فصل 4 سریال این ما هستیم: تاریخ انتشار، داستان، بازیگران و تریلر This Is Us

فصل 4 سریال این ما هستیم: تاریخ انتشار، داستان، بازیگران و تریلر This Is Us
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فصل 4 سریال This Is Us / این ما هستیم، به زودی پخش خواهد شد. در ادامه نگاهی به تاریخ انتشار، بازیگران و تریلر این سریال خواهیم داشت.

سریال این ما هستیم، سریالی درام و خانوادگی بوده که از سال 2016 در حال پخش است. این سریال داستان زندگی پدر و مادری (جک و ربکا) است که صاحب 3 فرزند (کیت، کوین و رندال) می‌شوند. روایت صمیمی این سریال، طرفداران زیادی را جذب کرده است. قسمت آخر فصل 3 این سریال در آوریل 2019 (فروردین 1398) پخش شد. با همه اتفاقات هیجان‌انگیزی که در فصل 3 افتاد، تعجبی هم ندارد که طرفداران این سریال ماه‌ها بی‌صبرانه منتظر فصل 4 سریال این ما هستیم بودند و بالاخره این انتظار به پایان خواهد رسید.

فصل 4 سریال This Is Us

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


مروری بر فصل قبلی سریال این ما هستیم


فصل 3 سریال This Is Us از شبکه NBC آخر سپتامبر 2018 (مهر ماه 1397) در 18 قسمت پخش شد و خانواده دوست داشتنی پیرسون لحظات تکان دهنده‌ای را برایمان رقم زدند.

فصل 3 در تاریخ دوم آوریل 2019 (13 فروردین 1398) به پایان رسید. در انتهای فصل 3 ما متوجه شدیم که ازدواج رندال (با بازی استرلینگ کی براون) و بث (با بازی سوزان کلچی واتسون) بعد از دوره‌ای سخت هنوز پابرجاست. در فصل 3 همچنین با مادر بث، کرول (با بازی فیلیسیا رشاد) آشنا شدیم. در نهایت هم کیت (با بازی کریسی متز) و توبی (با بازی کریس سالیوان) پسرشان را که زود به دنیا آمده بود بالاخره به خانه بردند.

فصل 4 سریال This Is Us

 


تاریخ اکران فصل 4 سریال This Is Us


در روز یکشنبه به تاریخ 12 مه (22 اردیبهشت) شبکه NBC رسما اعلام کرد که قرارداد سریال This Is Us برای فصل 4 در سال‌های 2019-2020 تجدید شده است و تازه این همه اخبار نیست. این شبکه همچنین اعلام کرد که سریال این ما هستیم برای فصل 5 در سال‌های 2020-2021 و فصل 6 برای سال‌های 2021-2022 هم تمدید شده است. البته این موضوع که شبکه NBC درخواست سه فصل دیگر از این سریال را داده خیلی هم عجیب و دور از ذهن نیست؛ چرا که طبق گزارش وبسایت ددلاین هالیوود، سریال This Is Us بالاترین امتیاز را در بین سریال‌های در حال پخش دارد.

طبق گزارش مجله هالیوود ریپورتر، همه فصل‌های بعدی سریال این ما هستیم مانند فصل‌های قبلی این سریال، شامل 18 قسمت خواهند بود.

رسما اعلام شده است که فصل 4 سریال این ما هستیم از تاریخ 24 سپتامبر 2019 مصادف با 2 مهر 1398 در شبکه NBC پخش خواهد شد. میلو ونتیمیگلیا بازیگر نقش جک پیرسون در سریال این ما هستیم در تیزری که از برنامه تلویزیونی E! News پخش شد می‌گوید:

به نظر می‌رسد که ما این سریال را با عشق می‌سازیم. به همین دلیل هم این سریال این‌قدر در بین مردم جا باز کرده است.

فصل 4 سریال This Is Us

مندی مور (بازیگر نقش ربکا پیرسون) اضافه می‌کند که:

جادوی این سریال این است که هنوز کلی داستان برای تعریف کردن دارد و این هیجان‌انگیز است.

استرلینگ کی براون (بازیگر نقش رندال پیرسون) هم تایید می‌کند که:

این فصل قرار است شامل بزرگ‌ترین لحظات این سریال باشد.

جاستین هارتلی (بازیگر نقش کوین پیرسون) می‌گوید:

اوه پسر، در این فصل لحظاتی هست که حسابی غافل‌گیرتان خواهد کرد.

