سایت و اپلیکیشن های استخدام و کاریابی + لینک دانلود

اپلیکیشن های استخدام و کاریابی امروزه از پرکاربردترین برنامه ها برای جوانان به دنبال شغل هستند. در این مطلب به معرفی 9 اپلیکیشن کاریابی خواهیم پرداخت.

طی سال‌های گذشته با گسترش دنیای اینترنت می‌توانیم به بسیاری از سرویس‌ها و خدمات در عرض چند ثانیه دسترسی داشته باشیم. مثلا با استفاده از اپلیکیشن‌های سفارش غذا، تاکسی آنلاین یا فروشگاه‌های اینترنتی سرویس مورد نظرمان را خریداری کنیم. اما یکی دیگر از جنبه‌های کاربردی اینترنت در این روزها سایت و اپلیکیشن های استخدام و کاریابی هستند.

در گذشته اگر فردی به دنبال کار می‌گشت یا باید به موسسه‌های کاریابی مراجعه می‌کرد و با پرداخت مبلغی از آن‌ها می‌خواست با توجه به رزومه و توانمندی‌هایش مشاغل متناسب را به او پیشنهاد دهند و یا یک روزنامه می‌خرید و در صفحه نیازمندی‌ها با کارفرماهای مختلف تماس می‌گرفت. اما امروزه دیگر کمتر کسی به این شکل به دنبال استخدام و کار می‌گردد.

career / اپلیکیشن های استخدام

اپلیکیشن‌ها و سایت‌های کاریابی نه تنها توانسته‌اند خود را جایگزین موسسات و روزنامه‌ها کنند بلکه سرعت فرایند ارسال رزومه، مصاحبه و استخدام را نیز به اندازه قابل توجهی افزایش داده‌اند. هر شخصی که به دنبال کار باشد می‌تواند به طور رایگان در این سایت‌ها ثبت نام کرده و به دنبال شغل مورد نظر خود بگردد و از همین رو این برنامه‌ها طی چند سال گذشته از محبوبیت زیادی نزد کاربران برخوردار شدند.

ما در این مطلب نگاهی به چند نمونه از بهترین اپلیکیشن های کاریابی و استخدام موجود در فضای مجازی خواهیم داشت.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • معرفی سایت ها و اپلیکیشن های برتر استخدام و کاریابی
  • دیوار
  • ای استخدام
  • ایران استخدام
  • کارجو+
  • LinkedIn Job Search
  • سه سوت جابز
  • اپلیکیشن کاریابی جابینجا
  • اپلیکیشن استخدام شو
  • رزومه ساز حرفه‌ای

 


معرفی سایت ها و اپلیکیشن های برتر استخدام و کاریابی


 

دیوار

اپلیکیشن های استخدام

اپلیکیشن دیوار در واقع یک بازار بزرگ از تمامی اجناس و خدماتی است که می‌توانید فکرش را کنید. از خودرو و لباس گرفته تا استخدام و کاریابی. کاربران می‌توانند با مراجعه به قسمت‌های مختلف اپلیکیشن مانند بخش استخدام و کاریابی آگهی‌های استخدام را مشاهده کنند و در صورتی که شغلی متناسب با توانمندی‌هایشان پیدا کردند با کارفرما تماس حاصل کنند.

دانلود اپلیکیشن دیوار

 

اپلیکیشن شغل یابی ای استخدام

برنامه شغل یابی ای استخدام

ای استخدام در مقایسه با دیوار برنامه منسجم‌تری است و تنها برای استخدام‌ و کاریابی کاربرد دارد. در ای استخدام‌ کاربران می‌توانند آگهی‌های شغلی را بسته به رشته تحصیلی، شغل مورد نظر یا استانی که در آن ساکن هستند از طریق نوتیفیکیشن دریافت کنند یا در خود اپلیکیشن به صورت یک جا آن‌ها را مشاهده کنند. علاوه بر این در ای استخدام آخرین اخبار استخدام بانک‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و دستگاه‌های دولتی نیز به اطلاع کاربران می‌رسد.

دانلود اپلیکیشن کاریابی ای استخدام

 

برنامه کاریابی ایران استخدام

برنامه کاریابی ایران استخدام

ایران استخدام نیز یکی دیگر از اپ های استخدام‌ و کاریابی است. در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند به صورت رایگان آگهی‌های شغلی مختلف را مطالعه کرده و آن‌ها را در دسته‌بندی‌های متفاوت بر اساس رشته تحصیلی و شغل مورد علاقه دسته‌بندی کنند. همچنین مانند ای استخدام‌ در این برنامه نیز بخش مجزایی برای آگهی‌های شغلی بانک‌ها و موسسات خصوصی و دولتی در نظر گرفته شده است.

دانلود اپلیکیشن کاریابی ایران استخدام

 

اپلیکیشن کاریابی کارجو+

برنامه های کاریابی کارجو+

کارجو+ از اپلیکیشن های کاریابی است که رویکرد آن به این مقوله اندکی با دیگر رقبا تفاوت دارد. این اپلکیشن علاوه بر ارائه موقعیت‌ها و آگهی‌های شغلی تست‌ها و بازی‌های مختلفی را به کاربر ارائه می‌دهد تا او بتواند با انجام آن‌ها شناخت بهتری از ویژگی‌های شخصیتی و روانی خود داشته باشند. در ادامه کاربر می‌تواند این مولفه‌ها را با دیگر کاربران در یک شهر دیگر که در رشته تحصیلی یا شغل مشابه او فعالیت می‌کنند مقایسه کند و ببیند در مقایسه با سایرین در چه وضعیتی قرار دارد.

دانلود اپلیکیشن شغل یابی استخدام کارجو+

 

اپلیکیشن کاریابی LinkedIn Job Search

اپلیکیشن کاریابی LinkedIn Job Search

لینکدین یکی از پرکاربردترین و مطرح‌ترین پلتفرم‌های کاریابی در جهان است. بسیاری از کارجویان و صاحبان مشاغل در سرتاسر دنیا از طریق این اپلیکیشن به دنبال شغل یا نیروی کار مدنظرشان می‌گردند. ما پیشتر در اینجا به طور مفصل به این برنامه و نحوه استفاده از آن پرداخته بودیم. اما برنامه LinkedIn Job Search یکی از برنامه‌های فرعی لینکدین است که تنها برای جستجو و پیدا کردن شغل کاربرد دارد. البته پیش از استفاده از این برنامه باید در لینکدین حساب کاربری داشته و رزومه خود را تکمیل کرده باشید. پس از این می‌توانید با نام کاربری و رمز عبور حساب لینکدین خود وارد LinkedIn Job Search شوید و مشاغل پیشنهادی را مشاهده، بررسی و در صورت تمایل رزومه خود را ارسال کنید.

دانلود اپلیکیشن استخدام LinkedIn Job Search

 

اپلیکیشن استخدام سه سوت جابز

اپلیکیشن استخدام سه سوت جابز

سه سوت جابز یکی دیگر از اپلیکیشن‌های کاریابی بومی است. شما در این اپلیکیشن می‌توانید اطلاعات شغلی و تحصیلی خود را وارد کنید تا سپس برنامه، مشاغلی که با توانمندی‌ها و تجربیات شغلی شما تناسب بیشتری دارند را به شما پیشنهاد دهد. کارفرمایان نیز به همین ترتیب می‌توانند آگهی‌های شغلی خود را ثبت کرده تا برنامه افرادی که مناسب سمت شغلی مورد نظر آن‌ها هستند را به آن‌ها معرفی کند.

دانلود اپلیکیشن کاریابی سه سوت جابز

 

اپلیکیشن شغل یابی جابینجا

اپلیکیشن شغل یابی جابینجا

جابینجا یکی از سایت‌های برجسته و مطرح در زمینه کاریابی به شمار می‌آید. کاربران می‌توانند با کمک رزومه ساز این سایت رزومه خود را ایجاد، تجربیات شغلی، مهارت‌های حرفه‌ای، مزایای شغلی مورد نظر، حقوق درخواستی و دیگر موارد را مشخص کنند. در ادامه در قسمت شغل‌های پیشنهادی می‌توانید فرصت‌های شغلی که تناسب بیشتری با رزومه و توانمندی‌های شما دارند را مشاهده و در صورت تمایل رزومه خود را برای کارفرما ارسال کنید. افزون بر این می‌توانید با مشخص کردن مولفه‌های مورد نظرتان ایمیل اطلاع رسانی ایجاد کنید تا در صورتی که آگهی‌های شغلی به خصوصی توسط کارفرما ارسال شد از طریق ایمیل به صورت روزانه یا هفتگی مطلع شوید.

وبسایت شغل یابی جابینجا

 

اپلیکیشن استخدام شو

estekhdam sho / اپلیکیشن استخدام شو

استخدام شو به نسبت سایر برنامه‌های حاضر در این لیست متفاوت است. این برنامه برای ساخت رزومه یا جستجو فرصت‌های شغلی نیست؛ در عوض کاربرانی که تمایل به شرکت در آزمون‌های استخدامی سازمان‌ها را دارند می‌توانند در این برنامه به مجموعه کاملی از نمونه سوالات آزمون‌های استخدامی دسترسی داشته و معلومات خود را بسنجند و بهتر بتوانند برای روز آزمون آماده شوند.

دانلود اپلیکیشن استخدام شو

 

رزومه ساز حرفه‌ای

resume saz / اپلیکیشن رزومه ساز حرفه ای

با کمک این برنامه می‌توانید برای خود یک رزومه حرفه‌ای بسازید. در برنامه رزومه ساز حرفه‌ای کاربران می‌توانند قالب رنگی رزومه خود را مشخص کنند، چیدمان رزومه را به دلخواه خود تغییر دهند و بخش‌های مختلف از قبیل مشخصات عمومی، اطلاعات تماس، دوره‌ها، مقالات و کتب چاپ شده، تجربیات شغلی و … را به رزومه اضافه کرده و سپس فایل نهایی را با فرمت PDF دانلود کنند.

دانلود اپلیکیشن رزومه ساز حرفه‌ای

در این مطلب سعی کردیم شما را با چند نمونه از محبوب‌ترین و پرکاربردترین اپلیکیشن های شغل یابی و استخدام آشنا کنیم. اگر شما نیز از دیگر اپلیکیشن‌های این چنینی استفاده می‌کنید و از آن‌ها راضی هستید حتما تجربیات خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha