بهترین بازی های 2019 توسط گوگل معرفی شدند

بهترین بازی های 2019 توسط گوگل معرفی شدند
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مدتی است شرکت گوگل فهرست بهترین بازی های 2019 خود را منتشر کرده است. در این مقاله «بهترین بازی های 2019 به انتخاب گوگل» را بررسی خواهیم کرد. با ما باشید.

کم‌کم به اواخر سال 2019 میلادی نزدیک می‌شویم و گوگل نیز به رسم هر سال بالاخره فهرست بهترین بازی‌های خود را منتشر کرده است. عناوین مختلفی در این فهرست وجود دارند که هر یک در سبک‌ خود و همچنین در بخش‌های مختلف موفق شده‌اند تا از رقبای خود جلو زده و در فهرستی که گفته شد قرار گیرند. جا دارد بیان کنیم بازی‌های موجود در فهرست بهترین عناوین سال گوگل، همگی از طریق شبکه Playstore در دسترس هستند و اغلب از عناوین محبوب اندروید محسوب می‌شوند. بخش‌های مختلفی در فهرست بهترین بازی های گوگل وجود دارند؛ بخش‌هایی همانند بهترین عناوین رقابتی، بهترین عناوین مستقل (Indie) و همچنین بهترین عناوین خلاقانه. بر همین اساس بر آن شدیم تا بازی‌های منتخب هر بخش را در این مقاله برای شما گردآوری کنیم تا علاوه بر دسترسی آسان به بازی‌های مختلف عنوان شده در فهرست بتوانید عناوین محبوب خود را دانلود بکنید. با پلازامگ همراه باشید تا بهترین بازی های 2019 به انتخاب گوگل را با یکدیگر بررسی کنیم.

کال اف دیوتی موبایل / بازی call of duty mobile / دانلود کال اف دیوتی موبایل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


بهترین بازی اندروید سال 2019 به انتخاب گوگل


در این قسمت با بهترین بازی اندروید در سال 2019 به انتخاب گوگل آشنا می‌شویم.

 

بازی Call of Duty: Mobile

بهترین بازی اندروید 2019 از دیدگاه گوگل بازی Call of Duty: Mobile است که از زمان انتشار خود توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در این بازی که به شکل اختصاصی برای پلتفرم موبایل طراحی شده است، بخش‌ها و حالت‌های مختلفی وجود دارند که هر یک با الهام گرفتن از نسخه‌های مختلف سری بازی کال‌آف‌دیوتی و همچنین در نظر گرفتن قابلیت‌های پلتفرم موبایل طراحی شده‌اند. از میان حالت‌های مختلف بازی کال‌آف‌دیوتی موبایل جا دارد به حالت بتل رویال آن اشاره کنیم که حداکثر 100 نفر می‌توانند به صورت همزمان در آن به رقابت بپردازند. همچنین حالت‌ دث مچ (Deathmatch)، مبارزه با زامبی‌ها، نبردهای اختصاصی اسنایپرها و بسیاری از بخش‌های جذاب دیگر از جمله مواردی محسوب می‌شوند که دست به دست هم داده‌اند تا بازی Call of Duty: Mobile را تبدیل به یکی از خاطره‌انگیز‌ترین عناوین گوشی‌های هوشمند کنند.

 


بهترین بازی‌ های رقابتی سال 2019


بازی های منتخب در بخش رقابتی گوگل پلی عبارت‌اند از:

 • بازی Brawl Stars
 • بازی Call of Duty: Mobile
 • بازی Rumble Stars Football
 • بازی Tacticool
 • بازی Tennis Clash

در ادامه هرکدام از این بازی‌ها را معرفی می‌کنیم و از طریق لینک دانلود، می‌توانید آن‌ها را نصب کرده و بازی کنید.

 

بازی Brawl Stars

بهترین بازی های رقابتی 2019 / بهترین بازی های 2019 به انتخاب گوگل

در فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین رقابتی به انتخاب گوگل اولین عنوانی که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی اندروید Brawl Stars است. جذابیت اصلی بازی Brawl Stars در نبردهای چندنفره سریع آن نهفته است که توسط سازندگان عناوینی همانند Clash of Clans، Clash Royale و Boom Beach طراحی شده‌اند. بازی Brawl Stars حالت‌های تک‌نفره و چندنفره گوناگونی دارد و تمام نبردهای آن زیر 3 دقیقه رخ می‌دهند. علاوه بر این‌ها در این بازی قادر به بازکردن و ارتقای ده‌ها مبارز با قابلیت‌های مختلف خواهید بود.

دانلود بازی Brawl Stars برای اندروید

 

بازی Call of Duty: Mobile

کال اف دیوتی موبایل / بازی call of duty mobile / دانلود کال اف دیوتی موبایل

دومین عنوان در فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین رقابتی به انتخاب گوگل بازی Call of Duty: Mobile است که از طرف گوگل به عنوان بهترین بازی 2019 نیز منتخب شده است. از جمله ویژگی‌های دیگر بازی کا‌ل‌آف‌دیوتی موبایل می‌توان به جلوه‌های بصری و طراحی مراحل عالی آن اشاره کرد که به همراه طراحی خوب صدا و گیم‌پلی روان می‌تواند ساعت‌ها شما را پای گوشی‌های هوشمندتان نگه دارد. جا دارد بگوییم نقشه‌های بازی Call of Duty: Mobile نیز مجموعه‌ای از بهترین نقشه‌های نسخه‌های مختلف سری کال‌آف‌دیوتی هستند.

دانلود بازی Call of Duty: Mobile برای اندروید

 

بازی Rumble Stars Football

بهترین بازی های رقابتی 2019 / بهترین بازی های 2019 به انتخاب گوگل

سومین عنوانی که در فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین رقابتی به انتخاب گوگل می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Rumble Stars Football است که توسط استودیو Frogmind طراحی شده و از جمله بازی‌های ورزشی منحصربه‌فرد برای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. از ویژگی‌های مثبت بازی Rumble Stars Football می‌توان به طراحی بصری خوب آن، گیم‌پلی متنوع، قابلیت مسابقه با کاربران مختلف در سراسر جهان و همچنین قابلیت تشکیل تیم، باشگاه و حضور در لیگ‌های مختلف اشاره کرد.

دانلود بازی Rumble Stars Football برای اندروید

 

بازی Tacticool

بهترین بازی های رقابتی اندروید / بهترین بازی های رقابتی 2019

عنوان چهارم فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین رقابتی به انتخاب گوگل به بازی Tacticool تعلق دارد که در سبک تیراندازی طراحی شده و از جمله عناوین منحصر‌به‌فرد در سبک خود محسوب می‌شود. از نقاط قوت بازی شوتر Tacticool می‌توان به کاربست فیزیک واقعی در جریان بازی، محیط قابل تخریب و نبردهای سریع و هیجان انگیز اشاره کرد. علاوه بر این، اسلحه‌های مختلفی در بازی Tacticool وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به کُلت، شات‌گان، نارنجک، آر‌پی‌جی و بسیاری از اسلحه‌های دیگر اشاره کرد. همچنین جا دارد بگوییم در این بازی بیش از 20 کاراکتر متفاوت وجود دارد که به مرور می‌توانید از همه‌ آن‌ها استفاده کنید.

دانلود بازی Tacticool برای اندروید

 

بازی Tennis Clash

بهترین بازی های رقابتی اندروید / بهترین بازی های رقابتی 2019

پنجمین و آخرین عنوان فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین رقابتی به بازی Tennis Clash تعلق دارد که یکی از جذاب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین عناوین بازی های تنیس برای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. از ویژگی‌های مثبت بازی Tennis Clash می‌توان به مسابقات چندنفره جذاب همزمان، گرافیک 3 بعدی باکیفیت و گیم‌پلی روان اشاره کرد.

دانلود بازی Tennis Clash برای اندروید

 


بهترین بازی های ویدیویی مستقل اندروید 2019


بازی های منتخب امسال در بخش بازی های ویدیویی مستقل عبارت‌اند از:

 • بازی Ailment
 • بازی CHUCHEL
 • بازی Grimvalor
 • بازی Stardew Valley
 • بازی Tiny Room Stories: Town Mystery

در ادامه با این بازی‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.

 

بازی Ailment

بهترین بازی های مستقل اندروید / بهترین بازی های 2019 گوگل

در فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین مستقل به انتخاب گوگل اولین عنوان، بازی Ailment است که از جمله عناوین منحصربه‌فرد گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. Ailment یک بازی اکشن با طراحی هنری پیکسلی است که در یک سفینه فضایی متعلق به یک کهکشان دور رخ می‌دهد. شخصیت اصلی بازی پس از بیهوش شدن برای سه روز در یک سفینه بیدار شده و پی می‌برد که خدمه سفینه تبدیل به دشمنانش شده‌اند. بازی Ailment از جمله بازی‌هایی است که علاوه بر گیم‌پلی از روایت آن نیز لذت خواهید برد.

دانلود بازی Ailment برای اندروید

 

بازی CHUCHEL

بهترین بازی های مستقل اندروید / بهترین بازی های 2019 گوگل

دومین عنوان فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین مستقل بازی Chuchel است که یک عنوان دوست‌داشتنی به سبک ماجراجوییِ کمدی از سازندگان بازی ماشیناریوم (Machinarium) است. از جمله نقاط قوت بازی می‌توان به طراحی هنری و طراحی صدای آن اشاره کرد که به همراه ویژگی‌های دیگر دست به دست هم داده‌اند تا تجربه‌ای خاطره‌انگیز را برای شما به ارمغان بیاورند.

دانلود بازی CHUCHEL برای اندروید

 

بازی Grimvalor

بازی های مستقل اندروید / بهترین بازی های اندروید 2019

سومین عنوان فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین مستقل به انتخاب گوگل بازی Grimvalor است که به سبک نقش‌آفرینی ساخته و پرداخته شده است. در بازی Grimvalor باید با شکست نیروهای تاریکی متعلق به اطرافیان شاه والور (King Valor)، راه خود را بیابید. طراحی گیم‌پلی بازی رضایت بخش است و اصل تنوع در آن رعایت شده است. از نظر بصری نیز بازی Grimvalor از جمله عناوین قابل دفاع اندروید محسوب می‌شود.

دانلود بازی Grimvalor برای اندروید

 

بازی Stardew Valley

بهترین بازی های 2019

بازی چهارم Stardew Valley نام دارد که از جمله عناوین خلاقانه دیگر گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. در بازی Stardew Valley کارهای مختلفی را انجام خواهید داد که زراعت و کشت محصولتان در مزرعه شخصی خود تنها بخشی از آن‌ محسوب می‌شود. جا دارد بگوییم بازی Stardew Valley موفق به کسب جوایز بین‌المللی دیگر همانند Golden Joysticks نیز شده است.

دانلود بازی Stardew Valley برای اندروید

 

بازی Tiny Room Stories: Town Mystery

بازی های مستقل اندروید / بهترین بازی های اندروید 2019

پنجمین و آخرین عنوان فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین مستقل به بازی Tiny Room Stories: Town Mystery تعلق دارد. در این بازی در نقش یک کارآگاه خصوصی قرار می‌گیرید که پس از دریافت یک نامه از پدر خود مبنی بر درخواست کمک، به شهر ردکلیف (Redcliff) خواهد رفت. از نقاط قوت بازی Tiny Room Stories: Town Mystery می‌توان به پازل‌های آن و همچنین طراحی کلی مراحل بازی اشاره کرد.

دانلود بازی Tiny Room Stories: Town Mystery برای اندروید

 


بهترین بازی های سبک Casual به انتخاب گوگل


بازی‌های سبک Casual به بازی‌هایی گفته می‌شود که برای دسته خاصی از گیمرها طراحی نشده‌اند و در گیم‌پلی‌ها و سبک‌ها مختلفی قرار می‌گیرند. این بازی‌ها معمولا قوانین ساده‌تر و مراحل کوتاه‌تری دارند. گوگل پلی بازی های منتخب این سبک در سال 2019 را معرفی کرده است که عبارتند از:

 • بازی Angry Birds Dream Blast
 • بازی Dinner Dash Adventures
 • بازی Golf Peaks
 • بازی Mario Kart Tour
 • بازی Vineyard Valley

در ادامه با این بازی‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.

 

بازی Angry Birds Dream Blast

Angry Birds VR: Isle of Pigs / واقعیت مجازی پرندگان خشمگین

اولین بازی فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین سبک Casual به انتخاب گوگل بازی Angry Birds Dream Blast است که با گیم‌پلی و همچین طراحی بصری رنگارنگ خود طرفداران زیادی پیدا کرده است. از جمله ویژگی‌های خوب بازی Angry Birds Dream Blast می‌توان به آسان بودن، تنوع و تعداد زیاد مراحل، چالش‌های مختلف با درجه‌های سختی متفاوت و به‌روزرسانی و اضافه‌ شدن یک مرحله جدید به بازی در طی هر هفته اشاره کرد. این ویژگی‌ها آن را تبدیل به گزینه‌ای ایده‌آل جهت تجربه بر روی گوشی‌های هوشمند کرده است.

دانلود بازی Angry Birds Dream Blast برای اندروید

 

بازی Dinner Dash Adventures

دانلود بازی آشپزی دخترانه

دومین عنوان فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین سبک Casual بازی Dinner Dash Adventures محسوب می‌شود که از جمله عناوین خوب اندروید در سبک آشپزی است. تنوع گیم‌پلی بازی Dinner Dash Adventures از جمله مواردی است که آن را تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های آشپزی گوشی‌های هوشمند کرده است. از نقاط قوت دیگر این بازی می‌توان به جلوه‌های بصری جذاب، طراحی مراحل و همچنین سختی قابل قبول مرحله‌های متفاوت اشاره کرد.

دانلود بازی Dinner Dash Adventures برای اندروید

 

بازی Golf Peaks

بازی های سبک Casual / بهترین بازی های 2019 گوگل

سومین عنوان این فهرست، بازی Golf Peaks است که یک عنوان جمع‌و‌جور به سبک پازل محسوب می‌شود. در بازی Golf Peaks باید از طریق گلف‌ بازی کردن به نقطه اوج قله‌های مختلف برسید. بیش از 120 مرحله در این بازی وجود دارد که همگی به دقت طراحی شده‌اند. گیم‌پلی بازی Golf Peaks هم به خودی خود طراحی خوبی دارد. علاوه بر این‌ها، خبری از تبلیغات مزاحم در این بازی نیست.

دانلود بازی Golf Peaks برای اندروید

 

بازی Mario Kart Tour

بهترین بازی های 2019 / بهترین بازی های 2019 به انتخاب گوگل

عنوان چهارم فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین سبک Casual، بازی Mario Kart Tour نام دارد. این بازی یک عنوان تمام عیار محسوب می‌شود؛ چه از نظر گیم‌پلی، چه از نظر طراحی مراحل و چه از نظر جلوه‌های بصری. حالت‌های جذاب و متنوعی در بازی Mario Kart Tour گنجانده شده‌اند که همگی قابلیت آن را دارند که ساعت‌ها شما و دوستانتان را سرگرم کنند. می‌توان گفت از نظر جلوه‌های بصری نیز این بازی بدون اغراق یکی از زیباترین عناوین گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود.

دانلود بازی Mario Kart Tour برای اندروید

 

بازی Vineyard Valley

بهترین بازی های مستقل اندروید / بهترین بازی های 2019 گوگل

پنجمین و آخرین عنوان فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین سبک Casual به انتخاب گوگل بازی Vineyard Valley است که از دیگر عناوین خوب آشپزی اندروید محسوب می‌شود. کاراکترهای مختلفی در بازی Vineyard Valley وجود دارند که هر یک بخشی از روایت داستانی سرگرم‌کننده آن محسوب می‌شوند. از نظر گیم‌پلی و گرافیک نیز Vineyard Valley میان عناوین آشپزی اندروید، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

دانلود بازی Vineyard Valley برای اندروید

 


بهترین بازی های خلاقانه 2019


خلاقانه‌ترین بازی‌های امسال که توسط گوگل پلی انتخاب شدند عبارتند از:

 • بازی Archero
 • بازی Assassin’s Creed Rebellion
 • بازی Auto Chess
 • بازی The Elder Scrolls: Blades
 • بازی Minit

در ادامه با این بازی‌ها بیشتر آشنا می‌شویم. همچنین لینک دانلود آن‌ها برای شما قرار داده شده‌اند.

 

بازی Archero

بازی های خلاقانه اندروید / بهترین بازی های 2019 گوگل

بازی اول فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین خلاقانه به انتخاب گوگل Archero نام دارد که همانطور که از اسمش مشخص است یک بازی به سبک تیراندازی است. در بازی Archero باید از طریق به نمایش گذاشتن مهارت‌های تیراندازی خود پیشروی کرده و مراحل را پشت‌ سر بگذارید. بیش از صدها نقشه در دنیای رنگارنگ بازی Archero وجود دارند که هر یک با طراحی منحصربه‌فرد خود ساعت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد. از نقاط قوت دیگر این بازی می‌توان به طراحی هیولاها و تنوع دشمنان موجود در بازی اشاره کرد.

دانلود بازی Archero برای اندروید

 

بازی Assassin’s Creed Rebellion

بازی های خلاقانه اندروید / بهترین بازی های 2019 گوگل

دومین بازی در این فهرست، بازی Assassin’s Creed Rebellion است که به سبک نقش‌آفرینی طراحی شده است. در بازی Assassin’s Creed Rebellion باید با جمع‌آوری گروهی مختص به خودتان از آدم‌کش‌ها به رویارویی به دشمنان بپردازید. از جمله نقاط قوت قابل توجه بازی Rebellion می‌توان به طراحی بصری منحصربه‌فرد کاراکترهای بازی اشاره کرد که به جذابیت کلی بازی افزوده است. از نظر تنوع و طراحی کلی گیم‌پلی نیز بازی Rebellion حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

دانلود بازی Assassin’s Creed Rebellion برای اندروید

 

بازی Auto Chess

بازی های خلاقانه اندروید / بهترین بازی های 2019 گوگل

عنوان سوم فهرست بهترین بازی های 2019 در دسته عناوین خلاقانه به بازی Auto Chess تعلق دارد. بازی Auto Chess یک بازی استراتژیک آنلاین چند نفره است که توسط استودیوهای Drodo و Dragonest طراحی و به انتشار رسیده است. در این بازی باید با ساختن سیستم اقتصادی مختص به خود و استفاده از نیروهای منحصربه‌فرد، با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید. گیم‌پلی بازی Auto Chess از منظر خلاقیت با برترین عناوین گوشی‌های هوشمند رقابت می‌کند.

دانلود بازی Auto Chess برای اندروید

 

بازی The Elder Scrolls: Blades

بازی های خلاقانه اندروید / بهترین بازی های 2019 گوگل

چهارمین بازی در این فهرست، The Elder Scrolls: Blades نام دارد. از ویژگی‌های کلیدی بازی The Elder Scrolls: Blades می‌توان به ماجراجویی‌های مختلف، ماموریت‌های متنوع، قابلیت شخصی‌سازی شهر خود، رقابت با دوستان و آشنایان، آزادی تمام و کمال در ساخت کاراکتر و بسیاری از مولفه‌های دیگر اشاره کرد که همگی سبب شده‌اند این بازی از منظر تنوع و کیفیت چیزی کمتر از عناوینی همانند اسکایریم نداشته باشد. جا دارد بگوییم از منظر گرافیک و جلوه‌های بصری نیز بازی Blades در سطح بالایی قرار دارد.

دانلود بازی The Elder Scrolls: Blades برای اندروید

 

بازی Minit

بازی های خلاقانه اندروید / بهترین بازی های 2019 گوگل

پنجمین و آخرین عنوانی که در فهرست «بهترین بازی های خلاقانه 2019» به انتخاب گوگل می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Minit است که یک بازی جمع‌و‌جور دوست‌ داشتنی به سبک ماجراجویی برای پلتفرم موبایل محسوب می‌شود. طول مدتی که هر بار برای تجربه کردن هر مرحله از بازی Minit اختصاص خواهید داد بیشتر از 60 ثانیه نیست؛ با این وجود همین 60 ثانیه کافی است تا به این بازی جذاب وابسته شوید. Minit از جمله عناوینی است که ثابت می‌کند برای ساخت یک عنوان خوب، مقوله خلاقیت مهمتر از هر مقوله دیگری است.

دانلود بازی Minit برای اندروید

 


بهترین های گوگل پلی به انتخاب کاربران


در این قسمت به معرفی بهترین بازی گوگل پلی به انتخاب کاربران می‌پردازیم.

 

بازی Call of Duty: Mobile

کال اف دیوتی موبایل / بازی call of duty mobile / دانلود کال اف دیوتی موبایل

در فهرست بلندبالای بهترین بازی های 2019 به انتخاب گوگل تا کنون در دوجا به بازی کال‌آف‌دیوتی موبایل اشاره کرده‌ایم. جا دارد در این قسمت برای بار سوم از این بازی خوش‌ساخت نام ببریم که این بار به زعم کاربران به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شده است. انتخاب بازی Call of Duty: Mobile به عنوان بهترین عنوان سال توسط کاربران در طی یک نظرسنجی صورت گرفت که کمپانی گوگل در بخش‌های مختلف همانند کتاب، فیلم، بازی و برنامه برگزار کرده بود.

کال اف دیوتی موبایل / بازی call of duty mobile / دانلود کال اف دیوتی موبایل

 

بهترین بازی های 2019 به انتخاب گوگل را با همدیگر مورد بررسی قرار دادیم. عنوان پرافتخارترین بازی فهرست گوگل به کال‌آف‌دیوتی موبایل اختصاص دارد که همانند بسیاری از منتقدین و کاربران دیگر توجه کمپانی گوگل را نیز به سمت خود جلب کرده و موفق به کسب عنوان «بهترین بازی سال 2019 به انتخاب گوگل» شده است. البته عناوین دیگر این فهرست را از قلم نیندازیم که هر یک با نوآوری، خلاقیت و یا مولفه‌های دیگر خود حائز اهمیت‌اند. امیدواریم اگر قصد دانلود چند بازی خوب برای گوشی خود را دارید این فهرست کمک کند هر چه سریع‌تر عناوین فوق‌العاده روز را تجربه کنید.

نظر شما در مورد فهرست بهترین بازی های 2019 به انتخاب گوگل چیست؟ نظرات خود را می‌توانید از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران8 دیدگاه
مسی
.
20 آذر 1398، 12:57
پاسخ
0
0
https://www.usgamer.net/articles/vanquish-is-the-best-pure-platinumgames-experience https://comicsverse.com/how-doom-vanquish-push-the-frontiers/ به بهانه ی عرضه ی دوباره ونکوییش اگه امکانش هست ترجمه کنید
محمدسالار نعمتی
.
20 آذر 1398، 13:20
پاسخ
0
0
@مسی
درود. ممنون از همراهیتون و لینک مقالاتی که فرستادید. سعی ما بر اینه که مقالات به روز رو ترجمه کنیم تا کاربرها از جدیدترین رویدادهای دنیای بازی مطلع بشند. مقالاتی که برامون فرستادید برای سال‌های 2016 و 2017 هستند و اگر در خصوص بازی ونکوئیش (Vanquish) و نقد و بررسی این بازی ویدیویی خبر جدیدی منتشر بشه حتما این موضوع رو پوشش میدیم. سپاس مجدد
مسی
.
21 آذر 1398، 09:13
پاسخ
0
0
https://gamerant.com/platinumgames-games-all-ranked/ این جدید هست.البته مقاله خوب زمان نمیشناسه!به نظر من زمانش خیلی مهم نیست
مسی
.
21 آذر 1398، 11:07
پاسخ
0
0
http://www.thexboxhub.com/looking-back-to-2014-and-the-evil-within/
مسی
.
21 آذر 1398، 11:09
پاسخ
0
0
https://www.keengamer.com/features/opinion-pieces/what-might-we-expect-from-the-evil-within-3s-story/
مسی
.
23 آذر 1398، 11:37
پاسخ
0
0
سلام از این دست مقالات تا حالا کار نکردین. جدید هم هست https://www.gamepur.com/feature/39896-games-changed-industry.html
محمدسالار نعمتی
.
23 آذر 1398، 12:01
پاسخ
0
0
@مسی
جالب بود. حتما این مقاله رو در روزهای آینده منتشر می‌کنیم. ممنون
نمایش 3 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5