فوتبال، تصاویر تبلیغاتی و لذت بردن از زندگی است.

cristiano-ronaldo / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

کریستیانو رونالدو تاکنون 2622 پست ارسال کرده است که به صورت متوسط، 4.8 میلیون لایک در هر پست را دریافت می‌کند و بیشترین درآمد از اینستاگرام را دارد. بیشترین پست لایک شده او هم مربوط به تصویر زیر است که او را در حال ریکاوری نشان می‌دهد. این تصویر حدود 9 میلیون بار لایک شده است.

cristiano-ronaldo / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

 

رتبه 1 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: اینستاگرام با 309 میلیون فالوور

درنهایت به پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان می‌رسیم که متعلق به خود اینستاگرام است. این صفحه هدف مشخصی دارد که نشان دادن بهترین و جالب‌ترین اشخاص و ترندهای اینستاگرام است. همچنین آن‌ها محتوای IGTV که خودشان ساخته‌اند هم در پست‌هایشان نشان می‌دهند. به نظر شما آیا روزی می‌رسد که صفحه دیگری بتواند از رکورد اینستاگرام عبور کند؟

instagram-stories / ترفندهای استوری اینستاگرام

اینستاگرام تاکنون 5978 پست ارسال کرده است که به طور متوسط، 847 هزار لایک در هر پست دریافت می‌کند. بیشترین پست لایک شده پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان هم نصویر زیر است که 1.6 میلیون بار لایک شده است.

instagram most like / پیج های معروف اینستاگرام

 

در جدول زیر می‌توانید با پیج های معروف اینستاگرام آشنا شوید.

 

ردیف 

تصویر

نام صاحباسم صفحهنام کاربریدسته‌بندیتعداد فالوورهاتوضیحات
1instagram / اینستاگراماینستاگرامInstagraminstagram@شبکه اجتماعی309Mشبکه اجتماعی اینستاگرام پیجی به همین نام در پلتفرم اینستاگرام دارد که از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام نیز محسوب می‌شود.
2cristian-ronaldo / کریستین رونالدوکریستیانو رونالدوCristiano Ronaldocristiano@فوتبالیست179Mکریستیانو رونالدو یکی از فوتبالیست‌های محبوب و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است. او برای تیم ملی پرتغال و همچنین باشگاه یوونتوس توپ می‌زند.
3آرینا گرانده / ariyana-grandeآریانا گراندهAriana Grandearianagrande@خواننده، بازیگر162Mدیگر چهره‌ای که یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام را دارد، آریانا گرانده بازیگر و خواننده اهل ایالات متحده است.
4selena gomez / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019سلنا گومزSelena Gomezselenagomez@خواننده155Mسلنا گومز خواننده زن معروف آمریکایی است که اولین بار با بازی در سریال های دیزنی معروف شد.
5 therock / دواین جانسون / Dwayne Johnson

