دانلود فصل 8 گیم اف ترونز (بازی تاج و تخت) + پشت صحنه و نظر منتقدین

دانلود فصل 8 گیم اف ترونز (بازی تاج و تخت) + پشت صحنه و نظر منتقدین
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با پخش فصل 8 Game of Thrones (سریال بازی تاج و تخت)، شاهد اتمام این سریال محبوب بودیم. در این مطلب می‌توانید به دانلود فصل 8 گیم اف ترونز به همراه ویدیوهای پشت صحنه پرداخته و با بازخورد منتقدین در مورد هر قسمت آشنا شوید.

پس از پایان شوکه کننده و فوق‌العاده سریال گیم او ترونز یا همان سریال بازی تاج و تخت در فصل هفتم، همه طرفداران سریال بی‌صبرانه منتظر فصل 8 Game of Thrones بودند. اولین قسمت از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت در تاریخ 14 آوریل (26 فروردین 98) و آخرین قسمت آن هم در 30 اردیبهشت از شبکه HBO پخش شد و توانست رکوردها را جابه‌جا کند. در این مطلب می‌توانید به دانلود فصل 8 گیم اف ترونز پرداخته و تریلرها و پشت صحنه نحوه ساخت قسمت‌های مختلف آن را تماشا کنید. در هر بخش نظرات منتقدین و امتیازات قسمت‌های مختلف این فصل هم آورده شده است.

فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت / فصل 8 game of thrones

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


تاریخ پخش و تریلر فصل 8 سریال گیم اف ترونز


بی شک اگر از طرفداران سریال بازی تاج و تخت باشید با دیدن آخرین تریلر Game of Thrones مو به تن‌تان سیخ می‌شود. اولین قسمت از سریال بازی تاج و تخت دوشنبه 26 فروردین 98 در ساعت 5 صبح به وقت ایران به کارگردانی دیوید نوتر (David Nutter) از شبکه HBO به نمایش درآمد. فصل 8 Game of Thrones در شش قسمت و با کارگردان‌های مختلف به اتمام رسیده است:

قسمتکارگرداننویسندهتاریخ پخش
1David NutterDave Hill26 فروردین
2David NutterBryan Cogman2 اردیبهشت
3Miguel SapochnikDavid Benioff & D. B. Weiss9 اردیبهشت
4David NutterDavid Benioff & D. B. Weiss16 اردیبهشت
5Miguel SapochnikDavid Benioff & D. B. Weiss23 اردیبهشت
6David Benioff & D. B. WeissDavid Benioff & D. B. Weiss30 اردیبهشت

 

بررسی تریلر Game of Thrones فصل هشت

دانلود فصل 8 گیم اف ترونز

همانطور که در تریلر جدید Game of Thrones می‌بینید، فرزندان خاندان استارک ( آریا، سانسا و جان اسنو ) به قبرستان «وینترفل» می‌روند؛ جایی که در قسمت اول از فصل اول با این مکان آشنا شدیم که «ند استارک» به همراه دوست صمیمی خود «رابرت باراتیون» که پادشاه هفت اقلیم بود برای دیدن مجسمه خواهر ند استارک (لیانا استارک) که روزگاری عاشقش بود وارد آنجا می‌شوند.اما در این تریلر پس از دیدن مجسمه‌های لیانا و ند استارک بهمراه فضای دیالوگ‌هایی که قبلا نیز در سریال شنیدم اتفاقی عجیب رخ می‌دهد و آنها با مجسمه های خود روبه رو می‌شوند که شاید نمادی از مرگ آن‌ها باشد. و در عرض یک ثانیه تریلر به اوج هیجان خود می‌رسد و برفی را میبینم که نشانگر جنگی عظیم است که بر روی پر کلاغ سه چشم فرود می‌آید و سرما آن را فرا می‌گیرد و بادهای سرد به سرعت به وینترفل نزدیک می‌شوند، جان اسنو همراه آریا استارک شمشیرهای خود را از غلاف بیرون می‌کشند و تریلر در بحبوحه یک حماسه بزرگ به پایان می‌رسد.

 


دانلود فصل 8 گیم اف ترونز – قسمت 6


The Iron Throne قسمت نهایی سریال بازی تاج و تخت است. در این قسمت شاهد نحوه برخورد شخصیت‌های مختلف سریال با اتفاقات رخ داده در قسمت قبل و نابودی کینگز لندینگ توسط دنریس هستیم و بالاخره مشخص می‌شود که چه کسی بر سون کینگدمز پادشاهی خواهد کرد. برخی از منتقدین نسبت به ریتم و داستان آن انتقاد کردند و برخی دیگر هم آن را پایانی راضی کننده خطاب کردند. The Iron Throne امتیاز 48% را بر اساس 133 نقد در راتن تومیتوز به خود اختصاص داده است و کمترین امتیاز از قسمت‌های کل سریال را در اختیار دارد.

گیم آف ترونز فصل 8

این قسمت توسط 13.61 میلیون نفر در پخش اولیه آن تماشا شد که آن را تبدیل به پربیننده‌ترین قسمت سریال کرد و حتی با عبور از رکورد 13.4 میلیون نفری قسمت For All Debts Public and Private سریال The Sopranos، تبدیل به پربیننده‌ترین قسمت پخش شده از کانال HBO شد. 5.7 میلیون نفر هم این قسمت را از طریق پلتفرم‌های استریمینگ تماشا کردند تا تعداد کل بینندگان این قسمت به 19.3 میلیون نفر برسد.

دانلود فصل 8 گیم اف ترونز قسمت 6 زیرنویس چسبیده: 1080p

 

متاسفانه به دلایل نامعلومی هنوز پشت صحنه ساخت قسمت آخر سریال بازی تاج و تخت منتشر نشده است.

 


دانلود فصل هشتم گیم اف ترونز – قسمت 5


عنوان این قسمت، The Bells نام دارد که نبرد نهایی برای کنترل آیرن ترون را نشان می‌دهد. نیروهای دنریس نبرد را علیه نیروهای سرسی لنیستر در کینگز لندینگ آغاز می‌کنند. این قسمت مورد انتقاد منتقدین و تماشاگران قرار گرفت و کمترین امتیاز از قسمت‌های کل سریال را پس از قسمت آخر در اختیار دارد. مواردی مثل صحنه‌های زیبا و بازیگری و کارگردانی این قسمت مورد ستایش قرار گرفتند اما ریتم و منطق داستانی آن و نحوه پرداختن به شخصیت‌هایی مثل تیریون، جیمی، سرسی، گری وورم، وریس و مخصوصا دنریس مورد انتقاد قرار گرفت.

فصل هشتم گیم اف ترونز

این قسمت در سایت راتن تومیتوز دارای امتیاز 49% بر اساس 107 نقد است. The Bells در پخش اولیه توسط 12.48 میلیون نفر تماشا شد که 5.9 میلیون نفر دیگر هم از طریق شبکه‌های استریم آن را تماشا کردند تا تعداد کل بینندگان این قسمت، 18.4 میلیون نفر باشد.

دانلود فصل 8 گیم اف ترونز قسمت 5 دوبله فارسی: 480p720p1080p

 

در زیر می‌توانید ویدیوی مربوط به ساخت پشت صحنه قسمت 5 فصل هشتم گیم اف ترونز را تماشا کنید.

 


دانلود فصل 8 گیم اف ترونز – قسمت 4


عنوان این قسمت The Last of The Starks است که وقایع پس از نبرد علیه ارتش مردگان را نشان می‌دهد. دنریس، جان و نیروهای آن‌ها در حال حرکت به سمت کینگز لندینگ برای رویارویی با سرسی و درخواست تسلیم شدن او هستند. در این قسمت شاهد آخرین بازی نقش‌های مانند میساندی و 6 شخصیتی هستیم که در قسمت قبلی کشته شده بودند.

گیم آف ترونز فصل 8

این قسمت نقدهای متفاوتی را از منتقدین دریافت کرد. هم اکنون قسمت 4 دارای امتیاز 57% از 88 نقد است. بسیاری از منتقدین معتقد هستند که این قسمت نتوانست صحنه را برای قسمت‌های پایانی این مجموعه به خوبی مهیا کند، اما از نظر ارتباط بین شخصیت‌ها و جنبه‌های سیاسی نبرد، جالب بود. The Last of The Starks در پخش اولیه خود در HBO از سوی 11.8 میلیون نفر تماشا شد.

دانلود فصل 8 گیم اف ترونز قسمت 4 دوبله فارسی: 480p720p1080p

 

در  ویدیوی زیر می‌توانید پشت صحنه مربوط به ساخت قسمت 4 از فصل 8 سریال بازی تاج و تخت را تماشا کنید.

 


دانلود گیم اف تروز فصل 8 – قسمت 3


عنوان این قسمت The Long Night است و وقایع آن تماما در وینترفل رخ داده و نبرد بین ارتش مردگان و ارتش متحد زندگان را نشان می‌دهد. در این قسمت شاهد به اتمام رسیدن نبرد بین آن‌ها هستیم که یکی از خط‌های داستانی اولیه این مجموعه بود و شاهد آخرین حضور ملیساندر (زن سرخ) و نایت کینگ بودیم. این قسمت نقدهای متفاوتی را از سوی منتقدین دریافت کرد. آن‌ها عظمت بصری و مقیاس نبرد و خط داستانی شخصی آریا استارک را ستودند. با این وجود، بسیاری از آن‌ها از اتمام سریع خط داستانی وایت واکرز انتقاد کردند. این قسمت امتیاز 74% بر اساس 101 نقد را در سایت Rotten Tomatoes کسب کرد.

گیم آف ترونز فصل 8

The Long Nightدر پخش اولیه خود در HBO از سوی 12.02 میلیون نفر و در سرویس‌های استریمینگ از سوی 5.78 میلیون نفر و جمعا از سوی 17.8 میلیون نفر تماشا شد.

دانلود فصل 8 گیم اف ترونز قسمت 3 دوبله فارسی: 480p – 720p – 1080p

 

در ویدیوی زیر از Game of Thrones می‌توانید پشت صحنه ساخت قسمت سوم از فصل 8 این مجموعه را که مربوط به نبرد بزرگ وینترفل است، تماشا کنید.

 


دانلود سریال Game of Thrones فصل 8 – قسمت 2


عنوان این قسمت A Knight of the Seven Kingdoms است و وقایع آن در وینترفل رخ داده و تنش‌ها و اتفاقات موجود قبل از نبرد بزرگ بین زنده‌ها و مردگان را نشان می‌دهد. این قسمت توانست نقدهای مثبتی را از سوی منتقدین دریافت کند و بسیاری با اشاره به تعادل شخصیت‌های قدیمی مجموعه، آن را یکی از بهترین قسمت‌های آن دانستند. بسیاری از منتقدین صحنه‌ای که جیمی (Jamie) لقب شوالیه را به برین (Brienne) اهدا می‌کند را ستایش کردند و معتقد بودند این صحنه به صورت ماهرانه‌ای داستان این دو را تکمیل کرد.

دانلود فصل 8 گیم اف ترونز

این قسمت امتیاز 88% درصد را در سایت Rotten Tomatoes بر اساس 89 نقد دریافت کرده است. A Knight of the Seven Kingdoms در پخش اولیه خود در HBO از سوی 10.29 میلیون نفر و در سرویس‌های استریمینگ از سوی 5.61 میلیون نفر و جمعا از سوی 15.9 میلیون نفر تماشا شد.

دانلود فصل 8 گیم اف ترونز قسمت 2 دوبله فارسی: 480p – 720p – 1080p

 

در ویدیوی زیر می‌توانید پشت صحنه ساخت قسمت دوم از فصل 8 Game of Thrones را تماشا کنید:

 


دانلود فصل 8 گیم اف ترونز – قسمت 1


عنوان اولین قسمت از فصل 8 سریال گیم اف ترونز Winterfell نام دارد. در این قسمت شاهد رسیدن دنریس تارگریان و جان اسنو به همراه نیروهای آنسالید و دوثراکی به وینترفل هستیم. در قسمت Winterfell برای اولین بار پس از قسمت دوم از فصل اول، شاهد ملاقات دوباره جان با برن (Bran) و آریا (Arya) هستیم. این قسمت توانست نقدهای مثبتی را از سوی منتقدین دریافت کند. آنها رسیدن جان و دنریس به وینترفل، ملاقات دوباره جان با آریا، سقوط قلعه Last Hearth، افشاگری سم درباره اصل و نسب جان، و بازی عالی سوفی ترنر (Sofie Turner) و جان بردلی (John Bradley) را بخش‌های مهم آن دانستند. Winterfell دارای امتیاز 92% از 103 نقد در Rotten Tomatoes است.

سریال game of thrones فصل 8

Winterfell در پخش اولیه خود در HBO از سوی 11.76 میلیون نفر و در سرویس‌های استریمینگ از سوی 5.6 میلیون نفر و جمعا از سوی 17.4 میلیون نفر تماشا شد.

دانلود فصل 8 گیم اف ترونز قسمت 1 دوبله فارسی: 480p720p1080p

 

در ویدیوی زیر می‌توانید پشت صحنه ساخت قسمت اول از فصل 8 Game of Thrones را تماشا کنید:

 


بیشتر بخوانید:


مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران12 دیدگاه
محمدسالار نعمتی
.
24 دی 1397، 11:09
پاسخ
0
2
بی صبرانه منتظر فصل هشتم این سریال و مطالب نغز و هیجان انگیز شما هستیم. با تشکر از پلازا و آقای نویسنده
سبحان قربانی
.
24 دی 1397، 12:11
پاسخ
0
1
@محمدسالار نعمتی
ممنونم از لطف بی دریغ شما . ثانیه شمارانه منتظر فصل بعدی این سریال فوق العاده هستیم.
RezaNrzdh
.
24 دی 1397، 15:17
پاسخ
0
1
آقای قربانی با مطلب هیجان انگیزی که در مورد game of thrones نوشتید، وسوسه شدم برم دوباره از اول سریال رو ببینم.
سبحان قربانی
.
24 دی 1397، 15:22
پاسخ
0
1
@RezaNrzdh
خواهش میکنم . دیدن این سریال خوب بارها و بارها پیشنهاد میشه . سریال فقط GOT _____________________________________ اگر طرفدار شبکه hbo هستین فصل سوم سریال true detective هم پخش شده میتونین مشاهده کنید.
عشقی
.
24 دی 1397، 15:21
پاسخ
0
1
عاشقم عاشق.... عاشق گیم اف ترونزم دیگه...
داداش عشقی
.
24 دی 1397، 15:26
پاسخ
0
1
@عشقی
آره آقا من میمیرم برای گیم آو ترونز... شما نمی دونستی میگه؟ چجوری نمی دونستی؟
اکرامی
.
25 دی 1397، 11:43
پاسخ
0
0
من یکی که بی صبراااااااانه منتظرم ..... تا ۲۵ فروردین
Omid
.
15 اردیبهشت 1398، 17:04
پاسخ
0
0
عجب سریال مذخرفی. اصن باهاش حال نمیکنم. فقط فرار از زندان
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 56 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 14.8 میلیون دلار
  The Marksman
  اکران: 15 ژانویه 2021
 • 12.6 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 7 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 5.9 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 3.8 میلیون دلار
  Boogie
  اکران: 05 مارس 2021
 • 2.1 میلیون دلار
  Nomadland
  اکران: 19 فوریه 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 10 اردیبهشت 1400
 • 10 اردیبهشت 1400
  New Pokemon Snap
 • 17 اردیبهشت 1400
  Resident Evil 8: Village
  پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5