دانلود فصل 10 سریال مردگان متحرک : تریلر، داستان و بازیگران واکینگ دد

بخش اول فصل 10 مردگان متحرک منتشر شده و نیم‌فصل دوم هم به زودی منتشر می‌شود. در این مطلب نگاهی به داستان، بازیگران و تریلر فصل داشته و لینک دانلود فصل 10 Walking Dead را ارائه می‌دهیم.

می‌توان به جرات گفت فصل 10 سریال The Walking Dead برای شبکه AMC و طرفداران، رضایت‌بخش بوده است و نظر منتقدین هم همین امر را نشان می‌دهد. همچنین میشون را نیز در این فصل برای همیشه از دست خواهیم داد؛ زیرا دانای گوریرا قرار است پروژه را ترک کند (البته او در کنار اندرو لینکلن در فیلم The Walking Dead حضور خواهد داشت). با اتمام نیم فصل اول فصل 10، در ادامه تمام اطلاعات منتشر شده از نیم‌فصل دوم فصل 10 سریال واکینگ دد شامل تریلر، تاریخ پخش و داستان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر به دنبال دانلود فصل 10 سریال واکینگ دد هستید هم با ما همراه باشید.

فصل 10 Walking Dead

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

«متن زیر شامل اسپویل از فصول قبل سریال و فصل 10 Walking Dead است.»

 


زمان پخش فصل 10 سریال مردگان متحرک


فصل 10 سریال واکینگ دد

فصل 10 سریال واکینگ دد در تاریخ یکشنبه 6 اکتبر (14 مهر) از شبکه AMC بر روی آنتن رفت. تا کنون 8 قسمت از این سریال پخش شده و نیم فصل آن به اتمام رسیده است. نیمه دوم فصل 10 Walking Dead در 23 فوریه 2020 (4 اسفند 98) پخش خواهد شد. نیم فصل دوم هم دارای 8 قسمت خواهد بود که تاکنون نام 4 قسمت از آن مشخص شده است.

  • The Walking Dead season 10 episode 9: Squeeze
  • The Walking Dead season 10 episode 10: Stalker
  • The Walking Dead season 10 episode 11: Morning Star
  • The Walking Dead season 10 episode 12: What We Become

همچنین قرار است قسمتی با نام Walk With Us در فصل 10 مردگان متحرک باشد.

 


تریلر فصل 10 مردگان متحرک


تریلر فصل 10 مردگان متحرک بیش از 4 دقیقه است که جدیدترین ماجراجویی‌ها را نشان می‌دهد و به ما قول دگرگونی‌های زیادی را در ساختار سریال می‌دهد. نگان از زندان خارج می‌شود، میشون و ازیکیل همدیگر را می‌بوسند، رابطه عاطفی دریل و کانی پیشرفت می‌کند، نجواکنندگان و لوسیل باز می‌گردند و آرون یک گرز را به عنوان دست انتخاب می‌کند.

تریلر فصل 10 Walking Dead لحظات دل‌گرم‌کننده و بانشاطی از آخرالزمان را هم به ما نشان می‌دهد؛ مانند صحنه‌ای که دریل و کارول درمورد رابطه‌شان در این مدت صحبت می‌کنند. تریلر روی میشون هم تمرکز دارد که مسیر طولانی‌ای پیش‌روی اوست.

TWD Michonne / فصل 10 مردگان متحرک

در کامیک‌کان 2019 در سن‌دیگو، AMC اولین تصویر از فصل 10 Walking Dead را منتشر کرد که در این تصویر میشون را می‌بینیم که در حال انجام کاری است که در آن تبحر دارد؛ نصف کردن زامبی‌ها. این تصویر تا حدودی تأیید می‌کند که دانای گوریرا قرار است سریال را ترک کند و AMC می‌خواهد قبل از رفتنش، در این فصل تا حد ممکن به داستان و شخصیت او بپردازد. آتشی که در پس‌زمینه تصویر می‌بینیم مربوط می‌شود به تم جدید این فصل که شورانر سریال، آنجلا کانگ در این مورد توضیخ داده است:

یکی از کارهایی که این فصل به آن پرداخته‌ایم، اکتشاف عناصر طبیعی و تأثیر آن‌ها در دنیای مردگان است و آتش یکی از این عناصر است که به روش‌هایی کلیدی و جذاب، در داستان پیچیدگی‌هایی ایجاد می‌کند. آتش چیز خطرناکی است اما ما از افرادی استفاده کردیم تا مطمئن شویم که هیچ خطری کسی را سر صحنه تهدید نمی‌کند.

در زیر می‌توانید تریلری از نیم‌فصل دوم فصل 10 سریال مردگان متحرک را تماشا کنید.

