مینیون های بامزه ؛ ماجراها، کارتون ها، عکس ها، حقایق جالب و…

اگر به دنبال اطلاعات جامعی از کارتون مینیون ها و شخصیت های بامزه آن‌ها به همراه ماجراهای فیلم های کوتاه مینیون ها و عکس مینیون ها هستید، با ما همراه باشید.

مینیون‌ها (Minions) موجودات عجیب و غریب زرد رنگی هستند که در سری فیلم‌های انیمیشن Despicable Me (من نفرت انگیز) و Minions حضور داشته‌اند. این موجودات که به زبان مینیونی عجیب و غریب صحبت می کنند، کمی تا قسمتی احمق بوده و با عینک‌های درشت خود همیشه به دنبال یک رئیس هستند. در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعات جامعی از مینیون ها پرداخته و فیلم‌های مخصوص به آن‌ها را مرور کنیم. اگر به دنبال دانلود کارتون Minions هستید هم ادامه مطلب را دنبال کنید تا تمامی فیلم های کوتاه این موجودات دوست داشتنی را تماشا کنید. پس از آن به ارائه عکس های Minions می‌پردازیم که می‌توانند به عنوان والپیپر یا عکس مینیون برای پروفایل به کار گرفته شوند. در نهایت به بیان واقعیت هایی در مورد شخصیت این موجودات به شما ارائه کرده و دلیل محبوبیت آن‌ها را بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

مینیون ها 2 / minions

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • مینیون چیست
 • چرا مینیون ها یک چشم هستند
 • زبان مینیونی چیست
 • کارتون مینیون ها (Minions)
 • دنباله فیلم انیمیشن مینیون ها 2 چه نام دارد و چه زمانی اکران می شود
 • فیلم های کوتاه مربوط به انیمیشن مینیون ها
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 1 – Home Makeover (2010) – دگرگون کردن خانه
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 2 – Orientation Day (2010) – روز هماهنگی
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 3 – Banana (2010) – موز
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 4 –  Puppy (2013) – سگ
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 5 –  Panic in the Mailroom (2013) – حادثه در اتاق نامه رسانی
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 6 –  Training Wheels (2013) – چرخ‌های آموزشی
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 7 –  Competition (2015) – رقابت
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 8 –  Cro Minion (2015) – مینیون ها و غارنشینان
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 9 –  Mower Minions (2016) – مینیون های چمن زن
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 10 – Yellow is the New Black (2018) – مینیون ها در فرار از زندان
  • تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 11 – Santa’s Little Helpers (2019) – یاران بابا نوئل
 • عکس های مینیون ها
  • عکس مینیون ها مناسب برای تصویر زمینه دسکتاب کامپیوتر و موبایل
  • عکس های مینیون دختر
 • حقایق جالب در مورد Minions
 • چرا مینیون ها خیلی محبوب و جذاب هستند

 


مینیون چیست


مینیون ها نژادی از فرمانبران زرد کوچک هستند. آن‌ها ذاتا می‌خواند به یک رئیس شرور خدمت کنند، اما معمولا به دلیل اینکه خودخواه، حواس پرت و کلا به دردنخور هستند، کارهایی که به آن‌ها سپرده می‌شود را درست انجام نمی‌دهند. قد آن‌ها هم متفاوت است اما معمولا بین 60 تا 90 سانتی‌متر قد دارند. آن‌ها از طریق زبان مینیونی که نوعی زبان نامفهوم و چرندوپرند است، با هم ارتباط برقرار می‌کنند.

minions-5 / زبان مینیونی چیست

مینیون ها مقاومت خوبی هم دارند و در طول فیلم‌ها به نسخه‌های بزرگتر و یا بنفش خود تبدیل، دفن و له شده‌اند اما با این وجود باز هم جان سال به در برده‌‌اند. احتمالا دلیل اینکه توانسته‌اند این همه مدت دوام بیاورند هم همین است. با توجه به اطلاعاتی که از فیلم به دست آمده، آن‌ها حداقل از اواخر دوره کرتاسه وجود داشته‌اند. این یعنی حداقل 60 میلیون سال است که در زمین زندگی می‌کنند که آن‌ها را تبدیل به یکی از قدیمی‌ترین ارگانیسم‌های پیچیده روی زمین می‌کند.

با اینکه متمایز کردن آن‌ها از هم کار سختی است، اما هرکدام‌شان شخصیت و نام‌های منحصربه‌فرد دارند که ارباب‌شان سریعا یاد می‌گیرد. آن‌ها در طول تاریخ، ارباب‌های مختلفی داشته‌اند که شامل دایناسورها، مصریان باستان و خون‌آشام‌ها می‌شود.

 


چرا مینیون ها یک چشم هستند


هیچ دلیلی از نظر بیولوژی وجود ندارد که چرا بعضی از مینیون ها یک چشم هستند. با توجه به صحنه ابتدایی فیلم Minions باید گفت که آن‌ها از همان ابتدا همینگونه بودند. اما اینکه بعضی از مینیون ها یک چشم هستند احتمالا به خاطر آن است که تماشاگران بتوانند آن‌ها را از هم تشخیص دهند. از آنجایی که همه آن‌ها زرد بوده و عینک و روپوش آبی می‌پوشند، نوع بدن، مو و تعداد چشم ها مشخصه‌های متمایزکننده آن‌ها است که باعث می‌شود بدانیم مثلا یکی کوین است و یکی باب.

چرا مینیون ها خیلی محبوب هستند / minions

 


زبان مینیونی چیست


بعضی از فیلم‌ها مانند آواتار از زبان‌شناسان برای ایجاد یک زبان جدید استفاده کرده‌اند، اما آیا زبان مینیونی هم به همین شکل ساخته شده است؟ کافین (Coffin) که یکی از کارگردانان فیلم Minions و مجموعه Despicable Me است و یکی از صداگذاران این مینیون‌های جالب هم محسوب می‌شود، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که زبان مینیونی نوعی زبان چرند و پرند است که او خودش ایجاد می‌کند؛ البته گاهی در آن از عبارات واقعی زبان‌های مختلف هم استفاده می‌شود.

minions / مینیون چیست

اما نکته‌ای که در این زمینه قابل توجه است، آن است که فیلم مینیون‌ها توانسته بدون اینکه شخصیت‌های اصلیش انگلیسی صحبت کنند و تنها با کمک انیمیشن‌ها، به چنین موفقیتی دست یابد.

 


کارتون مینیون ها (Minions)


Minions یک اسپین آف و پیش درآمد از سری فیلم‌های انیمیشن من نفرت انگیز (Despicable Me) است و به جای تمرکز روی شخصیت گرو (Gru)، تنها به ماجراهای مینیون ها می‌پردازد. ماجرای این کارتون در اواخر دهه 60 میلادی جریان دارد و در آن، Minions به دنبال رئیس جدیدی هستند تا بر نژاد آن‌ها فرمانروایی کند. آن‌ها برای انجام این کار مجبور می‌شوند به سراسر دنیا سفر کنند.

minions-11 / عکس مینیون ها

این فیلم که در سال 2015 منتشر شد، با عبور از هر یک از فیلم های Despicable Me، توانست 1.1 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد و تبدیل به پنجمین فیلم پرفروش سال 2015، بیستمین فیلم پر فروش تمام دوران، پرفروش‌ترین فیلم انیمیشن که دیزنی آن را نساخته است و چهارمین فیلم انیمیشن پرفروش تمام دوران پس از شیرشاه نسخه 2019، Frozen و Incredibles 2 شود.

minions / کارتون مینیون ها

کارتون مینیون ها امتیازات متفاوتی را از منتقدها دریافت کرد. این انیمیشن در وبسایت راتن تومیتوز دارای رتبه‌بندی 55 درصد بر اساس 216 نقد و امتیاز متوسط 5.74 از 10 است. امتیاز فیلم در سایت متاکریتیک، 56 از 100 بر اساس 35 نقد است. امتیاز IMDB این فیلم هم 6.4 از 10 بر اساس حدود 200 هزار رای است.

 


فیلم انیمیشن مینیون ها 2 چه نام دارد و چه زمانی اکران می شود


در 25 ژانویه 2017 بود که یونیورسال پیکچرز و ایلومینیشن اعلام کردند که انیمیشن Minions 2 به عنوان دنباله‌ای برای فیلم Minions ساخته می‌شود. ساخت این فیلم در جولای 2017 با اضافه شدن برد آبلسون (Brad Ableson) به عنوان کارگردان مشترک، آغاز شد. در اواخر اردیبهشت 98، مشخص شد که عنوان انیمیشن مینیون ها 2، Minions: The Rise of Gru خواهد بود.

minions / کارتون مینیون ها

انیمیشن مینیون ها 2 قرار است در 3 جولای 2020 (13 تیر 1399) در آمریکا اکران شود.

