دانلود فیلم ترمیناتور 6 ؛ بررسی، داستان و نمرات منتقدین

دانلود فیلم ترمیناتور 6 ؛ بررسی، داستان و نمرات منتقدین
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم ترمیناتور 6 بازیگران قدیمی مجموعه را دوباره گرد هم آورده است. در این مطلب می‌خواهیم نگاهی به داستان، تریلر، بازیگران و نمرات منتقدین به Terminator: Dark Fate داشته و لینک دانلود فیلم ترمیناتور سرنوشت تاریک را با شما به اشتراک بگذاریم.

سری فیلم‌های ترمیناتور همواره طرح مشخصی داشته‌اند: دفاع از انسان‌ها و امید آن‌ها دربرابر هجوم موجودات مکانیکی که با‌نام قاتلان سایبورگ (Cyborg Assassins) شناخته می‌شوند. آخرین عنوان سری یعنی فیلم ترمیناتور 6 طرح گفته‌شده را به‌ قدری گسترش داده‌ است که روند کل‌سری را تاحدودی تحت‌ تاثیر قرار داده و به مسیر دیگری سوق داده است. البته فیلم فیلم Terminator: Dark Fate مشخصه‌های تعیین‌کننده سری را نیز همانند همیشه همراه خود دارد. به طورکلی فیلم Terminator 6 یک فیلم اکشن مهیج به همراه رگه‌هایی از طنز است که مخصوصا در دو نسخه اول سری شاهد آن بوده‌ایم. همچنین به زعم برخی منتقدین، این فیلم از زمان انتشار ترمیناتور 2 بهترین فیلم ترمیناتور محسوب می‌شود. با ما باشید تا نگاهی به داستان، تریلر، بازیگران و نظرات منتقدان درباره فیلم ترمیناتور 6 داشته و لینک دانلود آن را در اختیار شما قرار دهیم.

Terminator: Dark Fate / ترمیناتور 6

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


داستان فیلم ترمیناتور 6


پس از گذشت بیش‌از دو دهه از وقایع فیلم ترمیناتور 2: روز داوری، سارا کانر (Sarrah Connor) که نقش او را لیندا همیلتون (Linda Hamilton) ایفا می‌کند، وظیفه دارد از یک‌ زن جوان با نام دنی راموس (Dani Ramos) که توسط ناتالیا ریس (Natalia Reyes) ایفای نقش شده است و همچنین دوستان او درمقابل یک ترمیناتور که از آینده فرستاده شده و قصد نابودکردن آن‌ها را دارد، دفاع کند. واقعه فیلم از این نقطه آغاز می‌شود که دنی مشغول یک زندگی ساده در شهر مکزیکوسیتی به همراه پدر و برادرش است که ترمیناتور گفته شده که نقش او را گابریل لونا (Gabriel Luna) بازی می‌کند، در زمان سفر کرده و قصد کشتن دنی را دارد. سرنوشت دنی علاوه بر وابسته بودن به سارا کانر، به یک سرباز آینده دیگر نیز با نام گریس (Grace) با بازی مکنزی دیویس (Mackenzie Davis) وابسته است. با جلورفتن وقایع فیلم و نابودگری‌های ترمیناتور آینده که Rev-9 نام گرفته است، دنی، گریس و سارا به ترمیناتور دیگری بانام T-800 برمی‌خورند که احتمالا آخرین امیدشان در مقابله با Rev-9 محسوب می‌شود. ایفای نقش T-800 را یکی از کلیدی‌ترین مهره‌های موفقیت سری ترمیناتور ازآغاز تاکنون یعنی آرنولد شوارتزنگر (Arnod Schwarzenegger) عهده‌دار شده است.

arnold-schwarzenegger-terminator / آرنولد شوارتزنگر در ترمیناتور 6

باوجود بازگشت بازیگرهای فیلم دوم یعنی همیلتون و شوارتزنگر داستان فیلم ترمیناتور 6 فراتر از نوستالژی می‌رود و رویکردی نو در تعریف داستان خود نسبت به نسخه‌های قبلی سری دارد. تیم میلر (Tim Miller) که وظیفه کارگردانی فیلم را برعهده گرفته است ازنظر معرفی قهرمانان جدید در فیلم Terminator Dark Fate موفق عمل کرده است. مقصودمان از قهرمانان جدید، مخصوصا دنی راموس و گریس هستند که از جنبه‌های مختلف، شخصیت‌پردازی قابل‌باور و خوبی دارند و ازنظر بازیگری نیز می‌توان گفت ناتالیا ریس و مکنزی دیویس نقش‌آفرینی مناسبی را در این فیلم ارائه داده‌اند و هردو در نقش‌های خود می‌درخشند؛ به‌خصوص دیویس که در کنار نمایش جنبه‌های قهرمانانه نقش خود در نمایاندن جنبه‌های انسانی و عاطفی نقشش نیز موفق عمل می‌کند.

 


تریلر فیلم Terminator 6


در ویدیوی بالا می‌توانید تریلر فیلم Terminator: Dark Fate را تماشا کرده و با شخصیت‌های قدیمی و جدید آن بیشتر آشنا شوید.

 


بازیگران فیلم Terminator: Dark Fate


قطعا ترمیناتور بدون آرنولد شوارتزنگر معنی ندارد و او در ترمیناتور سرنوشت تاریک هم در نقش یک T-800 با نام کارل بازگشته است. در کنار او شاهد بازگشت لیندا همیلتون در نقش سارا کانر هستیم که این اتفاق، اولین بار بعد از فیلم Judgement Day در سال 1991 رخ می‌دهد و شاهد نقش‌آفرینی او در یک ترمیناتور دیگر هستیم. پسر او یعنی جان کانر هم در فیلم حضور دارد اما نقش او را یک بازیگر جدید به نام جود کالی (Jude Collie) بازی می‌کند. البته بازیگر اولیه این نقش یعنی ادوارد فورلانگ (Edward Furlong) هم در فیلم Terminator 6 حضور دارد. برت آزار (Brett Azar) که در فیلم Genisys به عنوان یک T-800 بازی کرده بود هم در این فیلم حضور دارد.

بازیگران فیلم Terminator: Dark Fate

از بازیگران جدیدی که در فیلم ترمیناتور سرنوشت تاریک حضور دارند می‌توان به ناتالیا ریس (Natalia Reyes) در نقش دنی راموس اشاره کرد. نقش برادر او را در فیلم، دیگو بونتا (Diego Boneta) ایفا خواهد کرد که میگوئل نام دارد. مکنزی دیویس (Mackenzie Davis) هم نقش یک سرباز قاتل را در این فیلم با نام گریس دارد و گابریل لونا (Gabriel Luna)، نقش ترمیناتور جدید با نام Rev-9 را ایفا می‌کند.

 


دانلود فیلم ترمیناتور 6 (زیرنویس فارسی)


فیلم Terminator: Dark Fate اولین بار در 23 اکتبر 2019 (1 آبان 98) در انگلستان و در 1 نوامبر 2019 (10 آبان 98) در آمریکا و سایر نقاط دنیا روی پرده سینماها رفت. نسخه دیجیتالی این فیلم در 14 ژانویه 2020 (24 دی 98) و نسخه بلوری آن هم در 28 ژانویه 2020 (8 بهمن 98) منتشر شده است. اگر به دنبال دانلود فیلم Terminator: Dark Fate هستید، می‌توانید نسخه Web-DL دارای زیرنویس فارسی فیلم را از لینک‌های زیر و با کیفیت‌ها مختلف عالی دانلود کنید.