دواین جانسون

Therocktherock@بازیگر153Mدواین جانسون که با نام دِ راک نیز شناخته می‌شود، از بازیگران و ورزشکاران معروف آمریکایی محسوب می‌شود.
6 kim-kardashian/ کیم کارداشیانکیم کارداشیانKim Kardashiankimkardashian@بازیگر146Mاو در سال 2010 به عنوان یکی از پردرآمدترین شخصیت‌های دنیای مد و بازیگری شناخته شد و هم‌اکنون نیز طرفداران بسیار زیادی در جهان دارد.
7kylie / کایلیکایلی جنرKyliekyliejenner@هنرپیشه و کارآفرین143Mکایلی جنر فعال در عرصه بازیگری و مدلینگ است که به عنوان یکی از شخصیت‌های فعال شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود.
8 Beyoncé / بیانسهبیانسهBeyoncéBeyonce@خواننده131Mبیانسه خواننده، ترانه سرا و از بازیگران آمریکایی است و بازی در فیلم‌های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارد.
9لیونل مسی / لئو مسی/ Leo Messiلیونل مسیLeo MessiLeomessi@فوتبالیست128Mلیونل مسی از فوتبالیست‌های آرژانتینی مطرح جهان است که هم‌اکنون در تیم بارسلونا و تیم ملی آرژانتین بازی می‌کند.
10EneJotaنیمار3n310ta 🇧🇷  neymarjrneymarjr@فوتبالیست124Mاین بازیکن فوتبال نیز دارای یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
11تیلور سوئیفت / Taylor Swiftتیلور سوئیفت Taylor Swifttaylorswift@خواننده /ترانه سرا120Mاو که تاکنون عناوین و جوایز بسیاری را در کارنامه کاری خود دارد، یکی از چهره‌های محبوب اینستاگرامی نیز شناخته می‌شود.
12 national-geographic / نشنال جئوگرافیکنشنال جئوگرافیکNational Geographicnatgeo@سفر، عکاسی، طبیعت117Mنشنال جئوگرافی مجله رسمی انجمن جغرافی است که یکی از معتبرترین و معروف‎ترین مجلات علمی جهان نیز شناخته می‌شود.
13jusbin-biber / جاستین بیبرجاستین بیبرJustin BieberJustinbeiber@خواننده117Mجاستین بیبر کانادایی است و علاوه بر خوانندگی در عرصه ترانه‌سرایی، موسیقی و بازیگری نیز فعال است.
14کندال / KendallکندالKendallKendalljenner@مدل115Mکندال جنر که در عرصه مدلینگ فعالیت می‌کند یکی از پرطرفدارترین صفحات اینستاگرامی را در این شبکه اجتماعی دارد.
15nicki minage / پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهاننیکی میناژBarbienickiminaj@خواننده105Mنیکی میناژ یک خواننده رپ سیاه پوست است و یکی از پرطرفدارترین وپیج های اینستاگرام جهان را در اختیار دارد.
16jennifer lopez / جنیفر لوپزجنیفر لوپزJennifer Lopezjlo@خواننده و بازیگر98Mجنیفر لوپز خواننده و بازیگر اهل آمریکا با اصلیتی پورتوریکویی است.
17kholey

کلویی کارداشیان

«hloekhloekardashian@مدل97M

کلویی کارداشیان نیز در عرصه مدلینگ فعال است. وی شخصیت تلویزیونی بوده که به عنوان بازرگان و کارآفرین در حوزه مد نیز شناخته می‌شود.

18miley cyrus / مایلی سایروس

مایلی سایروس

Miley Cyrusmileycyrus@خواننده97M

مایلی سایروس، خواننده معروف آمریکایی است که یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان را در اختیار دارد.

19نایک / نایکی / nikeنایکNikenike@تولید کننده پوشاک91Mنایک شرکتی چند ملیتی است که در زمینه تولید پوشاک، لباس و لوازم ورزشی باکیفیت در جهان فعال است.
20katy perry / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهانکتی پریKaty Perrykatyperry@خواننده84Mکاترین الیزابت هادسن که با نام کیتی پری نیز شناخته می‌شود از هنرمندان معروف آمریکایی و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
21kurtney kardashian/ کورتنی کارداشیانکورتنی کارداشیانKourtney Kardashiankurtneykardashian@بازیگر و مدل81Mکورتنی کارداشیان بازیگری است که در عرصه مد شناخته شده است. وی در حیطه صنعت، سرگرمی و تجارت نیز به فعالیت می‌پردازد.
22kevin hart / کوین هارتکوین هارتKevin Hartkevinhart4real@بازیگر و کمدین78Mکوین هارت یکی از بازیگران و استند آپ کمدین‌های معروف است و فعالیت خوبی در اینستا دارد.
23real-madrid/رئال مادریدباشگاه رئال مادریدReal Madrid C.F.realmadrid@باشگاه فوتبال77Mرئال مادرید یکی از باشگاه‌های فوتبال مطرح جهان است که در اسپانیا قرار دارد و موفق‌ترین تیم فوتبال اروپا نیز بوده است.
24ellen show / بهترین پیج های اینستاگرام جهانالن دیجنرسEllentheellenshow@برنامه تلویزیونی76Mالن دیجنرس در برنامه خود افراد معروف را دعوت کرده و با آن‌ها صحبت‌های جالبی را انجام می‌دهد
25barselona / بارسلوناباشگاه بارسلوناFC Barcelonafcbarcelona@باشگاه ورزشی و اجتماعی76Mباشگاه بارسلونا که با نام بارسا نیز معروف است باشگاهی ورزشی و اجتماعی است که تیم فوتبال بارسلونا بخشی از آن است.
26badgalriri / ریحانا /

ریانا

Badgalriribadgalriri@خواننده74Mرایانا بازیگر، خواننده و از زنان کارآفرین آمریکایی است که فعالیت هنری خود را از سال 2003 آغاز نمود و با انتشار آلبوم سوم خود به چهره‌ای بین‌المللی تبدیل شد.
27دمی لواتو / Demi Lovatoدمی لواتوDemi Lovatoddlovato@خواننده /ترانه سرا73Mاو که با بازی در فیلم کمپ راک و آثاری دیگر معروف شد دارای یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
28victoria's secret / پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرامویکتوریا سیکرتVictoria’s Secretvictoriassecret@شرکت68.5Mویکتوریا سیکرت تولید کننده و فروشنده لباس زیر زنانه و محصولات آرایشی است و با نمایش‌های فشن شو خود شناخته می‌شود.
29زندایا / ZendayaزندایاZendayazendaya@بازیگر60Mزاندیا بازیگر، خواننده، فعال در عرصه مد اهل آمریکا است که تاکنون بازی در فیلم‌های مختلفی را نیز در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.
30اوبری دریک / Drakeاوبری دریکChampagnepapichampagnepapi@رپر و یازیگر59Mاوبری دریک که با نام دریک معروف است یکی از برترین خوانندگان و بازیگران کانادایی است و به‌عنوان بهترین خواننده سیاه‌پوست کانادایی نیز شناخته می‌شود.
31shakira/شکیراشکیراShakirashakira@خواننده58Mشکیرا خواننده کلمبیایی است که علاوه بر خوانندگی در بخش‌های دیگر موسیقی نیز به فعالیت می‌پردازد و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
32دیوید بکهام / david bekhamدیوید بکهامDavid Bekhamdavidbekham@فوتبالیست58Mدیوید بکهام از بازیکنان مشهور انگلیسی است و بارها به عنوان بهترین فوتبالیست انتخاب شده است. همچنین وی به عنوان جذاب ترین بازیکن فوتبال نیز شناخته می‌شود.
33vin diesel/ وین دیزلوین دیزلVin Dieselvindiesel@هنرمند57Mوین دیزل بازیگر، نویسنده، کارگردان، صداپیشه و تهیه‌کننده است. وی اهل آمریکا بوده و دارای آثار مشهوری مانند The Fast and the Furious در کارنامه کاری خود است.
34chris brown / کریس براونکریس براونChris Brownchrisbrownofficial@خواننده56Mکریس براون خواننده معروف آمریکایی است که جوایز زیادی را تاکنون دریافت کرده است.
35جاستین تیمبرلیک / justin timberlakeجاستین تیمبرلیکJustin Timberlakejustintimberlake@خواننده، ترانه سرا و بازیگر56Mجاستین تیمبرلیک خواننده و ترانه سرا در عرصه پاپ است و به‌عنوان یکی از بازیگران آمریکایی نیز شناخته می‌شود.
36اما واتسون / emme watsonاما واتسونEmma Watsonemmawatson@بازیگر51Mاما واتسون بازیگر انگلیسی در تمام فیلم‌های هری پاتر به نقش آفرینی پرداخته و موفق به جوایز بسیار زیادی بدین طریق شده است.
37لبراتن جیمز / lebron jamesلبران جیمزLeBron Jameskingjames@بسکتبالیست51Mلبران جیمز از بسکتبالیست‌های درخشان آمریکایی است به طوری که به وی عنوان بهترین بازیکن تاریخ بسکتبال آمریکا را داده‌اند.
38250px-9GAG_new_logo / 9 گگ9گگ9GAG9gag@وبسایت51M9 گگ یک وبسایت و پلتفرم آنلاین است که به کاربران اجازه آپلود و به اشتراک گذاری محتوای مختلفی را می‌دهد
39شون مندز/ Shawn Mendesشان مندزShawn Mendesshawnmendes@خواننده و ترانه سرا50Mشان مندز از خوانندگان کانادایی است که صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است. او تاکنون توانسته آلبوم‌های مختلفی منتشر کند و بر محبوبیت خود بیافزاید.
40Gigi Hadid / جی جی حدیدجی حی حدیدGigi Hadidgigihadid@مدل / شخصیت تلویزیونی49Mجی جی حدید در سال 2014 به عنوان برترین مدل از دید سایت مدل دات کام انتخاب گردید. او نیز صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
41کاردی بی / cardibکاردی بیCARDIVENOMcardivenom@خواننده49Mکاردی بی خواننده رپ آمریکایی است که در مدت کوتاهی توانست به فرد مشهوری نیز تبدیل شود.
42ronaldinho / رونالدینیورونالدینیوRonaldinhoronaldinho@فوتبالیست48Mرونالدینیو فوتبالیست معروف برزیلی است که در سال‌های دهه قبل با حرکات زیبا خود در زمین بازی، طرفداران زیادی جذب کرد.
43ناسا /nasaناساNasanasa@شرکت فضایی47Mسازمانی فضایی در ایالات متحده است که وظیفه تحقیق و برنامه‌ریزی را در زمینه هوافضا بر عهده دارد.
44maluma / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019مالوماMalumamaluma@خواننده45Mمالوما یک خواننده کلمبیایی است که توانسته یکی از پر فالوور ترین پیج های اینستاگرام را داشته باشد.
45UEFA_Champions_League / لیگ قهرمانان اروپالیگ قهرمانان اروپاUEFA Champions Leaguechampionsleague@مسابقات قوتبال45Mلیگ قهرمانان اروپا رقابت‌های فوتبال پرطرفداری است که هر ساله برگزار می‌شود.
46پریانکا چوپرا / Priyanka Chopraپریانکا چوپراPriyanka Choprapriyankachopra@بازیگر44Mپریانکا چوپرا از برترین بازیگران سینمای هند محسوب می‌شود که تاکنون برنده جوایز مختلفی از جمله جایزه فیر نیز شده است.
47Delevingne / کارا دلوینکارا دلوینCara Delevingnecaradelevingne@مدل و بازیگر43Mکارا دلوین یک مدل و بازیگر انگلیسی است که موفقیت‌های زیادی در حرفه خود به دست آورده است.
48جیمز رودریگز /James Rodríguezجیمز رودریگزJames Rodríguezjamesrodriguez10@فوتبالیست43Mجیمز رودریگز از فوتبالیست‌های کلمبیایی و بازیکن تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان است که در سال 2014 به عنوان آقای گل جهان نیز انتخاب شد.
49robertdowneyjrرابرت داونی جونیورRobert Downey Jr.robertdowneyjr@بازیگررابرت داونی جونیور از بازیگران موفق آمریکایی است که توانست در اولین آثار خود درخشان ظاهر شود. وی تاکنون برنده جوایز مختلفی شده است.
50گرت بیل / Gareth Baleگرت بیلGareth Balegarethbale11@فوتبالیست41Mگرت بیل از بازیکنان تیم ملی ولز و همچنین بازیکنان باشگاه رئال مادرید است و توانایی شوت زنی فوق‌العاده بالایی دارد.

 

در جدول زیر هم می‌توانید با سایر پیج های معروف اینستاگرام آشنا شوید که صاحبانشان جزو اینفلوئنسرها محسوب می‌شوند.

 

تصویر

نام صاحباسم صفحهنام کاربریدسته‌بندیتعداد فالوورهاتوضیحات
lele pons/ پونزله له پونزLele PonsLelepons@خواننده36Mاو از شخصیت‌های اینترنتی معروف است که بازیگری، خوانندگی و عرصه مد نیز به معروفیت وی دامن زده است.
زاک افران / zac efranزاک افرونZac Efranzacefran@بازیگر40Mزاک افرون در 18 اکتبر 1987 متولد شد و در نوجوانی پا به عرصه بازیگری نهاد و تاکنون برنده جوایز متعددی شده است. او هم صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
زین مالک / zeyn malekزین ملکZyen MalekZayn@خواننده31Mزین ملک که خواننده معروفی است در سال 2016 توانست آلبوم تک نفره ذهن من را منتشر کند که موفقیت زیادی را برای وی به ارمغان آورد و تحسین منتقدین را نیز در پی داشت.
دیپیکا پادوکن / Deepika Padukoneدیپیکا پادوکنهDeepika PadukoneDeepikaPadukone@بازیگر38Mوی یکی از سوپر استارهای بالیوود است. وی کارنامه و آثار درخشانی دارد و از شخصیت‌های محبوب نیز شناخته می‌شود.
کانر مک گرگور / Conor McGregor کانر مک گرگورConor McGregorthenotoriousmma@مبارز هنرهای رزمی31.5Mکانر مک گرگور توانسته است تاکنون در دو وزن مختلف در مسابقات UFC به مقام قهرمانی دست یابد. با این حال قهرمانی‌های مختلف در هنرهای رزمی و بوکس معروفیت زیادی را برای وی رقم زده است.
ادل / AdeleادلAdeleadele@خواننده32Mادل از خوانندگان و ترانه‌سرایان مطرح برتانیایی در جهان است. وی برنده جوایز مختلفی از جمله جایزه اسکار و گلدن گلوب برای فیلم اسکای‌فال شده است.
پل پوگبا / Paul Pogbaپل پوگباPaul Labile PogbaPaulpogba@فوتبالیست37Mپل پوگبا از فوتبالیست‌های فرانسوی است که هم‌اکنون برای تیم منچستر یونایتد بازی می‌کند. وی همچنین از بازیکنان تیم ملی فراسنه نیز محسوب می‌شود.
emilia clark/املیا کلارکامیلیا کلارکEmilia Clarkeemilia-clarke@بازیگر25M

امیلیا کلارک بازیگر بریتانیایی است که با بازی در فیلم Game of Thrones توانست توانایی‌های خود را اثبات کند و به معروفیت قابل توجهی دست یابد.

Noah Centineoنوحا سنتینوNoah Centineoncentineo@بازیگر17Mنوحا سنتینو یک بازیگر آمریکایی است که بازی در فیلم‌های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارد.
پائولو دیبالا / Paulo Dybalaپائولو دیبالاPaulo DybalaPaulodybala@فوتبالیست32Mپائولو دیبالا از بازیکنان آرژانتینی پست هافبک هجومی است که در تیم ملی آرژانتین و همچنین تیم یوونتوس بازی می‌کند.
Ryan Reynolds/ رایان رینولدز

رایان رینولدز

Ryan Reynoldsvancityreynolds@بازیگر32Mاو متولد سال 1976 میلادی است و از سال 1990 نیز به جلوی دوربین رفت و تاکنون در فیلم‌های زیادی به ایفای نقش پرداخته است.
آلیا بات / Alia Bhattآلیا باتAlia ✨⭐️aliaabhatt@بازیگر35Mآلیا بات از هنرمندان هندی است که در عرصه بازیگری و خوانندگی به فعالیت می‌پردازد. وی که در سال 1993 به دنیا آمده تاکنون در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
Virat-Kohli

ویرات کوهلی

Virat Kohlivirat.kohli@بازیگر39Mویرات کوهلی از بازیگران سرشناس هندی است که تاکنون توانسته است در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش بپردازد و برنده جوایز متنوعی نیز شود.
will smith / ویل اسمیتویل اسمیتWill Smithwillsmith@هنرپیشه36Mویلیام سامیت آمریکایی علاوه بر هنرپیشگی در عرصه خوانندگ، تهیه‌کنندگی و صداپیشگی نیز فعالیت می‌کند.و به عنوان یکی از قدرتمندترین بازیگران هالیوود نیز شناخته می‌شود.
 Dan Bilzerianدن بیلزریانDan Bilzeriandanbilzerian@شخصیت اینترنتی28Mدن بیلزریان یکی از شخصیت‌های معروف در رسانه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام است.
Millie-Bobby-Blue / میلی بابی براونمیلی بابی براونMillie Bobby Brownmilliebobbybrown@بازیگر27Mمیلی بابی بروان بازیگر اسپانیایی است که در انگلیس زندگی می‌کند و از برترین بازیگران و مدل‌های بریتانیایی نیز محسوب می‌شود.
 Kylian Mbappéکیلین ام‌باپهKylian Mbappék.mbappe@فوتبالیست33Mکیلین ام‌باپه از فوتبالیست‌های تیم ملی فرانسه است که تاکنون برای باشگاه‌های همچون موناکو و پاری سن‌ژرمن نیز بازی کرده است.
لیلی رینهارت / Lili Reinhartلیلی راینهارتLili Reinhartlilireinhart@بازیگر19Mلیلی راینهارت یکی از بازیگران مطرح آمریکایی است که فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 2008 آغاز نمود.
بلیک لایولی / blake livelyبلیک لایولیBlake Livelyblakelively@بازیگر25Mبلیک لایولی دیگر بازیگر مطرح و مدل آمریکایی است. گفتنی است این بازیگر برای بازی در سریال دختر سخن چین شناخته می‌شود.
محمد صلاح / mohammed-salahمحمد صلاحMohamed Salahmosalah@فوتبالیست31Mمحمد صلاح از بازیکنان فوتبال مصری است که در باشگاه لیوپول نیز بازی می‌کند. وی در پست‌های هافبک هجومی و حمله و وینگر راست بازی می کند.
 Amanda Cerny / آماندا سرنیآماندا سرنیAmanda Cernyamandacerny@بازیگر25Mآماندا سرنی یکی از بازیگران مطرح و شناخته شده در جهان محسوب می‌شود که دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام است.
ونسا آن هاجنز / Vanessa Hudgensونسا هاجنزVanessa Hudgensvanessahudgens@بازیگر35Mونسا هاجنز از خوانندگان مطرح و همینطور بازیگر آمریکایی است. او در فیلم‌های تلویزیونی سریال‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
sehon/سهانسهونSEHUNoohsehun@هنرپیشه17Mسهون، بازیگر، خواننده رپ و مدل کره‌ای است و به عنوان یکی از پرطرفدارترین هنرمندان اینستاگرامی نیز شناخته می‌شود.
کریس همسورث /Christopher Hemsworthکریس همسورثChristopher Hemsworthchrishemsworth@بازیگر38Mکریث همسورث از بازیگران شناخته شده جهانی اهل استرالیا است و برای فیلم‌های شناخته‌ شده‌ای از جمله پیشتازان فضا شناخته می‌شود.
دانیل هرناندز /6ix9nineدانیل هرناندز6ix9ine6ix9ine@خواننده14Mدانیل هرناندز یکی از خوانندگان معروف آمریکایی و شخصیت مشهور اینترنتی است. او برای خواندن آهنگ‌های اعتراضی نسبت به مشکلات مختلف جامعه معروف است.
برونا مارکزینه / Bruna Marquezine

برونا مارکزینه

Bruna Marquezinebrumarquezine@هنرپیشه33Mبرونا مارکزینه از هنرمندان برزیلی است که در عرصه مد و بازیگری به فعالیت هنری می‌پردازد.
BaekHyun / بک هیونبک هیون.BaekHyunbaekhyunee_exo@بازیگر و خواننده13.6Mبک هیون از خوانندگان و بازیگران کره‌ای است که  خوانندگی را از سن 11 سالگی شروع کرد و توانست حضور درخشانی را در این عرصه تجربه کند.
شرادها کاپور / shraddha kapoor

شرادها کاپور

Shraddhashraddhakapoo@بازیگر32Mشرادها کاپور از بازیگران کشور هند است که تاکنون در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
مارسلو وییرا جونیور /Marcelo Vieira Jr.مارسلو وییرا جونیورMarcelo Vieira Jr.marcelotwelve@فوتبالیست40Mمارسلو وییرا که اغلب با نام مارسلو نیز شناخته می‌شود از بازیکنان تیم ملی برزیل و باشگاه رئال مادرید محسوب می‌شود.
جیمز چارلز /James Charlesجیمز چارلزJames Charlesjamescharles@مدل16Mجیمز چالز از شخصیت‌های معروف اینترنتی است که در عرصه مدلینگ فعالیت می‌کند و یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام را دارد.
Barack Obama / باراک اوباماباراک اوباماBarack Obamabarackobama@سیاستمدار24Mباراک اوباما چهل و چهارمین رئیس جمهور ایلات متحده بود که از سال 2009 تا سال 2017 در این سمت به فعالیت پرداخت.
ویندرسون نیونزویندرسون نیونزWhindersson Nuneswhinderssonnunes@کمدین33Mویندرسون نیونز از کمدین‌های برزیلی مشهور است که از سال 2013 با ویدیوهای کمدی خود شخصیتی معروف شناخته می‌شود.
کی جی آپا / K G Appaکی جی آپاK G Appakjapa@بازیگر و خواننده16Mکی جی آپا بازیگر نیوزلندی که در کنار بازیگری به خوانندگی هم می‌‎پردازد و دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام نیز است.
زلاتان ابراهیموویچ / Zlatan Ibrahimovićزلاتان ابراهیموویچZlatan Ibrahimovićiamzlatanibrahimovic @فوتبالیست38Mزلاتان ابراهیموویچ از بازیکنان فوتبال اهل سوئد است که تاکنون در تیم‌های پرافتخاری بازی کرده است.
liza koshi/ لیزا کوشیلیزا کوشیLiza Koshylizakoshy@بازیگر18Mلیزا کوشی متولد 1996 است. وی از بازیگران و کمدین‌های معروف آمریکایی به شمار می‌رود.
Philippe Coutinho/فلیپه کوتینیوفلیپه کوتینیوPhilippe Coutinhophil.coutinho@فوتبالیست20Mفلیپه کوتینیو از بازیکنان تیم ملی فوتبال برزیل و بارسلونا است که در پست هافبک هجومی و وینگر بازی می‌کند.
bruno mars/ برونو مارسبرونو مارسBruno Marsbrunomars@خواننده، مدل22Mبرونو مارس از هنرمندان آمریکایی است که در عرصه خوانندگی، نوازندگی درام و گیتار فعالیت می‌کند.
تام هالند / tom hollandتام هالندTom Hollandtomholland2013@بازیگر12.6Mتام هالند از بازیگران آمریکایی است که با بازی به عنوان اسپایدرمن جدید شناخته شده است.
وردل کری / Wardel curryاستفن کریWardel Currystephencurry30@بسکتبالیست27Mاستفن کری از بسکتبالیست‌های مشهور آمریکایی است. علاوه بر این به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال جهان شناخته می‌شود.
لیدی گاگا / lady gagaلیدی گاگاLady Gagaladygaga@خواننده، ترانه سرا37Mلیدی گاکا یکی از مشهورترین خوانندگان، ترانه سرایان و بازیگران آمریکایی است. وی یکی از خوانندگانی است که پرفروش‌ترین آهنگ‌ها را دارد.
Madelaine Petsch / مادلین پچمادلین پچMadelaine Petschmadelame@بازیگر16Mمادلین پچ یکی از بازیگران آمریکایی است و اغلب با فیلم ریوردیل شناخته می‌شود.
lili pump / لیل پامپلیل پامپLilpumplilpump@خواننده و ترانه سرا17Mگیزی گارسیا با نام هنری لیل پامپ متولد سال 2000 بوده و شخصیتی معروف در حوزه موسیقی محسوب می‌شود.
dua-lipa / دوآ لیپادوآ لیپاDua-lipadualipa@خواننده و ترانه سرادوآ لیپا از خوانندگان و ترانه سرایان موفق انگلیسی است که در عرصه مدلینگ نیز به فعالیت می‌پردازد.
zidan / زیدانزین الدین زیدانZidanezidane@مربی حرفه‌ای23Mزین‌الدین زیدان مربی حرفه‌ای و از بازیکنان سابق تیم ملی فرانسه است.
سرجیو روموز / Sergio Ramosسرخیو راموسSergio Ramossergioramos@فوتبالیست34Mسرخیو راموس از بازیکنان تیم رئال مادرید و همچنین تیم ملی اسپانیا است که در پست دفاع بازی می کند.
آماندا سرنیAmanda Cernyamandacerny@بازیگر25Mآماندا کرنی از بازیگران و مدل‌های هندی است که یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام را دارد.
رانویر سینگ /Ranveer Singhرانویر سینگRanveer Singhranveersingh@بازیگر26Mرانویر سینگ از بازیگران مشهور هندی و سینمای بالیوود است.
اشکی کومار / Akshay Kumarآکشی کومارAkshay Kumarakshaykumar@بازیگر28Mآکشی کومار از بازیگران مشهور و معروف بالیوود بوده که دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام نیز است.
Marshall Mathers / مارشال مترامینمMarshall Matherseminem@خواننده26Mامینم از خوانندگان رپر آمریکایی از که در بخش تهیه کنندگی، ترانه سرایی و سایر حوزه ها به فعالیت می‌پردازد.
Narendra Modi/نارندا مودینارندا مودیNarendra Modinarendramodi@نخست وزیر26Mنارندا مودی سیاستمدار هندی است که اکنون وظیفه نخست وزیری را در کشور هند برعهده دارد.
Juanpa Zuritaجوانپا زوریتاJuanpa Zuritaeljuanpazurita@بازیگر22Mجوانپا زوریتا از بازیگارن و شخصیت‌های معروف اینترنتی اهل مکزیک و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
Nusret Gökçeنصرت گوکچهNusr_et#Saltbaenusr_et@آشپز23Mنصرت گوکچه با نام مستعار Salt Bae آشپزی معروف اهل ترکیه و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
 Jacqueline Fernandez/ ژاکلین فرناندزژاکلین فرناندزJacqueline Fernandezjacquelinef143@بازیگر31Mژاکلین فرناندز هنرپیشه و بازیگر بحرینی-سریلانکایی است. همچنین وی در سال 2006 به عنوان بهترین دوشیزه جهان شناخته شد.
zac-king/ زاک کینگزک کینگZac Kingzachking@بازیگر21Mزک کینگ از هنرمندان آمریکایی است که در حیطه تهیه‌کنندگی و همچنین بازیگری فعال است.
آنتونیو گریزمن/Antoine Griezmannآنتوان گریزمنAntoine Griezmannantogriezmann@فوتبالیست27Mآنتوان گریزمن بازیکن تیم ملی فرانسه و اتلتیکو مادرید است و در پست مهاجم بازی می‌کند. او نیز یکی دیگر از فوتبالیست‌هایی است که صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
kimberly loaiza / کیمبارلی لوازاکیمبرلی لوازاKimberly Loaizakimberly.loaiza@شخصیت اینترنتی14Mکیمبرلی لوازا، یوتوبر و از شخصیت های معروف اینستاگرام است که ملیتی مکزیکی دارد.
لوئیس تاملینسون / Louis Tomlinsonلوئیس تاملینسونLouis Tomlinsonlouist91@خواننده14Mلوئیس تاملینسون یک خواننده و ترانه سرای انگلیسی است که البته سابقه بازیگری نیز دارد.