 


فهرست بازیگران سریال The Walking Dead دستخوش چه تغییراتی است


در فصل 10 بازیگران ثابت سریال، یعنی نورمن ریداس (دریل)، ملیسا مک‌براید (کارول)، کری پیتون (کینگ ازیکیل)، جفری دین مورگان (نگان) و سایر بازیگران از جمله سامانتا مورتون در نقش نجواکننده آلفا، حضور دارند؛ اما این اولین بار است که اندرو لینکولن در لیست بازیگران نیست، زیرا در فصل 9 او سریال را برای همیشه ترک کرد.

همچنین تأیید شده است که دانای گوریرا (میشون) نیز این فصل برای همیشه از سریال جدا می‌شود. او در پنل کامیک کان 2019 این سریال گفت که بازی در نقش میشون، یکی از خالص‌ترین لذت‌های زندگی‌اش بوده است. بنابراین او در این فصل در چند قسمت حضور خواهد داشت و داستانش کامل می‌شود و برای همیشه سریال را ترک خواهد کرد و احتمالاً در فیلم The Walking Dead در کنار اندرو لینکولن حضور پیدا کند.

فصل 10 سریال مردگان متحرک

اما مگی… لورن کوهن در فصل 9 به صورت ناگهانی سریال را ترک کرد تا در سیت‌کام جدید شبکه ABC به اسم Whiskey Cavalier ایفای نقش کند؛ اما از آنجا که این سریال کنسل شده است، وقت او خالی بوده و قرار است به سریال بازگردد. شورانر سریال، آنجلا کانگ نیز در کمیک کان 2019 تأیید کرد که کوهن به سریال واکینگ دد بازخواهد گشت. با اینکه انتظار نمی‌رود مگی تا فصل 11 سریال در آن حضور پیدا نکند؛ اما احتمال می‌رود در انتهای این فصل با یک حضور ناگهانی، بیننده‌ها را غافلگیر کند. در پشت صحنه، آنجلا کانگ همچنان رهبر خلاق و شورانر سریال است. اندرو لینکولن گفته بود که تمایل دارد یک قسمت از سریال را  کارگردانی کند؛ اما به علت تداخل با برنامه‌ها موفق به انجام این کار نشد.

AMC هنوز فهرست بازیگران جدیدی برای نیم‌فصل دوم فصل 10 سریال Walking Dead اعلام نکرده است.

 


داستان فصل دهم سریال مردگان متحرک درباره چه چیزی است؟


در فصل 10 Walking Dead نجواکنندگان بازگشته‌اند و تمرکز بیشتری روی رابطه آلفا و بتا (با بازی رایان هرست) است. هرست در Walker Stalker Con 2019 گفت:

من و آنجلا با هم در این مورد صحبت کردیم که در فصل 10 بیشتر روی رابطه [آلفا و بتا] تمرکز کنیم و به یک سری سؤالات پاسخ بدهیم و همچنین شروع کنیم ببینیم چه زمانی بین این دو اختلافات زیاد خواهد شد. این تمام چیزی است که می‌توانم به شما بگویم. اگر بیشتر حرف بزنم، بعد مجبور می‌شوم پوست صورتتان را بکنم.

تهیه‌کننده سریال واکینگ دد، اسکات گمپل به NY Daily News گفته بود که داستان فصل 10 Walking Dead بیشتر «غیراقتباسی» خواهد بود که حس شما به این خبر با توجه به تجربه گذشته سریال در اقتباس یا عدم اقتباس از کمیک، می‌تواند متفاوت باشد. یکی از داستان‌های اصلی و غیراقتباسی فصل 9 می‌تواند معرفی جامعه‌ای جدید در پایان فصل قبل باشد که یا جامعه Common Wealth است یا یک جامعه متفاوت دیگر.

TWD Alpha / سریال واکینگ دد

در هر صورت، آنجلا کانگ تأیید کرده است که در فصل 10 نیز پرش زمانی داریم. کانگ در مصاحبه با Entertainment Weekly گفت:

احتمالاً چند ماهی جلو خواهیم رفت. ما پرش زمانی را بوسیله‌ی بازیگران کودک سریال نشان می‌دهیم. ما رزیتا را در آخر فصل قبل دیدیم که ماه‌های آخر حاملگی را می‌گذارند. می‌توانم بگویم که این وضعیت الان تغییر کرده است. زمان فقط کمی جلو رفته است. آن‌ها با برخی قوانین نجواکنندگان زندگی کرده‌اند و ما می‌بینیم که یک‌سری چیزها تغییر کرده است و برخی از افراد برای کنار آمدن با زخمی که در پایان فصل قبل خوردند، دست به کارهای غیرمنتظره زده‌اند.

در نیم‌فصل دوم فصل 10 سریال Walking Dead دوباره نبرد با نجواکنندگان ادامه خواهد داشت. خلاصه رسمی AMC به این صورت است که «جوامع باید یک جا جمع شده و احتمالا تمام چیزهایی که دارند را فدا کنند تا راهی برای ساکت کردن نجواکنندگان برای همیشه پیدا کنند. در غیر این صورت، آلفا اطمینان حاصل خواهد کرد که آن‌ها با سرنوشت بدی مواجه شوند.»

فصل 10 Walking Dead

قسمت نهم فصل 10 سریال مردگان متحرک با عنوان Squeeze (به هم فشردن) وضعیت مخاطره‌آمیز چندین شخصیت اصلی را نشان می‌دهد. در پایان نیم‌فصل اول فصل 10، دریل، کارول، آرون، ماگنا، کانی، جری و کری در غاری با گروهی از واکرها به تله افتاده بودند که آلفا مسئول این کار بود. برای خارج شدن، آن‌ها نه تنها باید از سد زامبی‌ها عبور کنند، بلکه باید با نجواکنندگان هم مقابله کنند. حتی اگر آن‌ها بتوانند نجات پیدا کنند،  این گروه هنوز هم باید با آلفا مواجه شود که به نظر می‌رسد نگان را به سمت خود آورده است. با وجود این، هنوز هم ممکن است که رهبر منجی‌ها به او کلک زده و به صورت مخفی، به دنبال راهی برای کشتن آلفا است.

فصل 10 مردگان متحرک

یک کلیف هنگر بزرگ دیگر، رفتن میشون به همراه ورجیل برای پیدا کردن اسلحه‌های بزرگ‌تر در پایگاه دریایی متروکه است. باید ببینیم که آیا او می‌تواند این اسلحه‌ها را پیدا کرده و به الکساندریا بازگرداند یا خیر. در همین حین، گابریل با کشتن دانته، شیاطین درون خود را آزاد کرده است. حال که قوانین اخلاقی او شکسته شده‌اند، باید ببینیم که آیا رفتار این کشیش کاملا تغییر می‌کند یا خیر. طرفداران همچنین پیش‌بینی می‌کنند که گابریل در حمله‌ای که در الکساندریا خواهد شد، خواهد مرد. در کمیک‌ها، نجواکنندگان باعث رسوخ زامبی‌های به آنجا می‌شوند و آندریا گاز گرفته شده و می‌میرد؛ باوجود این، با توجه به اینکه در سریال، آندرا قبلا مرده است، این احتمال وجود دارد که گابریل به این صورت بمیرد.

 


دانلود فصل 10 سریال مردگان متحرک


اگر به دنبال دانلود فصل 10 سریال The Walking Dead هستید، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 1 – 480P / 720p / 1080p

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 2 – 480P / 720p / 1080p

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 3 – 480P / 720p / 1080P

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 4 – 480P / 720p / 1080P

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 5 – 480P / 720p / 1080P

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 6 – 480P / 720p / 1080P

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 7 – 480P / 720p / 1080P

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 8 – 480P / 720p / 1080P

همانطور که گفتیم برای تماشای ادامه فصل 10 مردگان متحرک باید تا 4 اسفند ماه صبر کنید. باید ببینیم چه اتفاقاتی قرار است برای شخصیت‌های این سریال می‌افتد و چه نقشه‌ای برای مقابله با نجواکنندگان خواهند داشت. نظر شما درباره The Walking Dead چیست؟ آیا این سریال هنوز هم توانسته جذابیت خود را در نظر شما حفظ کند؟

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
مهدی 08 آبان 1398، 01:23

خوب چرا زودتر میان میگین که فلان بازیگر دیگه نیست اصلا جالب نیست

selin 09 آذر 1398، 21:39

من فقط منتظرم دریل به کارول ابراز علاقه کنههه داستاااااانو چرا اینقد کش میدن عاقا شاید یکی عمرش قد ندع ده سااااااال ششششششدششش

mahan 16 آذر 1398، 14:47

دریل با کارول :/

Amin 25 آذر 1398، 04:01

کارول مثل دوست صمیمیه دریله نه دوست دخترش بعدشم دریل از کانی خوشش میاد

Omid 10 آذر 1398، 09:05

تریلر فصل 10 مردگان متحرک خیلی خوب بود

Goli 10 آذر 1398، 21:05

من این فیلم مردگان متحرک رو ندیدم ولی از تصاویرش و اسمش مشخصصه خیلی ترسناک باشه😦

امید 11 آذر 1398، 15:06

Natars biahtat majerajooeiye

Nargestz24@gmail.com 07 دی 1398، 22:03

این قد که شبیه جامعه ما است از جامعه ی خودمون باید بیشتر بترسیم

رامین 15 دی 1398، 13:59

نه ترسناک نیس جذاب و عالیه

علیرضا 02 اسفند 1398، 15:38

اصلا ترس نداره .. پیشنهاد میکنم حتما ببینید ..

سروش 10 آذر 1398، 22:35

با اینکه واکینگ دد دیگه خسته کننده شده واسم... ولی بازم دوس دارم دنبالش کنم ببینیم تهش چیی میشه.

مهدی 01 خرداد 1399، 16:31

ادم وقتی فیلمی رو میبینه بایدتا تهش ببینه

دیدگاههای بیشتر ...