بهترین انیمیشن های 2019 که فقط برای کودکان نیستند

انیمیشن‌ها گرچه ظاهرا برای کودکان و نوجوانان ساخته می‌شوند، اما مختص این گروه‌های سنی نیستند و بزرگسالان هم می‌توانند با لذت به تماشای آن‌ها بنشینند. در این مقاله بهترین انیمیشن های 2019 را معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

در ژانر انیمیشن، تولیدات زیادی را به یاد داریم که بسیار در خور توجه و خاطره‌انگیز بوده‌اند. از این میان‌ می‌توان به انیمیشن‌هایی همچون «شیرشاه»، «داستان اسباب‌بازی»، «نمو»، «کارخانه‌ هیولاها»، «شگفت‌انگیزان»، «عصر یخ‌بندان» و «پاندای کونگ‌فوکار» اشاره کرد؛ انیمیشن‌هایی که بی‌تردید شمار زیادی از بزرگسالان هم طرفدار پر و پا قرص آن‌ها هستند. در سال 2019 هم انیمیشن‌های خوب و قابل‌توجهی به‌نمایش درآمد که می‌توان از «شیرشاه»، «داستان اسباب‌بازی 4» و «نفرت‌انگیز» نام برد. در این مقاله به معرفی این انیمیشن‌ها می‌پردازیم.

بهترین انیمیشن های 2019

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین انیمیشن های سال 2019
  • انیمیشن Toy Story 4
  • انیمیشن The Lion King
  • انیمیشن Abominable
  • انیمیشن Frozen 2
  • انیمیشن The Secret Life of Pets 2
  • انیمیشن This Magnificent Cake
  • انیمیشن Detective Pikachu
  • انیمیشن The LEGO Movie: The Second Part
  • انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World
  • انیمیشن Batman: Hush

 


بهترین انیمیشن های سال 2019


در ویدیوی بالا می‌توانید قسمت‌هایی از بهترین انیمیشن های 2019 را مشاهده کنید و با آن‌ها آشنا شوید.

 

انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی 4)

انیمیشن Toy Story 4، انیمیشنی به کارگردانی جاش کولی است و توسط والت‌دیزنی و استودیوی انیمیشن پیکسار تولید شده است. در این انیمیشن بازیگران مشهوری مانند تام هنکس و کیانا ریوز به صداپیشگی پرداخته‌اند. در این قسمت، شخصیت جدیدی به‌نام «فورکی» حضور دارد که محوریت داستان، حول این شخصیت می‌گردد. این انیمیشن پنجمین فیلم پرفروش 2019، سی‌امین فیلم پرفروش تمام دوران و همچنین پنجمین انیمیشن پرفروش تاریخ فیلم‌های انیمیشنی شد. راتن‌تومیتوز، به این انیمیشن امتیاز 97% را داده است. داستان اسباب بازی 4 قطعا یکی از بهترین انیمیشن های 2019 به حساب می‌آید.

بهترین انیمیشن ها

 

انیمیش The Lion King (شیرشاه)

یکی دیگر از بهترین انیمیشن های 2019 The Lion King است؛ انیمیشنی موزیکال به کارگردانی جان فاورو که توسط والت‌دیزنی تولید شده است. این انیمیشن، دومین فیلم پرفروش‌ 2019 و هفتمین فیلم پرفروش تمام دوران شد. بیانسه، خواننده‌ مشهور آمریکایی یکی از صداپیشگان انیمیشن The Lion King است. در این انیمیشن، شیر جوان پس از مرگ پدرش از قلمرو پادشاهی خود می‌گریزد تا معنای حقیقی مسئولیت و شجاعت را بیاموزد. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 53% را داده است.

بهترین انیمیشن

 

انیمیشن Abominable (نفرت انگیر)

انیمیشن Abominable، انیمیشنی ماجراجویی به نویسندگی و کارگردانی جیل کالتون است. در این انیمیشن، سه نوجوان باید کمک کنند تا «یتی» به خانواده‌اش برگردد؛ اما یک مرد ثروتمند و یک جانورشناس به دلیل خواسته‌های شخصی، سعی دارند جلوی این کار را بگیرند. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 80% را داده است. برای خواندن نقدهای انیمیشن Abominable به این مقاله مراجعه کنید. از نقدهای این انیمیشن هم مشخص است که باید در فهرست بهترین انیمیشن های 2019 قرار بگیرد.

بهترین انیمیشن های ۲۰۱۹

 

انیمیشن Frozen 2 (منجمد 2)

انیمیشن Frozen 2، انیمیشنی سه‌بعدی و فانتزی-موزیکال به کارگردانی کریس باک و جنیفر لی است. این انیمیشن را والت‌دیزنی تولید کرده است. Frozen 2 پرفروش‌ترین انیمیشن در تمام دوران در سراسر جهان و همچنین سیزدهمین انیمیشن پرفروش تمام دوران و هشتمین فیلم پرفروش 2019 شد. در این انیمیشن آنا، السا، کریستف، اولاف و سون، ارندل را برای سفر به جنگل پاییزی و باستانی یک سرزمین تاریخی ترک می‌کنند. آن‌ها به آنجا اعزام می‌شوند که منشا قدرت السا را پیدا کنند تا قلمرو پادشاهی‌شان را نجات دهند. این انیمیشن در راتن‌تومیتوز امتیاز 77% را گرفته است.

بهترین انیمیشن 2019

 

انیمیشن The Secret Life of Pets 2 (زندگی پنهان حیوانات خانگی 2)

انیمیشن The Secret Life of Pets 2، انیمیشنی سه‌بعدی در ژانر کمدی است که کارگردانی آن را کریس روناد بر عهده دارد. بازیگران مشهوری همچون هریسون فورد و کوین هارت از صداپیشگان این انیمیشن هستند. در این انیمیشن، ادامه‌ داستان مکس و دوستانش را شاهد هستیم و زمانی که صاحبانشان برای رفتن به کار یا مدرسه، خانه را ترک می‌کنند، وارد زندگی‌ این حیوانات خانگی می‌شویم. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 59% داد که نسبت به امتیاز قسمت قبل آن که 73% بود، پسرفت محسوب می‌شود. با این حال، این انیمیشن هم جزو بهترین انیمیشن های 2019 است.

لیست بهترین انیمیشن های دنیا

 

انیمیشن This Magnificent Cake (این کیک مجلل)

کارگردانی انیمیشن This Magnificent Cake را اما دو سوئَف و مارک جیمز رولز بر عهده داشته‌اند. این انیمیشن کوتاه، محصول کشور بلژیک است. در این انیمیشن آنتولوژی که در آفریقای تحت استعمار و در اواخر قرن نوزدهم می‌گذرد، داستان 5 شخصیت مختلف روایت می‌شود: پادشاهی مشوش، فرد قدکوتاهی که در یک رستوران لوکس کار می‌کند، تاجری شکست‌خورده، باربری گمشده و جوانی گریخته از ارتش. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 100% را داده است؛ به همین دلیل هم تعجبی ندارد که انیمیشن «این کیک مجلل» در فهرست بهترین انیمیشن های 2019 باشد.

دانلود بهترین انیمیشن های دنیا

 

انیمیشن Detective Pikachu (کارآگاه پیکاچو)

انیمیشن Detective Pikachu، انیمیشنی فانتزی-معمایی است که کارگردانی آن را راب لترمن بر عهده دارد. این انیمیشن با فروش جهانی بیش از 431 میلیون دلار تبدیل به دومین فیلم پرفروش تمام دوران شد که از یک بازی کامپیوتری اقتباس شده است. ریتا اورا، خواننده‌ مشهور انگلیسی یکی از صداپیشگان این انیمیشن است. در خلاصه‌ داستان آمده است که در جهانی که مردم، پوکمون‌ها را جمع می‌کنند تا آن‌ها را در مبارزات شرکت دهند، پسری به نام تیم با پوکمونی باهوش مواجه می‌شود که در صدد کارآگاه شدن است. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 68% را داده است.

بهترین انیمیشن های 2019

 

انیمیشن The LEGO Movie: The Second Part  (فیلم لگو: قسمت دوم)

انیمیشن The LEGO Movie: The Second Part، انیمیشنی ماجراجویی و کمدی-موزیکال است که کارگردانی آن را مایک میچل بر عهده دارد. چنینگ تیتوم، یکی از صداپیشگان این انیمیشن است. در خلاصه‌ داستان آمده است که پنج سال از دورانی که همه چیز خوب و خوش بود گذشته و حالا شهروندان با تهدیدی بزرگ مواجه‌اند. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 85% را داده است.

بهترین انیمیشن ها

 

انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World (چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان)

انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World، انیمیشنی اکشن و فانتزی است که براساس سری کتاب‌هایی به همین نام نوشته‌ کرسیدا کاول ساخته شده است. در این انیمیشن بازیگران سرشناسی همچون کیت بلانشت، جونا هیل و کیت هرینگتون به صداپیشگی پرداخته‌اند. در خلاصه داستان آمده است که زمانی که هیکاپ درمی‌یابد که بی‌دندان، تنها گونه‌ نایت فیوری نیست، باید قبل از فرد مزدور و ظالمی به نام گریمل، دنیای محفی اژدهایان را پیدا کند. این انیمیشن در راتن‌تومیتوز امتیاز 90% را گرفته است. «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان» با امتیازهای بالایی که به‌ دست آورده در فهرست بهترین انیمیشن های 2019 قرار گرفته است.

بهترین انیمیشن

 

انیمیشن Batman: Hush (بتمن: هاش)

انیمیشن Batman: Hush، انیمیشنی ابرقهرمانی است که کارگردانی آن را جاستین کاپلند بر عهده دارد. این انیمیشن براساس کمیک‌بوکی به همین نام ساخته شده است. داستان این انیمیشن مثل تمام آثاری که مرتبط با بتمن است، همان داستان همیشگی را دارد؛ بتمنی که با جوکر می‌جنگد تا شهر گاتهام را نجات دهد. این انیمیشن در راتن‌تومیتوز امتیاز 88% را گرفته است.

بهترین انیمیشن های ۲۰۱۹

در این مقاله، سعی کردیم بهترین انیمیشن های سال 2019 را معرفی کنیم. انیمیشن‌هایی که فقط برای کودکان نیستند و بزرگسالان هم می‌توانند از تماشایشان لذت ببرند. نظر شما در خصوص این انیمیشن‌ها چیست؟ کدام‌یک از این انیمیشن‌ها را می‌پسندید؟ انیمیشن و شخصیت انیمیشنی محبوب‌تان کدام است؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.
اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
َآریا 21 دی 1398، 14:38

مقاله عالی بود با همش موافقم جز فروزن2

آریانا 23 دی 1398، 19:27

فروزن۲عالیه فک کنم تو ندیدی