بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام + لینک دانلود

برنامه‌های زیادی برای شناسایی کسانی که شما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند وجود دارند. در این مطلب با بهترین برنامه‌ های آنفالویاب اینستاگرام آشنا می‌شوید.

همانطور که می‌دانید اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین برنامه‌هایی است که افراد زیادی برای به اشتراک گذشتن عکس، ویدئو، استوری و یا متن از آن استفاده می‌کنند. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید افراد مورد علاقه خود مثل بازیگران، هنرمندان، سیاستمداران و یا دوستان خود را دنبال کنید و همچنین ببینید که چه تعداد از افراد شما را دنبال می‌کنند، پست‌های شما را لایک می‌کنند یا در مورد آن نظر می‌دهند. یکی از سوالات متداول کاربران اینستاگرام این است که چه کسی آن‌ها را آنفالو کرده است. گاهی اوقات شما متوجه می‌شوید که تعداد فالوورهایتان در اینستاگرام کاهش یافته است، اما نمی‌دانید که چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند. در واقع زمانی که یک نفر شما را در اینستاگرام آنفالو می‌کند، این برنامه در این مورد به شما اطلاع نمی‌دهد؛ اما برنامه‌های آنفالویاب اینستگرام به شما کمک می‌کنند تا این مشکل را حل کنید. در این مورد فقط باید این نکته را مدنظر قرار دهید که گاهی اینستاگرام با مشکل روبرو می‌شود. در این حالت شما  تعدادی از فالوورهای خود را از دست می‌دهید؛ بنابراین اول مطمئن شوید که مشکل از اینستاگرام نیست و سپس از برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام استفاده کنید.

آنفالویاب اینستاگرام / آنفالویاب اینستاگرام براي آيفون

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


برنامه آنفالویاب اینستاگرام چیست؟


یک راه بررسی این که چه کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده است این است که همیشه تعداد فالوورهای خود را بدانید و در صورتی که تعداد آن‌ها کم شد، با بررسی فهرست فالوورها متوجه شوید که چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند. این کار خیلی وقت‌گیر است، مخصوصا برای کسانی که تعداد زیادی فالوور دارند. بنابراین بهتر است که از یک برنامه آنفالویاب استفاده کنید. برنامه آنفالویاب اینستاگرام برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند و فهرست افرادی را که شما را آنفالو کرده‌اند به شما نشان می‌دهد. این برنامه‌ها برای رفع سوءتفاهم‌ها در مورد افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید خیلی به شما کمک می‌کند. بعد از این‌که با استفاده از آنفالویاب هوشمند اینستاگرام، فهرست افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند را مشخص کردید، ارتباط برقرار کردن با این افراد برای شما راحت‌تر است و می‌توانید دلایل آنفالو کردنتان را متوجه شوید. بنابراین بهتر است که یکی از بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام را انتخاب کنید و با شناسایی افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند و پرسیدن دلایل آن‌ها، سوء‌تفاهم‌ها و کدورت‌ها را کنار گذاشته و درنتیجه ارتباط خوبی با اطرافیانتان برقرار کنید.

علاوه بر این اکثر برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام، قابلیت‌های متعدد دیگری جهت مدیریت فالوورها، مدیریت پست‌ها، بررسی لایک‌ها و کامنت‌ها و آنالیز عملکرد فرد در اینستاگرام نیز دارا می‌باشند که این امکانات می‌تواند برای افرادی که از اینستاگرام برای کسب و کار خود استفاده می‌کنند بسیار مفید باشد. گاهی اینستاگرام به دلایل امنیتی و نیاز به دسترسی به اطلاعات فالوورهای فرد، برنامه‌های آنفالویاب را محدود می‌کند. اگر تاکنون از یکی از نرم‌افزارهای آنفالویاب اینستاگرام  استفاده می‌کرده‌اید، اما بعد از مدتی هشدارهای آن غیرفعال شده است، این اتفاق می‌تواند به دلیل تغییرات API اینستاگرام باشد.

 


بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام


در ادامه تعدادی از بهترین برنامه‌ های آنفالویاب اینستاگرام اندروید و آیفون معرفی شده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید فهرست افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند را شناسایی کنید. برنامه‌هایی که این‌جا بررسی می‌شوند ساده و رایگان هستند و می‌توانند به کسانی که تعداد زیادی فالوور دارند کمک کنند.

 

برنامه آنفالویاب Follow Meter

برنامه آنفالویاب اینستاگرام / بهترین آنفالویاب اینستاگرام برای ایفون

برنامه Follow Meter یکی از بهترین برنامه‌ های آنفالویاب اینستگرام است. این برنامه در مورد محبوبیت شما در اینستاگرام، افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند و فالوورهای روح، اطلاعات خوبی به شما می‌دهد. زمانی که شما این برنامه آنفالویاب اینستاگرام  را بر روی گوشی خود نصب کنید، باید از طریق این برنامه وارد حساب کاربری خود شوید. این برنامه آنفالویاب هوشمند اینستاگرام فالوورهای جدید، افراد آنفالو کننده، کاربرانی که شما را دنبال نمی‌کنند و کاربرانی که شما آن‌ها را دنبال نمی کنید را به شما نشان می‌دهد. برخی از این قابلیت‌ها فقط با خریدهای داخل برنامه قابل دسترسی هستند، اما براساس برخی از بررسی‌ها، برنامه Follow Meter به خوبی با تغییرات API اینستاگرام سازگار است و این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند را شناسایی کنید.

دانلود برنامه Follow Meter برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن Followers Tracker Pro

دانلود آنفالویاب اینستاگرام / دانلود برنامه آنفالویاب اینستاگرام

اپلیکیشن Followers Tracker Pro یکی از بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام براي آيفون است. این برنامه به صورت رایگان در دسترس است، اما برای فعال کردن برخی از قابلیت‌های آن خرید داخل برنامه‌ای لازم است. این برنامه آنفالویاب اینستاگرام به شما کمک می‌کند که فالوورهای جدید، فالوورهایی که از دست داده‌اید و کسانی که شما را دنبال نمی‌کنند را به راحتی شناسایی کنید و علاوه بر این، لایک‌ها و کامنت‌های حذف شده را بررسی کنید. برای این کار کافی است روی گزینه Lost Followers ضربه بزنید تا فهرستی از افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند را مشاهده کنید. با استفاده از این برنامه آنفالویاب اینستاگرام شما می‌توانید فالوورهای خود را دقیق‌تر مورد بررسی قرار دهید، فالوورهای روح را شناسایی کنید و متوسط تعداد لایک هر عکس خود را ببینید. این برنامه به طور پیوسته (چند بار در ماه) آپدیت می‌شود؛ بنابراین می‌تواند به خوبی خودش را با اینستاگرام همگام کند.

دانلود برنامه Followers Tracker Pro برای iOS

 

برنامه آنفالویاب Follow Cop

بهترین آنفالویاب اینستاگرام / آنفالویاب هوشمند اینستاگرام

اگر یک کاربر اندروید هستید و به دنبال یک برنامه آنفالویاب اینستاگرام هستید، باید بدانید که برنامه Follow Cop ارزش بررسی کردن را دارد. این برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید این امکان را برای شما فراهم می‌کند که کسانی را که اخیرا شما را آنفالو کرده‌اند، فالوورهای روح و لایک کننده‌های برتر خود را شناسایی کنید. در مورد این برنامه آنفالویاب اینستاگرام باید یه این نکته توجه کنید که چون این برنامه فقط آنفالو کننده‌های اخیر را به شما نشان می‌دهد، پس باید همیشه آن را چک کنید. علاوه بر این با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید بررسی کنید که آیا شما هم این افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند را دنبال می‌کنید یا خیر.

علاوه بر این، برنامه Follow Cop به شما اجازه می‌دهد که در اینستاگرام راحت‌تر فالوورهای خود را مدیریت کنید. از دیگر قابلیت‌های این برنامه این است که با استفاده از آن می‌توانید فالوورهای فیک یا جعلی خود را شناسایی کنید. ویژگی اصلی این برنامه این است که با استفاده از آن می‌توانید به طور هم‌زمان از سه اکانت اینستاگرام مختلف استفاده کنید.

دانلود برنامه Follow Cop برای اندروید

برنامه Iconosquare

بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام

برنامه Iconosquare یکی از دقیق‌ترین برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام است که به شما کمک می‌کند فهرست کسانی را که در هفت روز گذشته شما را آنفالو کرده‌اند شناسایی کنید. اگر از اینستاگرام برای تجارت استفاده می‌کنید، این برنامه به خاطر داشتن قابلیت‌های متعدد، می‌تواند به شما خیلی کمک کند تا بتوانید عملکرد خود را بررسی کنید، استراتژی خود را بهبود دهید، هشتگ‌ها را دنبال کنید و بنچمارک‌ها را برعلیه رقبایتان تنظیم کنید.

اپلیکیشن Iconosquare قابلیت‌های متعددی دارد که باعث شده این برنامه به عنوان یکی از بهترین برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام شناخته شود:

 1. اندازگیری نرخ رشد تعداد فالوورها
 2. اطلاع روزانه در مورد افزایش یا کاهش تعداد فالوورها
 3. تعیین لوکیشن فالوورها با استفاده از این برنامه
 4. شناختن فالوورهای برتر
 5. شمردن لایک‌ها و کامنت‌ها
 6. فیلتر کردن اطلاعات
 7. دنبال کردن هشتگ‌ها
 8. بررسی عملکرد رقبا

دانلود برنامه Iconosquare برای اندروید و iOS

 

برنامه Crowdfire

بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام

اپلیکیشن Crowdfire یکی دیگر از برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام است که به شما کمک می‌کند فهرست کسانی را که شما را آنفالو کرده‌اند شناسایی کنید. این برنامه به عنوان یک ابزار مدیریت‌کننده ارتباطات عمل می‌کند. با استفاده از این برنامه می‌توانید مشخص کنید که چه کسانی در فهرست فالوورهای شما هستند، اما غیرفعال‌اند یا شما را آنفالو کرده‌اند. علاوه بر این برنامه Crowdfire برای پیدا کردن بهترین فالوورها براساس مکان زندگی و یا هشتگ‌ها بسیار عالی عمل می‌کند. از ویژگی‌های این برنامه آنفالویاب اینستگرام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. شناسایی فالوورهای غیرفعال شما
 2. کمک به بازاریابی مستقیم
 3. امکان سرچ کردن افراد براساس منطقه و کلیدواژه‌ها
 4. قابلیت استفاده بر روی گوشی‌های اندروید و iOS
 5. کمک به حذف تمام اکانت‌های بدون استفاده
 6. کمک به بررسی تمام جزئیات آماری
 7. امکان مدیریت اکانت توییتر
 8. مدیریت پست‌های اینستاگرام

دانلود برنامه Crowdfire برای اندروید و iOS

 

نرم افزار آنفالویاب Sprout Social

نرم افزار آنفالویاب اینستاگرام

یکی دیگر از بهترین برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام Sprout Social است که می‌تواند به شما در مورد تعداد افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند اطلاع دهد. این نرم‌افزار در ارزیابی عملکردتان، مشخص کردن محبوب‌ترین پست‌هایتان، کنترل کامنت‌ها و بررسی نرخ تعاملات و لایک‌ها به شما کمک می‌کند؛ بنابراین این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها برای افرادی است که از اینستاگرام برای کسب و کار خود استفاده می‌کنند.

از دیگر امکانات این برنامه می‌توان به ارسال خودکار پست‌ها در اینستاگرام، امکان مدیریت حساب و انجام کار به صورت گروهی برای افرادی که از اینستاگرام جهت بازاریابی استفاده می‌کنند و امکان استفاده از ابزار Smart Inbox جهت مدیریت کامنت‌ها بر روی یک پنل است. امکان آنالیز عملکرد پیج اینستاگرام و تهیه گزارش از آن یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی این برنامه است. با استفاده از Sprout Social امکان صف‌بندی پست‌ها و استفاده از تقویم و ویرایشگر تصویری وجود دارد که کار پست‌گذاری را برای شما آسان‌تر کرده و امکان مدیریت رسانه‌های اجتماعی را فراهم می‌کند. اینستاگرام، گوگل پلاس، لینکدین، فیسبوک و توییتر شبکه‌های تحت پشتیبانی این برنامه هستند.

دانلود برنامه Sprout Social برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن Simply Measured

بهترین آنفالویاب اینستاگرام اندروید

اگر شما می‌خواهید فالوورهای خود را در اینستاگرام مدیریت کنید، باید بدانید که اپلیکیشن Simply Measured یکی از بهترین برنامه‌ های آنفالویاب اینستاگرام است. این برنامه یک برنامه آنالیز اینستاگرام جهت مدیریت فالوورها بوده و استفاده از آن بسیار راحت است. اگر شما از اینستاگرام به منظور تجارت استفاده می‌کنید، می‌توانید از اپلیکیشن Simply Measured جهت بهبود عملکرد خود استفاده کنید. این برنامه همه اطلاعات را برای شما جمع‌آوری می‌کند و به شما کمک می‌کند که با استفاده از آنالیز سوشال مدیا، جذب مخاطبین و تعداد فالوورهای شما افزایش یابد. امکان تهیه گزارش اکسل و آنلاین، جمع کردن همه اطلاعات در یک جا، بررسی بنچ مارک‌ها و آنالیز رقبا از دیگر مزایای این برنامه هستند.

دانلود برنامه Simply Measured برای اندروید

 

در این مطلب بهترین برنامه‌ های آنفالویاب اینستاگرام و مدیریت فالوورها را به شما معرفی کردیم. استفاده از این نرم‌افزارها برای کاربران اینستاگرام و به ویژه کسانی که از اینستاگرام برای بازاریابی و کسب و کار خود استفاده می‌کنند، می‌تواند بسیار مفید باشد. اگر تجربه‌ یا دیدگاهی در‌ این‌باره دارید و برنامه دیگری برای مدیریت فالوورها در اینستاگرام می‌شناسید که ما در این مقاله ذکر نکردیم، لطفاً در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha