بهترین اپلیکیشن های تبدیل عکس به نقاشی + لینک دانلود

ویرایشگرهای عکس بسیاری هستند که قابلیت تبدیل عکس به کاریکاتور، کارتون و نقاشی را دارند. اگر قصد دارید این اپلیکیشن‌های جالب را بشناسید در ادامه با معرفی بهترین اپلیکیشن های تبدیل عکس به نقاشی همراه ما باشید.

کارتون‌ها بخشی غیرقابل انکار و جدایی ناپذیر از کودکی هستند و وقایع شاد گذشته را یادآوری می‌کنند. علاوه بر این، برای تماشا کردن هم بسیار زیبا هستند. امروزه فیلترهایی وجود دارد که به ما اجازه می‌دهند جهان را در حالت کارتونی و نقاشی ببینیم. به این صورت که می‌توانید از خود و دوستانتان عکس بگیرید و آن را به کارتون تبدیل کنید. تصور کنید که شما به عنوان شخصیت کارتونی چگونه به نظر می‌رسید! اگر تصور آن برایتان سخت است، می‌توانید از لیست زیر یکی از برنامه‌های کاربردی را انتخاب کرده و آن را روی عکس خود امتحان کنید. این لیست شامل بهترین اپلیکیشن‌های اندرویدی و iOS تبدیل عکس به نقاشی است.

The-Best-Apps-ToTurn-Your-Photo-Into-Cartoon / بهترین اپلیکیشن های تبدیل عکس به نقاشی و کارتون

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین اپلیکیشن های تبدیل عکس به نقاشی و کاریکاتور
  • Pencil Sketch Filters for Pics
  • اپلیکیشن Prisma Photo Editor
  • اپلیکیشن Art Filters & Effects – Cool Art Photo Editor
  • Sketch Me! Sketch&Cartoon
  • MomentCam Cartoons & Stickers
  • Bobble GIF Stickers Keyboard
  • Meing – 3D Avatar & Chat
  • Cartoon yourself video effects
  • ArtistA Cartoon & Sketch Filter & Artistic Effects
  • Photo To Cartoon Yourself Edit

 


بهترین اپلیکیشن های تبدیل عکس به نقاشی و کاریکاتور


 

اپلیکیشن تبدیل عکس به نقاشی Pencil Sketch Filters for Pics

Pencil Sketch Filters for Pics / تبدیل عکس به نقاشی

Pencil Photo Sketch for Pics یک برنامه ویرایشگر حرفه‌ای طراحی است که با ایجاد طرح مداد از عکس‌هایتان، شما را به یک هنرمند تبدیل می‌کند. در واقع، Pencil Photo Sketch یک برنامه عالی برای تبدیل عکس‌های شما به طراحی با مداد یا طرح مداد رنگی است. تصویری را از گالری خود انتخاب کنید یا یک عکس با دوربین خود بگیرید تا اثر طرح مداد یا اثر نقاشی را ایجاد کنید. این برنامه، به عنوان یک اپلیکیشن ویرایش عکس، به شما کمک می‌کند طرح‌های بسیار جذاب و ترسیم جلوه‌های هنری مداد با فیلترهای شگفت انگیز طراحی را به تصویر خود اضافه کنید.

Pencil Photo Sketch for Pics یکی از نامزدهای بهترین برنامه تبدیل عکس به کارتون برای آیفون و اندروید بوده که دارای بیش از 60 فیلتر عالی و جذاب برای استفاده است. از ویژگی‌های کلیدی این نرم افزار تبدیل عکس به نقاشی می‌توان به طراحی ساده رابط کاربری، قابلیت به اشتراک گذاری راحت با اینستاگرام، فیسبوک و دیگر رسانه‌های اجتماعی، ویرایش عکس با مداد رنگی، طرح مداد، شبح، نقاشی و بسیاری از جلوه‌های مداد برای عکس‌های شما یاد کرد.

دانلود نسخه اندروید و آیفون این نرم افزار تبدیل عکس به کارتون

 

اپلیکیشن تبدیل عکس به نقاشی Prisma Photo Editor

نرم افزار تبدیل عکس به نقاشی

در حال حاضر، 120 میلیون نفر از Prisma استفاده می‌کنند؛ اپلیکیشنی که عنوان برنامه سال 2016 را از آن خود کرده است! این ویرایشگر عکس قادر است عکس معمولی شما را به یک اثر هنری تبدیل کند. Prisma که جزو نامزدهای بهترین اپلیکیشن تبدیل عکس به کارتون محسوب می‌شود، بیش از 300 فیلتر در اختیار شما قرار می‌دهد. فیلترها و سبک‌های جدید هم هر روز اضافه می شوند. توسط این اپلیکیشن قدرتمند می‌توانید به انجمن سازندگان آن بپیوندید، سایر کاربران Prisma را دنبال کنید و از انتشارات آنها الهام بگیرید. حتی می‌توانید با سازندگان تصاویر سرگرم کننده‌ای که پیدا می‌کنید، صحبت کنید.

دانلود نسخه اندروید و آیفون نرم افزار تبدیل عکس به کارتون

 

نرم افزار تبدیل عکس به نقاشی Art Filters & Effects – Cool Art Photo Editor

Art Filters & Effects - Cool Art Photo Editor / اپلیکیشن تبدیل عکس به نقاشی

این برنامه جالب که توسط CoolArt ارائه شده به شما امکان می‌دهد یک تصویر را به راحتی و به سرعت به حالت کارتونی تبدیل کنید. این یعنی یک برنامه تبدیل عکس به کارتون فوق العاده! کافی است یک تصویر را بارگذاری کنید و با یک ضربه، جلوه و افکت مورد نیاز را اعمال کنید. خوب است بدانید که حدود 30 فیلتر در این برنامه موجود است. در حال حاضر، اپلیکیشن Art Filters & Effects – Cool Art Photo Editor با 10 میلیون دانلود، به عنوان یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های کاربردی App Store شناخته می‌شود. شما می‌توانید از این برنامه تبدیل عکس به کارتون برای گوشی آیفون خود لذت ببرید.

دانلود نرم افزار تبدیل عکس به کارتون Art Filters & Effects – Cool Art Photo Editor برای iOS

 

برنامه تبدیل عکس به نقاشی Sketch Me! Sketch&Cartoon

Sketch Me! Sketch&Cartoon / برنامه تبدیل عکس به نقاشی

Sketch Me! Sketch&Cartoon یک برنامه کاربردی آسان است که می‌تواند عکس‌های شما را به کارتون، نقاشی و طراحی تبدیل کند. این برنامه حدود بیست افکت دارد که می‌توانید از آن‌ها برای برنامه تبدیل عکس به کارتون یا تبدیل عکس به طراحی استفاده کنید. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید جلوه‌ها و افکت‌های مختلفی از قبیل کارتونی، نقاشی و طراحی رنگی را بر روی تصویر خود اعمال کنید. همچنین می‌توانید برای تصاویر خود تنظیمات لازم را انجام داده و نتیجه نهایی را در گالری ذخیره کنید. همچنین می‌توانید آن را با دوستان در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دانلود این اپلیکیشن تبدیل عکس به کارتون برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن تبدیل عکس به کارتون MomentCam Cartoons & Stickers

MomentCam Cartoons & Stickers / برنامه تبدیل عکس به کاریکاتور

بیش از 300 میلیون نفر از اپلیکیشن MomentCam Cartoons & Stickers برای تبدیل عکس‌ها به کارتون‌های طنز و استیکرهای متحرک استفاده می‌کنند. تصویری را که می‌خواهید به شخصیت کارتونی یا کاریکاتور تبدیل کنید، انتخاب کرده و سپس برخی از استیکرهای مورد نظر را به آن اضافه کنید؛ به عنوان مثال لوازم تزیینی، تغییر مدل مو یا حالت چهره افراد، اضافه کردن نقل قول در متن‌های حبابی و موارد دیگر. بانک اطلاعاتی MomentCam روزانه بروز می‌شود و می‌تواند در منطقه و با پیشینه فرهنگی شما و بنابر سلایق شخصی شما تنظیم شود. جدای از ویرایش عکس، MomentCam فرصتی برای ایجاد شکلک‌ها و استیکرها در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید نتیجه کار این نرم افزار تبدیل عکس به کاریکاتور و بسیاری موارد دیگر را با خانواده و دوستان خود به راحتی به اشتراک بگذارید.

دانلود نسخه اندروید و آیفون برنامه تبدیل عکس به کاریکاتور MomentCam Cartoons & Stickers

 

برنامه تبدیل عکس به کاریکاتور Bobble GIF Stickers Keyboard

 

Bobble GIF Stickers Keyboard / اپلیکیشن تبدیل عکس به کاریکاتور

اپلیکیشن Bobble GIF Stickers Keyboard ارتباطات آنلاین شما را سرگرم کننده و هیجان انگیزتر می‌کند. شما قادر خواهید بود با استفاده از تعداد زیادی از استیکرها، تصاویر GIF، شکلک‌ها و … طیف وسیعی از احساسات را بیان کنید. گفتنی است که همه این موارد توسط این برنامه ارائه شده است. این اپ می‌تواند متناسب با نیازها و خواسته‌هایتان شخصی سازی شود. در ابتدا، سیستم هوش مصنوعی بیشترین استفاده از استیکرها، تصاویر و … را به شما نشان می‌دهد. مهمترین چیز این است که ابزاری وجود دارد که به شما امکان می‌دهد خود را در این برنامه رایگان کارتونی کنید. پس باید بدانید که با یک نرم افزار تبدیل عکس به کارتون طرف هستید. به لطف سیستم تشخیص چهره، می‌توانید یک سر بزرگ از تصویر خود بسازید و هنگام برقراری ارتباط با دوستان از آن استفاده کنید.

دانلود نسخه رایگان اندروید و iOS اپلیکیشن Bobble GIF Stickers Keyboard

 

برنامه تبدیل عکس به آواتار سه بعدی Meing – 3D Avatar & Chat

Meing – Create, Play, Relate / برنامه تبدیل عکس به نقاشی و آواتار

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید یک آواتار سه بعدی ایجاد کنید که به شما شبیه باشد و آن را به هر شکلی که دوست دارید تغییر دهید. به لطف فناوری بازسازی صورت سه بعدی، می‌توانید نسخه دیجیتالی خود را ایجاد کنید. برای جذاب‌تر کردن آن می‌توانید ویژگی‌های صورت و بدن خود را تغییر داده، مدل موی جدیدی را انتخاب کرده یا لباس‌های مد روز بپوشید. با وارد کردن ویژگی‌های شخصیتی و اضافه کردن برخی خصوصیات خاص، می‌توانید شخصیت خود را واقعی‌تر کنید.

با اپلیکیشن Meing – Create, Play, Relate قادر خواهید بود با سایر کاربران بازی کنید! با افراد جدید آشنا شوید و با آنها گفتگو کنید. علاوه بر این، شما فرصتی شگفت انگیز برای انجام فیلمبرداری AR و سفارشی سازی آواتار، استیکرها و الگوهای رفتاری خود دارید.

دانلود نسخه iOS این برنامه

برنامه تبدیل عکس به کارتون Cartoon yourself video effects

Cartoon yourself video effects / برنامه تبدیل عکس به کارتون

آیا می‌خواهید دوستانتان را بخندانید؟ از برنامه Cartoon yourself video effects برای تغییر عکس‌های سلفی خود کمک بگیرید. عکس‌های سلفی خود را به حالت کارتونی تبدیل کنید یا به راحتی چهره خود را تغییر دهید. حتی می‌توانید خود را بسیار خوشحال و یا در غم و اندوه نشان دهید. با استفاده از این برنامه می‌توانید تصویر و فیلم مورد نظر خود را بسازید و آن را در گالری ذخیره کنید. سپس از طریق اینستاگرام، فیسبوک یا سایر شبکه‌های اجتماعی آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در اینجا می‌توانید معرفی پرطرفدارترین اپلیکیشن های زیبایی چهره برای اندروید و iOS را مشاهده کنید.

دانلود نسخه رایگان iOS این اپلیکیشن تبدیل عکس به کارتون

 

اپلیکیشن تبدیل عکس به طراحی ArtistA Cartoon & Sketch Filter & Artistic Effects

ArtistA Cartoon & Sketch Filter & Artistic Effects / برنامه تبدیل عکس به نقاشی

اپلیکیشن اندرویدی ArtistA Cartoon برای کسانی که می‌خواهند مهارت‌های خلاقانه خود را کشف کنند عالی است. این برنامه دارای ده‌ها سبک هنری است. همه آنها بسیار متفاوت هستند که از یک اثر منشوری ساده شروع می‌شوند و به فیلترهای رنگین کمان و فیلترهای الهام گرفته از شاهکارهای هنری خاتمه می‌یابند. شما هم می‌توانید شاهکار خود را بسازید! برنامه را دانلود کنید، تصویری را که می‌خواهید روی آن کار کنید انتخاب کرده و فیلترها و جلوه‌های مختلف را روی آن امتحان کنید. مطمئنا سبک خود را پیدا خواهید کرد! نتیجه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید یا تنها آن را برای خود ذخیره کنید. در هر صورت، اطمینان حاصل کنید که از روند کار لذت می‌برید.

دانلود نسخه رایگان اندرویدی این برنامه

 

 Photo To Cartoon Yourself Edit

برنامه تبدیل عکس به نقاشی

Photo To Cartoon Yourself Edit یک برنامه رایگان برای کاربران آیفون است که به شما امکان می‌دهد عکس‌های مورد علاقه خود را به حالت کارتونی تبدیل کنید. این نرم افزار تبدیل عکس به کارتون یکی از بهترین‌ها در نوع خود است. عکسی را که می‌خواهید کارتونی کنید، آپلود کرده یا با دوربین عکس گرفته و مستقیما در برنامه بارگذاری کنید. سپس آن را ویرایش کنید (می‌توانید وضوح، روشنایی و کنتراست عکس را تغییر دهید) و آن را در گالری خود ذخیره کنید. همچنین می‌توانید به کمک این برنامه تبدیل عکس به کارتون برای آیفون، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با Photo To Cartoon Yourself Edit، ساخت شخصیت کارتونی شبیه خودتان سریع و سرگرم کننده خواهد بود.

دانلود برنامه تبدیل عکس به کارتون Photo To Cartoon Yourself Edit برای آیفون

امیدواریم که این لیست از برنامه‌های تبدیل عکس به نقاشی و کارتون توانسته باشد تخیل شما را برانگیزد. آیا شما هم از این قبیل برنامه‌ها استفاده می‌کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha