فیلم Black Widow ؛ نگاهی به داستان، بازیگران، تاریخ اکران و تریلر بیوه سیاه

فیلم Black Widow ؛ نگاهی به داستان، بازیگران، تاریخ اکران و تریلر بیوه سیاه
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم بیوه سیاه (Black Widow) با بازی اسکارلت جوهانسون قرار است در اردیبهشت 99 ما را دوباره وارد دنیای سینمایی مارول کند. در ادامه به تریلر، داستان، بازیگران و تاریخ اکران فیلم بلک ویدو خواهیم پرداخت.

شخصیت بلک ویدو اسکارلت جوهانسون بیش از یک دهه است که در دنیای سینمایی مارول حضور دارد؛ اما در حالی که ابرقهرمانان دیگری مانند مرد آهنی، تور و کاپیتان آمریکا چندین فیلم مستقل برای خود دارند، بیوه سیاه هیچ‌گاه فیلم مستقل برای خود نداشته است. مارول اکنون قصد تغییر این امر را دارد و فیلم بیوه سیاه قرار است سال بعد اکران شود. تمرکز اصلی این فیلم روی ناتاشا رومانوف (Natasha Romanoff) و گذشته او به عنوان یک آدم‌کش حرفه‌ای آموزش دیده توسط دولت روسیه است.

فیلم عنکبوت سیاه 2020 / Black Widow

فیلم Black Widow قرار است بعد از اتفاقات اونجرز پایان بازی و Spider-Man: Far From Home، اولین عنوان در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول باشد. برای آشنایی با فاز 4 دنیای سینمایی مارول و زمان اکران انتقام‌جویان 5، می‌توانید به این مطلب پلازامگ مراجعه کنید. در ادامه می‌خواهیم هر آنچه از فیلم بلک ویدو می‌دانیم را با شما به اشتراک بگذاریم که شامل تاریخ اکران، تریلر، داستان، بازیگران فیلم سینمایی عنکبوت سیاه می‌شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


تاریخ اکران فیلم بلک ویدو


تاریخ اکران فیلم بیوه سیاه قرار است 1 می 2020 (12 اردیبهشت 1399) باشد. بیشتر فیلم‌های قبلی دنیای سینمایی مارول هم تقریبا در زمانی مشابه اکران شده‌اند. قبلا شایعه شده بود که فیلم Black Widow قرار است اولین فیلم مارول با درجه سنی R یا همان بزرگسال باشد که بعدها کوین فایگی این شایعه را رد کرد.

تاریخ اکران فیلم بلک ویدو

 


تریلر فیلم بیوه سیاه


اولین تریلر فیلم Black Widow در اواسط آذر 1398 منتشر شد. این تریلر که در بالا می‌توانید آن را تماشا کنید، با نگاه کردن رومانوف به آینه و پخش صحنه‌هایی از فیلم‌های قبلی دنیای سینمایی مارول آغاز می‌شود. او در ابتدای تریلر می‌گوید: «من هیچ چیزی نداشتم؛ اما بعدا این شغل را به دست آوردم؛ این خانواده را؛ اما هیچ چیزی برای همیشه دوام نمی‌آورد.» همین جملات ابتدایی، مضامین اصلی این تریلر را نشان می‌دهند که مربوط به ریشه‌های این شخصیت و مفهوم خانواده است.

 


داستان فیلم Black Widow


در این بخش می‌خواهیم به هر آنچه از داستان فیلم بلک ویدو می‌دانیم، بپردازیم. اگر هنوز فیلم Avengers Endgame را تماشا نکرده‌اید، این پاراگراف حاوی اسپویل‌هایی از این فیلم است. با توجه به اینکه در پایان آخرین فیلم اونجرز، بلک ویدو یکی از قهرمانانی بود که جان خود را از دست داد، این فیلم قرار است از نظر زمانی، در گذشته رخ دهد. اگر می‌خواهید به پاسخ سوالاتی که بعد از تماشای Avengers Endgame برایتان پیش آمده دست پیدا کنید، می‌توانید به این مطلب پلازامگ مراجعه کنید.

فیلم بیوه سیاه / Black Widow

داستان فیلم بیوه سیاه بعد از اتفاقات Captain America: Civil War رخ می‌دهد که ناتاشا رومانوف به عنوان یک فراری، زندگی خود را ادامه می‌دهد. دلیل این امر، آن است که او به کاپیتان آمریکا و باکی بانرز (سرباز زمستان) کمک کرده بود تا فرار کنند. اسکارلت جوهانسون در این باره می‌گوید:

ما در این فیلم ناتاشا را در بازه خاصی از زندگی‌اش می‌بینیم. او در وضعیت بسیار دشواری قرار دارد زیرا نمی‌تواند با کسی ارتباط برقرار کند و جایی برای رفتن ندارد. در واقع او با خودش مقابله می‌کند.

کوین فایگی در مصاحبه‌ای درباره این فیلم پیش درآمد می‌گوید:

می‌توان پیش‌درآمدهایی ساخت تا به سوال‌هایی جواب دهند که شما نداشتید؛ اما از سوی دیگر می‌توان فیلم‌های پیش‌درآمدی ساخت که بتوانید چیزهایی را بفهمید که قبلا نمی‌دانستید.

فایگی در ادامه مصاحبه، سریال Better Call Saul را به عنوان نمونه‌ای از پیش‌درآمدی بسیار خوب معرفی کرد که نه تنها توانسته متمایز باشد، بلکه در عین‌حال شما را مواردی آشنا می‌کند که قبلا نمی‌دانستید. او در مصاحبه‌ای دیگر، با اشاره به اینکه داستان فیلم بیوه سیاه قبل از جنگ ابدیت و پایان بازی رخ می‌دهد، گفت ناتاشا کارهایی را در جنگ ابدیت و پایان بازی انجام می‌دهد که اگر Black Widow را تماشا کنید، آن کارها را با درک جدیدی خواهید دید.

فیلم بلک ویدو / Black Widow

درباره داستان فیلم عنکبوت سیاه 2020 می‌توان تنها به مواردی که در تریلر می‌بینید اکتفا کرد. با توجه به تریلر، به نظر می‌رسد شاهد فلش‌بک‌های زیادی خواهیم بود. بیشتر از این، اطلاعات زیادی از داستان فیلم Black Widow نداریم که با توجه به اینکه با یک فیلم مارول طرف هستیم، جای تعجبی ندارد.

 


بازیگران فیلم عنکبوت سیاه 2020


مارول مثل همیشه از بازیگران بزرگی در فیلم خود استفاده کرده است. اسکارلت جوهانسون مثل قبل قرار است نقش بیوه سیاه را بازی کند که به لطف ایفای این نقش، تبدیل به پردرآمدترین بازیگر زن دنیا در 2019 شده است.

بازیگران فیلم Black Widow

ریچل وایس (Rachel Weisz) که برنده جایزه اسکار است، در نقش یک جاسوس روسی به نام ملینا بازی می‌کند که دارای اسم مستعار آیرن میدن (Iron Maiden) بوده و در کمیک‌ها، نقش منفی را دارد.

بازیگران فیلم بلک ویدو / Black Widow

فلورنس پیو (Florence Pugh) نقش یلنا (Yelena) را بازی می‌کند که بعد از ناتاشا رومانوف، به عنوان بلک ویدو عمل می‌کند و در تریلر می‌بینیم که ناتاشا او را خواهر صدا می‌کند.

بازیگران فیلم بیوه سیاه

دیوید هاربور که او را با بازی در فیلم Hellboy و سریال Stranger Things می‌شناسیم، نقش آلکسی شوستاکوو (Alexie Shostakov) یا همان Red Guardian را بازی می‌کند. او درواقع ابرسرباز روسیه در پاسخ به کاپیتان آمریکا است.

بازیگران فیلم عنکبوت سیاه 2020 / Black Widow

از دیگر بازیگران فیلم Black Widow می‌توان به ویلیام هرت (William Hurt) در نقش تادئوس راس اشاره کرد. او تی فاگبنلی (OT Fagbenle) و ری وینستون (Ray Winstone) هم از دیگر بازیگران این فیلم هستند. شایعاتی هم وجود دارند مبنی بر اینکه رابرت داونی جونیور را دوباره در نقش تونی استارک یا همان مرد آهنی در این فیلم خواهیم دید.

بازیگران بلک ویدو

کارگردانی فیلم بیوه سیاه را کیت شورتلند (Cate Shortland) استرالیایی بر عهده دارد که فیلم‌های Lore و Somersault را در کارنامه خود دارد. این چندمین بار است که شاهد استفاده از فیلمسازان جالب و متفاوت از سوی مارول برای ساخت فیلم‌هایش هستیم. فیلمنامه این اثر توسط ژاک شیفر (Jac Schaeffer) نوشته می‌شود که گرداننده سریال Wanda Vision محسوب می‌شود. تیم خلاق پروژه فیلم Black Widow، سینماتوگراف فیلم Mission: Impossible – Fallout یعنی راب هلردی را هم به کار گرفته است که می‌تواند نشانه‌ای بر وجود عناصر بزرگ اکشن، مشابه اثر بلاک باستر تام کروز باشد.

به نظر می‌رسد ساخت یک فیلم مستقل برای بیوه سیاه، حرکت درستی از سوی مارول است. فیلم Black Widow آغازی برای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است که ما را با بیشتر با ماجراهای بلک ویدو آشنا می‌کند. در این مطلب سعی کردیم داستان، تریلر، بازیگران و هر آنچه از فیلم عنکبوت سیاه 2020 می‌دانیم را با شما به اشتراک بگذاریم. نظر شما درباره بلک ویدو چیست؟ آیا این فیلم می‌تواند به موفقیت سایر فیلم‌های مارول دست پیدا کند؟

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
جان اسنو
.
27 آذر 1398، 01:31
پاسخ
0
0
خییلییی هم عالیی.. سال دیگه هم باید منتظر کلی فیلم خوب باشیم که بلک ویدو یکیشونه نمیدونین از فیلم های مارول واسه 2020 دیگه چه فیلمهاییش قرار اکران بشه؟
Omid
.
28 آذر 1398، 09:44
پاسخ
0
0
من فیلم خارجی میبینما حتی سریال خارجی. ولی هیچی جای ستایش رو نمیگیره. با این حرکتی هم که زذن خوده ستایش به جای بالا رفتن سن پوستش چروک باید بشه ولی نمیشه و داره جووون تر میشه. احتمالا تو session 5 باید شاهد این باشیم که ستایش تو قنداقه
Omid
.
04 دی 1398، 10:00
پاسخ
0
0
این اسکارلت با خوشگلیش همه رو *** خودش کرده.
السا
.
21 دی 1398، 10:47
پاسخ
0
0
مطلبتون کامل و عالی بود ممنون من خیلی شخصیت ناتاشا رو دوست دارم و بی صبرانه منتظر این فیلم هستم
مح
.
15 اردیبهشت 1399، 19:51
پاسخ
0
0
سلام به نظر من این فیلم میتونه یکی از واقعی ترین فیلم های مارول باشه چون از تخیل فاصله داره و صحنه های اکشن جالب و هیجان انگیزی انتظار میره داشته باشه و عامه پسند هست
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 23 بهمن 1399
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 05 اسفند 1399
  Persona 5 Strikers
 • 14 اسفند 1399
  Ranch Simulator
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 29 اسفند 1399
 • 12 فروردین 1400
  Outriders
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5