زیباترین و جذاب ترین زنان جهان در کدام کشورها زندگی می کنند؟
امیر حیدری باطنی
نویسنده:امیر حیدری باطنی
ارسال شده در:15 مرداد 1398، 22:00

زیباترین و جذاب ترین زنان جهان در کدام کشورها زندگی می کنند؟

شاید بارها از خود پرسیده باشید که جذاب ترین زنان جهان در کدام کشورها زندگی می‌کنند. در این مطلب می‌خواهیم به این مسئله و ویژگی‌های زنان زیبای جهان بپردازیم.

جذابیت ظاهری زنان برای مردان و بالعکس، موردی است که همواره مورد تحقیق محققان سراسر دنیا قرار گرفته و نتایج جالبی هم از آن‌ها به دست آمده است. قطعا زنان زیبا در همه جای دنیا وجود دارند اما برخی کشورها هستند که به دلایل ژنتیکی یا غیر ژنتیکی دارای درصد زیادی از جذاب ترین زنان جهان هستند. اما چه چیزی باعث می‌شود یک زن از نظر مرد جذاب به نظر برسد؟ آیا تنها ویژگی‌های ظاهری کافی است؟ در این مطلب می‌خواهیم ابتدا به 10 کشوری که زیباترین زنان دنیا را دارند بپردازیم و سپس، ویژگی‌های ظاهری و رفتاری زنان جذاب را با هم مرور کنیم.

most beautidul woman / جذاب ترین زنان جهان

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

  • 10 کشوری که زیباترین زنان دنیا را دارند
  • ویژگی‌ های ظاهری زنان جذاب
  • ویژگی‌ های رفتاری زنان جذاب

 


10 کشوری که زیباترین زنان دنیا را دارند


مسلما هر کشوری برای خودش زنان زیبا و زشتی دارد، اما برخی از کشورها هستند که دارای درصد بالاتری از زنانی هستند که از زیبایی طبیعی برخوردارند و از جمله جذاب ترین زنان جهان به شمار می‌روند و یا کشورهایی که دارای بیشترین تعداد زنان زیبای جهان و زیباترین زنان دنیا هستند. زیبایی از هر نوعی که باشد، چه طبیعی و چه با عمل به دست آمده باشد، افراد در موردش کنجکاو هستند. در فهرست کشورهایی که در ادامه ارائه می‌کنیم، زنان زیبای زیادی را می‌توان پیدا کرد.

شاید به قول همان ضرب‌المثل معروف «زیبایی باید در نگاه شما باشد»، اما اگر دخترانی موطلایی یا موخرمایی، پوست رنگ‌پریده یا سبزه دوست دارید، کشورهای زیر می‌تواند مقصد سفر شما باشند.

 

برزیل

زیباترین زنان جهان

آیا می‌دانید که چرا این همه سوپرمدل برزیلی در میان زنان زیبای جهان داریم؟ یا اینکه چرا برخی از زیباترین زنان جهان برزیلی هستند؟ دلیل این مسئله آن است که زیبایی در ژن آنها وجود دارد. برزیلی‌ها بیشترین ترکیب نژاد دنیا را در جمعیت خود دارند و به همین خاطر، ترکیب شدن شکل و شمایل مختلف هیکل‌هایی بی‌نقص و جذاب ترین زنان جهان را به وجود آورده است. آنها روی شکل بدن خود کار هم می‌کنند، چرا که آنها در سواحل زیبای شهر ریو یا در مناطق طرفدار مد و زیبایی شهر سائوپائولو زندگی می‌کنند. اگر به هر سالن مد سراسر دنیا بروید و یا یک نمایشگاه لباس ورزشی در دنیا را مشاهده کنید، قطعا یک دختر برزیلی در میان مدل‌ها خواهید دید.

 

روسیه

Beautiful Women

بعد از برزیل، احتمالا روسیه کشوری است که دارای بیشترین خانم های زیبا در هر کیلومتر مربع و زیباترین زنان جهان است. در متروی شهر مسکو خانم‌هایی با رنگ چشم آبنباتی را شاهد خواهید بود و در عین حال، در نقاط دور و دراز مناطق سردسیر سیبری نیز می‌توان اثری از زنان زیبای دنیا را پیدا کرد، درست همان جایی که سوپرمدل زیبا، ایرینا شایک کشف شد. زیبایی زنانه و جذاب ترین زنان جهان بخشی از چشم‌انداز زیبای روسیه است.

 

اسلواکی

Beautiful Women

مردانی که زنان موطلایی و چشم‌آبی را ترجیح می‌دهند، به صورت خودکار به یاد سوئد می‌افتند، اما زیباروترین زنان موطلایی دنیا و همین طور زیباترین زنان جهان در اسلواکی پیدا می‌شوند! بسیاری از زنان در سراسر دنیا هزینه‌های زیادی را صرف می‌کنند تا شبیه چیزی شوند که زنان اهل اسلواکی به صورت طبیعی آن را دارند. دختران این کشور لازم نیست کاری کنند تا توجه شما جلب شود، چرا که آنها به صورت خدادادی زیبا هستند.

 

سوئد

Beautiful Women

اگرچه خانم‌های اهل اسلواکی در زمینه زیبایی اهالی سوئد را شکست می‌دهند، اما جای هیچ شکی نیست که زنان سوئدی نیز در زمره زنان زیبای دنیا و جذاب ترین زنان جهان قرار می‌گیرند. به همین دلیل است که دو جایزه اول مسابقات ملکه زیبایی دنیا نصیب دختران اهل سوئد شده و این زیبایی تنها ظاهری نیست. اگر با هر خانم اهل شهر استکهلم صحبت کنید، قطعا در می‌یابید که آنها بسیار تحصیل‌کرده و اهل دانش هستند.

 

ونزوئلا

Beautiful Women

کشور ونزوئلا دارای بیشترین برنده ملکه زیبایی (در مسابقات Miss World و Miss Universe) و تعداد زیادی از زنان زیبای دنیا است و این به خاطر آن است که زیبایی یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های مردم این کشور است. هنگامی که این زیبایی به صورت طبیعی نباشد، زنان این کشور به جراحی روی می‌آورند، موردی که یکی از بزرگ‌ترین صنعت‌های این کشور است. زیبایی زنانه بزرگ‌ترین منبع غرور ملی و حتی هویت ملی در این کشور است و همین مسئله نشان می‌دهد که چرا زنان این کشور درصد زیادی از درآمد خود را صرف زیبا شدن می‌کنند. با این که شهر کاراکاس آن قدرها هم جذابیت بصری ندارد، وقتی چشمان شما تنها به زنان جوان خیابان‌های این شهر بیفتد، تمام نقاط ضعف آن شهر را فراموش می‌کنید.

 

6) کلمبیا

Beautiful Women

شاید زنان کشور کلمبیا همگی شبیه به سوفیا ورگارا، بازیگر و مدل کلمبیایی نباشند، اما بسیاری از آنها همچون او زیبا هستند. آنها همچنین زیبایی فریبنده‌ای دارند و به همین خاطر، اگر نمی‌خواهید با دیدن آنها وسوسه شوید، هنگام سفر به شهر بوگوتا سعی کنید که خویشتن‌داری بیشتری به خرج دهید.

 

اوکراین

Beautiful Women

آیا می‌دانید که چرا بسیاری از مردان، برای ازدواج به دنبال عروس اوکراینی می‌گردند؟ دلیل این مسئله بسیار معروف و شناخته‌شده است. اما مهم‌تر از همه، به این خاطر است که زنان اوکراینی همگی از زیبایی فریبنده‌ای برخوردار هستند که همچنین جذابیت نیز دارد و آنها را به جذاب ترین زنان جهان تبدیل می‌کند. در صورتی که در خیابان‌های شهر کی‌یف پایتخت اوکراین قدم بزنید، خیلی زود در می‌یابید که زیبایی دختران توجه شما را به خود جلب می‌کند.

 

لبنان

Beautiful Women

بسیاری با این مسئله موافق هستند که لبنان زیباترین زنان خاورمیانه و سراسر دنیای عرب و همین طور زیباترین زنان جهان در 2019 را در خود دارد. بسیاری از افراد آن عکس مشهور و جنجالی مربوط به سال 2006 را مشاهده کرده‌اند که زنان جوان در حومه جنگ‌زده شهر بیروت در حال رفت و آمد هستند. این عکس نشان داد که زنان آفتاب‌سوخته این کشور بسیار قوی هستند و علی‌رغم مشکلات فراوان زیبایی خود را حفظ کرده‌اند. در صورتی که به پایتخت لبنان سفر کنید، عشق و سرزندگی مردم این شهر شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

 

آنگولا

Beautiful Women

زیباترین زنان آفریقایی اهل آنگولا هستند. این کشور یکی از دو ملت اهل صحرای آفریقا است که برنده جایزه ملکه زیبایی رنگین‌پوست شده و مدل‌های این کشور برای برندهای مشهور دنیا کار می‌کنند. به دلیل این موفقیت بین‌المللی، زنان جوان در شهر لواندا به صورت مداوم در مسابقات محلی شرکت می‌کنند تا توجه موسسات و شرکت‌های مدلینگ را به خود جلب کنند و در خیابان‌های پایتخت این کشور است که زیبایی آفریقایی توجه شما را به خود جلب می‌کند و در رستوران‌های مد روز (و بسیار گران‌قیمت!) آن، زنان زیبایی کار می‌کنند.

 

ایالات متحده آمریکا

Beautiful Women

ایالات متحده آمریکا مشهور است که بیشترین مردم چاق دنیا را در خود دارد و در چنین کشور متنوعی، نژادهای بسیار مختلفی از زنان زندگی می‌کنند. اما مردم آمریکا همچنین به مصرف محصولات و فرآیندهای کاهش وزن و افزایش زیبایی بسیار مشهور هستند و برخی از شهرهای این کشور بابت داشتن نسبت بالایی از زنان زیبا و همین طور زیباترین زنان جهان در 2019 معروف هستند. بدن‌های زیبا، چه به صورت طبیعی و یا عمل شده در این کشور بسیار دیده می‌شود و شهرهایی همچون میامی و لوس‌آنجلس دارای زنانی با ظاهری کم‌نقص هستند.

 


ویژگی‌ های ظاهری زنان جذاب


اگر از مردان بپرسید که در صورت نگاه کردن به ظاهر زنان چه چیزی توجه‌شان را جلب می‌کند، احتمالا به هیکل خانم‌ها اشاره می‌کنند. در واقع، این که تصور کنیم، همه تنها به هیکل خانم‌ها توجه دارند، باور اشتباهی است. ویژگی‌های ظاهری دیگری هم هستند که آقایان به آنها توجه دارند و این موضوع به محققان ثابت شده است.

در تحقیقاتی که به عمل آمده، ویژگی‌های ظاهری مختلف زنان مورد بررسی قرار گرفته و چرایی جذابیت این مسئله برای آقایان نیز به صورت دقیق شناسایی گردیده است.

 

موی بلند

Beautiful Women

بر اساس تحقیقاتی که انجام شده، مردان زنان با موهای بلند، پرپشت و درخشان را ترجیج می‌دهند. این مسئله اثبات شده که آنها به صورت ناخودآگاه این ویژگی را به عنوان سلامت مناسب، سرزندگی و حتی علامت باروری قلمداد می‌کنند.

آلن میلر و ساتوشی کانازاوا در کتاب خود نوشته‌اند که یکی از شاخصه‌های مهم سلامت مناسب، جذابیت فیزیکی به شمار می‌رود در حالی که مورد دوم، موهای خانم‌ها است. زنان سلامت همیشه موهایی درخشان دارند، در صورتی که خانم‌هایی با موهایی ضعیف و بدون کیفیت فاقد جذابیت لازم هستند.

 

بویی خاص

بسیاری از ما در مورد فرومون اطلاعات داریم و می‌دانیم که نوعی علامت‌های شیمیایی است که از بدن ما خارج می‌شود. اما تعداد کمی از ما می‌توانیم حدس بزنیم که این مسئله می‌تواند توسط افراد برای تعیین شریک ژنتیکی مناسب مورد استفاده قرار گیرد.

مطالعات نشان داده‌اند که فرومون اطلاعات مختلفی از فرد منتشر می‌کند که از آن جمله می‌توان به سلامت سیستم ایمنی افراد اشاره کرد. بنابراین، مردان با استفاده از بو می‌توانند سلامت سیستم ایمنی خانم‌ها را تشخیص دهند. در سویی دیگر، زنان نیز سطح تستوسترون آقایان را در مقایسه با فرومون تشخیص می‌دهند. تمامی این توانایی‌ها برای زادوولد مناسب در آینده به کار می‌آید.

 

تقارن صورت

Beautiful Women

تقارن صورت یکی از ویژگی‌های مهم در تعیین جذابیت زنان است. این مسئله همچنین با ترفندهای مختلف محاسبه می‌شود. مردان به این مسائل به شکل ناخودآگاه توجه کرده و آن را به عنوان یکی از علامت‌های ژن خوب در نظر می‌گیرند.

حتی حیوانات وحشی به تقارن توجه دارند. برای مثال، پرستوهای ماده ترجیح می‌دهند آن دسته از پرستوهای نر را به عنوان جفت خود انتخاب کنند که دم متقارنی دارند، چرا که این مسئله را به عنوان سلامت ژنتیکی می‌شناسند.

 

رنگ دندان‌ها

هنگامی که اثر لبخند شخص در جذابیت وی شناسایی شد، دانشمندان وضعیت و فاصله دندان‌های افراد را در تصاویر با کمک نرم‌افزارهای ویرایش تصاویر تغییر دادند و تصاویر مردان را به زنان و زنان را به مردان نشان دادند. در نهایت، این مسئله به اثبات رسید که وضعیت دندان‌های خانم‌ها نقشی اساسی در نوع نگاه جنس مخالف دارد.

 

بازوانی بلند

Beautiful Women

بازوانی بلند، از جمله ویژگی‌هایی است که شما یا آن را دارید و یا ندارید. اما جالب است بدانید که برای مردان، بازوانی بلند جذاب‌تر از پاهایی همچون مدل‌ها است.

در تحقیقی که توسط دانشگاه نیو ساوث ولز انجام گرفت، گروهی از مدان ویدئوهایی از 96 خانم بین 20 تا 49 ساله را تماشا کردند. بعد از تماشای ویدئو، از آنها خواسته شد تا به تصاویر خانم‌ها نمره بدهند. نتایج نشان دادند که زنان دارای بازوانی بلندجذاب‌تر از زنان دیگر و از جمله جذاب ترین زنان جهان شناخته شدند.

 

6) صدای زیر و نازک

تحقیقات نشان داده که مردان به زنانی با صدای نازک علاقه دارند، چرا که آنها را جوان‌تر و با ویژگی‌های زنانه بیشتری می‌شناسند و عقیده دارند که هورمون استروژن بیشتری دارند. علاوه بر این، صدایی نازک همچنین نشان‌دهنده اندازه بدن کوچک‌تر است، در حالی که صدای بم بیشتر نشان‌دهنده ویژگی‌های مردانه است.

 

7) انعطاف ستون فقرات

Beautiful Women

جای شکی نیست که مردان به فرم بدن خانم‌ها علاقه دارند. اما با نگاهی دقیق‌تر به این موضوع، این مسئله به اثبات رسیده که همه چیز آن قدرها ساده هم نیست. در واقع، شکل و شمایل جذاب معمولا به خاطر انعطاف مشخصی در کمر است و اصلا ربطی به میزان وزن ندارد.

بر اساس تحقیقات انجام شده، زنان با میزان زاویه 45 درجه‌ای گودی کمر جذابیت بیشتری در نگاه آقایان دارند.

 

رنگ قرمز

در تحقیقات انجام گرفته توسط اندرو الیوت و دانیلا نیستا، این مسئله به اثبات رسیده که واکنش آقایان به رنگ قرمز می‌تواند ریشه‌هایی بیولوژیک داشته باشد. این مسئله در دنیای حیوانات نیز صدق می‌کند، جایی که این رنگ به معنای آمادگی برای جفت‌گیری است. رنگ قرمز پوست باعث می‌شود که یک خانم از جمله جذاب ترین زنان جهان به شمار آید.

 

نسبت 7:10 گودی کمر

Beautiful Women

یکی از مرسوم‌ترین ویژگی‌های فیزیکی که مردان به آن توجه دارند و باعث می‌شود برخی از خانم‌ها در نگاه آنها جذاب ترین زنان جهان باشند، گودی زیاد کمر و باسن گسترده است. بر اساس نظر دانشمندان، مردان نسبت 7:10 کمر و باسن را در زنان می‌پسندند، چرا که این مسئله برای به دنیا آوردن فرزند بسیار عالی است. در صورتی که این نسبت کمتر از این باشد، ممکن است فرآیند زایمان با سختی صورت گیرد؛ در عین حال، بالاتر بودن این نسبت به معنای مشکلات احتمالی در مورد باروری است که از اضافه وزن ناشی می‌شود.

البته که مردان ضرورتا متوجه این مسئله نمی‌شوند و یا نمی‌پذیرند که دقیقا به دنبال چنین نسبتی می‌گردند. در واقع تعداد بسیار کمی از مردان واقعا متوجه می‌شوند که به صورت ناخودآگاه زنانی را ترجیح می‌دهند که از سلامت در زادوولد برخوردار هستند، چرا که این مسئله کاملا ناخودآگاه صورت می‌گیرد.

 


ویژگی‌ های رفتاری زنان جذاب


با وجود تمام موارد ذکر شده در بالا، اما، همه چیز زنان جذاب جهان در زیبایی ظاهری خلاصه نمی‌شود. عوامل دیگری هم هستند که روی روابط زن و مرد تاثیر می‌گذارند. البته این مسئله در مورد تمامی آدم‌ها صدق نمی‌کند، اما ویژگی‌هایی که در اینجا به آنها اشاره می‌کنیم مورد پذیرش بسیاری از افراد قرار گرفته و از جذابیت‌های زنان تلقی می‌شوند.

 

مهربانی

شاید این مسئله تکراری و کلیش باشد، اما مهربانی واقعی این روزها به ندرت یافت می‌شود. مردان نمی‌خواهند طرف مقابلشان تنها با آنها، دوستان و خانواده‌شان خوب رفتار کنند. آنها به دنبال کسی هستند که باعث رنگ گرفتن زندگی می‌شوند. مهربانی نقشی مهم و حیاتی را در ارتباط میان آدم‌ها ایفا می‌کند و از ویژگی‌های مهم زنان جذاب از نظر مردان و زنان جذاب جهان به شمار می‌رود.

beautiful-women-photography17 / زیباترین زنان جهان

 

نگاه مثبت و حس شوخ‌طبعی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر رابطه‌ای، آن است که طرف مقابل اوقات خوبی با شما داشته باشد و حسابی از ته دل با شما بخندد. البته در این میان، رفتار مودبانه باید در اولویت باشد. لبخند زدن باعث می‌شود زنان در نگاه مردان جذاب‌‎تر به نظر برسند و همین مسئله آنها را به جذاب ترین زنان جهان تبدیل می‌کند.

 

شور و علاقه

باید به صورت مداوم به مردان انگیزه داد تا بتوانند شاد باشند. این مسئله که یک خانم در مورد زندگی‌اش شور و علاقه خوبی داشته باشد، برای یک مرد بسیار جذاب است. در نتیجه سعی کنید که همواره از خود شور و علاقه نشان دهید.

 

ارتباطی خوب با دوستان شوهر داشتن

یک صرب‌المثل چینی می‌گوید، مردی که همسرش با دوستان وی ارتباط خوبی دارد، زندگی طولانی و خوشایندی خواهد داشت. این مسئله برای مرد احساس خوشایندی به همراه می‌آورد که بداند همسرش با دوستان مرد او هیچ مشکلی ندارد و در واقع این ارتباط از مشخصه‌های زنان جذاب از نظر مردان و زنان جذاب جهان است.

 

اعتماد به نفس

هیچ چیزی زیباتر از یک زن دارای اعتماد به نفس نیست که خودش را جای شخص دیگری نمی‌گذارد. مردان از زنانی خوششان می‌آید که از وجود خودشان رضایت دارند و اصلا دوست ندارند خود را جای کس دیگری بگذارند و این مورد از ویژگی‌های جذاب ترین زنان جهان است.

beautiful-women-photography17 / زیباترین زنان جهان

 

راحت بودن با جنسیت خود

جنسیت بخش مهمی از زندگی و طبیعت افراد است و هر قدر زودتر با این موضوع در زندگی خود کنار بیایید، شریک زندگی جذاب‌تری برای دیگری خواهید بود. در واقع مردان به زنانی که با جنسیت خود احساس خوبی دارند، ارتباط بهتری برقرار می‌کنند و در نتیجه آنها از جذاب ترین زنان از نظر مردان هستند.

 

مسئولیت‌پذیری احساسی

زنانی که در مورد احساسات و عکس‌العمل‎های خود در موقعیت‌های مختلف حس مسئولیت دارند و تمامی تقصیرها را به گردن دیگران نمی‌اندازند، از جمله زنان جذاب از نظر مردان و همین طور جذاب ترین زنان جهان هستند.

 

قاطعیت و مصمم بودن

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که برخی از آدم‌ها دارند، آن است که نمی‎دانند از زندگی خود چه می‌خواهند و در قبال تصمیماتی که در زندگی می‌گیرند، مسئولیت‌پذیر نیستند. زنانی که به اندازه کافی مسئولیت‌‎پذیری دارند و در لحظه می‎دانند که چه باید بکنند، جذاب ترین زنان از نظر مردان به شمار می‌روند.

 

منحصربه فرد بودن

مردان بسیار به ویژگی‌های بصری اهمیت می‌دهند. چیزی که مردان بسیار عاشقش هستند، منحصربه‌فرد بودن زنان است. مردان هر زمان زنی را ببینند که نمونه‌اش در هیچ جای دیگری یافت نمی‎شود، بی‎گمان عاشقش می‌‎شوند.

 

لطافت و ملایمت

در دنیایی که پر از عقاید فمینیستی است و نبردهای زیادی برای برابری حقوق مرد و زن شکل گرفته، زنان پا به پای مردان قدرت را به دست گرفته‌‎اند. با تمام اینها، قدرت و مستقل بودن همان قدری اهمیت دارد که لطافت و ملایمت مهم است. مردان هنوز هم به دنبال کسی هستند که نقش محافظ آنها را داشته باشد و تکیه‌گاه او باشند و در حقیقت لطافت و ملایمت از جمله ویژگی‌های جذاب ترین زنان جهان به شمار می‌رود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
مجید 16 مرداد 1398، 20:39

واقعا متاسفم براتون که اینجور زنا رو راحت حلوا حلوا میکنید و جوونا رو به گناه می‌اندازید. اگه مسلمون نیستند حداقل انسان باشید. دیگران رو با نشون دادن این عکسا اذیت نکنید.

فاطیما 16 مرداد 1398، 21:15

Just Irsn

فاطمه 16 مرداد 1398، 22:00

مطالب خوب و عالی بود.