فصل 6 سریال فلش: تاریخ پخش، تریلر، داستان و بازیگران

فصل 6 سریال فلش: تاریخ پخش، تریلر، داستان و بازیگران
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فصل 6 سریال فلش / The Flash بعد از یک سال انتظار منتشر خواهد شد. در ادامه مروری بر اطلاعات، بازیگران و تریلر فصل 6 این سریال ابرقهرمانی خواهیم داشت.

فلش سریالی آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی‌ست که توسط گرگ برلانتی، اندرو کریسبرگ و جف جانز برای شبکه تلویزیونی The CW ساخته شده­ است. این سریال که عمدتا در کانادا فیلم‌برداری شده است، راجع به یکی از شخصیت‌های کتاب‌های کامیک دی سی (DC Comics) به نام بری آلن یا فلش است. این شخصیت، ابرقهرمانی است که با جرم و جنایت مبارزه می‌کند و سرعتی مافوق طبیعی دارد. سریال The Flash از اسپین آف‌های سریال Arrow است که داستان آن در جهان خیالی مشابهی اتفاق می‌افتد. فصل ششم این سریال به زودی پخش خواهد شد.

فصل 6 سریال فلش / The Flash Season 6

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


خلاصه ای از داستان سریال فلش در 5 فصل گذشته


در این قسمت مروری بر 5 فصل گذشته­ سریال فلش خواهیم داشت. این 5 فصل بین سال­های 2014 تا 2018 در شبکه­ تلویزیونی The CW پخش شده‌اند.

در فصل اول سریال The Flash، که در 23 قسمت منتشر شده است، می‌بینیم که یک متخصص بررسی صحنه جرم به نام بری آلن (با بازی گرانت گاستین) بعد از انفجار دستگاه شتاب‌دهنده ذرات در آزمایشگاه S.T.A.R، دارای قدرتی مافوق طبیعی در سرعت می‌شود و به عنوان ابرقهرمانی به نام فلش از این قدرت برای مبارزه و دستگیری فرا­انسان­های شرور استفاده می‌کند. بری به دنبال قاتل مادرش یعنی ایوبارد ثاون می‌گردد. درنهایت او متوجه می­‌شود که مربی‌اش هریسون ولز همان ایوبارد است که تغییر قیافه داده­ است.

در فصل دوم طی اتفاقی، فرا­انسان سریع دیگری به نام زوم از جهانی موازی می‌آید که به دنبال حذف تمام فراانسان‌های سریع دیگر در جهان‌های موازی است. بعد از این­که زوم پدر بری را می‌کشد، بری زوم را شکست می‌دهد و به زمان گذشته می‌رود تا جان مادرش را نجات دهد. فصل دوم این سریال هم 23 قسمت دارد.

فصل 6 سریال فلش / The Flash Season 6

در فصل سوم (23 قسمت) بعد از این­که بری گذشته‌اش را تغییر می‌دهد، خط زمانی جایگزینی به نام Flashpoint را می‌سازد. بری قادر است که این خط زمانی را به حالت اولش برگرداند اما این کار او باعث ظهور فرا­انسانی خداگونه و سریع به نام ساویتار می‌شود که با بری دشمنی دارد. وقتی بری به طور اتفاقی به آینده سفر می‌کند متوجه می‌شود که آیریس وست توسط ساویتار کشته شده­ است. بری، این ابرقهرمان سریال فلش، مصمم می‌شود که آینده را تغییر دهد تا از این اتفاق جلوگیری کند. بعد از نجات آیریس و شکست ساویتار، بری که از ساخت Flashpoint پشیمان است، به صورت داوطلبانه به زندان Speed Force می‌رود.

the-flash-season-6 / سریال فلش فصل 6

در فصل چهارم که باز هم 23 قسمتی است، شاهد این هستیم که تیم فلش با موفقیت بری را از زندان Speed Force برمی‌گردانند. اما در این حین بر اثر اتفاقی چندین نفر از مسافرین یک اتوبوس شهری به فراانسان تبدیل می‌شوند. این انفجار در واقع توسط کلیفورد دوو، مدعی سریع‌ترین ذهن زنده طراحی شده ­بود. بعد از شکست دوو، بری و دختر آیریس به نام نورا وست-آلن از آینده می‌آیند.

در طول فصل پنجم، گروه متوجه می‌شود که حضور نورا باعث دگرگونی خط زمانی و رهایی سیکیدا، قاتلی زنجیره‌ای، شده ­است. آنها درمی‌یابند که سیکیدا با ایوبارد هم‌پیمان است و در واقع این ایوبارد بوده ­است که رسیدن هم‌زمان نورا و سیکیدا را هماهنگ کرده ­است. بری و نورا درنهایت ایوبارد را شکست می‌دهند اما مجبور می‌شوند که به او اجازه بدهند برود و نورا هم از خط زمانی پاک می‌گردد. این واقعه منجر به بحران ناپدیدی بری می‌شود. فصل پنجم سریال فلش بر خلاف فصل‌های قبلی، در 22 قسمت منتشر شده ­است.

تاریخ پخش فصل 6 سریال فلش

 


تاریخ پخش فصل 6 سریال فلش / The Flash


سریال فلش بعد از سریال‌های Game of Thrones ،The Walking Dead ،Pretty Little Liars و Westworld پنجمین سریال محبوب در جهان است. از این رو این سریال طرفداران زیادی دارد که بی‌صبرانه منتظر فصل ششم آن هستند.

تاکنون همه فصل‌های سریال The Flash در نیمه­ اول ماه اکتبر پخش شده‌اند. فصل ششم سریال فلش هم از این قاعده مستثنا نیست. تاریخ انتشار فصل 6 سریال فلش هشتم اکتبر مصادف با شانزدهم مهر ماه است. این فصل از سریال فلش همانند فصل پنجم، قرار است در 22 قسمت پخش شود.

تاریخ انتشار فصل 6 سریال فلش / The Flash Season 6

اعلام تاریخ انتشار فصل 6 سریال فلش زمینه‌ساز این سوال می‌شود که آیا بعد از فصل 6 هم این سریال ادامه خواهد داشت؟ همیشه سریال‌هایی که بر اساس کتاب‌های کامیک ساخته می‌شوند طولانی هستند. سریال Smallville در 10 فصل پخش شد و سریال Arrow برای فصل هشتم که فصل پایانی‌اش است تمدید شده است. پس بدون تردید سریال The Flash هم فراتر از 6 فصل خواهد رفت.

اما این در حالی است که فصل 6 سریال فلش شاهد تغییری بزرگ در تهیه‌کنندگان اصلی‌اش خواهد بود. شبکه­ The CW اریک والاس را به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی به جای تاد هلبینگ منصوب خواهد کرد.

فیلم فلش/The Flash

گرگ برلانتی تهیه‌کننده اجرایی سریال فلش می‌گوید:

تاد هلبینگ از اولین روزی که به سریال فلش پیوست، یک رهبر محبوب برای بازیگران و عوامل سریال به خاطر استعداد استثنایی، دید و اخلاق فوق‌العاده‌اش بوده­ است. ما همگی از رفتن او ناراحتیم اما به خاطر برنامه‌هایی که قطعا در آینده می‌سازد خوشحال خواهیم شد.

والاس که از فصل چهارم به این گروه ملحق شده ­است، در فصل 6 سریال فلش تهیه‌کننده‌ای تمام وقت خواهد بود.

برلانتی اضافه می‌کند که:

اریک والاس از فصل چهارم استعداد درخشان خود را ثابت کرده ­است و ما خیلی هیجان‌زده‌ایم که ببینیم او چگونه آینده گروه فلش و ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز شخصیت‌های ما را رقم می‌زند.

اما در حالی که تاریخ پخش فصل 6 سریال فلش تایید شده­ است، سریال Arrow در فصل هشتم خود به پایان خواهد رسید.

گرنت گاستین به این سریال ادای احترام کرده ­است و در صفحه اینستاگرام خود نوشته ­است که:

من همین امروز صبح فهمیدم که سریال Arrow سال آینده ما را ترک خواهد کرد. از زمانی که من کارم را شروع کرده‌ام همیشه سریال‌های The Flash و Arrow در کنار هم بودند.

او در انتها اضافه می‌کند که:

از همه کسانی که در ساخت سریال Arrow همکاری داشتند و به من این اجازه را دادند که در این مسیر در کنارشان باشم، تشکر می‌کنم.

 


بازیگران سریال فلش فصل 6


گرنت گاستین در نقش بری آلن / فلش، کندیس پتن در نقش آیریس وست، دانیل پانابیکر در نقش کیتلین اسنو، کارلوس والدس در نقش سیسکو رامون / وایب و جسی ال مارتین در نقش جو وست از بازیگران فصل 6 سریال فلش هستند.

سندهیل رامامورثی / Sendhil Ramamurthy / بازیگران فصل 6 سریال فلش

و البته باید منتظر دوستان جدید و طبیعتا دشمنان جدید باشیم. یکی از این دشمنان جدید، دکتر رمزی روسو نام دارد که سندهیل رامامورثی، بازیگر آمریکایی، بازی در این نقش را به عهده گرفته است.

 


داستان فصل ششم سریال The Flash


طبق گفته­ هلبینگ، مضمون اصلی فصل 5 سریال فلش راجع به «میراث» بود. او می‌گوید:

این فصل راجع به این است که با توجه به چیزی که مردم از خود به جا می‌گذارند، چه چیزی واقعا برای آن‌ها مهم است. برای بری فلشِ ابرقهرمان بودن مهم‌تر است یا پدر بهتری برای نورا بودن؟

آیا در این فصل بلاخره شاهد نزدیک‌تر شدن نورا به مادرش آیریس و رفع خصومت‌های بین‌شان خواهیم بود؟

قطعا این چنین مساله خانوادگی و پیچیده‌ای در یک فصل حل نخواهد شد و احتمالا ما را در انتظار فصل بعدتر باقی خواهد گذاشت. به هر حال، شکی نیست که زندگی بری، ابرقهرمان خارق‌العاده ما، دست‌خوش تغییرات زیادی خواهد شد. اما جدای این‌ها، ما تنها می‌توانیم براساس پایان شگفت‌انگیز فصل پنجم فرضیه‌پردازی کنیم و منتظر فصل ششم این سریال باشیم.

تریلر فصل 6 سریال فلش / The Flash Season 6

 


تریلر فصل 6 سریال فلش


اولین تریلر فصل 6 سریال فلش منتشر شده ­است که در آن شاهد حضور سندهیل رامامورثی در نقش دکتر رمزی روسو هستیم. روسو پزشک حاذقی است که در رشته تومور­شناسی تخصص دارد. او دوست کیتلین اسنو (با بازی دنیل پانابیکر) است که بعد از حادثه‌ای غیر‌منتظره او را می‌بیند. روسو خواستار شکست قوانین طبیعت است و این خواسته او منجر به ورودش به مسیری تاریک و شوم می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر فصل 6 سریال فلش را تماشا کنید.

فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی همیشه طرفداران خاص خود را داشته و دارند. سریال فلش هم به عنوان یکی از سریال‌های این ژانر، دریچه‌­ای را به روی دنیایی خیالی باز می‌کند و تجربه مقابله با نیروهای شرور و شیطانی را با بیننده‌اش به اشتراک می‌گذارد. شما هم اگر برای دیدن فصل 6 سریال فلش لحظه‌شماری می‌کنید و یکی از طرفداران این سریال هستید، تجربه­ خودتان را از تماشای این سریال در پایین همین صفحه برای ما بنویسید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
خفن
.
06 فروردین 1399، 15:19
پاسخ
0
3
واقعا فلش یک شاهکار تاریخیست
رویا
.
28 آبان 1399، 20:39
پاسخ
0
2
عاشق این سریالم تنها سریالیه که منو شاد و سرگرم کرد عاشق تیمشونم خیلی دوست داشتنی هستند انگار باشون زتدگی میکردم ب شدت وابسته این فیلم هستم همه چی بهم یاد داد و واقعا داستان جذابو دیدنیه عاشق دانیل پانابیکر، گرانت گاستین، کارلوس والدس،تام کاوانا هستم
زهرا
.
01 تیر 1400، 12:53
پاسخ
0
1
من که عاشقشم و امیدوارم زود تر بتونم ببینمش و شخصیت محبوب من سیسکو هست و واقعا ناراحت شدم که از درمان استفاده کرد🥺🥺🥺
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400