 


فیلم های کوتاه مربوط به کارتون مینیون ها


تا کنون 11 فیلم انیمیشن کوتاه در مورد مینیون ها عرضه شده است. 3 عدد از این فیلم‌ها در نسخه بلوری و DVD فیلم Despicable Me، سه عدد در نسخه بلوری و DVD فیلم 2 Despicable Me، دو عدد در نسخه بلوری و DVD فیلم Minions منتشر شده است. سه فیلم دیگر هم همراه با فیلم‌های The Secret Life of Pets و The Grinch منتشر شده‌اند. در ادامه می‌توانید به تماشا یا دانلود تمام کارتون های مینیون ها بپردازید.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 1 – Home Makeover (2010) – دگرگون کردن خانه

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Home Makeover که در دیسک بلوری فیلم Despicable Me موجود است. در این کارتون Minions شاهد کمک کردن دو نفر از آن‌ها به بچه‌ها برای تغییر دکور خانه گرو هستیم.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 2 – Orientation Day (2010) – روز هماهنگی

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Orientation Day که در دیسک بلوری فیلم Despicable Me موجود است. در این کارتون Minions می‌بینیم که اگر مینیون ها بمب حمل کنند، چه اتفاقی می‌افتد.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 3 – Banana (2010) – موز

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Banana که در دیسک بلوری فیلم Despicable Me موجود است. در این کارتون Minions شاهد دعوای سه تا از آن‌ها سر یک موز هستیم.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 4 –  Puppy (2013) – سگ

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Puppy که در دیسک بلوری فیلم 2 Despicable Me موجود است. در این کارتون Minions شاهد پیدا کردن یک UFO توسط یکی از مینیون ها هستیم.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 5 – Panic in the Mailroom (2013) – حادثه در اتاق نامه رسانی

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Panic in the Mailroom که در دیسک بلوری فیلم 2 Despicable Me موجود است. در این کارتون Minions شاهد تبدیل شدن یکی از آن‌ها به رنگ بنفش و اتفاقات مربوطه هستیم.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 6 –  Training Wheels (2013) – چرخ های آموزشی

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Training Wheels که در دیسک بلوری فیلم 2 Despicable Me موجود است. در این کارتون مینون ها شاهد کمک کردن آن‌ها به اگنس برای بهبود دوچرخه‌اش هستیم.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 7 – Competition (2015) – رقابت

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Competition که در دیسک بلوری فیلم Minions موجود است. در این کارتون Minions شاهد رقابت دو تن از آن‌ها با همدیگر هستیم.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 8 –  Cro Minion (2015) – مینیون ها و غارنشینان

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Cro Minion که در دیسک بلوری فیلم Minions موجود است. در این کارتون Minions شاهد مراقبت کردن آن‌ها از یک بچه در زمان های قدیم هستیم.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 9 –  Mower Minions (2016) – مینیون های چمن زن

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Mower Minions که به همراه فیلم The Secret Life of Pets عرضه شده است. در این کارتون مینیون ها شاهد چمنزنی 5 مینیون برای کسب پول هستیم.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 10 – Yellow is the New Black (2018) – مینیون ها در فرار از زندان

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Yellow is the New Black که به همراه فیلم The Grinch عرضه شده است. در این کارتون شاهد تلاش Minions در فرار از زندان  هستیم.

 

تماشا و دانلود فیلم کوتاه مینیون ها 11 –  Santa’s Little Helpers (2019) – یاران بابا نوئل

انیمیشن کوتاه مینیون ها با نام Santa’s Little Helpers که در دیسک بلوری فیلم The Grinch موجود است. در این کارتون Minions شاهد حضور آن‌ها در قطب شمال و تلاش برای کمک به بابا نوئل هستیم.

 


عکس های مینیون ها


در این بخش قصد داریم عکس های مینیون ها را با شما به اشتراک بگذاریم. اگر به دنبال عکس مینیون برای پروفایل یا عکس مینیون های واقعی هستید، می‌توانید در ادامه این بخش همراه ما باشید.

 

عکس مینیون ها مناسب برای تصویر زمینه دسکتاب کامپیوتر و موبایل

جدیدترین و برترین تصاویر ویژه از مینیون های دوست داشتنی مخصوص تصویر زمینه موبایل و کامپیوتر که می‌توانید با کیفیت بالا دانلود کنید. شما می‌توانید از این والپیپرها به عنوان عکس مینیون برای پروفایل هم استفاده کنید.

 

 

عکس های مینیون دختر

در زیر هم تعدادی از عکس های مینیون دختر را میبینید که می‌توانید به عنوان عکس مینیون برای پروفایل استفاده کنید.

 


حقایق جالب در مورد Minions


 

۱. مینیون‌ ها به زبان «Minion-ese» صحبت می‌کنند. البته اگر اسپانیایی و ایتالیایی بلد باشید، یادگیری زبان آن‌ها ساده است.

۲. اگر به دست یکی از این Minions نگاه کنید، می‌بینید که در هر دست سه انگشت دارند.

۳. مینیون شرور به این دلیل بنفش رنگ است که مینیون های خوب زرد رنگ هستند و بنفش و زرد در طیف رنگی مخالف هم قرار می‌گیرند.

۴. تاکنون چهار فیلم با وجود شخصیت مینیون ها ساخته شده، اما آن‌ها به ترتیب اکران نشده‌اند. فیلم Minions در واقع آغاز داستان آن‌ها است.

Despicable-Me / مینیون ها 4 / minions

۵. خالقان شخصیت مینیون ها می‌گویند که آنها تنها به این دلیل شخصیت مینیون ها را ساختند تا کاراکتر «گرو» در فیلم «من نفرت انگیز» دوست داشتنی‌تر شود.

۶. مینیون ها معمولا عینکی بزرگ به چشم دارند، خواه یک چشم داشته باشند و یا دو چشم، اما هیچ کس نمی‌داند که چرا این عینک‌های بزرگ را به چشم می زنند.

۷. در حالی که این شخصیت‌ها، زبان خاص خودشان را دارند، اما اسامی آنها، نام‌های مرسوم آمریکایی، از جمله باب و کوین است.

۸. اگرچه صدها نوع مختلف از Minions در فیلم‌ها حضور دارند، اما در نهایت صدای همه آنها را یک نفر در می‌آورد و آن هم کسی نیست جز پیر کافین (Pierre Coffin) که کارگردانی این مجموعه فیلم ها را انجام داده است.

۹. تاکنون تمامی مینیون هایی که در فیلم‌ها حضور داشته‌اند، از نوع مذکر بوده‌اند.

10- قد Minions به طور میانگین 105 سانتی متر است.

مینیون ها 5 Minions

۱۱. چشم‌های باب، یکی از این مینیون ها دو رنگ است. این بدان معناست که او از نوعی اختلال به نام «ناهمرنگی عنبیه» یا «Heterochromia Iridium» رنج می‌برد.

۱۲. در اصل قرار بود که این شخصیت ها بزرگ و غول آسا باشند، اما به مرور زمان، اندازه آنها کوچک و کوچک‌تر شد.

۱۳. در طول فیلم‌های آنها مشخص شده که Minions خارج از جو زمین نیز می‌توانند زنده بمانند.

۱۴. تا ماه‌ها پس از اکران من نفرت انگیز 2، اگر به شماره‌ای که لوسی در فیلم به گرو می‌دهد، زنگ می زدید، صدای شخصیت لوسی در پیغامگیر تلفن پاسخ می‌داد.

چرا مینیون ها یک چشم هستند / minions

۱۵. در پوستر فیلم من نفرت انگیز 2 حدود 10400 مینیون وجود دارد.

۱۶. در فیلم مینیون ها، سه مینیونی که نقش اصلی را دارند و نام شان باب، کوین و استوارت است، قرار بود که شبیه دخترخوانده‌های گرو یعنی مارگو، اگنس و ادیث باشند.

 


چرا مینیون ها خیلی محبوب و جذاب هستند


آنها به زبانی صحبت می‌کنند که به نظر می‌رسد هیچ کس جز خودشان آن را نمی‌فهمند و با این وجود به یکی از محبوب‌ترین پدیده‌های دهه اخیر تبدیل شده‌اند. اما دلیل این محبوبیت Minions چیست؟

مینیون ها 3 / minions kevin stuart bob

 

دوست داشتنی هستند

این موجودات شبیه قرص زرد قطعا با طراحی ظاهری خود بسیار دوست داشتنی هستند. چشم یا چشم‌های بزرگ گرد با آن عینک‌های مخصوص که هیچ کس نمی‌داند چرا می‌زنند در کنار روپوش آبی، ترکیب جالب و دوست داشتنی را به وجود آورده است. طراحی ظاهری Minion ها به گونه‌ای است که کشیدن آن‌ها برای کودکان هم آسان است.

پاوربانک ریمکس مدل RPL-36 Minion ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

پاوربانک مینیونی ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعتRemax RPL-36 Minion 10000mAh Power Bank

وزن250 گرم
شدت جریان خروجی2.0 آمپر
قابلیت شارژ سریعدارد

 

آن‌ها بدون اینکه بخواهند، خنده دار هستند

Minions بسیار خنده دار هستند و نکته جالب اینجاست که هیچ تلاشی برای خنده دار بودن نمی‌کنند. احتمالا «گیج» کلمه بهتری برای توصیف آن‌ها است. کم هوشی آن‌ها هیچ حدی نمی‌شناسد و نمی‌توانند هیچ کاری را به درستی انجام دهند. یکی از این صحنه‌ها زمانی است که برای خرید یک اسباب بازی به فروشگاه می‌روند اما در نهایت همه چیز را به هم می‌ریزند.

مینیون های 3 / Despicable-Me-2-Trailer

 

خنده های مسری

مینیون ها می‌توانند در عرض چند ثانیه هر کسی را به خنده وادارند. با ترکیبی از خنده خودشان، افکت‌های صوتی و کارهایی که انجام می‌دهند. Minions می‌توانند هر کسی را حتی بدون اینکه فیلم را دیده باشند، غرق در خنده کنند.

 

هیچ جهت گیری خاصی ندارند

این Minion های خنده دار هیچ جهت گیری خاصی ندارند. آن‌ها کاملا وابسته به کسی هستند که از او پیروی می‌کنند و با راهنمایی‌های او کارها را انجام می‌دهند. با این وجود آن‌ها کارهایی را هم خودشان انجام می‌دهند که معمولا بدون راهنمایی شخص دیگر، نتایج چندان مطلوبی ندارد.

minions / آیا مینیون ها وجود دارند

 

می خواهند همه را راضی کنند

مسئله دیگر آن است که آن‌ها می‌خواهند همه را راضی کنند و هیچ کس را عصبانی نکنند. به نظر می‌رسد تمام هدف زندگی آن‌ها کمک به دیگران است و هیچ اهداف شیطانی ندارند. آن‌ها صرفا می‌خواهند سرگرم بوده و زمان خوشی را سپری کنند.

 

قابل بازاریابی هستند

یکی دیگر از دلایل محبوبیت Minion ها بازاریابی راحت آن‌ها است. این موجودات بامزه را می‌توان به راحتی روی هر کالایی چسباند و با همه چیز سازگار هستند. تقریبا همه Minions را می‌شناسند و این شخصیت‌های فرعی در فیلم Despicable Me اکنون تبدیل به برند مخصوص خود شده‌اند. احتمالا بیشتر طرفداران، انیمیشن‌های Despicable Me 2 و 3 را صرفا برای دیدن دوباره این شخصیت‌های زرد رنگ دوست داشتنی تماشا کرده‌اند.

چرا مینیون ها جذاب هستند / minions Despicable Me 2

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
محدثه لوس 13 اسفند 1397، 15:45

عاشق مینیون ها و اگنس هستم. آهنگ هاشونم بذارید لطفا ممنون

Heydari 17 فروردین 1398، 13:57

خوشحالیم که از مطلب خوشتون اومده.... پیشنهاد خوبیه... حتما توی برنامه قرار می دیم و اجراش می کنیم....

میلاد 02 خرداد 1398، 16:31

مینیون‌ها به چه زبانی صحبت می‌کنند؟

امیر حیدری باطنی 05 خرداد 1398، 11:51

توی مطلب ذکر شده، اونا به زبان مینیونی صحبت می کنند که ترکیبی از اسپانیایی و ایتالیایی هستش

Omid 02 خرداد 1398، 16:52

مینیون ها عالین.

امیر حیدری باطنی 05 خرداد 1398، 11:51

ممنون از همراهیتون

تینا 04 خرداد 1398، 01:09

من عاشق این انیمیشن هستم. یکی از بهترین انیمیشن های چند سال اخیر قطعا مینیون ها و من شگفت انگیز هست. خیلی دوست داشتنی هستن

امیر حیدری باطنی 05 خرداد 1398، 11:52

ممنون از همراهیتون

طنین 29 مرداد 1398، 21:46

وای چقدر خوبن اینا. عاشق این موجودات کوچولوی بازیگوشم.. احمق های دوست داشتنییییی :))

دیدگاههای بیشتر ...