دانلود قویترین نرم افزارهای ریکاوری 2019 برای بازیابی اطلاعات کامپیوتر و گوشی

دانلود قویترین نرم افزارهای ریکاوری 2019 برای بازیابی اطلاعات کامپیوتر و گوشی

اگر عکس، فیلم یا سایر فایل های پاک شده روی هارد یا مموری کارت کامپیوتر یا گوشی دارید و به دنبال دانلود قوی ترین و بهترین نرم افزار ریکاوری 2019 برای بازیابی اطلاعات فرمت شده هستید، با ما همراه باشید.

هیچ کسی قدر یک برنامه ریکاوری اطلاعات خوب را تا زمانی که هاردش فرمت شود یا اطلاعاتی را به اشتباه حذف کند نمی‌داند. از دست دادن اطلاعات می‌تواند تجربه وحشتناکی باشد و به راحتی هم اتفاق می‌افتد. شاید تا نیمه‌های شب روی یک پروژه کاری یا درسی کار می‌کردید و بر اثر خستگی و حواس پرتی، همان پروژه را حذف کنید یا در شرایط نادرتر، ممکن است هارد شما با مشکل روبه‌رو شود و درنهایت، قیافه شما دقیقا شبیه تصویر زیر شود. دلیل آن هرچیزی باشد، نتیجه آن از دست رفتن خاطرات دوران مختلف از زندگی شما یا پرونده‌های مهم کاری است و باعث می‌شود به دنبال قوی ترین و بهترین نرم افزار ریکاوری یا بازیابی اطلاعات باشید.

قویترین برنامه ریکاوری /recover data software

با این وجود در تمام این شرایط، فایل‌ها و فولدرهای حذف شده به صورت کامل از کامپیوتر شما پاک نمی‌شوند و صرفا از فهرست فایل‌ها حذف شده‌اند و منتظر آمدن فایل‌های دیگری به جای خود هستند. حتی یک هارد خراب شده هم اثرات مغناطیسی از تمام فایل‌هایی که در خود ذخیره کرده است را دارد.

قوی ترین نرم افزار ریکاوری 2018 / Photo-Recovery

در هریک از این موارد در صورتی که از یکی از قویترین نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنید، می‌توانید با کمی دقت فایل‌ها یا فولدرهای حذف شده را بازیابی کنید. بسیاری از برنامه های ریکاوری می‌توانند هارد شما را برای فایل‌های مختلف اسکن کنند و احتمال بازیابی هم معمولا زیاد است. برخی از آن‌ها به شما اجازه جستجو بر اساس نوع فایل را هم می‌دهند و بیشتر آن‌ها پیش‌نمایشی از فایل را هم در اختیار شما قرار می‌دهند.

دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری کامپیوتر / pc-recovery

از این رو اگر سراسیمه به دنبال دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری هستید، در این مطلب قصد داریم چند مورد از آن‌ها را معرفی کنیم.  علاوه بر موارد زیر، یکی دیگر از بهترین نرمافزارهای ریکاوری Recoverit است که برای آشنایی بیشتر با آن می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید. اگر هم قصد فروش هارد خود را دارید و نمی‌خواهید کسی بعدا اطلاعات شما را ریکاوری کند، می‌توانید به این مطلب پلازامگ در این مورد مراجعه کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • معرفی و دانلود قوی ترین برنامه ریکاوری 2019
  • Recuva ؛ قوی ترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت و …
  • OnTrack EasyRecovery ؛ بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و …
  • EaseUS Data Recovery Wizard ؛ قوی ترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده و …
  • CleverFiles Disk Drill ؛ بهترین نرم افزار ریکاوری عکس و …
  • Active File Recovery ؛ قوی ترین برنامه ریکاوری صدا و موسیقی و …
  • Wondershare Dr. Fone ؛ قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید و iOS

 


دانلود قویترین برنامه ریکاوری 2019 و 2018


 

Recuva ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت و …

Recuva ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت و ...

در طی این سال‌ها، CCleaner طیف وسیعی از راه حل‌ها را برای کمک به کاربران ویندوز و مک در جهت ارتقا سرعت و بهینه‌سازی سیستم‌های خود ارائه داده است. این شرکت، بعد از موفقیت خود در ارائه این نرم افزار، برنامه ریکاوری Recuva را به بازار عرضه کرده است. Recuva قویترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت و درایوهای داخلی و خارجی سیستم با یک رابط کاربری بسیار ساده است. شما همچنین می‌توانید اطلاعات آسیب دیده و یا اطلاعاتی که اخیرا فرمت شده‌اند را ریکاوری کنید. Recuva از تکنیک‌های استاندارد نظامی برای پردازش فایل‌ها استفاده می‌کند، بنابراین لازم نیست نگران اطلاعات امنیتی شرکت خودتان باشید. این نرم افزار به صورت خودکار بروزرسانی می‌شود.

یک نسخه رایگان و یک نسخه غیر رایگان از این برنامه موجود است. قیمت نسخه غیر رایگان آن 28 دلار است که در آن بروزرسانی‌های منظم را دریافت می‌کنید. این در حالی است که در نسخه رایگانن خبری از پشتیبانی مشتری آپدیت نیست.

Recuva ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری مموری

 

OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و …

OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و ...

این نرم افزار یک پلتفرم بازیابی اطلاعات جامع و کامل است و قابلیت بازیابی فایل‌های مختلف را دارد. این برنامه رایگان بوده و اگر به دنبال قوی ترین نرم افزار ریکاوری برای بازیابی فایل‌های خودتان هستید، این برنامه هم در سیستم عامل ویندوز و هم روی سیستم عامل مک کار می‌کند. همچنین می‌توانید کل داده‌ها را بازیابی کرده و یا فایل‌های مورد نظرتان را به صورت انتخاب شده ریکاوری کنید. این برنامه بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده است که امکان بازیابی اطلاعات طیف وسیعی از سیستم‌ها از جمله SSD (داخلی یا خارجی)، حافظه جانبی و رسانه های نوری و RAID را فراهم می‌کند.

با استفاده از این نرم افزار به راحتی می‌توانید فایل‌هایی که عمدا یا به صورت تصادفی پاک شده‌اند را بازیابی کنید و اگر کامپیوتر شما در اثر یک ویروس یا حمله اینترنتی مورد هدف قرار گرفته است، می‌توانید فایل های ویروسی شده را نجات دهید. این نرم افزار مجهز به ویژگی اسکن عمیق بوده و می‌تواند فایل‌های خاص شما را که از دست رفته بازیافت کند.

OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و ...

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار جالب این برنامه آن است که می‌تواند فایل‌های آسیب دیده و یا حذف شده را در درایوهای با فرمت HFS ،HFS+ ،FAT ،NTFS و ExFAT پیدا کرده و دوباره بازسازی کند. اگر بخواهید چندین فایل را در همان زمان بازیابی کنید و متوجه شوید که فرایند بیش از حد طول می‌کشد، می‌توانید بازیابی را متوقف کنید و بعدا آن را ادامه دهید. یک نسخه رایگان از این برنامه وجود دارد که به راحتی می‌توانید آن را از لینک زیر دانلود کنید و به بازیابی یک گیگابایت از اطلاعات خود بپردازید. به علاوه نسخه اصلی Home Edition با قیمت 79 دلار (55 پوند) و نسخه حرفه‌ای با قیمت 139 دلار (98 پوند) به صورت یک ساله قابل تهیه هستند.

OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و …

 

EaseUS Data Recovery Wizard ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده و …

EaseUS Data Recovery Wizard ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده و ...

این برنامه یکی از نرم افزارهای خوب سازمان یافته و قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده است. این برنامه به شما کمک می‌کند تا فایل‌های از دست رفته، حذف شده و یا آسیب دیده را به سرعت و به آسانی بازیابی کنید. EaseUS به عنوان ابزار بازیابی اطلاعات و برای بازیابی هارد دیسک، بازیابی فایل‌های فرمت شده، بازیابی پارتیشن‌ها به خوبی به کمک شما می‌آید. این برنامه یک فرآیند بازیابی اطلاعات سه مرحله‌ای را اجرا می‌کند و همچنین شما می‌توانید برای صرفه جویی در زمان، فایل‌های با فرمت خاص را مشخص کرده و فقط آن‌ها را بازیابی کنید. قابلیت پیش نمایش فایل‌های عکس و فیلم نیز در این برنامه وجود دارد و می‌توانید خروجی را بر اساس زمان و یا نوع فایل طبقه‌بندی کنید.

این نرم افزار برای مک و سیستم عامل ویندوز عرضه شده و با ویندوز XP و ویستا، به علاوه ویندوز 7، 8 و 10 سازگار است. یک نسخه رایگان از آن برای دانلود موجود است که می‌توانید به بازیابی 2 گیگابایت از فایل‌های خود بپردازید. نسخه غیر رایگان این برنامه ریکاوری 45 پوند (63 دلار) قیمت دارد.

EaseUS Data Recovery Wizard ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده و …

 

CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و …

CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و و فیلم

CleverFiles یک ابزار جامع بازیابی اطلاعات برای ویندوز و مک عرضه کرده است. Disk Drill برای ریکاوری طیف گسترده‌ای از فایل‌ها قابل استفاده بوده و کار کردن با آن هم سریع و آسان است. Disk Drill قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و انواع اسناد، فایل‌های موسیقی و فیلم‌ها است و می‌تواند به عنوان ابزار آسان و مناسبی مورد استفاده قرار گیرد.

این نرم افزار می تواند بیش از 200 نوع فایل را با استفاده از چندین روش، بازیابی و بازسازی کند. فقط چند دقیقه طول می‌کشد تا یک حافظه ذخیره سازی را به آن متصل کرده و بتوانید اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید. این برنامه از دستگاه‌های iOS و اندروید هم پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید فایل‌های موجود در گوشی و تبلت را هم بازیابی کنید.

CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری عکس و و فیلم

در واقع، Disk Drill اطلاعات را از طیف وسیعی از دستگاه‌ها از جمله دیسک‌های سخت، دوربین‌ها، آیپدها، آیپادها، تبلت‌ها و گوشی‌های اندرویدی، فلش درایوهای USB و کارت‌های حافظه بازیابی می‌کند. نسخه حرفه‌ای این برنامه 89 دلار است که می توانید آن را روی سه دستگاه نصب کنید. البته امکان دانلود نسخه رایگان این برنامه هم وجود دارد که می‌توانید تا 500 مگابایت از اطلاعات عکس و فیلم و … خود را بازیابی کنید.

CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری عکس و …

 

Active File Recovery ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری صدا و موسیقی و …

Active File Recovery ؛ دانلود قویترین برنامه ریکاوری صدا و موسیقی و ...

این برنامه راهکاری بسیار ساده و قویترین نرم افزار ریکاوری صدا و سایر فرمت‌ها بوده و قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد. Active File Recovery برای بازیابی بسیار دقیق اطلاعات در سیستم عامل ویندوز مناسب بوده و قیمت آن 30 دلار (21 پوند) است. با نسخه رایگان هم می‌توان فایل‌هایی تا اندازه 64 کیلوبایت را که بسیار ناچیز است، بازیابی کرد.

اگر شما به طور تصادفی فایل‌های مهم خودتان را به سطل زباله سیستم فرستاده باشید و بعدا آن را هم پاک کرده باشید، با کمک این برنامه ریکاوری می‌توانید فایل‌ها را بازیابی کنید. این برنامه بسیار سریع کار می‌کند و می‌تواند فایل‌های آسیب دیده از طریق حملات سایبری، نرم افزارهای مخرب و یا فایل‌های آسیب دیده در اثر خرابی سیستم را بازیابی و تعمیر کند.

Active File Recovery ؛ دانلود قوی ترین برنامه ریکاوری صدا و موسیقی و ...

شما می‌توانید اطلاعات حذف شده از فلش USB یا یک پارتیشن آسیب دیده یا حذف شده را بازیابی کنید. همچنین امکان بازیابی فایل‌ها از کارت‌های حافظه و دوربین‌های دیجیتال هم وجود دارد. این نرم افزار با ویندوز XP، ویستا، ویندوز 7، 8 و 10 و همین‌طور ویندوز سرور 2003، 2008، 2012، 2016 کار می‌کند.

Active File Recovery ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری صدا و موسیقی و …

 

Wondershare Dr. Fone ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید و iOS

Wondershare Dr. Fone ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید و iOS

این برنامه به عنوان اولین و قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید و iOS شناخته می‌شود. Dr.Fone از گوشی‌های مختلفی مانند سامسونگ، ال جی، موتورولا، اچ‌تی‌سی و … از اندروید و آیفون و آیپد و … از iOS را پشتیبانی می‌کند. این برنامه ریکاوری می‌تواند به صورت مستقیم اس ام اس‌ها، مخاطبان و عکس‌ها، ویدیوها و … گوشی را که به دلایل مختلف از جمله حذف کردن، بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه، فلش کردن رام، روت کردن و … از مموری کارت گوشی پاک شده‌اند، بازیابی کند. یکی از بهترین ویژگی‌های Dr. Fone این است که به شما امکان پیش نمایش پیام‌ها، مخاطبین و تصاویر را قبل از بازیابی آن‌ها می‌دهد.

Wondershare Dr. Fone ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری اندروید و iOS

 

حال انتخاب قوی ترین و بهترین نرم افزار ریکاوری فیلم، عکس و سایر اطلاعات بر عهده شما است. بیشتر برنامه های بازیابی اطلاعات که معرفی شدند توانایی این را دارند که اطلاعات را از موارد مختلف مثل،فلش، مموری کارت، گوشی و هارد فرمت شده ریکاوری کنند. امیدواریم هیچ گاه نیاز به استفاده از این برنامه های ریکاوری را نداشته باشید.

899x519 (950x548)
45.20 KB
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران13 دیدگاه
مصطفی
.
05 خرداد 1398، 18:41
پاسخ
0
0
من ریکاوری on track دانلود کردم جواب هم گرفتم یعنی واقعا دمت گرم از صبح کلی سایت زیر رو کردم ولی جواب نگرفتم ولی سایت شما عالی هستش واقعا دستتون درد نکنه
رضا پورعلی
.
15 تیر 1398، 20:59
پاسخ
0
0
ممنون از مطلب خوبتون. من با نرم افزار Active File Recovery هاردم رو ریکاوری کردم ولی متاسفانه فیلم و صداها بر نگشتند. دلیلش چیه؟
Omid
.
15 تیر 1398، 21:15
پاسخ
0
0
Recuva یه برنامه فوق العاده مذخرف
خلیل
.
16 تیر 1398، 02:22
پاسخ
0
0
من از نرم افزار Active File Recovery استفاده کردم،خیلی برنامه خوب و قوی ای هست واسه ریکاوری موسیقی.فقط یکم بازیابی اطلاعاتش زیادی طول میکشه
علی
.
16 تیر 1398، 03:30
پاسخ
0
0
از برنامه Wondershare استفاده کردم بک آپ گیری خوبی از سیستم عاملهای ios و اندروید انجام میده
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 55.1 میلیون دلار
  Tenet
  اکران: 12 آگوست 2020
 • 44.4 میلیون دلار
  The New Mutants
  اکران: 26 آگوست 2020
 • 13.4 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 12.382 میلیون دلار
  Honest Thief
  اکران: 08 اکتبر 2020
 • 7.316 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 5.087 میلیون دلار
  Let Him Go
  اکران: 04 نوامبر 2020
 • 3.71 میلیون دلار
  Freaky
  اکران: 13 نوامبر 2020
 • 2.921 میلیون دلار
  The Empty Man
  اکران: 23 اکتبر 2020
 • 430,000 دلار
  Spell
  اکران: 30 اکتبر 2020
بازی ها
 • 04 آذر 1399
  Football Manager 2021
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 13 آذر 1399
  Immortals Fenyx Rising
  پلی استیشن 4, نینتندو سوییچ, پلی استیشن 5
 • 20 آذر 1399
  Cyberpunk 2077
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 11 دی 1399
  Dying Light 2
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 11 دی 1399
  Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 02 بهمن 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5

کدام بازیگر ایرانی، خواننده خوبی هم هست؟
693 رای