طبق گزارش مجله Variety، لیزا کتز و تریسی پاکوستا، مدیران بخش برنامه‌ریزی در شبکه NBC در بیانیه‌ای اعلام کردند که:

در تلویزیون با حدود 500 برنامه، سریال‌های کمی هستند که تاثیر فرهنگی سریال This Is Us را داشته باشند. ما مفتخر هستیم که این سریال برای مخاطبانش در 3 فصل دیگر هم پخش خواهد شد. تشکر و تبریکی ویژه را خدمت تهیه‌کنندگان اجرایی، بازیگران و همه عوامل این سریال عرض می‌کنیم که هر هفته بهترین خودشان را برای این سریال خلاق و جذاب گذاشتند.

 


داستان فصل 4 سریال This Is Us


مور در مصاحبه جدیدی که با Entertainment Weekly داشته توضیح می‌دهد که در فصل 4 باز هم به دهه 70 میلادی یعنی زمانی که ربکا و جک تازه شروع به قرارهای عاشقانه‌شان کرده بودند، برمی‌گردد و جک برای اولین بار والدین ربکا را می‌بیند. مور می‌گوید:

یک سری مشکلات خانوادگی از طرف خانواده من خواهد بود؛ از این نظر که والدینم با رابطه‌ام با جک مخالفت می‌کنند.

داستان فصل 4 سریال This Is Us

 

همچنین سازنده سریال این ما هستیم، دن فوگلمن، می‌گوید که در فصل 4 سریال This Is Us همه شخصیت‌ها شروعی دوباره خواهند داشت و همچنین این فصل از نظر بازی با زمان، خیلی خلاق و گسترده خواهد بود؛ علی‌الخصوص تونی و کیت را در خانه جدیدشان با پسرشان جک خواهیم دید و همین‌طور شاهد کار کوین بر روی فیلمی جدید خواهیم بود. رندال و بث هم تولد رندال را در خانه‌شان در فیلادلفیا جشن خواهند گرفت.

به نظر می‌رسد که بعضی از صحنه‌های قسمت آخر سریال This Is Us فیلم‌برداری شده است. فوگلمن اعلام کرده است که پایان سریال را می‌داند. او می‌گوید:

ما نمی‌خواستیم در داستان گیر کنیم. ما بچه‌ها و خط زمانی زندگی‌شون رو داریم. فکر نمی‌کنم این سریال، صرف نظر از موفقیت‌هایی که داشته یا شایدم نداشته، بیشتر از این بتونه ادامه پیدا کنه. من درواقع برخی از صحنه‌های پایانی سریال را ضبط کرده‌ام.

مور بازیگر نقش ربکا هم در مصاحبه‌ای که در برنامه Jimmy Kimmel Live! داشت گفت:

فکر می‌کنم پایان سریال برای طرفداران راضی کننده باشد. فکر می‌کنم این پایان برای همه ما خیلی واقعی خواهد بود. بینندگان احساساتشان را به معنای واقعی لمس خواهند کرد.

مور همچنین گفت که پایان داستان همه شخصیت‌ها هنوز مشخص نیست. البته او همچنین گفته که فوگلمن می‌داند داستان به کدام سمت می‌رود. به نظر می‌رسد که در فصل 4 شخصیت عمو نیکی (با بازی گریفین دان) هم حضور پررنگی داشته باشد. فوگلمن در این‌باره به وبسایت خبری ددلاین هالیوود گفت:

ما این شخصیت را دوست داریم. من فکر نمی‌کنم که کارمان با این شخصیت تمام شده باشد. شاید در فصل 4 یا در فصل‌های بعدی او را دوباره ببینیم.

در فصل 3 مشخص شد که ربکا شخصیت مرموز و اسرارآمیزی دارد. اما چیزی که طرفداران را غافل‌گیر کرد دیدن جنبه شکننده و رنجور ربکا بود. مور به مجله People گفت:

فکر می‌کنم جنبه‌های دیگر زندگی ربکا، به خصوص زندگی‌اش بعد از مرگ جک و زمانی که بچه‌ها دبیرستان را تمام کردند و به کالج رفتند، خیلی جذاب است. در این مسیر پر پیچ و خم، او حسابی تنها است اما از پسش برمی‌آید.

داستان فصل 4 سریال This Is Us

همچنین فوگلمن اشاره کرده است که پدر ربکا در فصل 4 سریال This Is Us نقش مهمی دارد. الیزابت برگر، تهیه‌کننده سریال گفته است که:

طرفداران برخی از جواب‌ها را در آینده خواهند گرفت.

به علاوه، ما حالا می‌دانیم که در قسمت اول فصل 4 ربکا پدر و مادر جک را ملاقات خواهد کرد. مور به مجله Entertainment Weekly گفت:

آنها راجع به چیزهای زیادی با هم کنار نمی‌آیند. اما من فکر می‌کنم در نهایت ربکا پدرش را به خاطر کسی که است دوست دارد. پدرش خیلی او را حمایت می‌کند.

مور اشاره می‌کند که جک شاید اولین انتخاب‌شان برای او نباشد.

ما در فصل‌های قبلی هم متوجه شده‌ایم که ربکا رابطه نزدیکی با خانواده‌اش ندارد. من فکر می‌کنم آنها رویای ربکا را به عنوان یک موسیقی‌دان درک نمی‌کنند. پس این کاملا موضوع جدیدی است که او پسری مانند جک را به خانه می‌برد.

همچنین ونتیمیگلیا راجع به جک در فصل 4 سریال این ما هستیم صحبت می‌کند:

ما قرار است جک را در زمان بعد از جنگ و در زمان جوانی و با ربکا ببینیم. جک هم مانند بسیاری از سربازان آن دوره، با مشکلاتش دست و پنجه نرم می‌کند و گوشه‌گیر شده است. او هنوز باید با بمب‌های زیادی که بر روی دنیایش می‌ریزند کنار بیاید. او هنوز در جنگ است.

داستان فصل 4 سریال This Is Us

 

 


بازیگران فصل This Is Us 4


در تریلر جدید فصل 4 سریال This Is Us شاهد بازیگران دوست‌داشتنی و قدیمی این سریال مانند استرلینگ کی. براون، مندی مور، جاستین هارتلی، کریسی متز، کریس سالیوان و سوزان کلچی واتسون هستیم. البته چهره‌های جدیدی هم در این تریلر می‌بینیم که به بازیگران فصل 4 سریال This Is Us اضافه شده‌اند.

از این بازیگران جدید می‌توان به آسانته بلک، مارشا استفنی بلیک، عمر اپس، بهاره گلستانی، جنیفر موریسون، تیموتی آماندسون، ام. نایت شیامالان، جولیان سیلوا، آودن تورنتون و نیک وکسلر اشاره کرد.

بازیگران فصل This Is Us 4

البته همراهان همیشگی سریال This Is Us هم مانند تیم جو، گریفین دان، ران سیفس جونز، الیزابت پرکینز، فیلیسیا رشاد و کیتلین تامپسون در فصل 4 حضور خواهد داشت.

 


تریلر فصل This Is Us 4


در تریلر آخری که از فصل 4  سریال This Is Us منتشر شده است مور می‌گوید:

خیلی عجیب است، این‌طور نیست؟ خیلی عجیب است که کسی که کاملا غریبه است می‌تواند تبدیل به بخش مهمی از داستانت شود. می‌دانید، کمی ترسناک است که چطور یک برخورد کوچک با شخصی که تابحال ندیده بودی‌اش، می‌تواند همه چیز را تغییر دهد.

شما می‌توانید تریلر فصل 4 سریالThis Is Us  را در ادامه تماشا کنید.

بدون شک سریال This Is Us در بین علاقه‌مندان سریال‌های خانوداگی، طرفداران زیادی دارد. شما هم بی‌صبرانه منتظر فصل 4 سریال This Is Us هستید؟ در پایین همین صفحه و در قسمت دیدگاه‌های کاربران، تجربیات خودتان را از تماشای این سریال با ما در میان بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
Narsis
.
12 مهر 1398، 20:23
پاسخ
0
2
باسلام واقعا مگه بهترازاین سریال هم داریم؟‌لحظه به لحظه باهاشون زندگی میکنم وقتی فصل ٣ تموم شدتایک هفته انگارچیزی گم کرده بودم بی صبرانه منتظرفصل چهار هستم
MAHDI
.
13 دی 1399، 09:30
پاسخ
0
1
من به سختي گريه مي كنم شايد واسه اينه كه از بچگي گفتن مرد كه گريه نميكنه ولي بدون اغراق توي اكثر قسمتاي سريال گريه كردم البته فوت پدرم بي تاثير نبوده اين سريال زندگيه خودمونه واقعا زندگيه خود ماست حتي نميشه بگي ورژن آمريكاييشه چون واقعا اين سريال حد و مرز نداره
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400