دانلود فیلم ترمیناتور 6 / نابودگر: سرنوشت تاریک / فیلم Terminator 6 / فیلم Terminator Dark Fate

دانلود فیلم Terminator: Dark Fate  کیفیت 1080p با زیرنویس فارسی چسبیده 

دانلود فیلم ترمیناتور 6  کیفیت 720p با زیرنویس فارسی چسبیده 

دانلود فیلم Terminator 6  کیفیت 480p با زیرنویس فارسی چسبیده

 


بررسی و نمرات منتقدین فیلم ترمیناتور: سرنوشت تاریک


فیلم ترمیناتور سرنوشت تاریک نقدهای متوسطی از منتقدین دریافت کرد و بیشتر آن‌ها، صحنه‌های اکشن و بازیگری‌های فیلم را از نقاط مثبت و داستان و روایت آن را از نقاط منفی فیلم دانستند. این فیلم در سایت راتن تومیتوز دارای امتیاز 70% از 317 نقد است. در سایت متاکریتیک هم فیلم ترمیناتور 6 دارای امتیاز 54 از 51 نقد است. در این قسمت، نظرات برجسته‌ترین کارشناسان مطرح دنیا در زمینه‌ی نقد و بررسی را درباره فیلم ترمیناتور 6 مطالعه خواهید کرد. این نظرات در سایت متاکریتیک که یکی از معروف‌ترین سایت‌های بررسی فیلم، سریال و بازی است جمع‌آوری شده است.

نام فیلمنمره متاکریتیک (از 100)نقد مثبتنقد متوسطنقد منفی
نابودگر: سرنوشت تاریک5418294

 

IGN / نمره: 80

بدون‌شک تیم میلر (Tim Miller) کارگردان فیلم ترمیناتور 6 کار خود را بر شالوده‌ای بنا نهاده است که سبب موفقیت دو نسخه اول سری ترمیناتور شده بود؛ البته به همراه مجموعه جدیدی از کاراکترها و موقعیت‌های مختلف که نوآوری قابل‌توجهی به فیلم افزوده‌اند. البته هنوز هم برخی ازجنبه‌های فیلم ترمیناتور سرنوشت تاریک همانند قبولاندن این نکته به مخاطبان که برخی کاراکترها چگونه به تحولی که درفیلم شاهد آن هستیم رسیده‌اند، سوال‌برانگیز است؛ اما با وجود این فیلم Terminator: Dark Fate ازنظر ارائه اختتامیه‌ای قابل قبول برای داستان دو فیلم اول سری و همچنین زمینه‌چینی برای وقایع احتمالی پس‌از‌ آن، موفق عمل کرده است.

ترمیناتور 6 / نابودگر: سرنوشت تاریک / فیلم Terminator 6 / فیلم Terminator Dark Fate / فیلم Terminator 2019 / ترمیناتور سرنوشت تاریک

 

CNN / نمره: 70

فیلم ترمیناتور 6 از منظر ادامه میراث ترمیناتورهای قبلی به‌شیوه‌ای هوشمندانه موفق محسوب می‌شود. این فیلم یک بازگشت خوب به ریشه‌های ترمیناتور است؛ به همراه لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگر که باایفای نقش خود در ترمیناتور: سرنوشت تاریک به‌سهم خود جلوه‌ای نوستالژیک و اسطوره‌ای به آن بخشیده‌اند؛ جلوه‌ای که از زمان فیلم ترمیناتور 2 شاهد آن نبوده‌ایم. شاید توجه به یک نکته درمورد فیلم‌های ترمیناتور خالی از لطف نباشد و آن این است که از منظری خلاقانه در ساختن نسخه‌های جدید این فیلم به‌‌راحتی می‌توان حول محور مقوله «زمان» و «آینده» مانور داد. مشخص است که فیلم Terminator Dark Fate استفاده خوبی از این مقوله کرده است.

ترمیناتور 6 / نابودگر: سرنوشت تاریک / فیلم Terminator 6 / فیلم Terminator Dark Fate / فیلم Terminator 2019 / ترمیناتور سرنوشت تاریک

 

Los Angeles Times / نمره: 70

یقینا تیم میلر کارگردان فیلم ترمیناتور 6 از منظر کارگردانی صحنه‌های اکشن به‌پای جیمز کامرون نمی‌رسد. با وجود این، تلاشی که این کارگردان در زمینه اضافه‌کردن شدت‌ و هیجان به صحنه‌های مبارزه این فیلم کرده، قابل تحسین است. صحنه‌های مبارزه فیلم Terminator 2019 همچنین از این نظر حائز اهمیت‌‌اند که به‌ هرج‌ومرج لوجیستیکی موجود درآن‌ها نوعی انسجام مکانی اضافه شده است. متحد شدن دوباره آرنولد شوارتزنگر و لیندا همیلتون در این فیلم پس از 28 سال به‌وسیله عنصر زمان، عمق بیشتری پیدا کرده است و همچنین سبب شده که لایه‌های خشم، تلخی و شوخ‌طبعی موجود در زیرمتن فیلم نیز معنای بیشتری پیدا کنند.

ترمیناتور 6 / نابودگر: سرنوشت تاریک / فیلم Terminator 6 / فیلم Terminator Dark Fate / فیلم Terminator 2019 / ترمیناتور سرنوشت تاریک

 

Variety / نمره: 70

در میان انبوه دنباله‌ها و نسخه‌های دوباره آفریده‌شده‌ای که این‌روزها از فیلم‌های مختلف می‌بینیم، فیلم Terminator Dark Fate نمونه فیلمی موقعیت‌شناس و همچنین به‌ شیوه‌ خود، خوشبینانه است. دراین فیلم که کارگردانی آن برعهده تیم میلر یعنی کارگردان فیلم ددپول (Deadpool) واگذار شده است، باردیگر شاهد بازگشت جیمز کامرون (James Cameron) از زمان فیلم ترمیناتور 2: روز داوری هستیم که به‌عنوان مدیرتولید در ساخت و پرداخت فیلم سهیم شده است. شاید فیلم ترمیناتور 6 ازنظر تخیل و یا خلاقیتی که در آن به‌کار گرفته شده است، یک شاهکار نباشد؛ اما بدون شک عوامل سازنده آن با بازگرداندن فیلم به ساختارها و انگاره‌های اصلی سری تصمیم درستی گرفته‌اند و همین سبب می‌شود آن‌ را جدا از سه فیلم اخیر ترمیناتور بدانیم.

ترمیناتور 6 / نابودگر: سرنوشت تاریک / فیلم Terminator 6 / فیلم Terminator Dark Fate / فیلم Terminator 2019 / ترمیناتور سرنوشت تاریک

 

Vanity Fair / نمره: 60

فیلم Terminator 6 یک فیلم اکشن متقاعد‌کننده است. معرفی کردن دوقهرمان جدید به فیلم درکنار بازگشت قهرمان‌های اصلی نسخه دوم سری از جنبه‌های مختلف، حرکتی درست محسوب می‌شود. ازنظر من سری فیلم‌های ترمیناتور هیچ‌گاه جزو فیلم‌های خوشبینانه و یا پرامید نبوده‌اند و همین منحصربه‌فردشان کرده است. با وجود این، در زمان خود با دیدن فیلم‌هایی همانند ترمیناتور 2: روز داوری همواره نوعی لذت آمیخته با تلخی به ما دست می‌داد. شاید این قضیه چندان درمورد فیلم Terminator Dark Fate صادق نباشد؛ چراکه در زمینه بازآفرینی واکنشی که با دیدن دو نسخه اول سری در ما ایجاد می‌شد، چندان موفق عمل نکرده است؛ اما احتمالا هدف این فیلم نیز در این راستا نبود.

ترمیناتور 6 / نابودگر: سرنوشت تاریک / فیلم Terminator 6 / فیلم Terminator Dark Fate / فیلم Terminator 2019 / ترمیناتور سرنوشت تاریک

 

The Telegraph / نمره: 60

مشاهده بازگشت دوباره همیلتون و شوارتزنگر به سری فیلم‌های ترمیناتور با فیلم ترمیناتور 6 لذت‌بخش است؛ اما شاید یکی از نقاط قوت اصلی فیلم در بازی مکنزی در نقش گریس نهفته باشد که از جنبه‌های مختلف بسیار متقاعدکننده است. او به همراه یک ترمیناتور T-800 با نقش‌آفرینی آرنولد شوارتزنگر و همچنین سارا کانر با نقش‌آفرینی لیندا همیلتون، مثلث محافظان فیلم را تشکیل می‌دهند. طراحی ترمیناتور Rev-9 با جنبه‌های ترسناکی که دارد به‌خوبی انجام گرفته است. طرح داستانی‌ فیلم به‌نوعی سادگی دست‌ یافته است و به صحنه‌های اکشن موجود در فیلم نیز از طریق افکت‌های مختلف، جنبه‌ای قرن بیستمی اضافه کرده‌اند که رضایت‌بخش است.

ترمیناتور 6 / نابودگر: سرنوشت تاریک / فیلم Terminator 6 / فیلم Terminator Dark Fate / فیلم Terminator 2019 / ترمیناتور سرنوشت تاریک

 

The Hollywood Reporter / نمره: 50

فیلم ترمیناتور 6 برای افرادی که منتظر دیدن یک نسخه قرن بیست و یکمی از ترمیناتور 2 هستند، رضایت‌بخش خواهد بود. با این‌‌وجود، این فیلم از یک جنبه آسیب زیادی دیده است و آن جنبه تلاش برای ایجاد تاثیر مشابهی است که نسخه دوم ترمیناتور در مخاطبان ایجاد کرد. این تلاش که در ارائه یک‌سری از صحنه‌های اکشن که به صورت متناوب از بزرگ تا عظیم و نهایتا شگفت‌آور نمایانده شده، شاید از بسیاری جهات ناکام مانده است. از جنبه‌های خوب فیلم می‌توان به استفاده بسیارخوب از تکنولوژی CGI و همچنین بازی مکنزی دیویس اشاره کرد. البته گابریل لونا نیز در نقش خود قدرتمند ظاهر شده است.

ترمیناتور 6 / نابودگر: سرنوشت تاریک / فیلم Terminator 6 / فیلم Terminator Dark Fate / فیلم Terminator 2019 / ترمیناتور سرنوشت تاریک

 

Indiewire / نمره: 42

ایفای نقش‌های خوبی را در فیلم ترمیناتور 6 شاهد هستیم؛ به خصوص لیندا همیلتون که قدرتمندتر از همیشه در نقش خود ظاهر شده است. با وجود این، فیلم Terminator 6 یک باردیگر روی این حقیقت صحه گذاشته است که سری فیلم‌های ترمیناتور به‌طورکلی از همه‌نظر کهنه شده‌اند. از تاکیدی که روی کاراکترهای زن قوی و درکنارهم بودن نژادهای مختلف شده بگیرید تا استفاده خسته‌کننده‌ای که از جلوه‌های ویژه شده است. هدف این فیلم احتمالا ترکیب نوستالژی با خلاقیت و نوآوری بوده اما اتفاقا همین قضیه سبب شده است که رویکرد واقعی فیلم مشخص نشود و شاهد ملغمه‌ای از عناصر ناهمگون باشیم.

ترمیناتور جیمز کامرون/James Cameron Terminator

 

The Guardian / نمره: 40

به طور خلاصه فیلم ترمیناتور سرنوشت تاریک دوباره به‌صحنه آوردن المان‌های فیلم‌های ترمیناتور 1 و ترمیناتور 2 با یک‌سری بازیگران، ماجراها و رویکردهای سیاسی جدید است؛ به‌همراه دیالوگ‌های محبوبی که اندکی عوض شده‌اند. فیلم ترمیناتور 6 تکرار مکررات است و این یک حقیقت است که صنعت سینما از زمان انتشار فیلم‌های جیمز کامرون و دوره نسخه‌های اول فیلم‌های ترمیناتور تغییرات زیادی به خود دیده است. آرنولد شوارتزنگر باردیگر برای بازآفرینی شخصیتی به‌سوی صحنه فیلم خوانده شده است که از منظر من از ابتدا از جنبه‌های مختلف شخصیت درستی نبود: یک ترمیناتور خوب که درمیان فرشتگان زندگی می‌کند.

ترمیناتور 6 / نابودگر: سرنوشت تاریک / فیلم Terminator 6 / فیلم Terminator Dark Fate / فیلم Terminator 2019 / ترمیناتور سرنوشت تاریک


آیا فیلم ترمیناتور 7 نیز در کار خواهد بود؟


به صورت رسمی، این فرنچایز چیزی فراتر از Terminator 6 را در برنامه خود ندارد، اما همانطور که ت کنون دیده‌­ایم، همواره راهی برای بازگشت پیدا می­‌کند. همچنین بر اساس صحبت‌­های کامرون نیز، به نظر می‌­رسد که امید بر این است که این فیلم شروع یک سه‌­گانه جدید باشد. البته از طرف دیگر، این چنین امیدواری­‌هایی برای فیلم­‌های Terminator Salvation و Terminator Genisys نیز به گوش رسیده بود که همانطور که دیدیم، به جایی نرسید. کامرون در ماه جولای سال 2017 بود که به شرح زیر درباره برنامه آینده این فرنچایز توضیح داد:

سوال اینجاست که آیا این فرنچایز دوره خود را گذرانده است، یا اینکه می­‌توان آن را از نو گرفت؟ آیا همچنان می­‌تواند ارتباط و موضوعیت خود را، در عصر حاضری که دنیای ما در حال رسیدن به آنچه در دو فیلم اول از آن به عنوان علمی تخیلی یاد می­‌شد به سر می‌­برد، حفظ کند؟ حالا من در حال مذاکره با دیوید الیسون، صاحب فعلی حقوق فرنچایز Terminator هستم و قرار است که این حقوق در بازار آمریکا و تحت قانون کپی رایت این کشور، در یک سال و نیم آینده به جانب من بازگردد. بنابراین ما درباره اینکه چه کاری می­‌توان کرد، در حال صحبت و همفکری هستیم. در حال حاضر به ساختن یک سه­‌گانه جدید و بازسازی این فرنچایز از نو، علاقه داریم.

ترمیناتور 7

بعضی از طرفداران فکر می‌­کنند که این فیلم باید آخرین فیلم از این فرنچایز باشد، اما رای نهایی را باکس آفیس مشخص می­‌کند. باید ببینیم که فیلم Terminator: Dark Fate در ادامه چه جایگاهی را در بین طرفدرارنش پیدا می کند و چه واکنشی به آن خواهند داشت. لازم به ذکر است که فیلم نابودگر: سرنوشت تاریک توانسته رتبه 61 را در لیست مورد بحث‌ترین آثار سینمایی سال 2019 را به دست بیاورد.


اگر بخواهیم جمع‌بندی کنیم، برخی از منتقدین فیلم Terminator Dark Fate را یک اثر موفق می‌پندارند و بازگشت دوباره آرنولد و همیلتون و همچنین جیمز کامرون به‌سری را اتفاقی مثبت می‌دانند که با معرفی کاراکترهای جدید و ویژگی‌های دیگر فیلم، خوب ترکیب شده است. از سوی دیگر از نظر برخی منتقدین دیگر نیز فیلم نابودگر: سرنوشت تاریک در ورطه تکرار مکررات گرفتار شده است و در تحقق بخشیدن به هدفی که به دنبال آن بوده، ناکام مانده است. در هر صورت اگر فیلم‌های قبلی ترمیناتور را دیده باشید و به‌خصوص اگر بخواهید با نسخه‌های تمجیدشده اولیه این سری یعنی ترمیناتور 1 و ترمیناتور 2 تجدید خاطره کرده و درعین حال ادامه داستانی را که ناتمام مانده بود دنبال کنید، باید فیلم Terminator 6 را ببینید.

در این مطلب مروری بر داستان، تریلر و بازیگران فیلم ترمیناتور 6 داشتیم و نظرات و نمرات منتقدین به آن را بررسی کردیم. لینک دانلود فیلم Terminator 6 هم در بخش مربوطه با زیرنویس فارسی ارائه شد. نظر شما در رابطه با فیلم ترمیناتور 6 چیست؟ نظرات خود را می‌توانید از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران6 دیدگاه
امیر
.
30 دی 1398، 02:16
پاسخ
0
0
به نظر من نقد فیلم به درستی انجام شده.از جهت بازگشت به شالوده اصلی فیلم خوب عمل کرده.همچنین صحنه های اکشن فیلم برخورد آهن با آهنه که تو دو قسمت قبلی شاهدش نبودیم.کارکتر منفی فیلم خونسرد و بی رحمه که خوب عمل کرده.از جلوه های ویژه بیش از حد استفاده شده سادگی خودش باعث جذابیت فیلم میشه .از کاراکتر زن زیادی استفاده شده.و اینکه مبارزه داخل آب صحنه اصلا جالبی نبود.حرکات نقش منفی زیاد جالب نبود مخصوصا بالا رفتن از نردبان که بیشتر سر خوردن رو به بالا بود یا چهار دست و پا رفتن روی حصار داخل زندان.خلاصه به پای دو قسمت اولی نمیرسه ولی از 4 و 5 بهتره
احمد
.
02 بهمن 1398، 05:48
پاسخ
0
0
فیلم در اصل جهت ایجاد پس زمینه ذهنی برای انتخابات امریکا وبر علیه ترامپ (کیجن) است چون بعنوان صحنه ای مترادف ومعنادار در ابتدای فیلم ربات شغل وجای کارگر مهاجر را میگیرد ودر مجموع آرنولد نماد آمریکاییان سفید پوست مخالف ترامپ واتحاد سه زن نماد اتحاد زنانی که از فساد اخلاقی ترامپ آزرده واورا لایق رییس جمهوری نمیبینند واتحاد کلیه مهاجران که در این فیلم همه بازیگران اصلی وسیاهی لشکر از آمریکای جنوبی هستند میباشد، باشد که در انتخابات تبلیغات یک نامزد این باشد که از تفرق آرا خود داری کنید وهمه باهم بر یک نماینده متحد شویدتا بتوان ترامپ را شکست داد!
معین نسیم دوست
.
02 بهمن 1398، 12:02
پاسخ
0
0
@احمد
سلام آقای رائفی پور.
علی اصلاح شده
.
05 اسفند 1398، 21:12
پاسخ
0
0
@احمد
با تشکر از نظر شما دوست عزیز
علی
.
08 بهمن 1398، 23:46
پاسخ
0
0
فیلم ترمیناتور چون بیشتر اکشن هست دوستش میدارم
محمد
.
11 بهمن 1398، 22:52
پاسخ
0
0
زیرنویس جداگونه برای دانلود ندارین؟
مهدی
.
31 اردیبهشت 1399، 16:38
پاسخ
0
0
مدل ترمیناتور در فیلم با توجه به دوبله فیلم مدل تی 100 بود نه تی 800 و اینکه این فیلم آمیزه ای از سبک فیلم های مارول بود که دو خط موازی دنیاها با یکدیگر ترکیب و برای شماره های بعدی خط داستانی جدیدی باز میکند. هر تغییر در گذشته در آینده تغییرات عظیمی به بار می آورد و شاید اگر در نسخه 5 اسکای نت را نابود نمی کردن همان اسکای نت می موند اما با نابودی اسکای نت خط زمانی داستان و شخصیت ها عوض شد و اسمی دیگر برای شبکه آسمانی در نظر گرفته شد. اما چند شخصیت از خط زمانی قبلی در داستان فیلم وجود داشتند که نویسنده با ترکیب این دو عنصر خط داستانی جدید را پدید آورد و با ترکیبی خاص خط زمانی قدیمی را با خط زمانی جدید پیوند داد.
نمایش 1 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 56 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 14.8 میلیون دلار
  The Marksman
  اکران: 15 ژانویه 2021
 • 12.6 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 7 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 5.9 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 3.8 میلیون دلار
  Boogie
  اکران: 05 مارس 2021
 • 2.1 میلیون دلار
  Nomadland
  اکران: 19 فوریه 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 10 اردیبهشت 1400
 • 10 اردیبهشت 1400
  New Pokemon Snap
 • 17 اردیبهشت 1400
  Resident Evil 8: Village
  پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5