با پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام خارجی آشنا شوید

بهترین پیج های معروف اینستاگرام جهان متعلق به بازیگران، فوتبالیست‌ها و خوانندگان است که بیشترین فالوور را دارند. در این مطلب با پر فالوور ترین و پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان آشنا می‌شویم

اینستاگرام یکی از رسانه‌های اجتماعی محبوب در میان کاربران اینترنتی است. با وجود این شبکه‌های اجتماعی، طرفداران افراد معروف می‌توانند به راحتی با بازیگران، فوتبالیست‌ها و همچنین خواننده‌های مورد علاقه خود در ارتباط باشند و از برنامه‌های کاری آن‌ها باخبر شوند و یا تصاویر به اشتراک گذاشته آن‌ها را مشاهده کنند. معمولا خوانندگان، فوتبالیست‌ها و همچنین بازیگران از جمله افرادی محسوب می‌شوند که دارای پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام هستند. در این راستا و در ادامه به معرفی تعدادی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام می‌پردازیم. برای آشنایی با بهترین پیج های اینستاگرام ایران می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام خارجی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • معرفی پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام خارجی
  • رتبه 5 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: دواین جانسون با 153 میلیون فالوور
  • رتبه 4 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان: سلنا گومز با 155 میلیون فالوور
  • رتبه 3 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: آریانا گرانده با 162 میلیون فالوور
  • رتبه 2 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان: کریستیانو رونالدو با 179 میلیون فالوور
  • رتبه 1 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: اینستاگرام با 309 میلیون فالوور

 


معرفی پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام خارجی


 

رتبه 5 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: دواین جانسون با 153 میلیون فالوور

تنها کشتی‌گیر اسبقی که در این لیست حضور دارد، دواین جانسون معروف به The Rock است. همانطور که گفتیم، او قبلا ستار WWE بود و اکنون به عنوان یک بازیگر، توانسته رتبه 5 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را به خود اختصاص دهد. بیشتر پست‌های او مربوط به پشت صحنه فیلم‌هایی که بازی می‌کند، بدنسازی و خانواده‌اش است.

dwayne-johnson / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019

جانسون تاکنون 4460 پست را در اینستاگرام ارسال کرده است که به صورت متوسط، 2 میلیون لایک را در هر پست دریافت می‌کند. بیشترین عکس لایک شده جانسون را هم می‌توانید در زیر ببینید که او را در کنار رایان رینولدز نشان می‌دهد. این تصویر حدود 5.4 میلیون بار لایک شده است.

dwayne-johnson / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019

 

رتبه 4 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: سلنا گومز با 155 میلیون فالوور

سلنا گومز خواننده و بازیگر معروف و دوست داشتنی است که معمولا پای ثابت لیست بیشترین پست‌های لایک شده در اینستاگرام است و توانسته رتبه 4 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را به خود اختصاص دهد. پست‌های اینستاگرام او شامل مواردی مثل سلفی‌ها، حضورش در مراسم‌های مختلف، دوستانش و حتی چندین پست سیاسی درباره حقوق زنان می‌شود.

selena gomez (2) / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

سلنا گومز 1505 پست تاکنون ارسال کرده است که به صورت متوسط، 6.5 میلیون لایک در هر پست دریافت می‌کند. بیشترین پست لایک شده او مربوط به تصویر زیر است که در ایتالیا ثبت شده و بیش از 14 میلیون لایک داشته و یکی از پرلایک‌ترین اینستا هم محسوب می‌شود.

selena gomez (2) / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

 

رتبه 3 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: آریانا گرانده با 162 میلیون فالوور

آریانا گرانده پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را که مربوط به یک خواننده است، در اختیار دارد. در کنار اینکه خواننده پرطرفداری است، او را می‌توان پرطرفدارترین زن اینستاگرام هم خطاب کرد. پروفایل اینستاگرام او معمولا پر از عکس‌های زندگی پاپ او است که شامل اجراهای او، دیدار با اشخاص معروف دیگر و … است.

ariana-grande / بهترین پیج های اینستاگرام جهان

گرانده تاکنون 4322 پست در اینستاگرام منتشر کرده است که تقریبا هر پست او، 2.5 میلیون لایک دریافت می‌کند. بیشترین تصویر لایک شده او هم مربوط به عکس زیر است که او را در حال تبلیغ نشان می‌دهد.

ariana-grande / بهترین پیج های اینستاگرام جهان

 

رتبه 2 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: کریستیانو رونالدو با 179 میلیون فالوور

بالاخره به شخصی که بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان دارد رسیدیم. کریستیانو رونالدو که مهاجم تیم یوونتوس و کاپیتان تیم ملی پرتغال است، یکی از بهترین بازیکنان فوتبال دنیا محسوب می‌شود. تصاویر پروفایل او هم مربوط به خانواده، بازی کردن فوتبال، تصاویر تبلیغاتی و لذت بردن از زندگی است.

cristiano-ronaldo / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

کریستیانو رونالدو تاکنون 2622 پست ارسال کرده است که به صورت متوسط، 4.8 میلیون لایک در هر پست را دریافت می‌کند و بیشترین درآمد از اینستاگرام را دارد. بیشترین پست لایک شده او هم مربوط به تصویر زیر است که او را در حال ریکاوری نشان می‌دهد. این تصویر حدود 9 میلیون بار لایک شده است.

cristiano-ronaldo / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

 

رتبه 1 بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019: اینستاگرام با 309 میلیون فالوور

درنهایت به پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان می‌رسیم که متعلق به خود اینستاگرام است. این صفحه هدف مشخصی دارد که نشان دادن بهترین و جالب‌ترین اشخاص و ترندهای اینستاگرام است. همچنین آن‌ها محتوای IGTV که خودشان ساخته‌اند هم در پست‌هایشان نشان می‌دهند. به نظر شما آیا روزی می‌رسد که صفحه دیگری بتواند از رکورد اینستاگرام عبور کند؟

instagram-stories / ترفندهای استوری اینستاگرام

اینستاگرام تاکنون 5978 پست ارسال کرده است که به طور متوسط، 847 هزار لایک در هر پست دریافت می‌کند. بیشترین پست لایک شده پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان هم نصویر زیر است که 1.6 میلیون بار لایک شده است.

instagram most like / پیج های معروف اینستاگرام

 

در جدول زیر می‌توانید با پیج های معروف اینستاگرام آشنا شوید.

 

ردیف  

تصویر

نام صاحب اسم صفحه نام کاربری دسته‌بندی تعداد فالوورها توضیحات
1 instagram / اینستاگرام اینستاگرام Instagram instagram@ شبکه اجتماعی 309M شبکه اجتماعی اینستاگرام پیجی به همین نام در پلتفرم اینستاگرام دارد که از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام نیز محسوب می‌شود.
2 cristian-ronaldo / کریستین رونالدو کریستیانو رونالدو Cristiano Ronaldo cristiano@ فوتبالیست 179M کریستیانو رونالدو یکی از فوتبالیست‌های محبوب و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است. او برای تیم ملی پرتغال و همچنین باشگاه یوونتوس توپ می‌زند.
3 آرینا گرانده / ariyana-grande آریانا گرانده Ariana Grande arianagrande@ خواننده، بازیگر 162M دیگر چهره‌ای که یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام را دارد، آریانا گرانده بازیگر و خواننده اهل ایالات متحده است.
4 selena gomez / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019 سلنا گومز Selena Gomez selenagomez@ خواننده 155M سلنا گومز خواننده زن معروف آمریکایی است که اولین بار با بازی در سریال های دیزنی معروف شد.
5 therock / دواین جانسون / Dwayne Johnson

دواین جانسون

Therock therock@ بازیگر 153M دواین جانسون که با نام دِ راک نیز شناخته می‌شود، از بازیگران و ورزشکاران معروف آمریکایی محسوب می‌شود.
6 kim-kardashian/ کیم کارداشیان کیم کارداشیان Kim Kardashian kimkardashian@ بازیگر 146M او در سال 2010 به عنوان یکی از پردرآمدترین شخصیت‌های دنیای مد و بازیگری شناخته شد و هم‌اکنون نیز طرفداران بسیار زیادی در جهان دارد.
7 kylie / کایلی کایلی جنر Kylie kyliejenner@ هنرپیشه و کارآفرین 143M کایلی جنر فعال در عرصه بازیگری و مدلینگ است که به عنوان یکی از شخصیت‌های فعال شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود.
8 Beyoncé / بیانسه بیانسه Beyoncé Beyonce@ خواننده 131M بیانسه خواننده، ترانه سرا و از بازیگران آمریکایی است و بازی در فیلم‌های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارد.
9 لیونل مسی / لئو مسی/ Leo Messi لیونل مسی Leo Messi Leomessi@ فوتبالیست 128M لیونل مسی از فوتبالیست‌های آرژانتینی مطرح جهان است که هم‌اکنون در تیم بارسلونا و تیم ملی آرژانتین بازی می‌کند.
10 EneJota نیمار 3n310ta 🇧🇷  neymarjr neymarjr@ فوتبالیست 124M این بازیکن فوتبال نیز دارای یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
11 تیلور سوئیفت / Taylor Swift تیلور سوئیفت  Taylor Swift taylorswift@ خواننده /ترانه سرا 120M او که تاکنون عناوین و جوایز بسیاری را در کارنامه کاری خود دارد، یکی از چهره‌های محبوب اینستاگرامی نیز شناخته می‌شود.
12 national-geographic / نشنال جئوگرافیک نشنال جئوگرافیک National Geographic natgeo@ سفر، عکاسی، طبیعت 117M نشنال جئوگرافی مجله رسمی انجمن جغرافی است که یکی از معتبرترین و معروف‎ترین مجلات علمی جهان نیز شناخته می‌شود.
13 jusbin-biber / جاستین بیبر جاستین بیبر Justin Bieber Justinbeiber@ خواننده 117M جاستین بیبر کانادایی است و علاوه بر خوانندگی در عرصه ترانه‌سرایی، موسیقی و بازیگری نیز فعال است.
14 کندال / Kendall کندال Kendall Kendalljenner@ مدل 115M کندال جنر که در عرصه مدلینگ فعالیت می‌کند یکی از پرطرفدارترین صفحات اینستاگرامی را در این شبکه اجتماعی دارد.
15 nicki minage / پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان نیکی میناژ Barbie nickiminaj@ خواننده 105M نیکی میناژ یک خواننده رپ سیاه پوست است و یکی از پرطرفدارترین وپیج های اینستاگرام جهان را در اختیار دارد.
16 jennifer lopez / جنیفر لوپز جنیفر لوپز Jennifer Lopez jlo@ خواننده و بازیگر 98M جنیفر لوپز خواننده و بازیگر اهل آمریکا با اصلیتی پورتوریکویی است.
17 kholey