همانطور که واقف هستین تعداد فالوورهای سلبریتی‌ها ثانیه به ثانیه تغییر می‌کند و این لیست قطعا برای همان لحظه‌ای است که ما آماده کرده‌ایم. برای دیدن صحیح و درست تعداد فالوور های سلبریتی ها به این سایت مراجعه کنید.


بیشتر بخوانید: آموزش باز گرداندن پست های پاک شده در اینستاگرام

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
سالار 11 فروردین 1398، 16:32

ممنون از مطلب خوبتون. impression پیج هاشون رو چطور باید متوجه شد؟

اعظم بجاری 11 فروردین 1398، 17:34

ممنون از نظر و توجه شما اگر منظورتون تعداد آدم هایی هستند که محتوای پیج و پست ها رو مشاهده می‌کنند می‌تونید از سایت https://hypeauditor.com/top-instagram/ قسمت Authentic Engagement متوجه این موضوع بشید. موفق باشید

نیما 11 فروردین 1398، 16:39

میشه توضیح بدید که انگیجمنت که تو سایت مبدا گفته شده ، چیه؟

اعظم بجاری 11 فروردین 1398، 17:30

به این معنی هستش که پست اون افراد به طور میانگین چه میزان لایک و توجه رو داره چراکه تو اینستاگرام ممکنه برخی از فالوورهای فیک باشند یا اصلا پست ها رو نگاه نکنند

سامان 29 مرداد 1398، 21:59

کلا این خواهران کارداشیان صدر لیست رو در اختیار گرفتن!! با هم 7،8 برابر جمعیت کشورمون فالوئر دارن!!

Omid 31 مرداد 1398، 17:24

خسته نشدید انقدر وقتتون رو برای این سلبریتی ها گذاشتید؟