کلویی کارداشیان

«hloe khloekardashian@ مدل 97M

کلویی کارداشیان نیز در عرصه مدلینگ فعال است. وی شخصیت تلویزیونی بوده که به عنوان بازرگان و کارآفرین در حوزه مد نیز شناخته می‌شود.

18 miley cyrus / مایلی سایروس

مایلی سایروس

Miley Cyrus mileycyrus@ خواننده 97M

مایلی سایروس، خواننده معروف آمریکایی است که یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان را در اختیار دارد.

19 نایک / نایکی / nike نایک Nike nike@ تولید کننده پوشاک 91M نایک شرکتی چند ملیتی است که در زمینه تولید پوشاک، لباس و لوازم ورزشی باکیفیت در جهان فعال است.
20 katy perry / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان کتی پری Katy Perry katyperry@ خواننده 84M کاترین الیزابت هادسن که با نام کیتی پری نیز شناخته می‌شود از هنرمندان معروف آمریکایی و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
21 kurtney kardashian/ کورتنی کارداشیان کورتنی کارداشیان Kourtney Kardashian kurtneykardashian@ بازیگر و مدل 81M کورتنی کارداشیان بازیگری است که در عرصه مد شناخته شده است. وی در حیطه صنعت، سرگرمی و تجارت نیز به فعالیت می‌پردازد.
22 kevin hart / کوین هارت کوین هارت Kevin Hart kevinhart4real@ بازیگر و کمدین 78M کوین هارت یکی از بازیگران و استند آپ کمدین‌های معروف است و فعالیت خوبی در اینستا دارد.
23 real-madrid/رئال مادرید باشگاه رئال مادرید Real Madrid C.F. realmadrid@ باشگاه فوتبال 77M رئال مادرید یکی از باشگاه‌های فوتبال مطرح جهان است که در اسپانیا قرار دارد و موفق‌ترین تیم فوتبال اروپا نیز بوده است.
24 ellen show / بهترین پیج های اینستاگرام جهان الن دیجنرس Ellen theellenshow@ برنامه تلویزیونی 76M الن دیجنرس در برنامه خود افراد معروف را دعوت کرده و با آن‌ها صحبت‌های جالبی را انجام می‌دهد
25 barselona / بارسلونا باشگاه بارسلونا FC Barcelona fcbarcelona@ باشگاه ورزشی و اجتماعی 76M باشگاه بارسلونا که با نام بارسا نیز معروف است باشگاهی ورزشی و اجتماعی است که تیم فوتبال بارسلونا بخشی از آن است.
26 badgalriri / ریحانا /

ریانا

Badgalriri badgalriri@ خواننده 74M رایانا بازیگر، خواننده و از زنان کارآفرین آمریکایی است که فعالیت هنری خود را از سال 2003 آغاز نمود و با انتشار آلبوم سوم خود به چهره‌ای بین‌المللی تبدیل شد.
27 دمی لواتو / Demi Lovato دمی لواتو Demi Lovato ddlovato@ خواننده /ترانه سرا 73M او که با بازی در فیلم کمپ راک و آثاری دیگر معروف شد دارای یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
28 victoria's secret / پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام ویکتوریا سیکرت Victoria’s Secret victoriassecret@ شرکت 68.5M ویکتوریا سیکرت تولید کننده و فروشنده لباس زیر زنانه و محصولات آرایشی است و با نمایش‌های فشن شو خود شناخته می‌شود.
29 زندایا / Zendaya زندایا Zendaya zendaya@ بازیگر 60M زاندیا بازیگر، خواننده، فعال در عرصه مد اهل آمریکا است که تاکنون بازی در فیلم‌های مختلفی را نیز در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.
30 اوبری دریک / Drake اوبری دریک Champagnepapi champagnepapi@ رپر و یازیگر 59M اوبری دریک که با نام دریک معروف است یکی از برترین خوانندگان و بازیگران کانادایی است و به‌عنوان بهترین خواننده سیاه‌پوست کانادایی نیز شناخته می‌شود.
31 shakira/شکیرا شکیرا Shakira shakira@ خواننده 58M شکیرا خواننده کلمبیایی است که علاوه بر خوانندگی در بخش‌های دیگر موسیقی نیز به فعالیت می‌پردازد و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
32 دیوید بکهام / david bekham دیوید بکهام David Bekham davidbekham@ فوتبالیست 58M دیوید بکهام از بازیکنان مشهور انگلیسی است و بارها به عنوان بهترین فوتبالیست انتخاب شده است. همچنین وی به عنوان جذاب ترین بازیکن فوتبال نیز شناخته می‌شود.
33 vin diesel/ وین دیزل وین دیزل Vin Diesel vindiesel@ هنرمند 57M وین دیزل بازیگر، نویسنده، کارگردان، صداپیشه و تهیه‌کننده است. وی اهل آمریکا بوده و دارای آثار مشهوری مانند The Fast and the Furious در کارنامه کاری خود است.
34 chris brown / کریس براون کریس براون Chris Brown chrisbrownofficial@ خواننده 56M کریس براون خواننده معروف آمریکایی است که جوایز زیادی را تاکنون دریافت کرده است.
35 جاستین تیمبرلیک / justin timberlake جاستین تیمبرلیک Justin Timberlake justintimberlake@ خواننده، ترانه سرا و بازیگر 56M جاستین تیمبرلیک خواننده و ترانه سرا در عرصه پاپ است و به‌عنوان یکی از بازیگران آمریکایی نیز شناخته می‌شود.
36 اما واتسون / emme watson اما واتسون Emma Watson emmawatson@ بازیگر 51M اما واتسون بازیگر انگلیسی در تمام فیلم‌های هری پاتر به نقش آفرینی پرداخته و موفق به جوایز بسیار زیادی بدین طریق شده است.
37 لبراتن جیمز / lebron james لبران جیمز LeBron James kingjames@ بسکتبالیست 51M لبران جیمز از بسکتبالیست‌های درخشان آمریکایی است به طوری که به وی عنوان بهترین بازیکن تاریخ بسکتبال آمریکا را داده‌اند.
38 250px-9GAG_new_logo / 9 گگ 9گگ 9GAG 9gag@ وبسایت 51M 9 گگ یک وبسایت و پلتفرم آنلاین است که به کاربران اجازه آپلود و به اشتراک گذاری محتوای مختلفی را می‌دهد
39 شون مندز/ Shawn Mendes شان مندز Shawn Mendes shawnmendes@ خواننده و ترانه سرا 50M شان مندز از خوانندگان کانادایی است که صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است. او تاکنون توانسته آلبوم‌های مختلفی منتشر کند و بر محبوبیت خود بیافزاید.
40 Gigi Hadid / جی جی حدید جی حی حدید Gigi Hadid gigihadid@ مدل / شخصیت تلویزیونی 49M جی جی حدید در سال 2014 به عنوان برترین مدل از دید سایت مدل دات کام انتخاب گردید. او نیز صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
41 کاردی بی / cardib کاردی بی CARDIVENOM cardivenom@ خواننده 49M کاردی بی خواننده رپ آمریکایی است که در مدت کوتاهی توانست به فرد مشهوری نیز تبدیل شود.
42 ronaldinho / رونالدینیو رونالدینیو Ronaldinho ronaldinho@ فوتبالیست 48M رونالدینیو فوتبالیست معروف برزیلی است که در سال‌های دهه قبل با حرکات زیبا خود در زمین بازی، طرفداران زیادی جذب کرد.
43 ناسا /nasa ناسا Nasa nasa@ شرکت فضایی 47M سازمانی فضایی در ایالات متحده است که وظیفه تحقیق و برنامه‌ریزی را در زمینه هوافضا بر عهده دارد.
44 maluma / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019 مالوما Maluma maluma@ خواننده 45M مالوما یک خواننده کلمبیایی است که توانسته یکی از پر فالوور ترین پیج های اینستاگرام را داشته باشد.
45 UEFA_Champions_League / لیگ قهرمانان اروپا لیگ قهرمانان اروپا UEFA Champions League championsleague@ مسابقات قوتبال 45M لیگ قهرمانان اروپا رقابت‌های فوتبال پرطرفداری است که هر ساله برگزار می‌شود.
46 پریانکا چوپرا / Priyanka Chopra پریانکا چوپرا Priyanka Chopra priyankachopra@ بازیگر 44M پریانکا چوپرا از برترین بازیگران سینمای هند محسوب می‌شود که تاکنون برنده جوایز مختلفی از جمله جایزه فیر نیز شده است.
47 Delevingne / کارا دلوین کارا دلوین Cara Delevingne caradelevingne@ مدل و بازیگر 43M کارا دلوین یک مدل و بازیگر انگلیسی است که موفقیت‌های زیادی در حرفه خود به دست آورده است.
48 جیمز رودریگز /James Rodríguez جیمز رودریگز James Rodríguez jamesrodriguez10@ فوتبالیست 43M جیمز رودریگز از فوتبالیست‌های کلمبیایی و بازیکن تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان است که در سال 2014 به عنوان آقای گل جهان نیز انتخاب شد.
49 robertdowneyjr رابرت داونی جونیور Robert Downey Jr. robertdowneyjr@ بازیگر رابرت داونی جونیور از بازیگران موفق آمریکایی است که توانست در اولین آثار خود درخشان ظاهر شود. وی تاکنون برنده جوایز مختلفی شده است.
50 گرت بیل / Gareth Bale گرت بیل Gareth Bale garethbale11@ فوتبالیست 41M گرت بیل از بازیکنان تیم ملی ولز و همچنین بازیکنان باشگاه رئال مادرید است و توانایی شوت زنی فوق‌العاده بالایی دارد.

 

در جدول زیر هم می‌توانید با سایر پیج های معروف اینستاگرام آشنا شوید که صاحبانشان جزو اینفلوئنسرها محسوب می‌شوند.

 

تصویر

نام صاحب اسم صفحه نام کاربری دسته‌بندی تعداد فالوورها توضیحات
lele pons/ پونز له له پونز Lele Pons Lelepons@ خواننده 36M او از شخصیت‌های اینترنتی معروف است که بازیگری، خوانندگی و عرصه مد نیز به معروفیت وی دامن زده است.
زاک افران / zac efran زاک افرون Zac Efran zacefran@ بازیگر 40M زاک افرون در 18 اکتبر 1987 متولد شد و در نوجوانی پا به عرصه بازیگری نهاد و تاکنون برنده جوایز متعددی شده است. او هم صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
زین مالک / zeyn malek زین ملک Zyen Malek Zayn@ خواننده 31M زین ملک که خواننده معروفی است در سال 2016 توانست آلبوم تک نفره ذهن من را منتشر کند که موفقیت زیادی را برای وی به ارمغان آورد و تحسین منتقدین را نیز در پی داشت.
دیپیکا پادوکن / Deepika Padukone دیپیکا پادوکنه Deepika Padukone DeepikaPadukone@ بازیگر 38M وی یکی از سوپر استارهای بالیوود است. وی کارنامه و آثار درخشانی دارد و از شخصیت‌های محبوب نیز شناخته می‌شود.
کانر مک گرگور / Conor McGregor کانر مک گرگور Conor McGregor thenotoriousmma@ مبارز هنرهای رزمی 31.5M کانر مک گرگور توانسته است تاکنون در دو وزن مختلف در مسابقات UFC به مقام قهرمانی دست یابد. با این حال قهرمانی‌های مختلف در هنرهای رزمی و بوکس معروفیت زیادی را برای وی رقم زده است.
ادل / Adele ادل Adele adele@ خواننده 32M ادل از خوانندگان و ترانه‌سرایان مطرح برتانیایی در جهان است. وی برنده جوایز مختلفی از جمله جایزه اسکار و گلدن گلوب برای فیلم اسکای‌فال شده است.
پل پوگبا / Paul Pogba پل پوگبا Paul Labile Pogba Paulpogba@ فوتبالیست 37M پل پوگبا از فوتبالیست‌های فرانسوی است که هم‌اکنون برای تیم منچستر یونایتد بازی می‌کند. وی همچنین از بازیکنان تیم ملی فراسنه نیز محسوب می‌شود.
emilia clark/املیا کلارک امیلیا کلارک Emilia Clarke emilia-clarke@ بازیگر 25M

امیلیا کلارک بازیگر بریتانیایی است که با بازی در فیلم Game of Thrones توانست توانایی‌های خود را اثبات کند و به معروفیت قابل توجهی دست یابد.

Noah Centineo نوحا سنتینو Noah Centineo ncentineo@ بازیگر 17M نوحا سنتینو یک بازیگر آمریکایی است که بازی در فیلم‌های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارد.
پائولو دیبالا / Paulo Dybala پائولو دیبالا Paulo Dybala Paulodybala@ فوتبالیست 32M پائولو دیبالا از بازیکنان آرژانتینی پست هافبک هجومی است که در تیم ملی آرژانتین و همچنین تیم یوونتوس بازی می‌کند.
Ryan Reynolds/ رایان رینولدز

رایان رینولدز

Ryan Reynolds vancityreynolds@ بازیگر 32M او متولد سال 1976 میلادی است و از سال 1990 نیز به جلوی دوربین رفت و تاکنون در فیلم‌های زیادی به ایفای نقش پرداخته است.
آلیا بات / Alia Bhatt آلیا بات Alia ✨⭐️ aliaabhatt@ بازیگر 35M آلیا بات از هنرمندان هندی است که در عرصه بازیگری و خوانندگی به فعالیت می‌پردازد. وی که در سال 1993 به دنیا آمده تاکنون در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
Virat-Kohli

ویرات کوهلی

Virat Kohli virat.kohli@ بازیگر 39M ویرات کوهلی از بازیگران سرشناس هندی است که تاکنون توانسته است در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش بپردازد و برنده جوایز متنوعی نیز شود.
will smith / ویل اسمیت ویل اسمیت Will Smith willsmith@ هنرپیشه 36M ویلیام سامیت آمریکایی علاوه بر هنرپیشگی در عرصه خوانندگ، تهیه‌کنندگی و صداپیشگی نیز فعالیت می‌کند.و به عنوان یکی از قدرتمندترین بازیگران هالیوود نیز شناخته می‌شود.
 Dan Bilzerian دن بیلزریان Dan Bilzerian danbilzerian@ شخصیت اینترنتی 28M دن بیلزریان یکی از شخصیت‌های معروف در رسانه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام است.
Millie-Bobby-Blue / میلی بابی براون میلی بابی براون Millie Bobby Brown milliebobbybrown@ بازیگر 27M میلی بابی بروان بازیگر اسپانیایی است که در انگلیس زندگی می‌کند و از برترین بازیگران و مدل‌های بریتانیایی نیز محسوب می‌شود.
 Kylian Mbappé کیلین ام‌باپه Kylian Mbappé k.mbappe@ فوتبالیست 33M کیلین ام‌باپه از فوتبالیست‌های تیم ملی فرانسه است که تاکنون برای باشگاه‌های همچون موناکو و پاری سن‌ژرمن نیز بازی کرده است.
لیلی رینهارت / Lili Reinhart لیلی راینهارت Lili Reinhart lilireinhart@ بازیگر 19M لیلی راینهارت یکی از بازیگران مطرح آمریکایی است که فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 2008 آغاز نمود.
بلیک لایولی / blake lively بلیک لایولی Blake Lively blakelively@ بازیگر 25M بلیک لایولی دیگر بازیگر مطرح و مدل آمریکایی است. گفتنی است این بازیگر برای بازی در سریال دختر سخن چین شناخته می‌شود.
محمد صلاح / mohammed-salah محمد صلاح Mohamed Salah mosalah@ فوتبالیست 31M محمد صلاح از بازیکنان فوتبال مصری است که در باشگاه لیوپول نیز بازی می‌کند. وی در پست‌های هافبک هجومی و حمله و وینگر راست بازی می کند.
 Amanda Cerny / آماندا سرنی آماندا سرنی Amanda Cerny amandacerny@ بازیگر 25M آماندا سرنی یکی از بازیگران مطرح و شناخته شده در جهان محسوب می‌شود که دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام است.
ونسا آن هاجنز / Vanessa Hudgens ونسا هاجنز Vanessa Hudgens vanessahudgens@ بازیگر 35M ونسا هاجنز از خوانندگان مطرح و همینطور بازیگر آمریکایی است. او در فیلم‌های تلویزیونی سریال‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
sehon/سهان سهون SEHUN oohsehun@ هنرپیشه 17M سهون، بازیگر، خواننده رپ و مدل کره‌ای است و به عنوان یکی از پرطرفدارترین هنرمندان اینستاگرامی نیز شناخته می‌شود.
کریس همسورث /Christopher Hemsworth کریس همسورث Christopher Hemsworth chrishemsworth@ بازیگر 38M کریث همسورث از بازیگران شناخته شده جهانی اهل استرالیا است و برای فیلم‌های شناخته‌ شده‌ای از جمله پیشتازان فضا شناخته می‌شود.
دانیل هرناندز /6ix9nine دانیل هرناندز 6ix9ine 6ix9ine@ خواننده 14M دانیل هرناندز یکی از خوانندگان معروف آمریکایی و شخصیت مشهور اینترنتی است. او برای خواندن آهنگ‌های اعتراضی نسبت به مشکلات مختلف جامعه معروف است.
برونا مارکزینه / Bruna Marquezine

برونا مارکزینه

Bruna Marquezine brumarquezine@ هنرپیشه 33M برونا مارکزینه از هنرمندان برزیلی است که در عرصه مد و بازیگری به فعالیت هنری می‌پردازد.
BaekHyun / بک هیون بک هیون .BaekHyun baekhyunee_exo@ بازیگر و خواننده 13.6M بک هیون از خوانندگان و بازیگران کره‌ای است که  خوانندگی را از سن 11 سالگی شروع کرد و توانست حضور درخشانی را در این عرصه تجربه کند.
شرادها کاپور / shraddha kapoor

شرادها کاپور

Shraddha shraddhakapoo@ بازیگر 32M شرادها کاپور از بازیگران کشور هند است که تاکنون در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
مارسلو وییرا جونیور /Marcelo Vieira Jr. مارسلو وییرا جونیور Marcelo Vieira Jr. marcelotwelve@ فوتبالیست 40M مارسلو وییرا که اغلب با نام مارسلو نیز شناخته می‌شود از بازیکنان تیم ملی برزیل و باشگاه رئال مادرید محسوب می‌شود.
جیمز چارلز /James Charles جیمز چارلز James Charles jamescharles@ مدل 16M جیمز چالز از شخصیت‌های معروف اینترنتی است که در عرصه مدلینگ فعالیت می‌کند و یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام را دارد.
Barack Obama / باراک اوباما باراک اوباما Barack Obama barackobama@ سیاستمدار 24M باراک اوباما چهل و چهارمین رئیس جمهور ایلات متحده بود که از سال 2009 تا سال 2017 در این سمت به فعالیت پرداخت.
ویندرسون نیونز ویندرسون نیونز Whindersson Nunes whinderssonnunes@ کمدین 33M ویندرسون نیونز از کمدین‌های برزیلی مشهور است که از سال 2013 با ویدیوهای کمدی خود شخصیتی معروف شناخته می‌شود.
کی جی آپا / K G Appa کی جی آپا K G Appa kjapa@ بازیگر و خواننده 16M کی جی آپا بازیگر نیوزلندی که در کنار بازیگری به خوانندگی هم می‌‎پردازد و دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام نیز است.
زلاتان ابراهیموویچ / Zlatan Ibrahimović زلاتان ابراهیموویچ Zlatan Ibrahimović iamzlatanibrahimovic @ فوتبالیست 38M زلاتان ابراهیموویچ از بازیکنان فوتبال اهل سوئد است که تاکنون در تیم‌های پرافتخاری بازی کرده است.
liza koshi/ لیزا کوشی لیزا کوشی Liza Koshy lizakoshy@ بازیگر 18M لیزا کوشی متولد 1996 است. وی از بازیگران و کمدین‌های معروف آمریکایی به شمار می‌رود.
Philippe Coutinho/فلیپه کوتینیو فلیپه کوتینیو Philippe Coutinho phil.coutinho@ فوتبالیست 20M فلیپه کوتینیو از بازیکنان تیم ملی فوتبال برزیل و بارسلونا است که در پست هافبک هجومی و وینگر بازی می‌کند.
bruno mars/ برونو مارس برونو مارس Bruno Mars brunomars@ خواننده، مدل 22M برونو مارس از هنرمندان آمریکایی است که در عرصه خوانندگی، نوازندگی درام و گیتار فعالیت می‌کند.
تام هالند / tom holland تام هالند Tom Holland tomholland2013@ بازیگر 12.6M تام هالند از بازیگران آمریکایی است که با بازی به عنوان اسپایدرمن جدید شناخته شده است.
وردل کری / Wardel curry استفن کری Wardel Curry stephencurry30@ بسکتبالیست 27M استفن کری از بسکتبالیست‌های مشهور آمریکایی است. علاوه بر این به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال جهان شناخته می‌شود.
لیدی گاگا / lady gaga لیدی گاگا Lady Gaga ladygaga@ خواننده، ترانه سرا 37M لیدی گاکا یکی از مشهورترین خوانندگان، ترانه سرایان و بازیگران آمریکایی است. وی یکی از خوانندگانی است که پرفروش‌ترین آهنگ‌ها را دارد.
Madelaine Petsch / مادلین پچ مادلین پچ Madelaine Petsch madelame@ بازیگر 16M مادلین پچ یکی از بازیگران آمریکایی است و اغلب با فیلم ریوردیل شناخته می‌شود.
lili pump / لیل پامپ لیل پامپ Lilpump lilpump@ خواننده و ترانه سرا 17M گیزی گارسیا با نام هنری لیل پامپ متولد سال 2000 بوده و شخصیتی معروف در حوزه موسیقی محسوب می‌شود.
dua-lipa / دوآ لیپا دوآ لیپا Dua-lipa dualipa@ خواننده و ترانه سرا دوآ لیپا از خوانندگان و ترانه سرایان موفق انگلیسی است که در عرصه مدلینگ نیز به فعالیت می‌پردازد.
zidan / زیدان زین الدین زیدان Zidane zidane@ مربی حرفه‌ای 23M زین‌الدین زیدان مربی حرفه‌ای و از بازیکنان سابق تیم ملی فرانسه است.
سرجیو روموز / Sergio Ramos سرخیو راموس Sergio Ramos sergioramos@ فوتبالیست 34M سرخیو راموس از بازیکنان تیم رئال مادرید و همچنین تیم ملی اسپانیا است که در پست دفاع بازی می کند.
آماندا سرنی Amanda Cerny amandacerny@ بازیگر 25M آماندا کرنی از بازیگران و مدل‌های هندی است که یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام را دارد.
رانویر سینگ /Ranveer Singh رانویر سینگ Ranveer Singh ranveersingh@ بازیگر 26M رانویر سینگ از بازیگران مشهور هندی و سینمای بالیوود است.
اشکی کومار / Akshay Kumar آکشی کومار Akshay Kumar akshaykumar@ بازیگر 28M آکشی کومار از بازیگران مشهور و معروف بالیوود بوده که دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام نیز است.
Marshall Mathers / مارشال متر امینم Marshall Mathers eminem@ خواننده 26M امینم از خوانندگان رپر آمریکایی از که در بخش تهیه کنندگی، ترانه سرایی و سایر حوزه ها به فعالیت می‌پردازد.
Narendra Modi/نارندا مودی نارندا مودی Narendra Modi narendramodi@ نخست وزیر 26M نارندا مودی سیاستمدار هندی است که اکنون وظیفه نخست وزیری را در کشور هند برعهده دارد.
Juanpa Zurita جوانپا زوریتا Juanpa Zurita eljuanpazurita@ بازیگر 22M جوانپا زوریتا از بازیگارن و شخصیت‌های معروف اینترنتی اهل مکزیک و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
Nusret Gökçe نصرت گوکچه Nusr_et#Saltbae nusr_et@ آشپز 23M نصرت گوکچه با نام مستعار Salt Bae آشپزی معروف اهل ترکیه و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
 Jacqueline Fernandez/ ژاکلین فرناندز ژاکلین فرناندز Jacqueline Fernandez jacquelinef143@ بازیگر 31M ژاکلین فرناندز هنرپیشه و بازیگر بحرینی-سریلانکایی است. همچنین وی در سال 2006 به عنوان بهترین دوشیزه جهان شناخته شد.
zac-king/ زاک کینگ زک کینگ Zac King zachking@ بازیگر 21M زک کینگ از هنرمندان آمریکایی است که در حیطه تهیه‌کنندگی و همچنین بازیگری فعال است.
آنتونیو گریزمن/Antoine Griezmann آنتوان گریزمن Antoine Griezmann antogriezmann@ فوتبالیست 27M آنتوان گریزمن بازیکن تیم ملی فرانسه و اتلتیکو مادرید است و در پست مهاجم بازی می‌کند. او نیز یکی دیگر از فوتبالیست‌هایی است که صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
kimberly loaiza / کیمبارلی لوازا کیمبرلی لوازا Kimberly Loaiza kimberly.loaiza@ شخصیت اینترنتی 14M کیمبرلی لوازا، یوتوبر و از شخصیت های معروف اینستاگرام است که ملیتی مکزیکی دارد.
لوئیس تاملینسون / Louis Tomlinson لوئیس تاملینسون Louis Tomlinson louist91@ خواننده 14M لوئیس تاملینسون یک خواننده و ترانه سرای انگلیسی است که البته سابقه بازیگری نیز دارد.

همانطور که واقف هستین تعداد فالوورهای سلبریتی‌ها ثانیه به ثانیه تغییر می‌کند و این لیست قطعا برای همان لحظه‌ای است که ما آماده کرده‌ایم. برای دیدن صحیح و درست تعداد فالوور های سلبریتی ها به این سایت مراجعه کنید.


بیشتر بخوانید: آموزش باز گرداندن پست های پاک شده در اینستاگرام

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
سالار 11 فروردین 1398، 16:32

ممنون از مطلب خوبتون. impression پیج هاشون رو چطور باید متوجه شد؟

اعظم بجاری 11 فروردین 1398، 17:34

ممنون از نظر و توجه شما اگر منظورتون تعداد آدم هایی هستند که محتوای پیج و پست ها رو مشاهده می‌کنند می‌تونید از سایت https://hypeauditor.com/top-instagram/ قسمت Authentic Engagement متوجه این موضوع بشید. موفق باشید

نیما 11 فروردین 1398، 16:39

میشه توضیح بدید که انگیجمنت که تو سایت مبدا گفته شده ، چیه؟

اعظم بجاری 11 فروردین 1398، 17:30

به این معنی هستش که پست اون افراد به طور میانگین چه میزان لایک و توجه رو داره چراکه تو اینستاگرام ممکنه برخی از فالوورهای فیک باشند یا اصلا پست ها رو نگاه نکنند

سامان 29 مرداد 1398، 21:59

کلا این خواهران کارداشیان صدر لیست رو در اختیار گرفتن!! با هم 7،8 برابر جمعیت کشورمون فالوئر دارن!!

Omid 31 مرداد 1398، 17:24

خسته نشدید انقدر وقتتون رو برای این سلبریتی ها گذاشتید؟